NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Nagykállóban, vagy bent nyíregyen? 😀Double B
Itthon Kállóban végül, így könnyebb lesz hazakúszni... 😛Medvepapa
ohhh.. pedig reméltem, hogy tudsz mondani egy helyet itt bent, mert én még nem találtam semmit ahol nflt adnának 😀
több mint 11 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Mint lelkes laikus kérdezném, hogy szerintetek mennyi esélye van ennek az istenadta tehetségű, ám az NFL-ben mégis csak újonc Wilsonnak? Nem fog esetleg megremegni a lába?dzsoniendoszkop
Isten éltessen.
Nem fog megremegni. Nagyobb PO tapasztalata van mint az ellen QB-nek 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Nagykállóban, vagy bent nyíregyen? 😀Double B
Itthon Kállóban végül, így könnyebb lesz hazakúszni... 😛

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Sziasztok!

Tegnap ünnepeltem a 35. szülinapomat, és talán mondanom sem kell, hogy mekkora meglepetés várt otthon...

Bár a laszti már rég került hozzám egy NFL boltból Miamiban, a torta új volt 😀

Lassan már 10 éve, az első pillanattól fogva Seahawks rajongóként, dupla öröm ez a hét számomra.. Bár az igazat megvallva, az elmúlt évek után már az is nagy öröm számomra, hogy vasárnap nem vittek el a mentők szÍvinfarktussal az első negyed után, azért még bÍzom abban, hogy az Atlantát valahogy sikerül behúzni...

Mint lelkes laikus kérdezném, hogy szerintetek mennyi esélye van ennek az istenadta tehetségű, ám az NFL-ben mégis csak újonc Wilsonnak? Nem fog esetleg megremegni a lába? Az eredmények alapján sosem tudom eldönteni, hogy egy feltüzelt Atlanta ellen idegenben, a szurkolók nélkül nem anyátlanodnak-e el? Mert aki a SFO-n Így át tud gázolni, annál nem lehet kérdés, hogy a tehetsége, és a csapat egysége meg van hozzá...

Üdv. mindenkinek, és a szÍverősÍtőt készÍtse be mindenki...

Go Hawks!...dzsoniendoszkop
Szia dzsoni! Egyrészt Isten éltessen, az ajándékaid nagyon jók és irigylésre méltóak! 😊 Én is így vagyok vele, ez a PO szereplés ajándék Jim Mora & Co. után, élvezem minden percét, a Falcons meg nagyon brutál ellenfél, de bármi is lesz a vége, kurva jó meccs lesz, ez biztos! 😊

Nagyon fiatal és sikeréhes csapat ez, Wilson mentalitása pedig minden csak nem rookie, én nem aggódok emiatt. A momentumok és a turnoverek fontosak, mindkét csapat jó ahhoz, hogy NFC döntőt játsszon! 😊 Én a Ravens meccset kocsmában nézem, majd a Whiners meccsre jövök eredménykövetni! 😊 SEAAAAAA!Medvepapa
Nagykállóban, vagy bent nyíregyen? 😀
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nem hinném, hogy megremeg a keze, lába. Egyrészt róla is mindenki azt mondja, hogy nem újoncként viselkedik, olvashattuk, hogy ha int-et dob sem törik össze, akkor sem ha többet. Nem véletlen, hogy ő is masszívan első körös lett volna, ha magasabb.

Másrészt manapság már eléggé NFL ready QB-k vannak. Nem nagyon hiszem, hogy bármelyikük megremegne, akár Luckról akár RG3-ról beszélünk. Ha egész szezonban képes nagyjából ugyanazt a teljesítményt hozni (sőt, Wilson folyamatosan fejlődött) akkor itt sem lesz gond. Plusz nézd meg mik voltak az utolsó hetekben, mikor már minden meccs a playoffért ment. Voltak nehezebb pillanatok, de nem remegett meg. Amikor kellett és lehetett, akkor kihozott magából mindent, és szerintem itt sem lesz másképp.
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Sziasztok!

Tegnap ünnepeltem a 35. szülinapomat, és talán mondanom sem kell, hogy mekkora meglepetés várt otthon...

Bár a laszti már rég került hozzám egy NFL boltból Miamiban, a torta új volt 😀

Lassan már 10 éve, az első pillanattól fogva Seahawks rajongóként, dupla öröm ez a hét számomra.. Bár az igazat megvallva, az elmúlt évek után már az is nagy öröm számomra, hogy vasárnap nem vittek el a mentők szÍvinfarktussal az első negyed után, azért még bÍzom abban, hogy az Atlantát valahogy sikerül behúzni...

Mint lelkes laikus kérdezném, hogy szerintetek mennyi esélye van ennek az istenadta tehetségű, ám az NFL-ben mégis csak újonc Wilsonnak? Nem fog esetleg megremegni a lába? Az eredmények alapján sosem tudom eldönteni, hogy egy feltüzelt Atlanta ellen idegenben, a szurkolók nélkül nem anyátlanodnak-e el? Mert aki a SFO-n Így át tud gázolni, annál nem lehet kérdés, hogy a tehetsége, és a csapat egysége meg van hozzá...

Üdv. mindenkinek, és a szÍverősÍtőt készÍtse be mindenki...

Go Hawks!...dzsoniendoszkop
Szia dzsoni! Egyrészt Isten éltessen, az ajándékaid nagyon jók és irigylésre méltóak! 😊 Én is így vagyok vele, ez a PO szereplés ajándék Jim Mora & Co. után, élvezem minden percét, a Falcons meg nagyon brutál ellenfél, de bármi is lesz a vége, kurva jó meccs lesz, ez biztos! 😊

Nagyon fiatal és sikeréhes csapat ez, Wilson mentalitása pedig minden csak nem rookie, én nem aggódok emiatt. A momentumok és a turnoverek fontosak, mindkét csapat jó ahhoz, hogy NFC döntőt játsszon! 😊 Én a Ravens meccset kocsmában nézem, majd a Whiners meccsre jövök eredménykövetni! 😊 SEAAAAAA!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
dzsoniendoszkop 6
Sziasztok!

Tegnap ünnepeltem a 35. szülinapomat, és talán mondanom sem kell, hogy mekkora meglepetés várt otthon...




Bár a laszti már rég került hozzám egy NFL boltból Miamiban, a torta új volt 😀

Lassan már 10 éve, az első pillanattól fogva Seahawks rajongóként, dupla öröm ez a hét számomra.. Bár az igazat megvallva, az elmúlt évek után már az is nagy öröm számomra, hogy vasárnap nem vittek el a mentők szÍvinfarktussal az első negyed után, azért még bÍzom abban, hogy az Atlantát valahogy sikerül behúzni...

Mint lelkes laikus kérdezném, hogy szerintetek mennyi esélye van ennek az istenadta tehetségű, ám az NFL-ben mégis csak újonc Wilsonnak? Nem fog esetleg megremegni a lába? Az eredmények alapján sosem tudom eldönteni, hogy egy feltüzelt Atlanta ellen idegenben, a szurkolók nélkül nem anyátlanodnak-e el? Mert aki a SFO-n Így át tud gázolni, annál nem lehet kérdés, hogy a tehetsége, és a csapat egysége meg van hozzá...

Üdv. mindenkinek, és a szÍverősÍtőt készÍtse be mindenki...

Go Hawks!...
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113
All pro csapatba válaszották: Lynch, Unger, Sherman, Thomas. Szép.
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Egy kis kedvcsináló:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/12/Divisional_round_Irany_Atlanta/krankovics
"A meccs legjobb statisztikája talán az, hogy a Falcons 2008-as draft 1/3-as választott irányítójának, Matt Ryan-nek kevesebb Playoff győzelme van, mint Russel Wilsonnak.😊" Ez mekkora tény már! 😀
több mint 11 éve
hajdu New Orleans Saints 937 — Hajrá Saints!
Russell Okung @BDR76
On the way to the airport for Atlanta and people are throwing skittles at the bus. #12thman #feedthebeastMedvepapa
én is vettem egy zacsival és úgy tervezem szétdobálom vele a monitort 😂fetomy
Ezeknek a dobálás a mániájuk.
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Egy kis kedvcsináló:  seahawks.blog.nepsport.hu/archives/2013/01/12/Divisional_round_Irany_Atlanta/

http://seahawks.hu
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Russell Okung @BDR76
On the way to the airport for Atlanta and people are throwing skittles at the bus. #12thman #feedthebeastMedvepapa
én is vettem egy zacsival és úgy tervezem szétdobálom vele a monitort 😂
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Russell Okung @BDR76
On the way to the airport for Atlanta and people are throwing skittles at the bus. #12thman #feedthebeast

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
iktriad
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...braxa88
Nézd rá az 1/1es Chiefsre, egy jó QBra vannak egy playoffesélyes szezontól...iktriad
1/4 Vikes...Amadeus91
Akik meg eredetileg 1/3asok voltak.iktriad
Szóval a trendek alapján mostanában az egyper-elejiek playoffba várhatóak. Na, Ik, akkor fel kell kötni nálatok jövőre a gatyát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
iktriad
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...braxa88
Nézd rá az 1/1es Chiefsre, egy jó QBra vannak egy playoffesélyes szezontól...iktriad
1/4 Vikes...Amadeus91
Akik meg eredetileg 1/3asok voltak.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...braxa88
az 1/2 a Rams volt, hozzájuk képest elit éve volt a Skinsnek tavaly 😛

több mint 11 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
iktriad
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...braxa88
Nézd rá az 1/1es Chiefsre, egy jó QBra vannak egy playoffesélyes szezontól...iktriad
1/4 Vikes...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
iktriad
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...braxa88
Nézd rá az 1/1es Chiefsre, egy jó QBra vannak egy playoffesélyes szezontól...
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
iktriad
mert az 1/1 és az 1/2 általában PO aspiráns.
olyanokat tudsz mondani iktriad...
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...iktriad
Hát, szerintem sokkal többen tippeltek volna az év elején a Seattle PO-ra, mint akár a Colts akár a Redskins playoffba jutására. Esetleg az lehet a meglepi, hogy nem Flynn, hanem Wilson a kezdő.

Egyébként ez a kép majd 3-5 éves távlatból lesz érdekes. Vajon akkor is aktuális lesz-e, vagy változni fog a világ. 😊 (Simán lehet, hogy egymással lesznek elfoglalva ilyen tájt rendszeresen, nem pedig bárban ücsörög. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 423 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezt se sokan gondolták volna a draft idején...
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Itt vannak a hivatalos FB timeline kepek a playoffra:
 www.facebook.com/media/set/?set=a.10151171898581722.435312.84249551721&type=1










-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Írásocska Schneiderről:

 seattletimes.com/html/seahawks/2020106564_seahawks11.html

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Micsoda rágalmazások! 😊 Ezért hétvégén meccsnézés közben mindenkinek az egészségére iszok egy 42 fokos traubit! 😊 A budi rogyjon rátok! 😀 GO HAWKS!!!

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 674 — Csodabogár
Csak azért csinálja, hogy belüről bomlassza a táborotokat 😉 Jobb, mint a 007-esBigBaltazar
nem végez valami jó munkát. nehogy meglátogassa Viktor a takarító. vagy Wolf 😊