Green Bay Packers - New York Giants

több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Mccloud-on el is fog menni ez gyorsan
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 973
Slotból szopatnak szét minket, vagy 100yardot kaptunk már onnan
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Adoree Jackson Questionable to return, térd sérülés miatt..
Rodaron
fasza 😕 nem is láttam, h megsérült
több mint 1 éve
Rodaron New York Giants 1 973
Adoree Jackson Questionable to return, térd sérülés miatt..
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
labdaszerzés kéne, máshogy nem lesz esély
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Slayton a szegény ember Jeffersona
SBL
Justin vagy Van Jefferson?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Hálás lennék, ha a Packers nem igyekezne szorossá tenni a meccset, Elég volt az előző két fordulóban.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Van ebben a Daniel Jonesban valami Taysom Hill.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
Megfogadtam, idén nem bántom Nealt...🤬
nagir
ő mozdult be most? nem figyeltem
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Megfogadtam, idén nem bántom Nealt...🤬



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
kár érte, ebből jó lett volna TD-t szerezni, h legyen miről beszélni érdemben
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
jajj, ne már 😕
több mint 1 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 10 641
Barkley-nak egyáltalán nincs jó meccse. Azok kívül a hosszú futáson kívül már az is eredmény, ha 2 yardokat hoz a futásból.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
szép 😊
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A védelmet azért én nem dicsérném ma, főleg ha azt nézem, mit csinált eddig idén a Packers O. Sok yardot adtunk ajándékba.
vanek úr
LW-t hiányát egyszerűen nem tudja pótolni ez a védelem, ha egy jó QB van az ellenfélnél.
Szesze
Ja ja. Nem csak a játékosokra értettem, inkább a hívásokra.
vanek úr
nem akarunk nagy játékot engedni, ennek viszont ez az ára egyelőre
több mint 1 éve
SBL Green Bay Packers 2 149
Slayton a szegény ember Jeffersona
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
mondom😊
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A védelmet azért én nem dicsérném ma, főleg ha azt nézem, mit csinált eddig idén a Packers O. Sok yardot adtunk ajándékba.
vanek úr
LW-t hiányát egyszerűen nem tudja pótolni ez a védelem, ha egy jó QB van az ellenfélnél.
Szesze
Ja ja. Nem csak a játékosokra értettem, inkább a hívásokra.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
Azt hittem, hogy egy ponton elszakad az az izé, de nem.
több mint 1 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Savage baszki

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
slayton nagyon jól játszik
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A védelmet azért én nem dicsérném ma, főleg ha azt nézem, mit csinált eddig idén a Packers O. Sok yardot adtunk ajándékba.
vanek úr
LW-t hiányát egyszerűen nem tudja pótolni ez a védelem, ha egy jó QB van az ellenfélnél.
több mint 1 éve
vanek úr New York Giants 1 806
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A védelmet azért én nem dicsérném ma, főleg ha azt nézem, mit csinált eddig idén a Packers O. Sok yardot adtunk ajándékba.
több mint 1 éve
Szesze New York Giants 21 016 — Giants fan
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A 20.-ak vagytok a Fox sérült listáján, ha ez megnyugtat jövő héten a ranglista 32. helyezettje látogat a Metlifeba. 😊
KeyG
rendkívül megnyugtat, igen, főleg az utóbbi!
amúgy az utóbbi 4-5 év összesítésében meg elsők, ez is megnyugtat. Meg azért az se mindegy, h kik a sérültek, bár a fox listája biztos ezt is figyelembe veszi. Mindenesetre örülök, hogy akkor ezek szerint szerencsések is vagyunk, köszi az infót.
Szesze
Nem kötekedésnek szántam, mindig szimpi volt nekem a Giants. A Packerstől ki lehet kapni. Nem mindegy a sérültek igen, de ezt pont tudom én is elhiheted.
KeyG
Bocs, túlreagáltam, nem vagyok éppen a legjobb passzban, sorry.
több mint 1 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 092
nem baj, azért szép volt ez, jelenleg ez a max tőlünk, ennyi sérülttel még ez is pozitív meglepetés nekem
Szesze
A 20.-ak vagytok a Fox sérült listáján, ha ez megnyugtat jövő héten a ranglista 32. helyezettje látogat a Metlifeba. 😊
KeyG
rendkívül megnyugtat, igen, főleg az utóbbi!
amúgy az utóbbi 4-5 év összesítésében meg elsők, ez is megnyugtat. Meg azért az se mindegy, h kik a sérültek, bár a fox listája biztos ezt is figyelembe veszi. Mindenesetre örülök, hogy akkor ezek szerint szerencsések is vagyunk, köszi az infót.
Szesze
Nem kötekedésnek szántam, mindig szimpi volt nekem a Giants. A Packerstől ki lehet kapni. Nem mindegy a sérültek igen, de ezt pont tudom én is elhiheted.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers