NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars

több mint 6 éve
valakis Detroit Lions 1 736 — Det Fan
Mondjuk ilyen motiválatlanul és felkészületlenül felküldeni egy csapatot ritka nagy hiba edzői részről..
Mr.Breaker
Ajánlom a tavalyi lions-hawks po meccset bamba jabba annyira motiválta a csapatot hogy csak na

We just form a fucking wall.
több mint 6 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Kéne egy turnover.
iktriad
Na elmész te....

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Tudtok linket a magyar közvetítéshez?
Mad
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Pittsburgh Steelers - Jacksonville Jaguars - NFL eredménykövetés | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
MarioAna 1 997
off topic:

|  www.totalprosports.com/2018/01/14/maurkice-pouncey-shoved-a-ref-doesnt-get-ejected-or-penalized-video/ |
ezért is Burfict kap majd 3 meccs eltiltást, mert visszaeső.

Burrow > Luck valaha is
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 081 — Chalk Dawk fan
én örülnék a Jax győzelmének, de a sport tv-től nagyon nem volt jó dolog szerintem Makát megint a Jaguars meccsére tenni

páratlanként nem zavar, de Steelers fanként már biztos lenémítottam volna a tévét
baggio 🏈
Szerintem nem gáz. Ricsi kategóriákkal rosszabb volt régen.
kishaszi
Sztem meg egyáltalán nem baj, ha egy kommentátor beleéli magát a meccsbe, pont ma találtam meg a 2007-es Super Bowl kickoff return TD-t Hestertől, meg Harrison INT returnjét 2009-ből, KURVA JÓ mindkettő. Ricsi+Sanyi kommentárral. Klasszisokkal élvezetesebb úgy nézni a meccset, ha nem ilyen Udvardi Gyula-féle unalmas jégemberek kommentálnak.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Undorítóan elfogult Maka.
Semlegesként hányás így meccset nézni.
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
Nem mi nyilatkoztuk egész héten, hogy már készülünk a Pats elleni visszavágóra...
iktriad
Ki mondta, hogy a Steelersben nincsenek túlzott egósok.
De ahány Jax meccset látok a játékosaitok folyamatosan ugatnak. Ilyet (ilyen mennyiségben) nem nagyon láttam még.

több mint 6 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
na, örömmel látom hoggy eddig a jacksonville dominál!

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kéne egy turnover.
több mint 6 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
Tudtok linket a magyar közvetítéshez?

@KJuraszik
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 880
Mondjuk ilyen motiválatlanul és felkészületlenül felküldeni egy csapatot ritka nagy hiba edzői részről..
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szerintem mivel 1) alapvetően sikertelen franchise-ról van szó és 2) valóban, nagyon-nagyon-nagyon erős a D... én sem látok problémát itt a "nagyképűséggel" , de mondjuk AFC North szurkolóktól vicces is lenne az ilyen kijelentés, akár Ravens, akár Steelers..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Undorítóan elfogult Maka.
Semlegesként hányás így meccset nézni.
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
Miert, mit csinaljon? Istenitse az eddig nagy nulla Steelerst? Siman lelkes a big playeknel,
Imitheking
Nem,csak egyszerűen ne tegyenek be a meccsben érintett fant kommentátornak,ez tök egyszerű..
több mint 6 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 786 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megint elkezdődött a "savanyú a szőlő duma" azoktól akik csapatai már a karib tengeren pihennek...
Stoki
Szólt a stabil élcsapat drukkere.
Kicsit rátok ragadt a csapatotok nagyképűsége.
Bazzani
Jól van, bíztam benne, hogy többek közt te is magadra veszed...
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megint elkezdődött a "savanyú a szőlő duma" azoktól akik csapatai már a karib tengeren pihennek...
Stoki
Szólt a stabil élcsapat drukkere.
Kicsit rátok ragadt a csapatotok nagyképűsége.
Bazzani
A Sobri - Ramsey hatás.

Amúgy Patriciához mit szólsz?

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Undorítóan elfogult Maka.
Semlegesként hányás így meccset nézni.
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
Ha nem tudnád, hogy Jax drukker, nem zavarna ennyire, de ja tényleg nem Jax meccseket kéne közvetítenie. Amúgy simán jobb már most, mint Ricsi.

A Jax játékosok nem nagyképűek, csak tele vannak önbizalommal 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Undorítóan elfogult Maka.
Semlegesként hányás így meccset nézni.
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
telvinra vagy ramsey-re gondolsz?

mert amúgy kevés jack-nél szerényebb játékos van az NFL-ben, talán Amari Cooper és tyrod

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
balintbaba Washington Commanders Florida Gators 3 703 — Big Dick Nick
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
Igen, ez nekem is feltűnt viszont...
Szokol
Nem szimpatikus, de van mire nekik egyelőre :/
Borbinho
Tíz évig szopott a franchise, ti meg még ezt is sajnáljátok tőlük.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
azt hittem csak engem idegesít ez a nyivákoló tttáááááááááácsdóóónozás 😀
gaborik
rohadjál meg, állandóan ráviszem az egeret a spoileres aláírásodra, mert mindig elfelejtem, hogy mi van benne 😀
Kampman
Fél évig tartott, míg leszoktattam magam róla 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 356 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka teljesen rendben van, könyörgök ez az a csatorna, ahol egy Érdi Gábor meg Iványi Márton éveken át voltak szakértők.
Kampman
Iványi nem csak egy évig volt?
baggio 🏈
De igen.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Megint elkezdődött a "savanyú a szőlő duma" azoktól akik csapatai már a karib tengeren pihennek...
Stoki
Szólt a stabil élcsapat drukkere.
Kicsit rátok ragadt a csapatotok nagyképűsége.

több mint 6 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 473 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Ennél csak a Jax játékosok nagyképűsége gyomorforgatóbb.
Bazzani
Igen, ez nekem is feltűnt viszont...
Szokol
Nem szimpatikus, de van mire nekik egyelőre :/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 421 — Слава Україні! Героям слава!
Maka teljesen rendben van, könyörgök ez az a csatorna, ahol egy Érdi Gábor meg Iványi Márton éveken át voltak szakértők.
Kampman
Hoool van Bóóóltimóóóóóór?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
azt hittem csak engem idegesít ez a nyivákoló tttáááááááááácsdóóónozás 😀
gaborik
rohadjál meg, állandóan ráviszem az egeret a spoileres aláírásodra, mert mindig elfelejtem, hogy mi van benne 😀
több mint 6 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 811 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
dilly dilly!


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Maka teljesen rendben van, könyörgök ez az a csatorna, ahol egy Érdi Gábor meg Iványi Márton éveken át voltak szakértők.
Kampman
Gumbo mondjuk nagy ász volt, 10 éve megmondta, hogy Marvin Lewis egy lúzer

Tepper takarodj!