Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra, köszi a türelmet!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

6 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 454 — Kinek mit intézett a kormánya
Leclerc milyen prikezsiat kapott az extension után?

Poloska vagyok.
6 órája
NB2 New England Patriots 28 819 — nabege2@yahoo.com
Norris beszopta rendesen
6 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
Ha már Le Mans.
A valaha volt legszebb sportautó:


7 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 454 — Kinek mit intézett a kormánya
A Toyota már kezdi is Le Mansban az alternatív stratégiát.

Eddig idén mindkét verseny nyertese alternatív stratégián volt.

Poloska vagyok.
7 órája
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 208 — #NoStress
Barcelonaban a Cadillac 1 masodpercet ad az Astonnak. Nem lehet mar hova fokozni ezt a szanalmat.
JéBé
Ne légy negatív.
A Cadillac fejlődik versenyről versenyre.

7 órája
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 454 — Kinek mit intézett a kormánya
1 kibaszott másodperc a hátrány a Cadillachez képest is, gratulálok mindenkinek, akinek köze van ehhez az autóhoz.

Poloska vagyok.
7 órája
JéBé Green Bay Packers 8 106
Barcelonaban a Cadillac 1 masodpercet ad az Astonnak. Nem lehet mar hova fokozni ezt a szanalmat.
10 órája
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 338
16 órakor kezdődik a le mans-i 24 órás.
1 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 727
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
Jughead
3. lett Monacoban és felállhatott volna a dobogóra ráadásul egy Alpinennal és együtt ünnepelhetett volna a csapattal egy megérdemelt ám szerencsés 3.helyért. Ezért én sajnálom.
Pesze a többieket is sajnálom, hogy a hülye FIA miatt átíródott a versenyük.
Toca
Oké, értem, de azért lett 3., mert a többieket jogtalanul megbüntették, nem pedig azért mert megelőzte őket a pályán. Ha azt is mondjuk, hogy Hadjart megelőzte a rajtnál, akkor is Russell és Piastri ugyanazért a rossz szenzorért végzett mögötte, mint amiért őt végül nem büntették meg, konkrétan nem fair ez a 3. hely.

(Azt már csak mellékesen tegyük hozzá, hogy mire Gasly bement kereket cserélni, már tudták, hogy rossz a szenzor, így kértek mindenkit, aki bement hogy vegyen visszább, mint a megengedett sebesség, hogy biztosan ne legyen baj).
1 napja
dawyd728 4 257
Amúgy akit itt sajnálni lehet, az Russell. Vb harcban 10+ pontot vesztett, mint kiderült ők nélkül. Mindenki más olcsón megúszta. Hozzá képest, még Gasly is, ha maradt volna a 7. helyen..
1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 683 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
Jughead
3. lett Monacoban és felállhatott volna a dobogóra ráadásul egy Alpinennal és együtt ünnepelhetett volna a csapattal egy megérdemelt ám szerencsés 3.helyért. Ezért én sajnálom.
Pesze a többieket is sajnálom, hogy a hülye FIA miatt átíródott a versenyük.
1 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 727
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 683 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
1 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 727
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
1 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 033 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

Silverstone is lesz, így 9 forduló
zacknorb
Nagyon helyes.
A tegnapi időmérő (bár hatalmas jelentőse nincs) igazán őrületesre sikerült.
Ahogy mondták is 5 ezred 13+ kilométeren!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
1 napja
Toca Minnesota Vikings 20 683 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
1 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 727
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
1 napja
JéBé Green Bay Packers 8 106
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
1 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 727
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.

Szerkesztette: Jughead
1 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 941 — "Montoya por favor!"
Gasly dobogo

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
1 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 454 — Kinek mit intézett a kormánya

Silverstone is lesz, így 9 forduló

Poloska vagyok.
1 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 787
Jesse Love vezeti 2027-től a Wood Brothers 21-esét.

Kár érte, kiváló ügynök volt.
Mikey
Szerintem jobban járt a pszeudó Penske autóval, mint az RCR programjával.
zsomborparrag
Ez kétségtelen, de sajnos nem egy hatalmas előrelépés.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 701 — Tyrone Creek
Jesse Love vezeti 2027-től a Wood Brothers 21-esét.

Kár érte, kiváló ügynök volt.
Mikey
Szerintem jobban járt a pszeudó Penske autóval, mint az RCR programjával.
2 napja
Mikey Cincinnati Bengals 21 787
Jesse Love vezeti 2027-től a Wood Brothers 21-esét.

Kár érte, kiváló ügynök volt.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
2 napja
JéBé Green Bay Packers 8 106
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t51.71878-15/721035583_2830790907275763_5648845763790709389_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=dhis5Wo3SwMQ7kNvwFQuclc&_nc_oc=AdqR5uSTPFrbe8kHAZGS5CFi2mf3uHb-2qdfdz09ieDrNyBfUEVpttu0OAQUiPkb5R4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=UWvfvflz-3VoaorGd2VmGg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af_53PPOg2E86j4s8-SaSoMj9pwoJuutsJjvTvAQPaTwDw&oe=6A301C79
2,8 Mio. Aufrufe · 40.361 Reaktionen | Anyone seen @kimi.antonelli’s towel? 🤔 | Mercedes-AMG Petronas F1 Team
Anyone seen @kimi.antonelli’s towel? 🤔