Tennessee Titans - Baltimore Ravens

11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Helyes, jött az FG a fantasyhoz, ha sikerül behúzni a hetet azt Vrabelnek ajánlom

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
Rodaron New York Giants 1 973
Ennyire sérült már mindenki, hogy Rock Ya-Sin-nek kell védekeznie 😀
11 hónapja
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
mi ez a sok flag bmeg

11 hónapja
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 827 — Bla, bla, bla
Willis nem a legélesebb kés...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
11 hónapja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 328 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Az idei draft classom alkot ma 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Nem hiszem el

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
iktriad
Lesz haja meg felesége?
G.P.
Azt nem tudom. de a Ravens reméli, hogy Hell nem lesz se nála, se miatta.

Szerkesztette: iktriad
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mallik nyom egy Houdinit, erre így is leviszik a 1st down elérése előtt.
11 hónapja
G.P. Cincinnati Bengals 420
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
iktriad
Lesz haja meg felesége?
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
G.P.
Vagy Willis korai Die Hard-os Bruce-á válik.
11 hónapja
G.P. Cincinnati Bengals 420
A titánok egyetlen esélye hogy mindenki hamiltonra issza magát és az egész védelmet kiállítják
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem azt hinni Harbo FG-re fogadott😀
Tdog
1 éves eltiltás! És KÉTMILLIÓ! #IYNYK
11 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Kezdem azt hinni Harbo FG-re fogadott😀
11 hónapja
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
Klaci79
1 labdabirtoklás.
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
Klaci79
Be is ment az öltözőbe. Willis time. Meglátjuk, lesz-e olyan tökös, mint a névrokona Bruce volt pl az Útolsó Emberig című filmben.

Szerkesztette: iktriad
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Tannehill 76 passzolt yardnál jár...én nem látom azt a szcenáriót, hogy innen a Ravens elveszítse...és ez most baromi nem jinx meg ilyenek, de hihetetlen gyenge meccse van Tanyának
11 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mekkorat repult a habcsók😀
Morfil
Pufifánk.
11 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 585
Mekkorat repult a habcsók😀

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Tanyahill korrektul szabotalja a csapatot amikor beindulna a futas.
Willis vagy Levis a csereQB?
gabokocka
Willis...előbb mutatták is
11 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 092
Fejénél húzták le Andrewst, ez nem sárga?

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
11 hónapja
Norbi180 Baltimore Ravens 667
Azt a büdös kurva eget ,valaki üsse már ki ezt a szerencsétlen lamart ,
Norbi180
Huntley lenne szerinted a jó megoldás?
Klaci79
Nekem tök mindegy, de ezzel az emberel semmire nem fogsz menni, aztr se értem hogy minek kellett ezt a szerencsétlent megfizetni, szemmel láthatoan kutyának nem kellett.
Norbi180
Hát ezt így meccs, év közben úgyse fogják megoldani...
Klaci79
Nem is fogják lehet nézni 5 évig.
11 hónapja
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Tanyahill korrektul szabotalja a csapatot amikor beindulna a futas.
Willis vagy Levis a csereQB?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
11 hónapja
Morfil Baltimore Ravens 585
JH takarodj az analitikáddal együtt
KeyG
de azért ezt most megint nem ő baszta el....értem én a felháborodást, de ez a zsebben volt
Klaci79
Ne legyunk mar ennyire szemellenzosek, kurvara ez van minden meccsen 7-10 pont elony es egy screent nem passzolnak nemhogy 5-10+ yardot. Mennek a kozepso futasok 3&out, majd visszajon az ellenfel es megall a tudomany
Morfil
én nem vitatkoznék veletek, minden meccset láttok, de azért itt is, a Steelers ellen is, baromi furcsa döntések vannak a játékosok részéről...Láma meg nagyon jól játszik, amíg nincs nyomás....nehéz és nyilván bosszantó nektek
Klaci79
Igen valszeg ez a kulonbseg h x eve nezzuk ezt. LJ nem tokeletes , sot a legtobben a csapattopikba is latjak a hibakat, az egy masik dolog h van 1 interception v vmi, de ez mind azutan jon minden alkalommal mikor elkezdik Harboek a kozepre futasokat ,es mindegy h meg van 3 negyed v 3 perc mindig ez a van ha el kezd vezetni a Ravens...
Morfil
És ilyenkor van ugye a védelemben is hiba, meg omlik össze minden...én várnék egyébként LJ-től is egy két Hero futást, szerintem ha már ő a QB, akkor ezt a fegyvert nem szabadna elengedni.

Na de tessék, ez a labdát sokan innen is leszedték volna, olyan sokat volt a levegőben
Klaci79
Nincs 1 motivator v vezer a csapatban aki egy faszsag utan feltuzeli az embereket, talan R. Smith a d oldalon.
Harbo erre alkalmatlan, O oldalon nincs ilyen ember

NFL Comeback Player of the Year 2023 odds, via DraftKings:
• Damar Hamlin: -150
• Joe Flacco: +100

It's a tough race here folks, they both make good cases

Joe Flacco - sucked last year, doesn't suck this year

Damar Hamlin - died, is not currently dead
11 hónapja
Tdog Atlanta Falcons 653
Momentum
11 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Azt a büdös kurva eget ,valaki üsse már ki ezt a szerencsétlen lamart ,
Norbi180
Huntley lenne szerinted a jó megoldás?
Klaci79
Nekem tök mindegy, de ezzel az emberel semmire nem fogsz menni, aztr se értem hogy minek kellett ezt a szerencsétlent megfizetni, szemmel láthatoan kutyának nem kellett.
Norbi180
Hát ezt így meccs, év közben úgyse fogják megoldani...