Duff
- Utoljára láttuk
- 2 órája
- Regisztrált
- több mint 15 éve
- Fórum hozzászólások
- 3 403
Legaktívabb fórum topikok
| Topik | Hozzászólások |
|---|---|
| Egyéb témák / Soccer | 865 |
| NFL - Csapatfórumok / Seattle Seahawks | 392 |
| Egyéb témák / TV, rádió | 296 |
| Egyéb témák / Autó- és motorsportok | 248 |
| Egyéb témák / Politika | 121 |
| NFL - Csapatfórumok / Tennessee Titans | 98 |
| Egyéb témák / Tenisz | 89 |
| Egyéb témák / Viccek | 79 |
| Egyéb témák / NBA | 66 |
| Fantasy Football / bowl.hu div. 3./B | 63 |
Utolsó 10 fórum hozzászólás
11 órája
Szoval 2026-ban ott tartunk, hogy a magyar miniszterelnok burkoltan kurva anyazik egy nepnek, akik 4 eve orosz invazio alatt allnak.Hat baszd meg, eskuszom ilyenkor szegyellem, hogy magyar vagyok, es legszivesebben elbujnek a vilag elol.
Ja elnezest megse, mi csak igy allunk kozepen.
2 napja
Emmanwori kurva jo, mekkora pick volt.
2 napja
Masodik felidore lehet inkabb berakom ~15 evvel ezelottrol a Browns - Seahawks 6-3at Whitehursttel es Colt McCoyjal. Hasonlo szinvonal volt.
3 napja
De ha fumble, akkor miert nem td?
3 napja
Utobbi idoben szinte semmire nem adnak tizit a PLben, ami veletlen es/vagy nem természetes testtartas. (legalabbis ami nekem remlik). ez alapjan ez se tizi. ez persze nem jelenti azt, h egyetertek vele.Nem, ez még! tisztább, ezért is érthetlen a nem tizi.Szóval akkor mi is a kezezés?Ez olyan mint az elkapás,de most nekünk kedvező ítélet. De nagyon sok van még hátra Carrick csapatnak. Kemény lendületre hozhatjuk magunkat
Matthew99
manuszka86
zacknorb
3 napja
inkabb lodozzon az arsenal 16rol szabadon, csak szoglet ne legyen
3 napja
gec mi meccs 😀
5 napja
Tottenham have approached Liverpool about signing left-back Andy Robertson. [Sky Sports]Uram atyám...
5 napja
mi van, ha a többi "ellenzéki" pártot meg a Tisza vette meg? asking for a friendÉn amúgy egyáltalán nem értem, hogy az MKKP mit akar, mert valszeg tudják ők is, amit te itt írtál. Gyakorlatilag az összes ellenzéki párt visszalépett (mivel az MH meg a DK nem az), akkor ők miért nem teszik.Az MKKP amióta létezik 3% körül billeg a kb. 150 ezer szavazójával. Majd pont most, amikor végre kinőtt a semmiből egy párt, aminek valamilyen szinten sikerült egyesíteni az eltérő politikai nézetű embereket is, és valami oknál fogva beállt mögé több millió ember (köztük valszeg MKKP szavazók egy része is), majd jön a Nagy Dávid (aki kb. taszítja a szavazatokat) és talál gyorsan még 100 ezer szavazatot az utolsó 4 hónapban, tehát kb. megduplázza a támogatottságát. Sima ügy!Nincs a kutyáknak már ekkora bázisa. Az a 150k szavazó a csúcson, az nagyon nagy százalékban mindentől megundorodó, de a választási jogát gyakorolni akaró protest szavazó volt. Ezeknek a nagyrészét fixen felszívta a Tisza. Meglepne, ha összejönne nekik 100k.
Lehet, hogy igazad van abban, hogy a hárompárti parlament a létező legrosszabb forgatókönyv, és kellene a tisza mellé valaki (akár az mkkp), de ezer ilyen embert nem fogsz találni, aki ezen okból átszavaz a kutyákra, nemhogy 100 ezret.
Duff
Hanni
Egy-egy Nagy Dávid FB poszt/komment után teljesen olyan érzésem van, hogy megvette őket a fidesz (Kovács Gergő meg szarik már az egészbe, mióta polgármester), de ez részemről csak teória.
Duff
rva
Oszt mibű?
De tökmindegy, ha így is van, akkor jól tették. Komolyan nem értem, ti hol éltetek az elmúlt 12 évben? Ott akartok skandináv demokráciát játszani, ahol választásokkor a fidesz majd bejelent 3000 bangladeshit valami szabolcsi zsákfalu istállójába, borsodban feltűnik pár tucat halott nagymama, végül találnak "pár" elvesztett ellenzéki levélszavazatot valami hargitai medveetetőben.
Aztán meg majd megy a csodálkozás, amikor 2027-ben valami állami csecsen lógó majom megveszi az RTL Klubot is, a Telexet meg a Partizánt betiltják, a bíróságot ellehetetlenítik, Lázár Jánosnak meg 30 újabb kastéllyal bővül a repertoárja, ésatöbbi...
Tökre egyetértenék veletek, ha a legtöbb kutatóközpont olyan 7-8%-ra mérné az MKKP-t, mert az tényleg azt jelentené, hogy valszeg van esélyük, és ekkor én is támogatnám őket. De ennek még a fele sincs meg. És minden valószínűség szerint nem is lesz. Így tényleg érthetetlen az egész.
6 napja
Én amúgy egyáltalán nem értem, hogy az MKKP mit akar, mert valszeg tudják ők is, amit te itt írtál. Gyakorlatilag az összes ellenzéki párt visszalépett (mivel az MH meg a DK nem az), akkor ők miért nem teszik.Az MKKP amióta létezik 3% körül billeg a kb. 150 ezer szavazójával. Majd pont most, amikor végre kinőtt a semmiből egy párt, aminek valamilyen szinten sikerült egyesíteni az eltérő politikai nézetű embereket is, és valami oknál fogva beállt mögé több millió ember (köztük valszeg MKKP szavazók egy része is), majd jön a Nagy Dávid (aki kb. taszítja a szavazatokat) és talál gyorsan még 100 ezer szavazatot az utolsó 4 hónapban, tehát kb. megduplázza a támogatottságát. Sima ügy!Nincs a kutyáknak már ekkora bázisa. Az a 150k szavazó a csúcson, az nagyon nagy százalékban mindentől megundorodó, de a választási jogát gyakorolni akaró protest szavazó volt. Ezeknek a nagyrészét fixen felszívta a Tisza. Meglepne, ha összejönne nekik 100k.
Lehet, hogy igazad van abban, hogy a hárompárti parlament a létező legrosszabb forgatókönyv, és kellene a tisza mellé valaki (akár az mkkp), de ezer ilyen embert nem fogsz találni, aki ezen okból átszavaz a kutyákra, nemhogy 100 ezret.
Duff
Hanni
Egy-egy Nagy Dávid FB poszt/komment után teljesen olyan érzésem van, hogy megvette őket a fidesz (Kovács Gergő meg szarik már az egészbe, mióta polgármester), de ez részemről csak teória.
Legkedveltebb fórum hozzászólások
6 napja
A nemzeti bankból eltűnik félbillió forint csak úgyPolitikusok csak úgy kihúzatnak dolgokat nyomozati anyagokból, ügyészségi iratokból
Az állampárt szarik a bírósági ítéletekre, csak úgy figyelmen kívül hagyják, zéró a jogbiztonság
A TV-csatornák nagy része, a rádiók még nagyobb része állami felügyelet alatt áll, melyből ömlik a hazug propaganda és a gyűlöletkeltés több, mint egy évtizede
Emberi életek tízezreit követelő világjárvány során is az állampárt szarik az emberekre, helyette a lélegeztetőgépeken nyerészkednek
Elítélt pedofiloknak adnak kegyelmet
Igazából sorolhatnám a karakterlimitig...
És akkor vannak ellenzéki/baloldali/liberális beállítottságú emberek, akik a kutyákon matekoznak. Igazából már meg sem lepődök, ez a nép megérdemli a sorsát. Szerintem listán a kutyák, egyéniben a DK!
Abba már bele sem megyek, ha a Tiszát (ami mögött már emberek ezrei állnak, köztük olyanok, mint pl. Bódis Kriszta, szélesebb spektrumon meg emberek milliói állnak), egy ember alapján ítéljük meg, akkor az MKKP-t, miért nem a főfasz Nagy Dávid alapján ítéljük meg? Speciel szerintem a Nagy Dávid nagyobb fasz, mint MP és nagyobb esély van rá, hogy kártékonyabb lesz, mint egy random tiszás képviselő a parlamentben.
több mint 1 éve
Egy kis színes.Nem is tudtam, hogy MP egy osztályba járt Eli Manninggel.
FuckYoElonMusk
több mint 3 éve
Én hajlandó vagyok tripla áron rezsit fizetni, csak ez az elmebeteg fasz takarodjon már el.Ennek a fasznak a sírkövére is nem a neve lesz írva, hanem annyi, hogy A REZSICSÖKKENTÉS ÖRZŐJE.Brüsszel már megint nem adott nekünk semmit 😕"Orbán elmondta, hogy amíg ő a miniszterelnök, a szankciók nem fogják veszélyeztetni az ellátások biztonságát, a magyar-orosz kapcsolatokat, illetve a rezsicsökkentést."
Szesze
gyurczi
Mikey
több mint 4 éve
Kinyírtátok Grudent, szemetek!Hagyjuk már. Senki nem nyírta ki, csak elvesztette a munkáját, teljes joggal. Aki niggerezi a kollégáit, beosztottjait, buzizik, puncizza a górét, az egy normális helyen elveszti a munkáját. Engem is kibasznának a munkahelyemről, ha niggerezném, buziznám a kollégáimat, de én is kibasznám a beosztottamat, ha tudnám, hogy a hátam mögött így beszél rólam.
#justiceforgruden
akdestroyer
Nem követett el bűnt, nem fogják lecsukni, él tovább a dollármillióival. Aki így gondolkodik az emberekről, az ne dolgozzon emberekkel, ne legyen NFL-edző, hanem mittudomén menjen el CNC gépkezelőnek. Szó sincs elnyomásról, gondolatrendőrségről meg ilyen faszságokról. Gruden ezek alapján egy fasz, akinek nem való az ilyen munka. Egyáltalán nem kell sajnálni.
több mint 1 éve
egyébként azon kívül, hogy KariGeri nemfidesz, mitől lenne jobb főpolgi, mint Vitézy (aki, ahogy lentebb már írták, egy településfejlesztési szakpolitikus kb, él-hal Bp-ért, elmúlt években is számtalan fejlesztési koncepciót bemutatott stb., tehát lennének ötletei..)?Mivel Vitézy még nem vol főpolgi, erre egzakt módon nem lehet válaszolni. De amúgy tessék itt van, hogy eddig miket csinált KG: https://www.facebook.com/karacsonygergely/posts/pfbid0CcDMpTThN9G4L6E6soCCHBcijvibutdGWC8wBdmqZ2uykG8rUfhD8VoMzZ6gVFZxl
tényleg érdekel, látva, hogy rengetegen eddig leszavaztak volna rá (Vitézyre), emiatt pedig már nem. (miközben az LMP és Ungár Péter, akinek szintén van némi NER kapcsolata volt eddig köztudottan a legnagyobb támogatója)
bogjosi
Én múltkor is említettem, hogy alapvetően autós vagyok, de ettől függetlenül 100%-ban támogatom KG mindenféle vízióját ami az autós forgalom csökkentésére, a város zöldítésére, a környezetszennyezés csökkentésére, az emberi egészség javítására törekszik, és az látható, hogy ennek érdekében rengeteget tesz, próbál tenni, annak ellenére, hogy a gecikormány taknyosra szopatja.
Vitézy meg szokás szerint minden szirszart megígér, amikből szerintem nyilván alig lenne valami, annak ellenére, hogy neki nem ellenszélben kéne dolgoznia.
Amúgy KG-ben azt is értékelem, hogy a legtöbb politikussal ellentétben szinte mindig kulturáltan, normálisan, emberien nyilvánul meg, és nem gyűlölködően.
Amúgy összességében számomra az is bőven elegendő érv, hogy Budapest azon kis része még az országnak, amire nem tudja rátenni a teljes mértékben a kezét a fideszes erkölcsi fertő. És én azt szeretném, hogy ez maradjon is így, mert már így is nagyon mélyen vagyunk országszinten a morális pöcegödörben.
több mint 4 éve
Ti amúgy nem unjátok még hogy lassan minden topicban a "köcsög kormány" megy?Nem.
davemayer
Főleg itt szvsz ez az esetek döntő többségében nem jogos egyáltalán.De.
davemayer
több mint 12 éve
Remélem amikor a Broncos bye weekre megy, azért a Sport TV nem szűnik meg.
11 hónapja
En nem tudom te milyen barlangban laksz vagy nalad milyen iskolaba jarnak, de a masodik fele nagyon melle ment. Egy pedagogus nem csak akkor dolgozik, amikor orat tart. Dolgozatot javit/allit ossze, tematikat, oraanyagot keszit, keszul az orara, prezentaciot csinal, iskolai esemenyeket szervez/vesz reszt. Foleg most, hogy akkora tanarhiany van, hogy a holdrol is latszik.Nem a szülőkkel volt gond egyik esetben sem.Miért ne mennének el? Nekik kötelező eltűrni az összes szülő összes faszságát, mert valaki úgy döntött, hogy odaviszi a gyerekét? Nem rabszolgák, ha neki februárban elege van a sok hülye szülőből miért ne mehetne el?És sajnos ugyanez igaz az iskolák alsó osztályaira is. Tanárt kell választani, nem iskolát. Csak hát ahol csak körzetes iskola van ott ezt nehéz kivitelezni...Ez így van, csak úgy sajnos sokra mész vele, ha a tisztelt tanárok a legkisebb bármilyen nehézségre elmennek másik suliba tanítani, vagy ha idősebb, akkor nyugdíjba... nem ám megvárva legalább az év végét, simán amikor épp kedve támad, februárban, tök mindegy.
Bruce
Mert ők már nem bírják a kialakult helyzetet. Ja, de az alsós gyerek az bírja, mi? Miközben alsóban 5 óránál többet nincsenek bent egy nap az iskolában (mármint a tanárok), meg alapból 50-60 nap szabi egy évben, de hát ugye ríni kell állandóan minden szaron, a gyerekek nem számítanak...
warr_b
A sok szabi meg jól hangzik, csak sok sikert ha valamit el kell intézni napközben, mert nincs az, hogy nekem msot jövőhét keddre kell egy szabadnap.
Tarsi
Amúgy mondjuk azért, mert 6-8-10 éves gyerekek vannak rájuk bízva, akik mondjuk kötődnek hozzájuk, és az lenne az érdekük, hogy állandóság legyen, ne pedig fél évente új tanárhoz meg követelményekhez kelljen alkalmazkodniuk? Azért ez nem az a műfaj, mint hogy például hót mindegy, melyik multi irodájában töltögeted az excel táblázatokat, vagy fejlesztgetsz valami szoftvert... felteszem tudták, mik az előnyök, hátrányok, mikor tanárnak álltak.
Kimondottan alsós tanárokról beszéltem. Az osztályfőnök bemegy reggel 3/4 8 körülre, déli fél egy, 3/4 egy körül már a buszmegállóban áll. A napközis meg bemegy délre kábé, és legkésőbb 5-kor hazamegy (de inkább négy körül, annál tovább nem nagyon szokott bent lenni gyerek). Mit nem tudnak elintézni hétköznap?
warr_b
Es akkor az uj burokratikus faszsagokrol, hogy milyen hosszu ertekeleseket kell irni minden gyerekrol egyesevel, meg onertelekes, meg vizsga a pedagogus fokozat valtashoz stb. Anyam van, hogy este 11-kor meg otthonrol dolgozik, hogy elokeszuljon masnapra, es alsosokat tanit am.
több mint 1 éve
Elfelejtik sokan, hogy a Fideszre nem csak a sík hülyék szavaztak, szerintem a középosztály gazdagabbik része is jobban él az elmúlt 14 évben, nekik is jó volt ez a rendszer és ők az értelmesebb csoporthoz tartoznak.Pont ez a csoport a legkártékonyabb a társadalomra nézve, és nem az aluliskolázott, önálló gondolkodásra képtelen, megvezetett szavazók. Hanem akik elvileg tanult, művelt, önálló gondolkodásra, véleményre képes emberek. De bármilyen bűncselekményt, vagy csak morálisan vállalhatatlan (pl. pedofilia, homofóbia, rasszizmus) tevékenységet hajlandóak elnézni ennek a kormánynak, csak azért, mert ők pénzügyileg jobban járnak a jelenlegi kormánnyal, amíg őket nem érinti. Szerintem ezek a legszarabb, legganébb, leggerinctelenebb emberek az összes közül, akik nem is valók egy normális társadalomba. Akik szerint bárki megdögölhet, csak neki jó legyen, minden más le van szarva. Az ilyen emberek, ezt a bűncselekményt is le fogják szarni simán, és élnek vígan tovább.
NB2
Amúgy nem kell messzire menni, MP tegnapi interjújában is elhangzott hasonló: Hogy a rogáni propaganda minden eddiginél mélyebbre süllyedt, hogy milyen hazugságokat képes terjeszteni róla, a családjáról és a barátairól. Hát drága MP, nem te voltál az első, de még csak a második sem a sorban, hanem rengeteg emberről hazudoztak ilyen módon az elmúlt 14 évben, csak te elnézted, mert téged nem érintett...