Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀braxa88
Igazából en csak nagyon minimalban, övék az érdem, de tervezem jobban aktivizalni magam. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀braxa88
Na elmentek a... 😀 Amúgy szép munka sràcok, csak így tovàbb! Én Tate-re szavaztam az O playa szavazàson! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀Medvepapa
mind3an 😀
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊endorphyn
Azt Te csinálod? 😀 Kajak azt hittem, hogy braxa meg kranko! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Medvepapa
Nagy kiralysag, ki is raktam a Seahawks Hungary Facebookra! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Medvepapa
És a nevem alatt szereplő Tate hit is benne van, ami teljesen SZABÁLYOS 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, ma Bengals és Vikings fan leszek, bár egyik esetben sem a QB miatt. 😊Medvepapa
Naa, pedig én holnap veletek vagyok 😊Bondi
Burfict és Atkins miatt húzok hozzájuk picit, de semmi bajom nem lesz, ha ti mentek tovább. 😉

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na, ma Bengals és Vikings fan leszek, bár egyik esetben sem a QB miatt. 😊Medvepapa
Naa, pedig én holnap veletek vagyok 😊

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Na, ma Bengals és Vikings fan leszek, bár egyik esetben sem a QB miatt. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.braxa88
Azért nem örülnék, ha most elmenne...Akát Pete utódja is lehet valamikor.Medvepapa
persze énsem örülnék.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.braxa88
Azért nem örülnék, ha most elmenne...Akát Pete utódja is lehet valamikor.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.braxa88
emlékszem még a milloyos védelem balfaszkodásaira 😀 jesszus hol tartunk azóta hálaistennek
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.Tessu
nagyot fejlődött a D# alatta, de ehhez azért jópár év kellett, elején össszevissza szidtuk Bradleyt.
több mint 11 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
A Philly jövő héten hallgatja meg Bradleyt HC ügyben:
The Eagles announced they have received permission to interview Bradley next week.
 twitter.com/EaglesInsider/status/287313088842194946
Várhattak volna az interjú engedéllyel amíg biztos vége a szezonunknak.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Hatalmas vidi! 😊 Én már rápörögtem a meccsre 😊Rúgjuk szét RG III seggét 😊
BlitzHawk
Így egyszeri megnézés után: a Bengalst látta valaki a videóban?
undisputedly
Amúgy ja, 1x A.J. meg 1x ahogy Morris alázta a Bengals D-t! 😀 Pedig meg fogják verni a Texanst! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hatalmas vidi! 😊 Én már rápörögtem a meccsre 😊Rúgjuk szét RG III seggét 😊
BlitzHawk
Így egyszeri megnézés után: a Bengalst látta valaki a videóban?
több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Egy kis pump up a hétvégére, bár kétlem, hogy bárkinek is szüksége volna rá. 😊 Zene: Hans Zimmer
Nézzétek meg, nagyon jó! 😊

Medvepapa


Hatalmas vidi! 😊 Én már rápörögtem a meccsre 😊Rúgjuk szét RG III seggét 😊
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egy kis pump up a hétvégére, bár kétlem, hogy bárkinek is szüksége volna rá. 😊 Zene: Hans Zimmer
Nézzétek meg, nagyon jó! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A homerség nem homárság, úgyhogy ne aggódj, nincs semmi baj veled. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Értem, csak hogy egy évről van szó és ha belevennénk a tavalyi évet, akkor egyértelműen nyerne John. Ami negatívum az Irvin, de csak ennyi, semmi más. Flynn drága, de ha azt nézed, hogy kezdő és csere irányító egyben, akkor nem drága... na és ugye még ott van a másik fél, hogy nem volt nehéz Luck-ot draftolni, és ha már nézzük, hogy miben gyenge a mi csapatunk, akkor a Coltsnál is találunk jó néhány problémás posztot, többet, mint nálunk.SeaSzilaHawk
Jóval többet. 😊 De a szavazás nem erről szól, hanem arról, hogy ebben az évben hogy dolgozott. Grigson érdeme nem Luck volt - meg se kapta volna az állását, ha nem hozza el 😊 -, hanem "egyéb" dolgokban húzott nagyokat. Egyrészt Luck mögött jól draftolt. Fleener, Allen, T.Y Hilton, Ballard, mind bevált, alapemberek lettek rookie-ként. Chapman húzása még nyitott kérdés, de benne van a pakliban, hogy az elmúlt évek legnagyobb NT steelje lehet belőle.
Az igazi meló viszont ez után jött: elment egy fél csapat - Saturday, Clark, Garcon, Addai, Brackett, nem sorolom, rengetegen -, rámaradt 40 milla dead cap, alig pár milla szabad mozgástérrel. Ebből kellett egy fél csapatnyi játékost hoznia. Ennyiből csak "nevesincs" FA-kat hozhatott, olcsón, mégis mind bevált: Satele, Redding, Avery, Zbikowski, Freeman, Brown, Tevaseu, Vontae Davis, Shipley, stb. Néhány helyett nyilván lesz majd jobb jövő idénytől, ahogy felszabadul az a 40 milla dead cap. De ennyi pénzből erre futotta, és a végeredmény több, mint bravúr lett.

