Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Gondolatok a Postban.

http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/09/27/AR2010092705800.html

Utcsó mondat:
"Regardless, the Redskins are probably going to be a three-year project before they reap the full results of Shanahan's plan. In the meantime, they're going to take some punches." - Három év... hát valahogy csak kibírom. Addig is nem kéne harmadjára is utolsónak lenni az NFC Eastben. Mert akkor esetleg elfogy Snyder legendásan nem túl kitartó türelme, oszt a nagy terveknek annyi.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.redskins.com/gen/articles/Stats_Standings_517.jsp

Ahogy elnézem a statisztikákat, arra gondolok, hogy fényezzük már egy kicsit Rocky McIntosh-t. Egy tackle-el van neki kevesebb, mint Landrynek, akit állandóan hájpolunk, 34. És közvetlenül utánuk a nagyszájú Hall, 33-mal.agent T
Arról nincsen statisztika hány elkapást akadályoztak meg?
Mert az lenne az igazi, ha abban járnának az élen, mindjárt nem dobálgatnák annyiszor feléjük a lasztit...Bjoca
De, gondolom van... éppen azért dobálgatják feléjük... 😀
landry alkalmatlan arra amire taylor alkalmas volt.a.kacsa
Ezzel sajnos tisztában vagyok. Arra nem sokan alkalmasak.....
több mint 14 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
http://www.redskins.com/gen/articles/Stats_Standings_517.jsp

Ahogy elnézem a statisztikákat, arra gondolok, hogy fényezzük már egy kicsit Rocky McIntosh-t. Egy tackle-el van neki kevesebb, mint Landrynek, akit állandóan hájpolunk, 34. És közvetlenül utánuk a nagyszájú Hall, 33-mal.agent T
Arról nincsen statisztika hány elkapást akadályoztak meg?
Mert az lenne az igazi, ha abban járnának az élen, mindjárt nem dobálgatnák annyiszor feléjük a lasztit...

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
landry alkalmatlan arra amire taylor alkalmas volt. ez olyan mint h nem mindenki képes peppers lenni
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
az hogy hall top 10 tackle-r sok minden elárul a passz elleni védekezésről...a.kacsa
282-497-235 Három forduló alatt ezer beszopott passzolt yard. Na az a beszédes adat.agent T
Igen. Erről beszélek. Taylornál jobb safety-t nem láttam (bár nagyon elfogult vagyok), Landry-nek fejben kellene javulni, néha a labdát is meg kéne fogni....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
az hogy hall top 10 tackle-r sok minden elárul a passz elleni védekezésről...a.kacsa
282-497-235 Három forduló alatt ezer beszopott passzolt yard. Na az a beszédes adat.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Ezek a statisztikák mit sem jelentenek addig, amíg ilyen a játékunk. Landry-ről tudjuk, hogy egy állat. Üt, ha kell ha nem. Jól néz ki, de jobb lenne ha nem a babát, hanem a labdát ütné el. Nem nyelnénk annyi yardot. És ez igaz a teljes secondary-re.apeszos
... vagy kapná(k) el.
Két INT három meccs alatt, meg úgy általában a turnoverek kikényszerítése, hát az is ér egy misét.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Ezek a statisztikák mit sem jelentenek addig, amíg ilyen a játékunk. Landry-ről tudjuk, hogy egy állat. Üt, ha kell ha nem. Jól néz ki, de jobb lenne ha nem a babát, hanem a labdát ütné el. Nem nyelnénk annyi yardot. És ez igaz a teljes secondary-re.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
az hogy hall top 10 tackle-r sok minden elárul a passz elleni védekezésről...
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
http://www.redskins.com/gen/articles/Stats_Standings_517.jsp

Ahogy elnézem a statisztikákat, arra gondolok, hogy fényezzük már egy kicsit Rocky McIntosh-t. Egy tackle-el van neki kevesebb, mint Landrynek, akit állandóan hájpolunk, 34. És közvetlenül utánuk a nagyszájú Hall, 33-mal.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
teljesen mindegy ki csak punter legyen ne kicker azért 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/09/26/AR2010092603804.html?hpid=topnews

"For us, it's a must-win," said McNabb. "No matter who we play [at 1-2], it doesn't matter, it's a must-win."agent T
Mondom én... 😀 Sajnos az a gyanúm, hogy csak neki követelmény, illetve kötelező. Remélem a többieket is rá tudja venni, és produkálnak valami emlékezetest. No nem olyat mint most....

No no, mosdik a szerecsen....
Haynesworth is content with his role.
"I mean, I'm fine, playing nickel in the 4-3 and stuff like that," he said. "I'm just gonna try to get after it no matter if a start or don't start. ... It's not up to me [how much he plays]. Whenever they put me in there, I'm just going to try to help the team as much as I can."
Bildwell ennyire megsérült?
Veteran punter Hunter Smith to get workout
Mondjuk én örülök neki....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Oké, akkor elmondom, hogy ha nyerünk Phillyben, csoportelsők leszünk.
(Bárcsak...)agent T
Ezért mondtam, hogy érdekes lesz a csoport állás... Tök egyformán áll a három csapat. Ha nyerünk, a legrosszabb esetben is megint egyformán állunk. De ha veszítünk, ami valószínűbb........ Hacsak D-Mac fel nem szívja magát Philly-ben 😀 Bár rá nem nagyon volt panasz eddig.apeszos
http://www.washingtonpost.com/wp-dyn/content/article/2010/09/26/AR2010092603804.html?hpid=topnews

"For us, it's a must-win," said McNabb. "No matter who we play [at 1-2], it doesn't matter, it's a must-win."

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, akkor elmondom, hogy ha nyerünk Phillyben, csoportelsők leszünk.
(Bárcsak...)agent T
Ezért mondtam, hogy érdekes lesz a csoport állás... Tök egyformán áll a három csapat. Ha nyerünk, a legrosszabb esetben is megint egyformán állunk. De ha veszítünk, ami valószínűbb........ Hacsak D-Mac fel nem szívja magát Philly-ben 😀 Bár rá nem nagyon volt panasz eddig.
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyébként fontosnak érzem kiemelni, hogy nem csak Landry volt jó tegnap a D#-ből, hanem ha sikerült valamit kivédekezni, abban szinte mindig része volt Lorenzo Alexandernek.
kérés: valaki írja már ide, hogy ki blokkolta azt a field goal-t, mert elfelejtettem, köszi. Arra gondolok, mikor Ramsék öt próbálkozásból 0 pontot értek el az első félidő végén. Na az szép volt, úgy kellene mindig.agent T
Philip DanielsGecco
Köszi 😊

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Egyébként fontosnak érzem kiemelni, hogy nem csak Landry volt jó tegnap a D#-ből, hanem ha sikerült valamit kivédekezni, abban szinte mindig része volt Lorenzo Alexandernek.
kérés: valaki írja már ide, hogy ki blokkolta azt a field goal-t, mert elfelejtettem, köszi. Arra gondolok, mikor Ramsék öt próbálkozásból 0 pontot értek el az első félidő végén. Na az szép volt, úgy kellene mindig.agent T
Philip Daniels
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Most kezdődött a tegnapi meccs ismétlése a sport1-en.
F. Ricsi: El kell felejteni az előző meccset ha vereség volt, és azonnal a következőre kell koncentrálni.

Oké, akkor elmondom, hogy ha nyerünk Phillyben, csoportelsők leszünk.
(Bárcsak...)

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Egyébként fontosnak érzem kiemelni, hogy nem csak Landry volt jó tegnap a D#-ből, hanem ha sikerült valamit kivédekezni, abban szinte mindig része volt Lorenzo Alexandernek.
kérés: valaki írja már ide, hogy ki blokkolta azt a field goal-t, mert elfelejtettem, köszi. Arra gondolok, mikor Ramsék öt próbálkozásból 0 pontot értek el az első félidő végén. Na az szép volt, úgy kellene mindig.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
mcnabb egyévest kapott, de még idén kap hosszútávot. shanahan megmondta.

a meccsről meg csak annyit, hogy amennyire jól éreztem magam a seahawks meccs imatt annyira rosszul a skins miatt. és ott nagyon boldog voltama.kacsa
OFF (Megértelek, nekem is lesznek jó perceim hamarosan. - Senators.) ON

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mcnabb egyévest kapott, de még idén kap hosszútávot. shanahan megmondta.

a meccsről meg csak annyit, hogy amennyire jól éreztem magam a seahawks meccs imatt annyira rosszul a skins miatt. és ott nagyon boldog voltama.kacsa
Gratulálok a Hawks-hoz. Nekem csak az üröm jutott. Csak a Redskins.
több mint 14 éve
a.kacsa Seattle Seahawks 1 288 — Champions!
mcnabb egyévest kapott, de még idén kap hosszútávot. shanahan megmondta.

a meccsről meg csak annyit, hogy amennyire jól éreztem magam a seahawks meccs imatt annyira rosszul a skins miatt. és ott nagyon boldog voltam
több mint 14 éve
Bjoca Washington Commanders 292 — ami meghalt nem halhat meg többé
Nem nagyon elemeznék, mert már mindent leírtatok.
Most már látszik, hogy ugyanolyan gyalázatos szezonunk lesz, mint tavaly :/

az éj sötét és tele iszonyattal
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Nincs kedvem utánakeresni, azért kérdezem... jól emlékszem, hogy DMac egy évet írt alá? Jól emlékszem, hogy az egyetlen QB akivel már most szerződésünk van a jövő évre, az... Beck?agent T
Donovan szerződéséről fingom sincs, majd utána nézek... De Beck sajnos igaz.

