NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Wild Card szombat

több mint 3 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 865 — no es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
át kellene tekerni az utolsó negyed végére. az talán legalább izgalmas lesz....
PC mehet nyugdíjba.



több mint 3 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Komolyan mia faszt csinal a tamadosor, playcalling 0ha 10yard kell ha 25 akkor is futas,screen komboval nyitunk zsenialis...Wilsonnak mar nagyon erik a kovetkezo INT
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 13 911 — beers & Packers
4&24. Neki kell menni!
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
centik hogy nem pick

több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez a Seahawks mar megint szenved. Minden sikeres passzert vert kell pisalnia Wilsonnak.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
de legalább a hawks offense jól kihasználta h pár driveig nem volt donald

több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Csóri Wilson...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
nnnna, most legyél okos.......piros?

több mint 3 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 305
Bazmeg, nem hiszem el, hogy nem képes az O# csinálni egy értékelhető dolgot sem...
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 786 — Fantomas0429
Nem estem at a baj az h nem erzem azt hogy en latni szeretnem.megegyszer iden ezt a csapatot ilyen egy lelketlen otlettelen szar focit az Eagles jatszott a multheten mikor tankoltak.
Fantomas0429
Deshaun Watson csapat nelkul urszamokat jatszik, Wilson egy bohoc iden! Nem jobb egyik csere iranyitonal sem!
Erre céloztam

Csak halkan mondom, hogy ez a Seahawks RW nélkül, kb 5-10 lett volna az év végén egy csereirányítóval, a 12-4 helyett.
akdestroyer
5 meccset az elejen megnyert aztan a leggyengebb csapatok ellen jatszottunk en ebben nem vagyok olyan biztos es ez nem dog kiderulni soha de ha megnezed a szamait ea megnezed a csere iranyitok szamait akik jatszottak iden es a csapatokat akik ellen jatszottak nem hiszem h igazad van. De sose fog kiderulni
Fantomas0429
A QB magában nem fog meccseket nyerni, társak meg taktika nélkül.
Egyik se.
Ha ma Rodgers vagy Mahómsz áll be Pocic mögé, ugyanilyen szart hoznak. Nincs kinek passzolni, nincs fal, nincs playbook, nincs lófasz se.
akdestroyer
Ak azt irtad Wilson nelkul nem nyertunk volna ennyi meccset most azt irod h Wilson magaba nem fog meccseket nyerni es felhozod peldanak Rogerst meg Mahomest , Wilson jatekarol beszeltunk h iden h jatszik onnan indult es erre hoztam Watsont egy szarabb Oline mogott mindegy h garbige time vagy nem , Wilson szarul jatszik
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
McVay nem fog berakni egy puntert, hacsak nem elkerülhetetlen.
Lehet, hogy Goff szenved, de több eséllyel csinál meg egy 20 yardos playt, mint Hekker
Kampman
pedig szerintem hekker több 20 yardos playt csinál mint goff.
briareos
Nagyon más az, amikor meccsenként berakják 2-3 playre, ahol talán számítanak rá, talán nem.
Amikor a Saintsnek be kellett raknia Hillt full-time QB-nak, akkor azért nagyon látszott, hogy az ilyen utility játékosoknak hol a limit.
Kampman
arra gondoltam h punterként átlagban 20 felett rúg

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 333 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
és INT 😀
(nem)

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
megcsinálnak végre egy 3rd downt, erre hátrafelé mennek 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
McVay nem fog berakni egy puntert, hacsak nem elkerülhetetlen.
Lehet, hogy Goff szenved, de több eséllyel csinál meg egy 20 yardos playt, mint Hekker
Kampman
Az nem biztos ráadásul látszik hogy ma sem megy neki a D meg elöbb utobb elfárad ha minden Rams támasás 3 és out.

