Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Támadásban elfogyott a tudomány nagyon.
iktriad
Szerintem te is meglepődtél azon, hogy egyáltalán eddig volt 😊
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
A szezon legizgalmasabb utolsó negyede fog következni. Nyugtatókat, szívgyógyszereket, defibrillátort bekészíteni! 😀
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Bortles még a banánt se tudja megdobni... ehh.

Se a toszjáték, se a pókbanánszerűség nem jön be.. mondok egy merészet, ezek után ezt megnyeri a Steelers, ha nincs még egy def score a JAX-től, mert ha a két legjobb playt nem tudja a JAX O megcsnálni, akkor semmi remény.
Igor
a merész az lenne most ha Jagset mondanál...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Támadásban elfogyott a tudomány nagyon.
több mint 6 éve
Isti81 New York Giants USC Trojans 190
Egyébként 21-0-ról kapott már ki csapat PO-ban?
HanSolo
21-3ról már kapott
Isti81
28-3-ról is.
Burkus
18-0ról is
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Bortles még a banánt se tudja megdobni... ehh.

Se a toszjáték, se a pókbanánszerűség nem jön be.. mondok egy merészet, ezek után ezt megnyeri a Steelers, ha nincs még egy def score a JAX-től, mert ha a két legjobb playt nem tudja a JAX O megcsnálni, akkor semmi remény.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
megyerikrisz Cincinnati Bengals Cincinnati Bearcats 2 830 — Bengalista
nfl-es tailgating, haha... szegény tudatlanok
baggio 🏈
Nyilván semmi sem versenyezhet egy Northern Idaho - Western Montana rangadó előtti összeröffenéssel az októberi -25 fokban 😛
Kampman
végül is mikor az ember pl a labdarúgásról beszél, akkor is elsőként a mucsaröcsöge-tét megye2-es rangadó jut az eszébe, nem a vb vagy a bl döntő

Florida-Georgia Jacksonville-ben, The Grove az Ole Miss-nél, LSU tailgate-ek, ezek mögött mindegyik nfl-es szégyenkezve bújhat el
baggio 🏈
Ha azt mondom, hogy kényelmes vezetni az opelemet, akkor szerencsétlen, kinevetni való tudatlan vagyok, mert van Rolls-Royce is a világon?
megyerikrisz
Marvel vs. DC

Szuperhősös-képregényes-filmes kontenttel jön mindkettő, az az elvárás, hogy az egyiket jobban szeresd a másiknál. Én csípem pókembert és batmant is, nem versenyeztetem egymással a két dolgot. simán csak élvezem, hogy van egy csomó tartalom, amit nézhetek, olvashatok.

ugyanez van a focival is, nézem az NFL-t, nézek NCAA-t is. voltam személyesen mindkettőn és csodálatos, hogy van szombaton meg vasárnap is kontent. ne basztassátok Robit, mert jobban élvezi a college atmoszférát, Robi meg úgyis tolja a kereszteshadjáratot, nyugi.
shawnka
Én sajnos még egyiken sem voltam élőben, ezért hat nekem kicsit nagyképűen ez a tudatlanozás. A másik meg az, de ezt már mondtam is neki, hogy attól nem lesz jobb az NCAA, ha az NFL - t fikázza. Egyiket ezért szeretem, másikat azért, felesleges hergelésnek érzem az ilyesmit.

"I didn't think it was a necessary comment," Burrow said after the game.
több mint 6 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
"Momentum" melyből oly sok lesz lassan, hogy elveszíti jelentőségét.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden 1st down nagy ajándék.
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Shazier tud már járni?
mustaine
Nem. Szerintem már nagyon nem is fog.. 😕
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 356 — Expect the Best !
Pocsék toszjáték... a tökéletes tolódás meghiúsította 😕
Igor
ilet nem szabad nem? Sanyi! 😊
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Márk kezd kicsit sokat tolódni. 😀😀
több mint 6 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
nfl-es tailgating, haha... szegény tudatlanok
baggio 🏈
Nyilván semmi sem versenyezhet egy Northern Idaho - Western Montana rangadó előtti összeröffenéssel az októberi -25 fokban 😛
Kampman
végül is mikor az ember pl a labdarúgásról beszél, akkor is elsőként a mucsaröcsöge-tét megye2-es rangadó jut az eszébe, nem a vb vagy a bl döntő

Florida-Georgia Jacksonville-ben, The Grove az Ole Miss-nél, LSU tailgate-ek, ezek mögött mindegyik nfl-es szégyenkezve bújhat el
baggio 🏈
Ha azt mondom, hogy kényelmes vezetni az opelemet, akkor szerencsétlen, kinevetni való tudatlan vagyok, mert van Rolls-Royce is a világon?
megyerikrisz
Marvel vs. DC

Szuperhősös-képregényes-filmes kontenttel jön mindkettő, az az elvárás, hogy az egyiket jobban szeresd a másiknál. Én csípem pókembert és batmant is, nem versenyeztetem egymással a két dolgot. simán csak élvezem, hogy van egy csomó tartalom, amit nézhetek, olvashatok.

ugyanez van a focival is, nézem az NFL-t, nézek NCAA-t is. voltam személyesen mindkettőn és csodálatos, hogy van szombaton meg vasárnap is kontent. ne basztassátok Robit, mert jobban élvezi a college atmoszférát, Robi meg úgyis tolja a kereszteshadjáratot, nyugi.
shawnka
milyen megértő lettél, a korábbi helyzettől kiindulva innen már csak egy lépés a véresszájú ncaa fanatikussá váláshoz 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 871 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Egyébként 21-0-ról kapott már ki csapat PO-ban?
HanSolo
21-3ról már kapott
Isti81
28-3-ról is.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
Shazier tud már járni?

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fournette mindent vitt (csak nem ért el vele semmit).
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Pocsék toszjáték... a tökéletes tolódás meghiúsította 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
tessék.
 www.youtube.com/watch?v=Bb7DCjin55s
empty taxi
bakker de gyors vagy

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Kéne egy... incomplete passz Big Benttől.
iktriad
csökkentek az igényeid, vagy találgatsz?😊
batyu
Terrorista szervezet | Is-Is. |


Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
Blake csak nekünk dobjon ma hatost.
iktriad
Az egy megmagyarázhatatlan tévedés volt.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 13 633
Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
tessék:
 www.youtube.com/watch?v=jXYJlusi4qA

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
nfl-es tailgating, haha... szegény tudatlanok
baggio 🏈
Nyilván semmi sem versenyezhet egy Northern Idaho - Western Montana rangadó előtti összeröffenéssel az októberi -25 fokban 😛
Kampman
végül is mikor az ember pl a labdarúgásról beszél, akkor is elsőként a mucsaröcsöge-tét megye2-es rangadó jut az eszébe, nem a vb vagy a bl döntő

Florida-Georgia Jacksonville-ben, The Grove az Ole Miss-nél, LSU tailgate-ek, ezek mögött mindegyik nfl-es szégyenkezve bújhat el
baggio 🏈
Ha azt mondom, hogy kényelmes vezetni az opelemet, akkor szerencsétlen, kinevetni való tudatlan vagyok, mert van Rolls-Royce is a világon?
megyerikrisz
Marvel vs. DC

Szuperhősös-képregényes-filmes kontenttel jön mindkettő, az az elvárás, hogy az egyiket jobban szeresd a másiknál. Én csípem pókembert és batmant is, nem versenyeztetem egymással a két dolgot. simán csak élvezem, hogy van egy csomó tartalom, amit nézhetek, olvashatok.

ugyanez van a focival is, nézem az NFL-t, nézek NCAA-t is. voltam személyesen mindkettőn és csodálatos, hogy van szombaton meg vasárnap is kontent. ne basztassátok Robit, mert jobban élvezi a college atmoszférát, Robi meg úgyis tolja a kereszteshadjáratot, nyugi.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
tessék.
 www.youtube.com/watch?v=Bb7DCjin55s


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kéne egy... incomplete passz Big Benttől.
iktriad
csökkentek az igényeid, vagy találgatsz?😊
batyu
Terrorista szervezet | Is-Is. |


Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
Blake csak nekünk dobjon ma hatost.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Hát tényleg nagyon nehéz győzelem lesz ez 😊

több mint 6 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Most egy INT RET TD fog következni. Figyeljetek!!!!
Cypress
? Már nem mi támadunk