Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.petey
Szerintem Avril LEO lesz, amíg Clem nem egészséges, és ez valóban nagy erőpróba lesz neki. DE. Azért futás ellen nem annyira pusztulatosan fostos, mint Irvin. a 2 éves szerződése fényében teljesen jó igazolás. Inkább Avril legyen all-down end, mint Irvin. Bár nagyon kíváncsi leszek, h Irvin mennyit pakol fel magára az offseason-ban, 10 font ráfér bőven, és kérdés mennyit lassul(ha egyáltalán) tőle.Medvepapa
Hát lehet, hogy Irvin-nél jobb, de akinek van egy kis esze az felé futtatja az RB-t. Ennyiért símán megéri, de valóban sokat profitált a Suh-C.Williams-Fairley-KVB féle társak játékából. Én azért óvatos lennék a túlzott örömmel.

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.petey
Szerintem Avril LEO lesz, amíg Clem nem egészséges, és ez valóban nagy erőpróba lesz neki. DE. Azért futás ellen nem annyira pusztulatosan fostos, mint Irvin. a 2 éves szerződése fényében teljesen jó igazolás. Inkább Avril legyen all-down end, mint Irvin. Bár nagyon kíváncsi leszek, h Irvin mennyit pakol fel magára az offseason-ban, 10 font ráfér bőven, és kérdés mennyit lassul(ha egyáltalán) tőle.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.garrett27
Csak kell hozzá Clemons. egy 3 tech DT is muszáj. Avril sokat profitált Suh és Fairley mellett.

több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
Hát őt hát 😀 nem FA-ről Krugernek örültem volna jobban, de igazából ez hatalmas üzlet. És nem beszélve, h talán még jobb is, sőt jobb, mint bármelyik másik DE FA. És qrva jól megúsztuk a fizuját. Hát Hunt am még nincs kizárva, mert ha 2. körben még ott lesz, akkor nem kizárt h őt fogják húzni... de am de, szinte kizárt 😕 Húznak egy jó DT-t vagy TE-et a 2. körben oszt jól van. :d
Csempiönsip offszízön! Go Hawks!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀petey
Most már legalább két irányból jövünk! Úgy már jó lesz az.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
azért csodálom h irvin nem kapott többet, főleg h 3/30at nyomott vissza detroitban 😊 szép munka schneidertől. jó lesz ez nagyon

azért remélem valahogy majd megoldjuk a nickel cb-t is. nekem az még egy nagy prioritása.kacsa
Avril jött a Lions-tól... Biztos az SB megér neki ennyit😀
Thurmond jó lenne nickelben is, ha végre játszana egy egész szezont.
PC azt mondta Washington még visszajöhet csak persze jóval olcsóbban. Feltéve ha nem talál magának más csapatot.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azért csodálom h avril nem kapott többet, főleg h 3/30at nyomott vissza detroitban 😊 szép munka schneidertől. jó lesz ez nagyon

azért remélem valahogy majd megoldjuk a nickel cb-t is. nekem az még egy nagy prioritás
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...Medvepapa
király, van 2 Bruce Irvinetek 😀

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na fasza. Tetszik, agresszívak vagyunk, ahogy egy SB contendernek illik. És még mindig belefér egy hosszabbítás Chancellorral. Szila kit szerettél volna? Margus Hunt??? 😀 Mondjuk így Okafor is ugrott, hacsak nem cutoljuk Clemonst. Nincs kizárva...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Sztem jó fogás Avrill és nem is fizettük túl. Ha hozza a 2011es formáját, akkor meg van oldva a pass rush probléma. Ja és ő is csak 26 éves még.
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
mna bas.ki, alakulgat ez 😀
Azt mondja, h need maradt DT, amit 2. körben simán megoldunk. Kell egy Will, egy TE és ha akarják upgradelni a falat, akkor az. De ezek sem hatalmas need-ek, kivédve a DT megoldását.
Nekem tetszik amiket húztak az elmúlt 2 napban, bár megmondom Avril helyett én személy szerint mást szerettem volna, na de sebaj, akkor Cliff-nek fogunk szurkolni 😀
Go Hawks!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
2év 15millió
szép 😊
több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Meg is történt. "Adam Schefter ‏@AdamSchefter
As @AlbertBreer reported, Seahawks reached agreement with former Lions DE Cliff Avril."

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 481
Állítólag alá is fog írni egyből...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
nem tudom volt-e már, de Avril nálatok vizitel elsőként.Amadeus91
nem lenne rossz
több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 730
nem tudom volt-e már, de Avril nálatok vizitel elsőként.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Jason Jones ment Detroitba (ideje volt, már régen exportáltunk oda játékost). PC-ék készülnek valamire, mert Irvin nálam nem megoldás, Clemons meg ki tudja milyen lesz ha felépül, ráadásul már nem is fiatal. Szóval pass rush téren készül valami.

Úgy látom nem volt egyszerű a Washington sztori sem, a csapattársai szerették, de Percy érkezése megpecsételte a sorsát. Én egy kicsit sajnálom.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
há csend vanbraxa88
mert Welker nem jön slotba. 😊krankovics
dropgép, inkább örüljetek neki 😀mustaine
csak vicceltem, WR poszton sztem megvagyunk.

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
há csend vanbraxa88
mert Welker nem jön slotba. 😊krankovics
dropgép, inkább örüljetek neki 😀

több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
há csend vanbraxa88
mert Welker nem jön slotba. 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
há csend van
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
woodsonnal kapcsolatban nagyon halk a történet egyébként. kíváncsi vagyok h abból lesz e vmi
több mint 11 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Harvin numbers coming. Will post full details. $67 million over six years. $14.5 million fully guaranteed. $11 million more for injury.Beki
Wáá
Ez csak sztem kurva sok neki?Rolni
Csak szerinted!
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Harvin numbers coming. Will post full details. $67 million over six years. $14.5 million fully guaranteed. $11 million more for injury.Beki
Wáá
Ez csak sztem kurva sok neki?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
megjött Mr. copypast a fizuval

garantált nagyon kevés, ez jó.amugy emg leszarom. Percy! Percy Percy!