NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 206 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
neked meg mi a franc bajod van? nem is akarlak látni Hétfőig 😀SeaSzilaHawk
A niners topikban már kiderült róla az igazság,latens niners fan. És megtaláltam a személyi képét is

😊😊diverdoc
Csak azért csinálja, hogy belüről bomlassza a táborotokat 😉 Jobb, mint a 007-es

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
neked meg mi a franc bajod van? nem is akarlak látni Hétfőig 😀SeaSzilaHawk
A niners topikban már kiderült róla az igazság,latens niners fan. És megtaláltam a személyi képét is

😊😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
na és akkor készüljünk fel a meccsre normálisan:
 mynorthwest.com/?nid=577&a=9950832&p=1007&n=Brock%20and%20Salk

a kosárlabda részt csak az hallgassa, akit érdekel 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Off, de érdekes hír:
Steve Ballmer-led group to buy Sacramento Kings, bring basketball back to Seattle  www.theverge.com/2013/1/9/3856192/steve-ballmer-led-group-to-buy-sacramento-kings-bring-basketball-backendorphyn
Yeah! És Fuck You Schultz & Bennett!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
You are not one of our brothers, you are not a true Seattle Seahawk! 😀
Endo ilyenkor hozzátenni, hogy a pozőrök azonnal hagyják el a termet 😛 😛 😊



valójában ez egy régi poén, mert ugye a csapat seattlei, és a manowár is!Helmut Zimmer
Én úgy tudtam, hogy auburniek, NY államból. Amúgy Carry on és tényleg hagyja el minden poser a termet! 😊

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Off, de érdekes hír:
Steve Ballmer-led group to buy Sacramento Kings, bring basketball back to Seattle  www.theverge.com/2013/1/9/3856192/steve-ballmer-led-group-to-buy-sacramento-kings-bring-basketball-back

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
tényleg, jet lag és korai kezdés befolyásoló tényező lesz? rosszul állunk a korai kezdésekben...SeaSzilaHawk
kétlem.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
tényleg, jet lag és korai kezdés befolyásoló tényező lesz? rosszul állunk a korai kezdésekben...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
You are not one of our brothers, you are not a true Seattle Seahawk! 😀
Endo ilyenkor hozzátenni, hogy a pozőrök azonnal hagyják el a termet 😛 😛 😊



valójában ez egy régi poén, mert ugye a csapat seattlei, és a manowár is!Helmut Zimmer

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
You are not one of our brothers, you are not a true Seattle Seahawk! 😀
Endo ilyenkor hozzátenni, hogy a pozőrök azonnal hagyják el a termet 😛 😛 😊



valójában ez egy régi poén, mert ugye a csapat seattlei, és a manowár is!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egyszerűen csak lejátszottam magamban a meccset már néhányszor, és a Falcons jött ki győztesen. De ez csak egy valami, ami semmilyen hatással nem lesz sem a vasárnapi eredményre, sem a győzni akarásomra! 😉 SEEEAAAAAAAAA!!! Medvepapa
ömmm, magadban? 😀 ömmm, én haverral madden-en, és mi nyertünk... de én jó vagyok maddenben 😀
Ahogy RW mondaná egy interjű után: Go HAWKS!

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Egyszerűen csak lejátszottam magamban a meccset már néhányszor, és a Falcons jött ki győztesen. De ez csak egy valami, ami semmilyen hatással nem lesz sem a vasárnapi eredményre, sem a győzni akarásomra! 😉 SEEEAAAAAAAAA!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
neked meg mi a franc bajod van? nem is akarlak látni Hétfőig 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
bennem csak annyi nyugodtság van, hogy fogunk pontokat tenni a táblára... a futás fog működni, főleg a read option. A nagy kérdés számomra, hogy a pont mennyiségek 3-ak vagy 7-ek lesznek, mert a 3 nem lesz elég. Nagyon kell koncentrálni. Az Atlantának lesznek nagy játékai ez biztos. A másik kérdés, hogy fogunk-e 3&hosszúkat szopni? Nagyon szeretik a screen játékot és félek, hogy ez jól fog működni. Am arra gondoltam, hogy talán van szerencse a szerencsétlenségben. Clemons sérülésére értem, mert mögötte nagyon ültek volna a screen-ek. Talán így, hogy nem lesz pass rush, jobban odaérünk majd a screenekre.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊Medvepapa
Káromkodást kérjük mellőzni ebben a topicban!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!Helmut Zimmer
Na akkor én jelentkezek a pofonért! 😊 A Falcons sztem túl fog lépni az árnyékán és behúzza, 30-23 oda. Persze ne legyen igazam! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Nem tudom miért érzem, hogy sima meccs lesz! Nem becsülöm le az Atlantát, tudom, hogy remek csapat! Mellesleg imádom a várost, a tulajt, a csapatot! Tudom, hogy nagyon jók, de szerintem nagyon hamar elveszik a srácok Julio, és Roddy kedvét a játéktól!
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Időközben megjött az időjárás jelentés Atlantából is:


Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Óóó én ennél is nagyobb lépéshátrányt akarok! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Kam sajnos a védelem leggyengébb láncszeme volt a Skins ellen!

Engem rendkívül nyugtalanít, hogy 24 csapat már megkezdte a felkészülést a következő évre, így lépéshátrányb kerülhetünk! 😊 😛Helmut Zimmer
én is úgy néztem, hogy mindkét TD-ben lúdas volt... már rég mondtam, hogy a passz ellen nem a legjobb, és abban is inkább az emberezést lehet rá bízni.
A másik mondatod meg lol 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
Kam sajnos a védelem leggyengébb láncszeme volt a Skins ellen!

Engem rendkívül nyugtalanít, hogy 24 csapat már megkezdte a felkészülést a következő évre, így lépéshátrányb kerülhetünk! 😊 😛
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.SeaSzilaHawk
Matt Bowen is ezt feszegeti:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed
empty taxi
Kancellár kifejeli Gonzalezt, Browner meg lebirkózza White-t, a többit Sherman meg ET elintézi. (Ha ilyen egyszerű lenne ez a hétvége!)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.SeaSzilaHawk
Matt Bowen is ezt feszegeti:  www.nationalfootballpost.com/Chancellor-vs-Gonzalez-Thats-good-football.html?utm_medium=twitter&utm_source=twitterfeed


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Irvint kevésnek tartom a feladathoz. garrett27
Biztosan nem teljesen fogja átvenni Clemons Leo pozícióját... pass rush esetekben nem is lenne olyan nagy különbség, inkább a futás ellen lesz a probléma, mert Irvin súlytalannak tűnik. Nagyon kevés fuás snapen volt pályán valami 130 körül a szezonban... ha netán fog működni ATL-nak a futás, akkor nagy bajok lesznek, mert nagy LB segítség kell Irvin oldalára... de am lehet, Wright vagy vmelyik csere LB fog ozz játszani... Nehezen tartom elképzelhetőnek, hogy sok snappet kapna Chukwurah, de mennyire tudnék örülni, ha egy igazán komoly nyomatot hagyna a meccsen 😀

És amúgy még Tony megállítása lesz érdekes, hogy azt vajon ET-vel vagy Kam-mel vagy LB-erekkel akarják megoldani... mert sztem Ő és a slot receiver lesznek ránk a legveszélyesebbek.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Schefter: Seahawks placed DE Chris Clemons and K Steven Hauschka on injured reserve and signed DE Patrick Chukwurah and K Ryan Longwell.vassadi
a nigériai srácra nagyon kíváncsi leszek 😀mustaine
az is fogsz maradni, nem sok snap-et fog kapni, ha egyáltalán. 😊Medvepapa
2 szezonnal ezelőtt Mike Williamsre is ezt mondta mindenki szerintem

edit: nyilván, az kirívó eset, de az ember mindig bízik a meglepetésben 😊mustaine
Valami nagy disznóságot sejtek a dolog mögött. Egyszer csak kikukázzák ezt a Chukwurah fickót a semmiből? Bár én már meg sem lepődök PC-ék húzásain. Szerintem nem csak szimplán tölteléknek szánják, valamit látnak benne. Hát nagyon remélem, mert Irvint kevésnek tartom a feladathoz.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.