Hogy 2-3 év távlatban is tud-e majd olyan eredményes lenni, mint Schneider, azt persze nem lehet tudni. De ebben az 1 évben nem kérdés, hogy nagyot alkotott.peterk2005
Na ezt már szeretem, köszönöm, hogy ilyen mélyen megvilágosítottad a helyzetet... meg hát várható volt, hogy még a Peyton melletti öregektől megszabadul, de például Vontae-vel nagyot húzott szvsz. Avery, Redding és Zbikowski is jó játékosok voltak, tehát nem noname senkik voltak, csak különböző okok miatt, nem tudtak beilleszkedni csapatukba... kb, mint amikor Schneider elhozta Clemonst Filiből Tapp-ért és vmi draftcetliért...
Na jó, hogyha minden így van, ahogy leírtad, akkor azt mondom, hogy 50-50 😀 de a szívem úgy is hazahúz :d

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Értem, csak hogy egy évről van szó és ha belevennénk a tavalyi évet, akkor egyértelműen nyerne John. Ami negatívum az Irvin, de csak ennyi, semmi más. Flynn drága, de ha azt nézed, hogy kezdő és csere irányító egyben, akkor nem drága... na és ugye még ott van a másik fél, hogy nem volt nehéz Luck-ot draftolni, és ha már nézzük, hogy miben gyenge a mi csapatunk, akkor a Coltsnál is találunk jó néhány problémás posztot, többet, mint nálunk.SeaSzilaHawk
Jóval többet. 😊 De a szavazás nem erről szól, hanem arról, hogy ebben az évben hogy dolgozott. Grigson érdeme nem Luck volt - meg se kapta volna az állását, ha nem hozza el 😊 -, hanem "egyéb" dolgokban húzott nagyokat. Egyrészt Luck mögött jól draftolt. Fleener, Allen, T.Y Hilton, Ballard, mind bevált, alapemberek lettek rookie-ként. Chapman húzása még nyitott kérdés, de benne van a pakliban, hogy az elmúlt évek legnagyobb NT steelje lehet belőle.
Az igazi meló viszont ez után jött: elment egy fél csapat - Saturday, Clark, Garcon, Addai, Brackett, nem sorolom, rengetegen -, rámaradt 40 milla dead cap, alig pár milla szabad mozgástérrel. Ebből kellett egy fél csapatnyi játékost hoznia. Ennyiből csak "nevesincs" FA-kat hozhatott, olcsón, mégis mind bevált: Satele, Redding, Avery, Zbikowski, Freeman, Brown, Tevaseu, Vontae Davis, Shipley, stb. Néhány helyett nyilván lesz majd jobb jövő idénytől, ahogy felszabadul az a 40 milla dead cap. De ennyi pénzből erre futotta, és a végeredmény több, mint bravúr lett.

Hogy 2-3 év távlatban is tud-e majd olyan eredményes lenni, mint Schneider, azt persze nem lehet tudni. De ebben az 1 évben nem kérdés, hogy nagyot alkotott.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
a Coltsnál is találunk jó néhány problémás posztot, többet, mint nálunk.SeaSzilaHawk
Azt vedd figyelembe h Grigson 1. éve, Schneidernek meg a 3., ennyi idő alatt könnyebb egy komplettebb rostert összerakni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
igazábol nem volt hiba, logikusan nézed. de hát van egy kikurt drága csere QBnk...
+ OL. Carpenter és Moffitt. tavalyi 1. és 3.körösek. egyiksem kezdő.
az biztos h mellette szol h Sherman, Wagner, Wilson, Sweezy, Lane, Wright, Scruggs is jó fogás.
szal nagyon jó GM, de a Coltsos arc 1.nálam.braxa88
Értem, csak hogy egy évről van szó és ha belevennénk a tavalyi évet, akkor egyértelműen nyerne John. Ami negatívum az Irvin, de csak ennyi, semmi más. Flynn drága, de ha azt nézed, hogy kezdő és csere irányító egyben, akkor nem drága... na és ugye még ott van a másik fél, hogy nem volt nehéz Luck-ot draftolni, és ha már nézzük, hogy miben gyenge a mi csapatunk, akkor a Coltsnál is találunk jó néhány problémás posztot, többet, mint nálunk.SeaSzilaHawk
amigy is jobb RGIII mint Luck. 😀braxa88
Ha nem csal az emlékezetem, Brownert is pl Schneider választotta ki egy az egyben, és ő mondta PC-nek,hogy idehozza Kanadából!