San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Na eddig nem szóltam hozzá az idényünkhöz. Nézegettem, hogy látjátok a pozitív dolgokat mindenben. Én (pesszimistaként) úgy éreztem más meccseket nézünk. Igaz volt két OT L, de a mutatott játékunk az rohadtul nem tetszett. Meg a 0-5, az 0-5.
Most is folyamatosan az endzone-unkból puntoltunk, volt ugyan pár megeresztett passz, de rohadt egyenetlen amit Hoyer csinál. Minden meccsen vagy 3-4 pick lehetne, nem rajta múlik.
Irányítonk nincs, OL nincs, pass rush nincs, ST-ben egymást veri le két játékosunk.

Az 1/1-et meg majd úgyis elbasszuk a vége felé egy-két indifferens W-el végén. Bár úgysem használnánk ki a jó draft poziciót.
diverdoc
Persze, a 0-5 magáért beszél és ezen nincs is mit szépíteni. Sajnos nincs egyenletesen jó teljesítmény a labda egyik oldalán sem. Hoyer a legfontosabb driveokban hibázik, pedig most is ott volt az esély a hosszabbításban. A defense megtette a magáét Ray-Ray INT-vel. Utána persze jött a hiba az ő oldalukról is. Azért Baalke olyan szinten gyenge roster-t hagyott maga után, hogy az fájdalmas. Tavaly 20-30 pontos vereségek voltak, teljesen esélytelenek voltunk. Tudom, hogy ezek a szoros eredmények pont ugyanennyit érnek. De legalább vannak teljesítmények amiket -optimistán- pozitívan lehet értékelni. T.Taylor, Kittle játéka például ilyen, Garcon, időnként Goodwin. A D-line, R.Foster például. Vagy az, hogy vissza tudtunk jönni a mérkőzésbe, most már többször is.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na eddig nem szóltam hozzá az idényünkhöz. Nézegettem, hogy látjátok a pozitív dolgokat mindenben. Én (pesszimistaként) úgy éreztem más meccseket nézünk. Igaz volt két OT L, de a mutatott játékunk az rohadtul nem tetszett. Meg a 0-5, az 0-5.
Most is folyamatosan az endzone-unkból puntoltunk, volt ugyan pár megeresztett passz, de rohadt egyenetlen amit Hoyer csinál. Minden meccsen vagy 3-4 pick lehetne, nem rajta múlik.
Irányítonk nincs, OL nincs, pass rush nincs, ST-ben egymást veri le két játékosunk.

Az 1/1-et meg majd úgyis elbasszuk a vége felé egy-két indifferens W-el végén. Bár úgysem használnánk ki a jó draft poziciót.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Karácsonyra kérek egy qb-t és egy komplett secondary-t, aztán ezzel már el is leszek egy darabig...
red6t6
hát Karira már 90%-ra tudni fogjuk hogy meglesz-e az 1/1 😀

én mondjuk pass rusht kérnék, mert az konkrétan egy 0, ha ilyen backupok szétcincálnak minket...

több mint 7 éve
red6t6 San Francisco 49ers USC Trojans 988
Karácsonyra kérek egy qb-t és egy komplett secondary-t, aztán ezzel már el is leszek egy darabig...

Go 9ers!
Go Trojans!
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
Kérdés mi lesz így Reid sorsa?
SFGaben
hát sérülékeny a lelkem, szerintem ez az uccsó éve itt

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
itt a draft anyag, ki kit szeretne itt látni jövőre?
https://file.io/EsYBct

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
Kérdés mi lesz így Reid sorsa?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
TBrown meg mekkora RT lett, így 7. körösen közben.
petey
Ha jól emlékszem már a draft alatt is vmi 6-8 magas 350 fontos drabál disznó volt, szal rá már korábban is rácsodálkoztak páran h mekkora 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
ezt már észrevettétek?



Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
gondold el egy jó cb, és LB sorban egy egészséges Foster + egy átlagos valaki... lehet top5 defense lenne a miénk
Josszi
Smith-re kíváncsi lettem volna idén dehát IR-re ment. amúgy egy jó LEO kellene aki vadul nyomja a passrusht, máris feljebb lenne húzva a DL/DB kombó.
top5 meg ilyenek 😊 nem érdemes dobálózni ilyenekkel, itt minden topikban ez van, ha ezmegaz meglenne top5 meg ELIT védelem/offenz/ST lenne 😛

nekem jó ha megölik a futót és begyalulják a QB-t mindig 😀
amúgy Thomas jelölve lett a rookie of the week-re, de ugyis Watson fogja megnyerni.

TBrown meg mekkora RT lett, így 7. körösen közben.

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.
petey
gondold el egy jó cb, és LB sorban egy egészséges Foster + egy átlagos valaki... lehet top5 defense lenne a miénk

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Josszi
azért látszik, ha Tartt és Ward fent vannak akkor fasza párost alkotnak. de igen, kell egy jó CB még, kíváncsi vagyok Whitherspoon mit tudna.
sajnos az LB teljesítmény elmaradt rendesen.

több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
pff stat 4.hét utáni grade állás..

























Szerkesztette: Josszi

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 333
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
Alabama Niners
Goodwin kiesése után A.Robinson lett a 2. számú elkapó és valóban nem volt meg az összhang Hoyer és közte. Pedig kulcsfontosságú lett volna miután Garcont fogta Peterson.
És igen, kellene egy igazi első számú CB, aki egy az egyben le tudja venni az emberét.
SFGaben
na olyan sok más csapatnak is kéne 😀
van max 5-6 a ligában nem hiszem hogy megtudnánk akarnánk fizetni egy igazi shutdown cornert másrészt lehetne ezt orvosolni máshogyan,okosabb ügyesebb zónázás, és kevesebb szabálytalanság, szegény Robinson tavalyi rookie szezonja elején magasta tette a mércét de azóta.. khmm..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
Alabama Niners
Goodwin kiesése után A.Robinson lett a 2. számú elkapó és valóban nem volt meg az összhang Hoyer és közte. Pedig kulcsfontosságú lett volna miután Garcont fogta Peterson.
És igen, kellene egy igazi első számú CB, aki egy az egyben le tudja venni az emberét.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Sajnáltam azt az utolsó TD-t volt benne valami sors szerű ahogy Robinson majdnem elüti bravúrosan de így kapja el a WR....Mondjuk ha nem ér bele akkor is elkapja szinte biztos.
Janek
amit nem adtak meg? mondjuk az Robinson le is szedhette volna..

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 831 — Apu ökölbeszorított keze
Sajnáltam azt az utolsó TD-t volt benne valami sors szerű ahogy Robinson majdnem elüti bravúrosan de így kapja el a WR....Mondjuk ha nem ér bele akkor is elkapja szinte biztos.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 168 — settenke1976@gmail.com
Az milyen mikor Kyle Shanahannak kevesebb dropja van mint Dropinsonnak? 100% elkapási mutatója van, csak hát nem igazán volt boldog emiatt...
több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Nekem ami különösen feltünő volt, hogy Hoyer és Aldrick Robinson mennyire nincsenek összhangban, 3 elkapása volt, de szerintem még ment rá 5-7 passz ezen kívül és azok sokszor tök homályak voltak.
A DL a fiatalokkal nagyot darált, Elvis is letette névjegyét. Bowman már nekem is kezd kilógni a sorból szegény. Kedvenc időtöltésem a CB-k szidása, de a tegnapi DB sor nem volt rossz, bár mindig volt valami bosszantó hiba. Nagyon kellene oda valami meghatározó figura, aki képes villantani valami nagyot.
Hoyerre azé
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 218
Az idei év egyetlen igazi pozitívuma:  www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/2017/10/02/818buckner.png

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a szezonnal kapcsolatban, de nagyon frusztráló ilyen vereségeket megélni. Saját magunkat lőttük lábon megint. A négy meccsből háromszor nem tudtuk feltenni a pontot az i-re. Nem tudom min múlik ez, de ennek a rosternek a nagy része alig vagy egyáltalán nem nyert még NFL mérkőzést. Amikor nagyon kellett Hoyer nem tudott előlépni, sajnos látszanak a korlátai, de az elkapói sem segítettek sokat rajta.
SFGaben
sőt, nem is játszott NFL meccset 😊 de látszik a sok wtf momentum ellenére, hogy valaminek a küszöbén lehetnén egy jobb rosterrel. viszont ahhoz meg draft és minőségi FA kell. meg sok türelem idénre.
tegnap Taylor nagyot ment. több labda kell neki. na meg a DL, szavunk nem lehet sok, pláne hogy át lettek variálva Tank kiesése miatt.

viszont a dropok, ha megiszok egy felest minden után félidőre sakálrészeg lehettem volna.



Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Nem voltak nagy elvárásaim ezzel a szezonnal kapcsolatban, de nagyon frusztráló ilyen vereségeket megélni. Saját magunkat lőttük lábon megint. A négy meccsből háromszor nem tudtuk feltenni a pontot az i-re. Nem tudom min múlik ez, de ennek a rosternek a nagy része alig vagy egyáltalán nem nyert még NFL mérkőzést. Amikor nagyon kellett Hoyer nem tudott előlépni, sajnos látszanak a korlátai, de az elkapói sem segítettek sokat rajta.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
 i.imgur.com/1GLmcdj.mp4

Shanny mennyire volt pipa?
a vicc, hogy egy kompetensebb QB-val simán 3-1 is lehetnénk, urambocsá 4-0

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
hát heartbreaker vereségekben jók vagyunk. az uccsó támadásunknál Hoyer hova dobta te atyaég, volt üres ember és TD. áh.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2017/9/29/16387208/reuben-foster-ankle-injury-rehab-timeline-49ers

Foster elkezdett futni és tréning hegyet mászni. ha minden jól megy talán 2 hét múlva játszhat.