Kölcsön vettem a hsz-edet a cikkhez utólagos engedelmeddel....
Redskinsfan
Muszály lesz valami megoldást találnom a költözésre, ez a tárhely egyszerűen megbízhatatlan. Alig tudom szerkeszteni.....apeszos
Jól van.
Mondanám, hogy örülök, de hülyén nézne ki.

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊
több mint 14 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nincs kedvem utánakeresni, azért kérdezem... jól emlékszem, hogy DMac egy évet írt alá? Jól emlékszem, hogy az egyetlen QB akivel már most szerződésünk van a jövő évre, az... Beck?agent T
Donovan szerződéséről fingom sincs, majd utána nézek... De Beck sajnos igaz.

Kölcsön vettem a hsz-edet a cikkhez utólagos engedelmeddel....
Redskinsfan
Muszály lesz valami megoldást találnom a költözésre, ez a tárhely egyszerűen megbízhatatlan. Alig tudom szerkeszteni.....
több mint 14 éve
agent T Washington Commanders 815 — 'Skins (& Sens) fan
Idéznék néhány előző hsz-emből a teljesség igénye nélkül:
"Most már csak Portis hiányzik, hogy megszólaljon, oszt készülhetünk a tavalyi eredményekre."
"Nekem az is örömöt okozna, ha jobban végeznénk, mint tavaly. A többi ráadás...."
Nos, ehhez annyit fűznék hozzá, bíztunk abban hogy idén jobb lesz..... Nagy nevű headcoatch, nagy nevű QB, nagy nevű ORT, és egy rookie OLT, aki talán a legjobban váltotta be a hozzáfűzött reményeket. Ide jutottunk, hogy Trent Williams hiánya meghatározó tud lenni. Már volt néhány figyelmeztető jel, a coatch staff működésénél, mikor a preseason meccsei alapján Beck került be a rosterbe Bartel helyett. Richard mutatta a jobb teljesítményt, nagyjából egy szinten mozgott Grosmannal, mégis John Beck lett a nyerő, aki szinte mindent elhibázott. Tudom, hogyha a harmadik számú QB kellene hogy kezdjen, már régen rossz, de a választás nagyjából előrejelzés volt az elkövetkezendőkre. A futójáték a nullával volt egyenlő, annak ellenére, hogy itt is veretes nevek voltak fellelhetők, Portis, Johnson, Parker neve garancia lett volna ha nem is kiváló, de legalább közepes runplay-re, ami elősegítette volna a passzjátékot. Hiszen előre látható volt, hogy McNabb érkeztével ez a vonal fog erősödni. A tavalyi gyenge pont az O-line jelentősen javult Williams és Brown miatt, és csak azért nem kiváló, mert a futóknak képtelenek utat nyitni. Donovan célpontjai jók, az "öreg" Galloway, Moss, Armstrong, Cooley, és Davis nagyon jók lehetnének, ha nem éppen a döntő pillanatokban remegne meg a kezük. Amíg menni kell előre még csak-csak, de a red zone egyszerűen megbabonázza az offense-t. Azt is elejtik, amit máskor vígan..... és akkor a játékhívásokról ne beszéljünk. Ha bejön, elejtik a labdát, de a legtöbbször nem jön be...... És a mostani leggyengébb láncszem, a D. Sikerült egy eddig aránylag jól működő csapatrészt szétzilálni. Az előző 4-3-as rendszer megszokott volt, jól működött, az átállás 3-4-re finoman szólva sem zökkenőmentes, inkább katasztrofális. Az ellenfél futói úgy mennek át rajtuk, ahogy akarnak, a secondary szinte nem is létezik.... Persze Hall-nak aztán ne mondja meg senki, hogy hova álljon. Az Albert sagáról inkább nem is mondok semmit. Egyedül Landry csipkedi magát, de ő sem ér oda mindenhová, és hiába üti a babát, ha közben jelentős yard mennyiséget sikerül benyelni. Eddig Orakpo is odatette magát, de tegnap mintha nem is lett volna.... Szóval ami működött, azt szétszedték, ami nem, az meg nem javult eléggé. Lássuk be, ha a Cowboys nem fog ki olyan szar napot, és nem verik meg magukat, most 0-3-al állnánk. Miért van az, hogy a második játékrészre teljesen szétesik a csapat? Eddig Kyle Shanahan, és Jim Hasslett bukott, Bobby Turnerről nem is beszélve. Nos Mr. Shanahan, a családi vállalkozás eddig veszteséges, és itt nem nagyon lehet mérleget hamisítani.....
Szurkolói szemmel az ember nyilván többet várt, de a realitás talaján állva ennyi, és nem több. Azért a Rams-et így is vernünk kellett volna.......apeszos
Nincs kedvem utánakeresni, azért kérdezem... jól emlékszem, hogy DMac egy évet írt alá? Jól emlékszem, hogy az egyetlen QB akivel már most szerződésünk van a jövő évre, az... Beck?

Braves on the warpath!!!

Leszarom, hogy elment Daniella Heatley, akkor is hajrá Ottawa Senators 😊