NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azt hiszem, ezt a látványt egy picit még szoknunk kell
 twitter.com/49ers/status/976173724675092480/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.ninersnation.com%2F2018%2F3%2F20%2F17144096%2Frichard-sherman-press-conference-49ers-free-agents-2018
több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Shanny rendszerében kulcsszerepe van a centernek (mint Atlantában volt Mack) és az olyan futónak, aki elkapni is tud. Érdemes elolvasni vagy meghallgatni a tegnapi sajtótájékoztatót. Az FO-nál Richburg és McKinnon volt a prioritás, annak ellenére, hogy nekünk laikus szurkolóknak voltak nagyobb nevek is. Egy olyan backfield, ahol a FB és az RB is használható elkapásra kifejezetten izgalmas és az ellenfél védelmének is feladja a leckét. Nekem szimpatikus, hogy a rendszerbe illő embereket hozunk. Azt se felejtsük el, hogy végre potens edzői stáb van, akik alatt jó eséllyel fejlődhetnek a tavaly sok szerepet kapott fiatal játékosok. PO szerintem még nem lehet elvárás, de jó úton járunk. Egy - két kiegészítő játékos jönni fog még, mint amilyen Attaochu, utána pedig készülhetünk a draftra.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
a "csak egy Kilgore" upgrade lehet az Oline jobb teljesítményének a kulcsa ,és bár tény hogy Kilgore olyan kiváló társak között szívta a tutit tavalyelőtt mint Pears vagy a tubás.. de idén kiderült hogy ami jó volt anno egy Iupati és egy Boone között PBS-ben az már kevés lehet más fendszerben ahova több intelligencia kell, szóval ez szerintem komoly erősítés lehet és jobb hatékonyabb blokkolás a következő szezonban, Sherman ha felgyógyul vezére lehet a secondarynak ez is upgrade, a top rb fizu meg szintén egy komoly fejlődést vetít előre számomra mert nem hiszem hogy ok nélkül szórtuk el a pénzt ki fog itt nyílni a playbookés öröm lesz nézni 😊

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szerintem Richburg és Sherman ez a név. Valamint úgy vélem, hiba lett volna pl 16 millát adni Watkinsnak (most az más kérdés, hogy szerintem Goodwin sem biztos, hogy ér ennyit, de ez nemsoká kiderül 😊 )

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én ennél sokkal produktívabb FA piaci tevékenységre számítottam, mint amit eddig produkáltunk. Richburg szerződtetése végül csak egy Kilgore uprgade lett így, ergo a falunk alig erősödött valamit. Hyde vs. McKinnon reméljük jól sül el, de előre nem jelenthető ki egyértelműen. Shermanről én nem véleményezek.
JimmyG szerződése volt a legnagyobb durranásunk az FA-ban, megmondom őszintén én számítottam volna 1-2 nagy névre, akik igazolása után tényleg felcsillan a remény a PO-ra.
több mint 6 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Kilgore-t eltradeltük Miamiba.
Alabama Niners
.....egy marék szotyiért adtuk el.....felcserélődnek a 7. körös pickek.
Alabama Niners
Kilgore kérte a tradet, nem akart Guardot játszani..

The Amazing Racoon
több mint 6 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
És legalább Talibbal találkozhatna évente kétszer 😀
Wyatt
Nem tudom Sherman kinek az oldalán szállna be a bunyóba 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Tank elkezdte a haknit.

meg jött Jeremiah Attaochu(ki?)
csempiönsíííp

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 667 — !SuPeR6BoWL!
És legalább Talibbal találkozhatna évente kétszer 😀
Wyatt
Fight!
Mortal Kombat!

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
És legalább Talibbal találkozhatna évente kétszer 😀

több mint 6 éve
gzotya San Francisco 49ers 47
Ha már Crabtree felszabadult, jó poén lenne ha visszahoznák. Sherman biztos díjazná 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt
Wyatt
...minden pénzügy megy vele Miamiba.
Alabama Niners
Erre tippeltem. A csapatnak jobb Richburggel, és akkor jöhet az OG-draft

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt
Wyatt
...minden pénzügy megy vele Miamiba.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Akkor viszont szimplán tényleg vele számoltak centerként, csak jött a jobb opció, így meg legalább a fizuja nem marad valszeg itt

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kilgore-t eltradeltük Miamiba.
Alabama Niners
.....egy marék szotyiért adtuk el.....felcserélődnek a 7. körös pickek.
több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Kilgore-t eltradeltük Miamiba.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fusco Falcons, 3 év. Fusco kezdő RG volt. tippem ide egy draft pick. hacsak nem Kilgore-t rakják be.
petey
Valahova kell neki hely, ha már most hosszabbítottak vele három évre. Meg ott van még Garnett is. Jön ugye Richburg

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Fusco Falcons, 3 év. Fusco kezdő RG volt. tippem ide egy draft pick. hacsak nem Kilgore-t rakják be.

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
amikor bejött Hyde vagy Breida gyakorlatilag feladtuk postán hogy mi lesz a következő játék. most van 2 hasonló futónk, akik meg tudják futni a route-okat is a backfieldről, a lá Falcons módra.

több mint 6 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
Kb egyetértek. Ami nekem a szemem szúrja, az a biznisz oldala. Hyde egy 1000y körüli 1.számú futó...nem kellett.... ~>3év/15 milláért Browns.
Erre hoznak egy 500y-os, jobb fal mögött rosszabb átlaggal futó cserét, aki 4 év alatt nem ért el az 1.számú poziig 4év/30m-ért 😀 évi 7,5m egy csere futónak.
Hyde sem tökéletes, de jobb futó, és milliókkal olcsóbb lett volna...
Chargers LT
Szerintem az lehetett mögötte, hogy nem Őt látták megoldásnak Shanny-ék és ezt meg is mondták neki. Így nem maradt más, mint elmenni. Illetve hozzá kell tenni, hogy elkapásokban többet vártak tőle, mint amennyit hozott. Jó példa mit képzel el Shanny egy futótól elkapásban az Juszczyk, rá játszottak nagy playeket. Nem tudom ennek mennyire tud McKinnon megfelelni, de nekem van egy titkos favoritom, aki jó elkapásokban (is): FRANKY BOY!!!!
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Fiatalabb, nincs agyonhasználva. A futásokra ott van Joe Williams (homerkedem még majd az RB-k terén, megszokjátok), és a mai NFL-ben kb már fontosabb, hogy jó elkapó legyen az RB-d, és csere nélkül lehessen átvariálni a játékokat. McKinnon ebben jobb, és többet tud hozzátenni a csapathoz. Gondolom, ez lehet a 49ers megközelítése. Mondjuk Lewis jobb lett volna, mert jobb futó, csak ő meg minden évben megsérül :/

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
Kb egyetértek. Ami nekem a szemem szúrja, az a biznisz oldala. Hyde egy 1000y körüli 1.számú futó...nem kellett.... ~>3év/15 milláért Browns.
Erre hoznak egy 500y-os, jobb fal mögött rosszabb átlaggal futó cserét, aki 4 év alatt nem ért el az 1.számú poziig 4év/30m-ért 😀 évi 7,5m egy csere futónak.
Hyde sem tökéletes, de jobb futó, és milliókkal olcsóbb lett volna...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 689 — Csodabogár
Én sajnálom,hogy elment Hyde 😕
Figyelembe véve a reális futó felhozatalt nem is nagyon értem,ráadásul úgy tűnik nem is akartuk megtartani.
McKinnon szerintem nem jobb,mint ő.
Oregon88
az a "baj" Hyde-dal, hogy mikor fent volt Breida fájt a különbség a 2 között.
Sokszor Hyde agyatlanul ment a falba. én kedvelem, sok sikert neki, de ide most más szisztéma kell.
meglátjuk Joe Williams mit villant. drafton is jön RB tuti.

több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Én ehhez alapvetően ennyit tennék hozzá; nyilván a pff is, mint olyan, nem tökéletes, de azt megmutatja/sugallja, hogy a játékának alapvetően nincs igazi gyengéje, még ha semmiben se elit, de mindenben jó. A pénz pedig nyilván nem számít, capspace még sosem nyert meccset és egy ilyen deal bőven belefér a jelen helyzetben.

dankodavid
Jó játékos, ügyes srác, openfielden gyilkos, remek a passzjátélban. De egyedül kevés, kell mellé egy igáslóféle RB
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk én a két tavalyi újonctól (Jeremy McNichols, Joe Williams) sokat vártam (mindkettőt draftoltam GM-játékban), remélem, kapnak lehetőséget ők is 😊