Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Törölt felhasználó
ProFootballTalk ‏@ProFootballTalk
Harvin numbers coming. Will post full details. $67 million over six years. $14.5 million fully guaranteed. $11 million more for injury.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
boldogság
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
RFA tendert kapott, szal valszeg marad: snapper Clint Gresham, safety Chris Maragos és defensive tackle Clinton McDonald.
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Jövőre a harmadik körös pick megy Minnesotába a Harvin trade keretében.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 675 — Csodabogár
sötét lóként én még örülnék levitre-nek isa.kacsa
neki én is, de meg is lepődnék a Harvin deal után. bár azon is meglepődtem...és annak is örültem...na mindegy, sokat dolgoztam ma 😀Medvepapa
Titánokhoz ment

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
sötét lóként én még örülnék levitre-nek isa.kacsa
neki én is, de meg is lepődnék a Harvin deal után. bár azon is meglepődtem...és annak is örültem...na mindegy, sokat dolgoztam ma 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi lesz most így a poszterrel a szekrényemen? 😕Hanni
Lecseréled majd egy Harvinosra.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
sötét lóként én még örülnék levitre-nek is
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Mi lesz most így a poszterrel a szekrényemen? 😕
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
várható volt.
spróroltunk vele.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leon Washinton cut. Jöhet hozzánk haza (odavalósi).
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurva jó trade, még egy playmaker az egyébként is robbanékony offensebe 😊
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
még 3és fél óra
amit akarok: Desmond Bryant!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
azt egyébként tudjátok h tavaly hagyott ki elősször 2 meccsnél többet a négy éve alatt? a migrén persze ott van, de az általában nyáron jön ki rajta, meg hétközben.
jajj de várom már a szezonta.kacsa
Azért enyhe túlzás, igaz hogy játszogatott meccseken, de volt hogy 1-2 playre rakták fel aztán lejött.
Mondjuk a migrénje idén már nem volt gond,de az olyan hogy bármikor rátörhet. Én amúgy az egész sérülékeny dolgot túlmisztifikáltnak tartom, nálatok nem a passz playek 70-80% t fogja kapni . Ráadásul returneretek is van, mondjuk tuti visszafutósdit akar majd játszani 😊
Sokkal kevesebb kockázat van benne szerintem mint sokan hiszik. A kérdés már csak az hogy a 14+ szerződésére milyen áron lesz pénz.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
azt egyébként tudjátok h tavaly hagyott ki elősször 2 meccsnél többet a négy éve alatt? a migrén persze ott van, de az általában nyáron jön ki rajta, meg hétközben.
jajj de várom már a szezont
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 129 — Így remélem megfelelek nektek.....
RW örülhet és Seattle-ben elmondhatják, hogy magas a PH érték 😀 😛 bocs ha már volt nem tudtam kihagyni 😉
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 263 — Vikings fan
Lesz itt WR háború rendesen, feltéve hogy nem a sérülések állítják össze a kezdőt. Most még Welker kéne slotba, aztán ez a rész kész is van. (Na jó, csak vicceltem) Ha Tate ilyen ütemben fejlődik és Baldwin is visszatalál a régi útra, akkor - kis túlzással - Wilson elég ha felnyomja az égbe a lasztit, úgyis lesz aki elkapja.garrett27
Azt mondjuk elmondhatnád minek Welker slotba mikor ideesett Harvin 😊
Muszáj leszek Seahawks meccseket is nézni
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Lesz itt WR háború rendesen, feltéve hogy nem a sérülések állítják össze a kezdőt. Most még Welker kéne slotba, aztán ez a rész kész is van. (Na jó, csak vicceltem) Ha Tate ilyen ütemben fejlődik és Baldwin is visszatalál a régi útra, akkor - kis túlzással - Wilson elég ha felnyomja az égbe a lasztit, úgyis lesz aki elkapja.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
egyébként vicces h harvin fiatalabb mint irvin 😀
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Jó lesz Percy, legalább idén nem anyázunk az első körös választás miatt. Mondtam én már korábban is, nekünk rögtön a második körrel kell kezdenünk. És még csak most jön a PC-JS féle nagy kukázás.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
ennél szebb hírre hazaérni nem is lehetett volna 😊 russel valszeg a hír óta ugrál a boldogságtól 😊 már csak az egészségét kell megoldani, de a jó seattlei levegő majd meggyógyítja. remélhetőleg azért nem a housh branch vonalat fogja követni a kis drága. örüljünk ennek nagyon

u.i. boldinnak annyira nem örülök h a 9ersbe ment. nagyon nem...
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Seattle sends this years first round pick and a 7th rounder as well as a mid-round pick next year for Harvin. Win-winWirtschaftsteil
Nem baj, emberunkert megeri! 😊 Mekkora kiralysag mar az egesz!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Adrian Peterson ‏@AdrianPeterson
The best all around player I ever seen or you'll ever see! Goes to Seattle! I feel like I just got kicked in the stomach. Several times!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Szép fogás srácok 😊
több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Legalább most PC-ék jól használták fel az első körös pickjüket.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!