NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Most félreértés ne essék nekem sem az nem tetszik hogy nyertünk, mert nagyon örülök neki, de a legjobban a Trója jelenete illik ide mikor Hector elesik egy kőben és Akhilleusz hagyja felállni és harci pozíciót felvenni mondván hogy "Nem egy kőé lesz a dicsőség".

Biztos vagyok benne hogyha RGIII egészséges marad akkor is behúzzuk, bár jóval neccesebben. Mondjuk 27:24re 😊
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Helmut ezzel csak egy gond van: miért érdekel téged, hogy mások mit gondolnak? mi tudjuk, h mi volt azon a GB meccsen... attól, h még egyesek verik a nyálukat, hát hajrá.
Ezt a meccset meg az fogja úgy értékelni, hogy szerencse, akinek fogalma sincs a fociról. De ez se zavarjon, én is csak a saját szurkolóinkkal hadoskodok itt. Csak nagy ritkán veszem fel a kesztyűt másokkal.

Szvsz Wilson jól játszott. Játszott már jobban is. Sokszor sokat vár és még úgy sem talál elkapót... ma nem vette egyszer észre Rice-t egy valószínű TD-re és Doug-ot is túldobta. Ne feledjük el, h még mindig rookie, és hogy lábbal milyen play-eket csinált. A labdára ügyelt mindig, blokkolt, mindent megtett. Ő egy leader. Az h néha többet vár, hát bú, senki sem tökéletes és ő még alacsony is 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Ez megint olyan meccs lesz, mint a GB elleni Fail Mary! Ma már senkit sem érdekel, hogy a GB szerzettt egy halálosan szabálytalan TD-t, ma már mindenki arra emlékszik, hogy RW intet dobott, amit az amatőr bírók benéztek. Hogy ugyanezek az amtőr bírók hány O holdingot néztek be a GB falban az ma már nem kérdés!

Ezen a meccsen a pályán született eredmény sokakat nem fog érdekelni. Megint az lesz, hogy szerencsével jutottunk tovább, hiszen RG3 megsérült, és ha nem sérült volna meg, biztos 500 pontot kap a hox védelelm! Ez egy igazi mi lett volna ha meccs lesz, így vonul be a történelembe! És senki sem fog emlékezni arra, hogy a hox az 1. félidőben teljesen átszervezte a játékát, a labda mindkét oldalán! Senkit sem fog zavarni, hogy hirtelen miért, és hogyan indult el Lynch,hogy mitől nem tudott hirtelen RG3 passzolni.

Mellesleg Wilson nem volt jó! Én D elemző vagyok, de azt én is látom, hogy 1 ütemmel többet vár sokszor!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀SeaSzilaHawk
mi már annak is örülünk ha -10-en belül szopunk 😀eaglesmcnabb
hmmm... az is ritka specimen, aki a szopásnak örül 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀SeaSzilaHawk
mi már annak is örülünk ha -10-en belül szopunk 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!
eaglesmcnabb
mondom... itt egyeseket csak a hero győzelmek és a földrengések hozzák lázba 😀 nálatok már egy alapszakasz győzelem is egy konferencia döntőével ér fel 😀
PS: tisztelet a kivételnek

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Urak, joejszakat mindenkinek! Go Hawks!

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
...mert van, akit a konkrét eredményen túl érdekel a mutatott játék minősége! 😕Helmut Zimmer
és én nem ugyanezt mondtam?

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
azért van baj itt is, már a PO GYŐZELEM minősége is ki tudja csapni egyeseknél a biztit 😀
fel a fejjel, McCoy TD nélkül is van Élet!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀SeaSzilaHawk
na de ezt mondom en is, csak hozza raktam a szemelyes impressziomat. temat reszemrol lezartam endorphyn
de miért? olyan jó vitázni a semmiről 😀SeaSzilaHawk
bazz, nem mesz aludni azonnal! Budos kolke! 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Jo volt latni a meccs vegen Allent! Mondjuk meg mindig nem tul egeszseges az arca, de legalabb nem 40 kilo. Az ember, aki megmentette anno Seattlenek a Seahawksot! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 244 — Je suis kobranadrág
Amúgy az eleje kicsit sokkoló volt 😊 Talán ez a legjobb szó. Mintha arcon csapták volna az embert egy jóféle, 2 méteres angolnával 😀undisputedly
Micsoda hasonlat 😀 😀 😀
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
rosszul lépett szerencsétlen!

Ezt most nem fogod megmagyarázni! Nagyon jó volt a skins gameplan, csak úgy kezdődött, hogy RG3 játékra kész!
Helmut Zimmer
de nem is akarja senki sem megmagyarázni... miért kellene nekünk savanyú szájízünk legyen, mert az ellenfél erőltette játékosát és ne jött be? HA a végén egy hosszú FG-vel nyerhettünk volna és nincs Hauschka? ez ilyen, ebben a sportban ez kikerülhetetlen, de mindenki felelős a saját döntéseiért, nekünk semmiféle hiányérzetünk nem lehet az ő cspatjukkal kapcsolatban... a mienkkel igen, de az más tál tészta.SeaSzilaHawk
...mert van, akit a konkrét eredményen túl érdekel a mutatott játék minősége! 😕Helmut Zimmer
pontosan.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀SeaSzilaHawk
na de ezt mondom en is, csak hozza raktam a szemelyes impressziomat. temat reszemrol lezartam endorphyn
Amúgy az eleje kicsit sokkoló volt 😊 Talán ez a legjobb szó. Mintha arcon csapták volna az embert egy jóféle, 2 méteres angolnával 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
rosszul lépett szerencsétlen!

Ezt most nem fogod megmagyarázni! Nagyon jó volt a skins gameplan, csak úgy kezdődött, hogy RG3 játékra kész!
Helmut Zimmer
de nem is akarja senki sem megmagyarázni... miért kellene nekünk savanyú szájízünk legyen, mert az ellenfél erőltette játékosát és ne jött be? HA a végén egy hosszú FG-vel nyerhettünk volna és nincs Hauschka? ez ilyen, ebben a sportban ez kikerülhetetlen, de mindenki felelős a saját döntéseiért, nekünk semmiféle hiányérzetünk nem lehet az ő cspatjukkal kapcsolatban... a mienkkel igen, de az más tál tészta.SeaSzilaHawk
...mert van, akit a konkrét eredményen túl érdekel a mutatott játék minősége! 😕
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀SeaSzilaHawk
na de ezt mondom en is, csak hozza raktam a szemelyes impressziomat. temat reszemrol lezartam endorphyn
de miért? olyan jó vitázni a semmiről 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀SeaSzilaHawk
na de ezt mondom en is, csak hozza raktam a szemelyes impressziomat. temat reszemrol lezartam

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.endorphyn
jajjj jó, ne légy már ilyen telhetetlen :d A win is a win 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
rosszul lépett szerencsétlen!

Ezt most nem fogod megmagyarázni! Nagyon jó volt a skins gameplan, csak úgy kezdődött, hogy RG3 játékra kész!
Helmut Zimmer
de nem is akarja senki sem megmagyarázni... miért kellene nekünk savanyú szájízünk legyen, mert az ellenfél erőltette játékosát és ne jött be? HA a végén egy hosszú FG-vel nyerhettünk volna és nincs Hauschka? ez ilyen, ebben a sportban ez kikerülhetetlen, de mindenki felelős a saját döntéseiért, nekünk semmiféle hiányérzetünk nem lehet az ő cspatjukkal kapcsolatban... a mienkkel igen, de az más tál tészta.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Mi lett volna, HA Wilson sérül meg? 😊krankovics
Lynch fut 3 TD-t, és 2 interceptiont...
Helmut Zimmer
ENNYI! Vagy jön Flynn és SB-be vezeti a csapatot! 😊

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Mi lett volna, HA Wilson sérül meg? 😊krankovics
Lynch fut 3 TD-t, és 2 interceptiont...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
Az eleje nem volt Seahawks football, de aztán összeálltunk. Nincs HA. RG3 megsérült, de nem a tavaszi szellőtől. Nem bírta az ütéseket, sérülten is jött, játék közben még rászedett. Thats it! Jobbulást neki, ő a frencsájza jövője, de ez van, mindenkinek vannak sérültjei!

undisputedly
rosszul lépett szerencsétlen!

Ezt most nem fogod megmagyarázni! Nagyon jó volt a skins gameplan, csak úgy kezdődött, hogy RG3 játékra kész!
Helmut Zimmer
Ment a Subwaybe, vagy hová lépkedett? Futott a védőink elől, a játék része, ez van.
több mint 11 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
Mi lett volna, HA Wilson sérül meg? 😊krankovics
Nem lett volna ki leadblockoljon Lynchnek. 😛
több mint 11 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 873 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Grat srácok, nagy comeback volt, most már senki sem mondhatja, hogy a Seahawks csak otthon játszik jól.
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
endo neked meg mi az ambivalens? most átmentem team saviour and defenderbe--- vigyázzatok 😀SeaSzilaHawk
szimplan csak annyi, hogy bar gyoztunk, de keseru a szajizem egy csomo minden miatt. De azert termeszetesen nagyon orulok, csak mondjuk a frisco ellen sokkal lelkesebb voltam a meccs utan. Ennyi.

-- TIME I'AM! --