NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
(Friss rostert akarok, vagy a 2010-st)Amadeus91
Én meg egy Mercedes SLK-t és 3 könnyűvérű topmodellt kizárólagos használatra 😀
Rataxes
romákat?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
egy jó roster kéne és akkor neki is vághatnánk.Ha valaki tud vmi használhatót és viszonylag frisset az írhatna 😊Kiss
jó az enyém.
(Friss rostert akarok, vagy a 2010-st)Amadeus91
Küld már el email-emre a rostered, ránéznék milyen.

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
egy jó roster kéne és akkor neki is vághatnánk.Ha valaki tud vmi használhatót és viszonylag frisset az írhatna 😊Kiss
 www.footballidiot.com/forum/viewforum.php?f=12&sid=2a2fe1af7a9ecfdc6022f873a48064c5 itt lehet válogatni bár én egyet sem próbáltam ki az újak közül
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
(Friss rostert akarok, vagy a 2010-st)Amadeus91
Én meg egy Mercedes SLK-t és 3 könnyűvérű topmodellt kizárólagos használatra 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
egy jó roster kéne és akkor neki is vághatnánk.Ha valaki tud vmi használhatót és viszonylag frisset az írhatna 😊Kiss
jó az enyém.
(Friss rostert akarok, vagy a 2010-st)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
egy jó roster kéne és akkor neki is vághatnánk.Ha valaki tud vmi használhatót és viszonylag frisset az írhatna 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szerintem annyit kéne csak hogy a tabellákat mindig frissen tartani az aktuális eredmények alapján.Rataxes
az menni fog 😊

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Szerintem tökéletes 😊 Tökmindegy, a tabella stb. mehet a 2. hsz-be is, csak akkor valaki majd csinálja becsülettel 😊Rataxes
ha statokat nem kell vezetni akkor bevállalom én ,csak akkor még itt menjen le a megbeszélés ,hogy milyen rosterrel stb

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem annyit kéne csak hogy a tabellákat mindig frissen tartani az aktuális eredmények alapján.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kiss vállalod az adminisztrálást? Mert akkor Neked kéne a topicot nyitnod hogy szerkeszteni tudd mindig az első hsz.-t. Meg az előző topic szerintem mehetne is a kukába, arra már úgy sincs szükség. Majd megkérünk valami admint hogy törölje... Így nem szemeteljük szét a fórumot (nem nő a topicok száma). Rataxes
na erre pont megelőztelekFarky
nem számít végülis tökmindegy ,hogy kinyitja a topikot

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
Kiss vállalod az adminisztrálást? Mert akkor Neked kéne a topicot nyitnod hogy szerkeszteni tudd mindig az első hsz.-t. Meg az előző topic szerintem mehetne is a kukába, arra már úgy sincs szükség. Majd megkérünk valami admint hogy törölje... Így nem szemeteljük szét a fórumot (nem nő a topicok száma). Rataxes
attól függ ,hogy az admin mit takar?! mert sajnos nekem nincs időm,se idegrendszerem a statisztikákat vezetni..viszont ,ha azt mondjátok ,hogy az nem kell csak felrakjuk és mindenki kedve szerint böngészhet akkor legyen azt úgy bevállalom.Megcsinálom a sorsolást meg stb..

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Szerintem tökéletes 😊 Tökmindegy, a tabella stb. mehet a 2. hsz-be is, csak akkor valaki majd csinálja becsülettel 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Kiss vállalod az adminisztrálást? Mert akkor Neked kéne a topicot nyitnod hogy szerkeszteni tudd mindig az első hsz.-t. Meg az előző topic szerintem mehetne is a kukába, arra már úgy sincs szükség. Majd megkérünk valami admint hogy törölje... Így nem szemeteljük szét a fórumot (nem nő a topicok száma). Rataxes
na erre pont megelőztelek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Így jó?
https://bowl.hu/logo/bowl-hu-black-512.png
Madden Liga Tracker - Egyéb játékok | Bowl.hu
Magyarország első számú amerikai futball oldala

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kiss vállalod az adminisztrálást? Mert akkor Neked kéne a topicot nyitnod hogy szerkeszteni tudd mindig az első hsz.-t. Meg az előző topic szerintem mehetne is a kukába, arra már úgy sincs szükség. Majd megkérünk valami admint hogy törölje... Így nem szemeteljük szét a fórumot (nem nő a topicok száma).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
én benne lennék egy új ligában. de tényleg legalább egy új topic legyen neki, ahol az első posztban benne van _minden_ info. persze ehhez kell, aki szépen szerkesztgeti
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Üdv mindenkinek, bocsi hogy eltűntem csak egy jó időre megadta magát a PC aztán nem is foglalkoztam az egésszel
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
(arról nem beszélve, hogy tavaly megcsináltam és richtig másik rostert választottatok 😀)Amadeus91
Mert az is szar volt mint a mostani 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Gyakorlatilag az egész Depth chart el van cseszve, és vannak hiányzók is (eaglesből pl. hiányzott Kafka szerencsédre 😛 )Rataxes
semmi gond. Ha valaki besegít, csináltok 1 kívánság listát aztán helyrehozzuk. Még mindig jobb, mintha a tavalyi rosterre kéne a rukikat megkreálni. (be is szarnék... arról nem beszélve, hogy tavaly megcsináltam és richtig másik rostert választottatok 😀)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gyakorlatilag az egész Depth chart el van cseszve, és vannak hiányzók is (eaglesből pl. hiányzott Kafka szerencsédre 😛 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 678
Van valami friss és jó? Amadeus csinált egyet de az még nagyon nem az igazi...Rataxes
ratingeket még megbirizgáljuk editorral és menni fog az. Benne vok a ligában.
12 főnél szerintem nem kell több.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
én jönnék, de szerintem elég lenne max 2 csoport, fölösleges 3 vagy több csoportot létrehozni, mégha kevesen vagyunk is. Olyan emberek jöjjenek akik megbízhatóak, és akkor lehetne mindenki mindenki elleni is akár.eaglesmcnabb
Jogos!

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 368 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én jönnék, de szerintem elég lenne max 2 csoport, fölösleges 3 vagy több csoportot létrehozni, mégha kevesen vagyunk is. Olyan emberek jöjjenek akik megbízhatóak, és akkor lehetne mindenki mindenki elleni is akár.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Kiss New Orleans Saints 2 151 — Who Dat Nation
én találtam egy update 85-öst aszem nem teljesen aktuális de draft utáni viszont ezzel az a baj ,hogy lehet kilép meccsközbe mi is így jártunk Labyvel a 82-esel is ,ha találtok vmi jót akkor azzal mehet csapatfoglalással írjátok akkor be a neveteket!

Bode
Samaras játszott?
Még szép, ollózott is egy gyönyörű fejesgólt, csak nem adták meg intentional grounding miatt :/
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van valami friss és jó? Amadeus csinált egyet de az még nagyon nem az igazi...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes