Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

2 napja
Mr.Breaker 1 948
Az szép, ha egyedül a Mercedes tudta a szabályokat és nem lehet letölteni SC alatt az 5 mp-t 😁 Vagy benézte mindenki, vagy csak a Merci.
De most már frissült, akkor a Merci nézte ezt be. 😄

Szerkesztette: Mr.Breaker
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
nem úgy van, hogy SC alatt nem lehet letölteni az 5mp-et?
NB2
Lehet h igazad van, mert mindenkinél még ott a ! jel.
2 napja
NB2 New England Patriots 28 750 — nabege2@yahoo.com
nem úgy van, hogy SC alatt nem lehet letölteni az 5mp-et?
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Inkább nézem a M1 Híradót, ott nincs ennyi faszság!
2 napja
Mr.Breaker 1 948
Megy a papaya rules a Ferrarinál is 😄
2 napja
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 2 067
Jól láttam, hogy Russel nem töltötte le a büntit?

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
2 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 048 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Ez nettó geciség volt... Hamilton engedje el Leclerct

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
2 napja
NB2 New England Patriots 28 750 — nabege2@yahoo.com
LEC minek jött ki? 😊
2 napja
JéBé Green Bay Packers 8 096
Istenem bazdmeg.
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kibaszott hülye ez a Ferrari!!
Minek?
2 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 716
Ez egy geci dolog volt a Ferraritól.
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Dráma
2 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 716
Antonelli Max stílusban nem hajlandó biztonságit menni. 😀
2 napja
Mr.Breaker 1 948
Antonelli lekörözi Russel-t? Az erős lesz
2 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 276 — No one likes us, cause no one like us
Albon ahelyett hogy hisztizne csak vezetni kellett volna, mekkora egy balfasz 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Okos Williams.
2 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 716
Az kemény, hogy Lando alatt 6-ból 3 versenyen állt meg az autó, miközben 3 szabadedzést is ki kellett hagynia technikai hiba miatt…
2 napja
Mr.Breaker 1 948
Egyébként fun fact az Aston Martinnak több befejezett köre van mint a McLareneknek ebben a szezonban. 😅
2 napja
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 762
nesze sánta, itt egy púp is... 🤣
2 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 716
Végre McLaren, miért vártak ennyit ezzel a feltartással…
2 napja
Eazzy Philadelphia Eagles 5 276 — No one likes us, cause no one like us
Amugy lényegtelen de Alonso-ék mit csinálnak lágyon? 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
2 napja
NB2 New England Patriots 28 750 — nabege2@yahoo.com
azt mondja Wéber vajon megelőzi-e Russel Norrist
NEEEM BAZMEG NEM FOGJA, MERT ITT NEM LEHET ELŐZNI!!!
2 napja
Jughead Dallas Cowboys 6 716
Russellnél majd érdekes lesz, hogy mennyit nyert a sebesség túllépéssel, ha ezen múlik a helycsere, akkor az 5 mp elég baráti.
2 napja
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 930 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Gyerünk Charles, ezzel a kis szerencsével legyen meg 2.hely
2 napja
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 048 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Balfasz RB....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018