Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Ki dobta el a verdát?
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító
Nem eldobta, csak új gázpedál beszállítóra van szüksége

Poloska vagyok.
10 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ki dobta el a verdát?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Közben a holnapi NASCAR rajtját korábbra hozták, 7re, pont a német meccsel egy időbe.

Poloska vagyok.
10 napja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ki is kapcsoltam.
10 napja
Beki New York Jets 2 883
Leclerc ennyit amatorkodni...
10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Leclerc milyen prikezsiat kapott az extension után?

Poloska vagyok.
10 napja
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Norris beszopta rendesen
10 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Ha már Le Mans.
A valaha volt legszebb sportautó:


10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
A Toyota már kezdi is Le Mansban az alternatív stratégiát.

Eddig idén mindkét verseny nyertese alternatív stratégián volt.

Poloska vagyok.
10 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 339 — #NoStress
Barcelonaban a Cadillac 1 masodpercet ad az Astonnak. Nem lehet mar hova fokozni ezt a szanalmat.
JéBé
Ne légy negatív.
A Cadillac fejlődik versenyről versenyre.

10 napja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
1 kibaszott másodperc a hátrány a Cadillachez képest is, gratulálok mindenkinek, akinek köze van ehhez az autóhoz.

Poloska vagyok.
10 napja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Barcelonaban a Cadillac 1 masodpercet ad az Astonnak. Nem lehet mar hova fokozni ezt a szanalmat.
11 napja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 489
16 órakor kezdődik a le mans-i 24 órás.
11 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
Jughead
3. lett Monacoban és felállhatott volna a dobogóra ráadásul egy Alpinennal és együtt ünnepelhetett volna a csapattal egy megérdemelt ám szerencsés 3.helyért. Ezért én sajnálom.
Pesze a többieket is sajnálom, hogy a hülye FIA miatt átíródott a versenyük.
Toca
Oké, értem, de azért lett 3., mert a többieket jogtalanul megbüntették, nem pedig azért mert megelőzte őket a pályán. Ha azt is mondjuk, hogy Hadjart megelőzte a rajtnál, akkor is Russell és Piastri ugyanazért a rossz szenzorért végzett mögötte, mint amiért őt végül nem büntették meg, konkrétan nem fair ez a 3. hely.

(Azt már csak mellékesen tegyük hozzá, hogy mire Gasly bement kereket cserélni, már tudták, hogy rossz a szenzor, így kértek mindenkit, aki bement hogy vegyen visszább, mint a megengedett sebesség, hogy biztosan ne legyen baj).
11 napja
dawyd728 4 267
Amúgy akit itt sajnálni lehet, az Russell. Vb harcban 10+ pontot vesztett, mint kiderült ők nélkül. Mindenki más olcsón megúszta. Hozzá képest, még Gasly is, ha maradt volna a 7. helyen..
11 napja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
Jughead
3. lett Monacoban és felállhatott volna a dobogóra ráadásul egy Alpinennal és együtt ünnepelhetett volna a csapattal egy megérdemelt ám szerencsés 3.helyért. Ezért én sajnálom.
Pesze a többieket is sajnálom, hogy a hülye FIA miatt átíródott a versenyük.
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
Toca
És ezért kell őt sajnálni, mert szerintem nem érdemelte meg?
12 napja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
Jughead
Hát a 3.helyet sajnálod tőle az egyértelmű 😀
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
Toca
A jogtalan büntetések nélkül 6. lett volna önerőből, ehelyett kapott egy 3. helyet, miért kéne sajnálni?
12 napja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'

Silverstone is lesz, így 9 forduló
zacknorb
Nagyon helyes.
A tegnapi időmérő (bár hatalmas jelentőse nincs) igazán őrületesre sikerült.
Ahogy mondták is 5 ezred 13+ kilométeren!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
12 napja
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
Jughead
Felháborító, hogy valaki fellebez egy jogtalan büntetés ellen!

Gasly rohadtul megérdemelte, két helyet nyert a rajtolnál, tökéletes hétvégét tolt.

Nyilván ha 5.leggyorsabb kocsiban ülsz kell szerencse a dobogóhoz, ezt a FIA és RB-Mclaren duó hozta, de ezért neki beszólni vicces…
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
JéBé
Gasly-t se sajnálom, köze nem volt a 3. helyhez, kapott egyet ajándékba, mert hisztizett.
12 napja
JéBé Green Bay Packers 8 121
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.
Jughead
+ kimaradt a pezsgobol igy nem is szamit

Ebben a sztoriban mindenkit sajnalok kiveve a fasz FIA-t az arcvesztesert.
12 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 767
Gasly dobogo
Heisman nádor
Nevetséges. Russell és Piastri is előtte lett volna az ezek szerint jogtalan büntetés nélkül.

És valószínűleg Hadjart se rajtolja le, ha Piastri a büntetése nélkül közöttük van.

Szerkesztette: Jughead
12 napja
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 27 999 — "Montoya por favor!"
Gasly dobogo

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz