NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

61 feliratkozó

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
ezt még nem is láttam...

krankovics
Na milyen jó, hogy a mi kutyánk kölyke! Már az anyja se merte megpiszkálni mert azonnal tackle lett volna belőle!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
a roddy vs bowner csemege lesz a k1 kedvelőinek 😊

hatyuska lesz é, vagy kickert kell kukáznotok?



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
seaSzilaHawk,

Nem haragszom, nagyon kedvelem, tényt állapítottam meg!
több mint 11 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Egy kérdés urak:
-ha a szezon elején (pl. az első meccs után) "felajánlják", hogy a csapat rájátszásba jut és az első meccset meg is nyeri, akkor ott szeptemberben elfogadtátok volna a mostani év végi eredményt előre?

Kíváncsi lennék a véleményetekre!
(Tudom, hogy jelen pillanatban értelmetlen a kérdés, de az "akkori éneteket" kérdezem. )
😊
funkyparduc
Ezt mindig elfogadom, gondolom mindenki elfogadná, főleg, h nincs említés, h csak addig jutnánk vagy esetleg tovább... így ezt nem lehet visszautasítani 😀
ezt még nem is láttam...

krankovics
azt hiszem, h repült is a sárga zászló... de a tegnap is voltak szép bunyók, nem értem h ezek a kis elkapók minek kötnek bele BB-be? 😀 esélytelenek, de Andre Johnson vs BB elég szikrázó lenne 😀
...csak neki nem ez a feladata, hanem hogy átlagosan 4 mississippin belül szabaduljon a labdától! 😕Helmut Zimmer
Helmut miért haragszol ennyire RW-re? nem tökéletes, de ki az? a miénk és meccseket nyerünk, tessék örülni... (és mielőtt visszavágnál, a minőség is számít 😀)
Néhány ember annyira objektív itt mint az igazságszolgáltatás Kubában! Ráadásul sikít a hülyeségtől és frusztrációtól a kommentjük!
Én legközelebb csak postseasonban jövök errefelé, addig marad a seahawks.net és társai.
Szevasztok!undisputedly
Ahogy már megjegyezték, postseason van (gondolom offseason akart lenni)... a többire meg ott van, hogy Magyarország, te vagy a szívemben ... ez megy itthon, vagy lepereg, vagy megőrülsz a hülyeségtől és butaságtól.

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 11 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pedig tiszta munka volt. 😀Sebii
S mennyire tudatos! Nálunk játszana, imádnám. Így viszont suttyó! 😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
Pedig tiszta munka volt. 😀
több mint 11 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
ezt még nem is láttam...


http://seahawks.hu
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
pontosan!
eredménykövetőnél nagyobb szenny amugy sincsbraxa88
csak gabbert!
ja nincs itt iktriad? :/
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Biztos vagyok benne, hogy sok meccset láttatok, sokat játszottatok és sokan gondoljátok azt, hogy értetek a focihoz. Én nem értek és szerintem Magyarországon senki sem. Ismerünk neveket, formációkat, szabályokat, playeket, de az igazi fociról fogalmunk sincs. Ugatjuk a holdat, elhisszük, ha a tippmixen bejön egy hatos kötés, akkor már szakértők vagyunk. Ám legyen, de ezzel nem tudok és nem is akarok azonosulni.Captain Mcbright
Ennyi. Maximálisan igaza van. Sok embernek megmutatnám ezt a fórumon. A tegnapi "eredménykövetés" 40%-a TV-s kommentálás fikázása, kifigurázása volt, amit meg az érintett csapatok topikjaiban olvasok...véleményt kéne írni, nem egymást fikázni, kulturált szurkolás, de jó lenne...Medvepapa
pontosan!
eredménykövetőnél nagyobb szenny amugy sincs
több mint 11 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 422 — Anthony Richardson fan
Biztos vagyok benne, hogy sok meccset láttatok, sokat játszottatok és sokan gondoljátok azt, hogy értetek a focihoz. Én nem értek és szerintem Magyarországon senki sem. Ismerünk neveket, formációkat, szabályokat, playeket, de az igazi fociról fogalmunk sincs. Ugatjuk a holdat, elhisszük, ha a tippmixen bejön egy hatos kötés, akkor már szakértők vagyunk. Ám legyen, de ezzel nem tudok és nem is akarok azonosulni.Captain Mcbright
Ennyi. Maximálisan igaza van. Sok embernek megmutatnám ezt a fórumon. A tegnapi "eredménykövetés" 40%-a TV-s kommentálás fikázása, kifigurázása volt, amit meg az érintett csapatok topikjaiban olvasok...véleményt kéne írni, nem egymást fikázni, kulturált szurkolás, de jó lenne...

