Vendég siker a hetedik forduló nyitányán

Arizona Cardinals - Seattle Seahawks: 22 - 34

Az egész találkozón vezetve tudott nyerni a Seahawks a Cardinals otthonában. A győzelem a mérkőzés harmadik negyedében dőlt el, mikor Carson Plamer megdobta második interceptiönjét. Ezzel Brandon Browner a Cardinals 5 yardosáig futott vissza, melyet követően szerzett TD-t a vendég csapat. Az eredmény nem azt mutatja, de a Cards védelme remekül játszott, három alkalommal sackelték Russell Wilsont és háromszor ki is ütötték a kezéből labdát (kettőt szerzett meg belőle a Cards). Hiába a védelem, a támadók botrányos teljesítménye miatt sokat voltak a pályán. A Seahawks front7 egész mérkőzésen dominálta a Cardinals támadófalat és hét alkalommal vitték földre Palmert, aki két eladott labda mellett egy TD átadást jegyzett a találkozón. Wilsonnak sokszor kellett menekülnie, de elmozogva a védők elől rendre megtalálta az elkapóit. Marshawn Lynch volt, hogy a negatív yardos futásnak látszó játékból csinált 5-6 yardot, átverekedve magát a hazaiak védőin. A vereséggel a Cardinals újra negatív mérleggel rendelkezik és három csoportmeccs után három vereséget jegyez. A Seahawks 6-1-re javította a mérlegét, ami a legjobb szezonkezdet a franchise történetében és megerősítette helyét az NFC West élén.