Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Justin Haley jövőre a Rick Ware Racingnél folytatja a Cup Seriesben. Ez azért meglepő számomra.
Mikey
Nálam inkább az meglepő, hogy Rick Ware nem adja el a charter helyet. Valamint az is felmerül, hogy akkor kié lesz a 31-es.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Justin Haley jövőre a Rick Ware Racingnél folytatja a Cup Seriesben. Ez azért meglepő számomra.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Van Gisbergen, Kostecki, Kobayashi, érdekes lesz!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 055 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SVG visszatér a 91-esbe Indianapolisban!!!
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Palou szerintem el fogja hagyni az orrát 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem hagyta, és végül 2. lett! 117 pont az előnye a bajnokságban.
Mikey
Óriási visszaesés! 😀
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Truex-é a Monday New Hampshire
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Vale behúzta első GT győzelmét a hétvégén. 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Egyébként pedig: let's go Monday Cup racing boys!!

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Palou szerintem el fogja hagyni az orrát 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Nem hagyta, és végül 2. lett! 117 pont az előnye a bajnokságban.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Brad Pittékhez is elért Hollywood strikeja, leáll az F1 film forgatása
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Palou szerintem el fogja hagyni az orrát 😊

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Ezt valszeg Lungaard behúzza.
Se tőle, se az RLL Racingtől, se ettől a tetszetős neonzöld autótól nem sajnálom ezt a remek hétvégét és a győzelmet.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.
Mikey
Ez kezd nevetséges lenni! Hagyományok meg minden de 2023 van pancser banda.
🤘 gaben 🤘
????
Szeretnéd ha élet-halál harcot nézhetnél? Túlzottan sok sportértéke nem lenne.
shawnka
Mitől lenne az? Nagyából bármilyen gumit le tudnak gyártani, csak akarni kell.
A Martinville-hez hasonló körözéseknek amúgy mekkora a sportértéke?
🤘 gaben 🤘
Nem a gumival van gond, hanem a látási viszonyokkal. Egy mérföldnyi vízfüggönyt látnál folyamatosan, a versenyzők meg semmit.
shawnka
Sokan most is vakon vannak, mi lenne a különbség? 😀
Én sem monszun alatti versenyt várok, hanem esőset.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.
Mikey
Ez kezd nevetséges lenni! Hagyományok meg minden de 2023 van pancser banda.
🤘 gaben 🤘
????
Szeretnéd ha élet-halál harcot nézhetnél? Túlzottan sok sportértéke nem lenne.
shawnka
Mitől lenne az? Nagyából bármilyen gumit le tudnak gyártani, csak akarni kell.
A Martinville-hez hasonló körözéseknek amúgy mekkora a sportértéke?
🤘 gaben 🤘
Nem a gumival van gond, hanem a látási viszonyokkal. Egy mérföldnyi vízfüggönyt látnál folyamatosan, a versenyzők meg semmit.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.
Mikey
Ez kezd nevetséges lenni! Hagyományok meg minden de 2023 van pancser banda.
🤘 gaben 🤘
????
Szeretnéd ha élet-halál harcot nézhetnél? Túlzottan sok sportértéke nem lenne.
shawnka
Mitől lenne az? Nagyából bármilyen gumit le tudnak gyártani, csak akarni kell.
A Martinville-hez hasonló körözéseknek amúgy mekkora a sportértéke?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Egyből sárga zászló a rajt után a torontói IndyCar versenyen, jól kezdődik. 🤔
Mikey
Harvey, Pedersen és Blomqvist be is fejezte. Sokáig nem tartott a Pagenaud-t helyettesítő Blomqvist debütálása.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Egyből sárga zászló a rajt után a torontói IndyCar versenyen, jól kezdődik. 🤔

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.
Mikey
Ez kezd nevetséges lenni! Hagyományok meg minden de 2023 van pancser banda.
🤘 gaben 🤘
????
Szeretnéd ha élet-halál harcot nézhetnél? Túlzottan sok sportértéke nem lenne.
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.
Mikey
Ez kezd nevetséges lenni! Hagyományok meg minden de 2023 van pancser banda.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Újabb NASCAR versenyt halasztanak eső miatt, helyi idő szerint hétfő délben indul a verseny New Hampshire-ben.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Hihi. Természetesen ez a verseny is le lett rövidítve eső miatt.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
balintbaba Philadelphia Eagles Florida Gators 4 257 — Big Dick Nick
@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Off:
Gyanús, hogy 8/10 ember ezt rosszul használja. Én sem tudtam. 😀

Olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt". Azt is használják mindenre, miközben arra igaz, ahol pl kint van egy 50-es tábla, de valaki hajt 130-cal és emiatt balesetezik.
dugo93
Ezt a mondást még ilyen szövegkörnyezetben se értem 😀
Toca
Szabály: max 50-nel mehetsz.
Te: mész 130-cal, emiatt kisodródsz egy kanyarban és meghalsz.
Szóval te voltál a kivétel, ami erősíti a szabályt, mert ha 50-nel mentél volna, akkor még most is élnél. 😀
dugo93
 www.keszichannel.hu/index.php/hirek/minden-ami-fontos/3073-a-kivetel-erositi-a-szabalyt-tortenete-es-valodi-jelentese
empty taxi
Hát nem csodálom, hogy a köznyelvben nem így használjuk. 😀 Nem vagyok szabadbölcsész, így agyfaszt kaptam mire cikk végére értem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
Hanni
Mer ki a tökön nem nyerni akar itt? 😀 Vagy ha Ő megmondja akkor jobban akar?
Btw ha az Aston tud megint nagyot lépni - totál nem biztos, és látva az évközi megrekedést nagyobb is az esélye, hogy nem, de idén jobb autó konkrétan a Ferrari-nál, szóval warum biztos hogy jövőre a Ferrari lesz a jobb?
Eazzy
Nyilván elfogult vagyok, de bármikor szavaznék egy Ferrarira hosszútávon, mint egy félszezonwonder Astonra. Aztán majd az év végére meglátjuk, ráadásul ki tudja, hogy mit hoz az elkövetkező 2-3 év.

@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Ez az 5. szezonja az Astonnak/Racing Pointnak a Stroll érában és már másodjára jobbak, mint a Ferrari. Hiba lenne őket félszezonos csodaként kezelni, pláne, hogy 2026-tól kvázi gyári csapat lesznek.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Nyilván elfogult vagyok, de bármikor szavaznék egy Ferrarira hosszútávon, mint egy félszezonwonder Astonra. Aztán majd az év végére meglátjuk, ráadásul ki tudja, hogy mit hoz az elkövetkező 2-3 év.
Hanni
Nyilván egy konstansabb top közeli csapat, illetve sok jó érája volt, hosszú távon én is rájuk tennék, csak az a kérdés, hogy 5 éve van ott Leclerc, mennyi még az a hosszú táv mondjuk neki?

Nem vágom honnan ered ez a rettenet taktikázás amin rengeteget buknak folyamat, ez a Todt, Brown éra után 15+ éve megoldatlan és nevetség tárgyává tesz egy ilyen csapatot...

De tényleg sok minden változik, jött Toyota infinite pénzből nullára, jött Merci történelmi érára....nem a márka itt a meghatározó, és ha a pénzügyi sapka bejön, akkor főleg.

Don't talk the walk, Walk the talk!