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
A fanyalgóknak küldeném ezt a videót:
Sebii
órisái browner 😀 messze legkeményebb CB a ligában
több mint 11 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 475
A fanyalgóknak küldeném ezt a videót:
több mint 11 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113
Na jólvan, az egyetlen valamire való pass rusherünk is dőljön ki... 😕

Apropo pass rush, a multkor mintha próbálgattuk volna Ray Edwardsot. Vele mivan, hagytuk mert szar? Clemons nélkül lehet beférne, bár az utóbbi szezonja nagyon tré volt.
több mint 11 éve
12 Seattle Seahawks 291 — Minimum 3 karakter!
😀 Felesleges azon gondolkodni mi lett volna 😀 Ez lett 😀 Szép győzelem volt , ha pedig egy csapatnak nincsen elég hosszú padja az NFL-ben akkor nincs keresni valója a rájátszásban. (Egyébként Griffint simán le lehetett volna vinni 14-0nál ilyen jó Backuppal 😀) Wilson pedig zseniális , Azok a blockok amiket leadott irányító létére , nem semmi a srác 😀

Szerk.: Grat a győzelemhez , szerintem SB-ig simán elmegy ez a Hawks.Petikievak01
...csak neki nem ez a feladata, hanem hogy átlagosan 4 mississippin belül szabaduljon a labdától! 😕Helmut Zimmer
A Mississippi egy szép szó, de a Umgebungsschutz jobb.

Maradjon az a mi titkunk, hogy az alapszakaszban a második félidőben átlag 6,44 pontot halmoztak fel elenünk - ennyit a D#-ről.

És mi lett volna velem, ha két apukám lett volna?
Hát SF drukker lennék.

több mint 11 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Ez is jo egy kep:
endorphyn
-Nincs egy kis Aderallod?
-Keresd Shermant.
😉


több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Senkit nem érdekel, hogy RG3 lesérült. Neki ez benne van a játékában, nem lehet azon agyalni, hogy mi lett volna ha. Ő nem pocket qb, hanem option QB, aki ha lesérül, az nem balszerencse, meg mittudomén, hanem egy olyan dolog, amire számítani lehet és kell is. Aki ilyen QB-t alkalmaz, annak fel kell erre készülnie. Én is mindig kicsit remegve nézem a Hawks meccseket, hogy Wilson meddig bírja, de egyelőre keménynek tűnik azokkal a blokkokkal együtt 😊 De lényeg, hogy nyilván meg fogja kapni Wilson és a Hawks hogy csak azért, de ezzel nem kell foglalkozni. mindig van ilyen, hiszen a playoff is csak a szar sporik miatt lett meg, a továbbjutás csak RG3 sérülése miatt, az atlantát mondjuk csak azért verjük meg, mert Ryan náthás lesz és a takonytól csúszik majd a keze, a super bowlt meg azért mert Manning meglát egy cuki kutyát a nézőtéren és elvonja a figyelmét. 😛

btw félidőig bírtam azt is félkómásan már, de legalább addig nagyon jó meccs volt, érdemes volt kevesebbet aludni miatta. Persze az első negyed nem, de előfordul. Ha minden negyedben mi lennénk a jobbak, akkor unalmassá válna 😀 Azért az a Wilson fumble-Lynch 1st down -igen, természetesen előre eltervezett 😀- play zseniális volt 😀
több mint 11 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 222 — én ezt meguntam
😀 Felesleges azon gondolkodni mi lett volna 😀 Ez lett 😀 Szép győzelem volt , ha pedig egy csapatnak nincsen elég hosszú padja az NFL-ben akkor nincs keresni valója a rájátszásban. (Egyébként Griffint simán le lehetett volna vinni 14-0nál ilyen jó Backuppal 😀) Wilson pedig zseniális , Azok a blockok amiket leadott irányító létére , nem semmi a srác 😀

Szerk.: Grat a győzelemhez , szerintem SB-ig simán elmegy ez a Hawks.Petikievak01
...csak neki nem ez a feladata, hanem hogy átlagosan 4 mississippin belül szabaduljon a labdától! 😕
több mint 11 éve
Petikievak01 Philadelphia Eagles 1 667 — Its OK to be gay.
😀 Felesleges azon gondolkodni mi lett volna 😀 Ez lett 😀 Szép győzelem volt , ha pedig egy csapatnak nincsen elég hosszú padja az NFL-ben akkor nincs keresni valója a rájátszásban. (Egyébként Griffint simán le lehetett volna vinni 14-0nál ilyen jó Backuppal 😀) Wilson pedig zseniális , Azok a blockok amiket leadott irányító létére , nem semmi a srác 😀