Szerkesztette: southmiki
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 906
McVay nem fog berakni egy puntert, hacsak nem elkerülhetetlen.
Lehet, hogy Goff szenved, de több eséllyel csinál meg egy 20 yardos playt, mint Hekker
Kampman
pedig szerintem hekker több 20 yardos playt csinál mint goff.
briareos
Nagyon más az, amikor meccsenként berakják 2-3 playre, ahol talán számítanak rá, talán nem.
Amikor a Saintsnek be kellett raknia Hillt full-time QB-nak, akkor azért nagyon látszott, hogy az ilyen utility játékosoknak hol a limit.
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
1&25 középső futás. Kajak autisták vagyunk.
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 241 — playoffs???
1 és 25. középső futás.....
Mi a szar ez?



több mint 3 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 708
Nem estem at a baj az h nem erzem azt hogy en latni szeretnem.megegyszer iden ezt a csapatot ilyen egy lelketlen otlettelen szar focit az Eagles jatszott a multheten mikor tankoltak.
Fantomas0429
Deshaun Watson csapat nelkul urszamokat jatszik, Wilson egy bohoc iden! Nem jobb egyik csere iranyitonal sem!
Erre céloztam

Csak halkan mondom, hogy ez a Seahawks RW nélkül, kb 5-10 lett volna az év végén egy csereirányítóval, a 12-4 helyett.
akdestroyer
5 meccset az elejen megnyert aztan a leggyengebb csapatok ellen jatszottunk en ebben nem vagyok olyan biztos es ez nem dog kiderulni soha de ha megnezed a szamait ea megnezed a csere iranyitok szamait akik jatszottak iden es a csapatokat akik ellen jatszottak nem hiszem h igazad van. De sose fog kiderulni
Fantomas0429
A QB magában nem fog meccseket nyerni, társak meg taktika nélkül.
Egyik se.
Ha ma Rodgers vagy Mahómsz áll be Pocic mögé, ugyanilyen szart hoznak. Nincs kinek passzolni, nincs fal, nincs playbook, nincs lófasz se.

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
McVay nem fog berakni egy puntert, hacsak nem elkerülhetetlen.
Lehet, hogy Goff szenved, de több eséllyel csinál meg egy 20 yardos playt, mint Hekker
Kampman
pedig szerintem hekker több 20 yardos playt csinál mint goff.

több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
ja nem, Young volt balfasz


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 296 — Jedi Master
Megúszta Wilson

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nevetséges a meccs... Tipikus rossz wild card körös meccs
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
na rásérült a kezére. Goff is off......
Kájzerszóze
Ezt nem hiszem, hogy sérüléssel lehet magyarázni.
nagylaza
eldobta a labdát éss bebaszta a kezét a védő sisakjába. nem láttad?
Kájzerszóze
Ugye nem a replayre gondolsz pár héttel ezelőttről, amikor megsérült az ujja alapból? 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
na rásérült a kezére. Goff is off......
Kájzerszóze
Ezt nem hiszem, hogy sérüléssel lehet magyarázni.
nagylaza
eldobta a labdát éss bebaszta a kezét a védő sisakjába. nem láttad?
Kájzerszóze
konkrétan 3 pin van az ujjában.

itt nem goff a fasz (most abba ne menjünk bele h mennyire van benne potenciál alapból) hanem rams edzői gárda, h nem volt életképes B terv v gameplan.

több mint 3 éve
southmiki New England Patriots Alabama Crimson Tide 634
Nem estem at a baj az h nem erzem azt hogy en latni szeretnem.megegyszer iden ezt a csapatot ilyen egy lelketlen otlettelen szar focit az Eagles jatszott a multheten mikor tankoltak.
Fantomas0429
Deshaun Watson csapat nelkul urszamokat jatszik, Wilson egy bohoc iden! Nem jobb egyik csere iranyitonal sem!
Erre céloztam

Csak halkan mondom, hogy ez a Seahawks RW nélkül, kb 5-10 lett volna az év végén egy csereirányítóval, a 12-4 helyett.
akdestroyer
5 meccset az elejen megnyert aztan a leggyengebb csapatok ellen jatszottunk en ebben nem vagyok olyan biztos es ez nem dog kiderulni soha de ha megnezed a szamait ea megnezed a csere iranyitok szamait akik jatszottak iden es a csapatokat akik ellen jatszottak nem hiszem h igazad van. De sose fog kiderulni
Fantomas0429
De azért Wilson már évek óda bizobyitja hogy top QB,ellenpélda pl Goff