NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Irvin lesz Leo Clem helyett. Ha valamikor, most berobbanhat. Ha nem fog...nagyon jónak tűnik ez az Atlanta gyerekek. Pass prot. kurva jó, de kell is nekik, mert Ryan tud hülyeséget csinálni nyomás alatt. Kíváncsi vagyok Bradley milyen blitz csomagokat talál ki. A receiver állományuk meg félelmetes. Jaj de várom! SEAAAAAAA!Medvepapa
Szerintem nagyon jól fogunk játszani! Gödrök mindig lesznek, de van egy olyan érzésem, hogy egészen egyedi gameplan lesz ezen a meccsen.
Meglepődnék, ha Irvin Clem helyére ugrana be, szerintem egy orr-váll techhel kíjjebb lesz (már, ha tudja már játszani)és konkrétan rabbit-ot fog játszani, mert szerintem most fogjuk elővenni a legrondább tulajdonságunk a nem pozis játékot, Hill, és KJ pedig már a tavalyi blitzsémákat porolgatja! Mondjuk örülnék is, mert az volt a mi játékunk! Egy Wagnerrel azóta jobbak lettünk.
Helmut Zimmer
Iiiigen, ahogy posztoltam, utána olvastam szinte ugyanezt egy külföldi fórumon amit írtál, egyedi gameplan, védőfalban Irvin, Scruggs, K.J., Morgan, Hill is váltogatják majd egymást, Bradley meg a sémákat. Bízok is a D-ben. Wagnernek lesz INT-je, érzem. Ja, újranéztem a meccset is, Lynch nem tud blokkolni, 1-2 sackben simán benne volt. De ettől még Skittles! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Irvin lesz Leo Clem helyett. Ha valamikor, most berobbanhat. Ha nem fog...nagyon jónak tűnik ez az Atlanta gyerekek. Pass prot. kurva jó, de kell is nekik, mert Ryan tud hülyeséget csinálni nyomás alatt. Kíváncsi vagyok Bradley milyen blitz csomagokat talál ki. A receiver állományuk meg félelmetes. Jaj de várom! SEAAAAAAA!Medvepapa
Szerintem nagyon jól fogunk játszani! Gödrök mindig lesznek, de van egy olyan érzésem, hogy egészen egyedi gameplan lesz ezen a meccsen.
Meglepődnék, ha Irvin Clem helyére ugrana be, szerintem egy orr-váll techhel kíjjebb lesz (már, ha tudja már játszani)és konkrétan rabbit-ot fog játszani, mert szerintem most fogjuk elővenni a legrondább tulajdonságunk a nem pozis játékot, Hill, és KJ pedig már a tavalyi blitzsémákat porolgatja! Mondjuk örülnék is, mert az volt a mi játékunk! Egy Wagnerrel azóta jobbak lettünk.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Irvin lesz Leo Clem helyett. Ha valamikor, most berobbanhat. Ha nem fog...nagyon jónak tűnik ez az Atlanta gyerekek. Pass prot. kurva jó, de kell is nekik, mert Ryan tud hülyeséget csinálni nyomás alatt. Kíváncsi vagyok Bradley milyen blitz csomagokat talál ki. A receiver állományuk meg félelmetes. Jaj de várom! SEAAAAAAA!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
- Seahawks execs say they've never seen a harder worker. After he threw three picks in a Sept. 30 loss to the Rams, Wilson broke down his performance on the flight home, then stayed at the team facility to watch video of Seattle's next opponent. Receivers arrived on Monday to find notes from Wilson about the Panthers defense. Six days later, Wilson completed 19 of 25 passes against Carolina's top-10 pass defense in a 16-12 win.
fetomy
Ennyi. Kedvencem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀endorphyn
Az igazi férfi nem választhatott 😀 Jutott egy fehér Alex, egy narancssárga Palmer és egy kék Pro Bowl mez, örültem, hogy ez is sikerült 😀 Egyébként az Alex mezem rám már amúgysem jó, sztem nálam is a falon végzi majd, ha lesz falam 😀

No de hogy ne csak off legyen. Találtam egy cikket a rookie QB-kkal kapcsolatos rizikókról, de igazából főleg Wilson volt a téma. Volt néhány érdekesség, remélem még nem volt itt 😊

- Az esküvőjén csak gyömbért ivott, mert mindig jó példát akar mutatni.

- Carrollék a draft előtt úgy számoltak, hogy pár év padozás után Flynn mögött, Wilson esetleg egy elfogadható kezdő lesz.

- Meccsek után: Wilson watched video at night and alone, the only signs of his presence being his car in the empty parking lot and the pizza delivery in his name.

- He also didn't take his cues like a rookie. During one offseason practice, he hit Kellen Winslow for a touchdown. As they jogged to the sideline, Wilson said, "You run a route like that every time and I'll hit you every time." Winslow ignored him. Undeterred, Wilson yelled, "Did you hear me? If you run it that way, I'll hit you every time!"

- Seahawks execs say they've never seen a harder worker. After he threw three picks in a Sept. 30 loss to the Rams, Wilson broke down his performance on the flight home, then stayed at the team facility to watch video of Seattle's next opponent. Receivers arrived on Monday to find notes from Wilson about the Panthers defense. Six days later, Wilson completed 19 of 25 passes against Carolina's top-10 pass defense in a 16-12 win.

Egyébként a cikk nagyon jól rámutat arra, hogy a szerencsén, a rizikóvállaláson rengeteg múlik. Könnyen mehetett volna Wilson másik csapathoz, ahol nem merik bevállalni a kezdetését, mint ahogy Carroll tette, és tán sosem tudjuk meg, hogy milyen. 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra. endorphyn
fehér Hassie mezem van...kösz endor... 😕 😀Medvepapa
Hat igen, az elet nagy pofonjai mindig hirtelen jonnek! 😀 😀
endorphyn
Ez a női pofonokra is igaz... 😛Medvepapa
Hat aki hagyja, hogy egy no megpofozza, az meg is erdemli.. vagy csak szimplan szubmissziv mazohista 😀
Na, tema lezarva, mielott megkapjuk a forumrendorsegtol, hogy offolunk 😀endorphyn
OK, úgyis a Falcons-Giants meccset nézem. 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra. endorphyn
fehér Hassie mezem van...kösz endor... 😕 😀Medvepapa
Hat igen, az elet nagy pofonjai mindig hirtelen jonnek! 😀 😀
endorphyn
Ez a női pofonokra is igaz... 😛Medvepapa
Hat aki hagyja, hogy egy no megpofozza, az meg is erdemli.. vagy csak szimplan szubmissziv mazohista 😀
Na, tema lezarva, mielott megkapjuk a forumrendorsegtol, hogy offolunk 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra. endorphyn
fehér Hassie mezem van...kösz endor... 😕 😀Medvepapa
Hat igen, az elet nagy pofonjai mindig hirtelen jonnek! 😀 😀
endorphyn
Ez a női pofonokra is igaz... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra. endorphyn
fehér Hassie mezem van...kösz endor... 😕 😀Medvepapa
Hat igen, az elet nagy pofonjai mindig hirtelen jonnek! 😀 😀

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra. endorphyn
fehér Hassie mezem van...kösz endor... 😕 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊fetomy
Az se rossz, de hozza kell tennem, hogy egy igazi ferfi keket birtokol. 😀

Amugy gondolkodtam, hogy bekeretezem es fel a falra.

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊endorphyn
az van nekem is, szép fehérben 😊
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Longwell és Rackers érkezik próbarugásrabraxa88
én már azon is elgondolkoztam, hogy lehet RW-nek az is menne. 😀krankovics
aztán ha a kick-offnál földbe rúg és megsérül rajtunk fog röhögni még a sakkszövetség is! 😀

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Don't fumble the Skittle! 😊


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Longwell és Rackers érkezik próbarugásrabraxa88
én már azon is elgondolkoztam, hogy lehet RW-nek az is menne. 😀

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Longwell és Rackers érkezik próbarugásra
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Hát több rúgót is nézegetünk, de még nem kizárt Hauschka szereplése sem, csütörtök-péntek fele többet tudunk majd. Medvepapa
Hál Isten Cundiffról lemaradtatok 😂


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
áá mennyire jó kép
braxa88
MEg mindig megvan az Alexander mezem. Egy felisten volt par evig. 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
persze, hogy lesznek. arra céloztam, hogy roddy sem megy a szomszédba ha keménykedésről van szó. kicsit dirty playa, akárcsak bowner. ezért mondtam, hogy érdekes lesz... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
a roddy vs bowner csemege lesz a k1 kedvelőinek 😊

hatyuska lesz é, vagy kickert kell kukáznotok?peach
biztos lesznek elkapásai White-nak, de előre sajnálom...😛
Hát több rúgót is nézegetünk, de még nem kizárt Hauschka szereplése sem, csütörtök-péntek fele többet tudunk majd. RGIII 1 év kuka... 😕

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Ez priceless:
On the coaching staff front, Seahawks' Offensive Coordinator Darrell Bevell will interview with the Bears for their vacant Head Coach position. Word out of Philly is that Seahawks Defensive Coordinator Gus Bradley will interview for the Eagles Head Coach vacancy as well. If Kenny Powers owned the Seahawks, he might say something like "Everyone wants a piece of my shit."

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
catattack 3 520
Leszerződtettétek Stephen Williams WR-t egykori Cardinals tehetséget..
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
clemons biztosan kihagyja a maradék meccset 😕
nagyon nagy veszteség...
rookieknak itt az idő h fellépjenek és megmutassák.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
áá mennyire jó kép
több mint 11 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 366 — Do Your Job
Most néztem meg felvételről a meccset. Gratulálok! Remélem sokáig meneteltek! (a következőt mindenképpen hozni kell! 😊 )




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