Szerk.: Grat a győzelemhez , szerintem SB-ig simán elmegy ez a Hawks.

több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 650 — Seahawks fan
Gondoltam hogy ez lesz belőle! Mindenki Griffint siratja, mert hogy vele tuti lett volna a győzelem. Hát nem! Az első negyed után rendeztük a sorokat, összeállt a defense, az offense meg szerzett 24 pontot, úgy, hogy volt két fambli, az egyikért gyakorlatilag elcseréltük a már szinte zsebben lévő TD-t, a másikat pedig Lynch mentette meg (de szabad labda volt, miért nem vetődtek rá). Na ezt a 24 pontot nem Griffin ellen szereztük, hanem a defense ellen. Az, hogy közben összetörették a méregdrága irányítójukat, az az ő ügyük, az ő döntésük. Hogy pontosan kié a felelősség az a Redskinsre tartozik. Szerintem tehát az egészséges Griffin ellen is partiban lettünk volna, ha nem is nyerünk, de nem kapunk nagy verést.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Srácok hát nem értitek,hogy Wilson egy az egyben szar, RG3 pedig ligaelit?
Micsoda?! Hogy ő sérülékeny?! Hát nem! Gond nélkül lejátszik évi 16 meccset, 100%-osan, azon a tökéletes pályán 😊
Nem is kellene 100%-osnak lennie,mert ez a bivaly, mit bivaly, egyenesen korszakos WAS védelem egyáltalán nem csak a blitzekből él. HOF tag minden játékosa!
Szegény "szíhóksz"! Kaptunk egy győzelmet ajándékba,pedig nem is alkalmazkodtunk a bekapott két TD után. Ember az ilyen?!
Bezzeg RG3, na hát ő aztán odatette volna a szekeret!
Most éppen sérült volt, de nem lesz baj, korszakos ő is! Adjuk vissza a győzelmet, ez nekünk nem jár.
Az überszuperbrutálligaelit védelmünk meg sehol nem volt! Sehol! 3 negyed alatt azért nem kaptunk pontot,mert szegény Griffin királynak bibis volt a lába. Ejjj,mi pedig még meg is kergettük szegény párát. Hát milyen dolog ez? 😀 😀 😀

Néhány ember annyira objektív itt mint az igazságszolgáltatás Kubában! Ráadásul sikít a hülyeségtől és frusztrációtól a kommentjük!
Én legközelebb csak postseasonban jövök errefelé, addig marad a seahawks.net és társai.

Szevasztok!undisputedly
postseason van
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Srácok hát nem értitek,hogy Wilson egy az egyben szar, RG3 pedig ligaelit?
Micsoda?! Hogy ő sérülékeny?! Hát nem! Gond nélkül lejátszik évi 16 meccset, 100%-osan, azon a tökéletes pályán 😊
Nem is kellene 100%-osnak lennie,mert ez a bivaly, mit bivaly, egyenesen korszakos WAS védelem egyáltalán nem csak a blitzekből él. HOF tag minden játékosa!
Szegény "szíhóksz"! Kaptunk egy győzelmet ajándékba,pedig nem is alkalmazkodtunk a bekapott két TD után. Ember az ilyen?!
Bezzeg RG3, na hát ő aztán odatette volna a szekeret!
Most éppen sérült volt, de nem lesz baj, korszakos ő is! Adjuk vissza a győzelmet, ez nekünk nem jár.
Az überszuperbrutálligaelit védelmünk meg sehol nem volt! Sehol! 3 negyed alatt azért nem kaptunk pontot,mert szegény Griffin királynak bibis volt a lába. Ejjj,mi pedig még meg is kergettük szegény párát. Hát milyen dolog ez? 😀 😀 😀

Néhány ember annyira objektív itt mint az igazságszolgáltatás Kubában! Ráadásul sikít a hülyeségtől és frusztrációtól a kommentjük!
Én legközelebb csak postseasonban jövök errefelé, addig marad a seahawks.net és társai.

Szevasztok!
több mint 11 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Ez is jo egy kep:

-- TIME I'AM! --
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Idén 1db Falcons meccset láttam talán teljes egészében, így sokat nem tudok mondani a falukról, de a Patriotsot is sikerült ergya siettetéssel megverni!


undisputedly
Passprotban top10, 28 engedett sack, a passz snapek 5.1%-a lett sack, mind a kettő jó mutató.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kihagytam a pozitív meglepetések közül a fehér mezt. Továbbra is ezt tartom a legjobb garnitúránknak!

PC megérdemelt és jogos győzelmi öröme a meccs után: