Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
17 órája
Na ez a Hamilton szopkodas ami most kovetkezik erre nem vagyok felkeszulve.
17 órája
megint azt láttuk mikor 2 versenyzőt kell menedzselni, az nem jóANT a futam közepén egyértelműen gyorsabb volt, engedni kellett volna, hogy elmenjen, lehet nem lenne így lemaradva ANT Hamitól
17 órája
No further action leccc góóóó!!!
NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
17 órája
máker Hami
NB2
Hamilton mekkora mákos geci
Beki
El sem hiszem, hogy a Ferrari nem cseszte elHacsak nem cseszte el maga Hemi.
vpi
17 órája
El sem hiszem, hogy a Ferrari nem cseszte elLehet Ham nem vette el eléggé sárgánál... 🤦
vpi
17 órája
Közben Toyota, BMW, Toyota
17 órája
Közben Kobayashi megint nyert egy LeMans-t a Toyotával,
17 órája
Közben a 7es Toyota behúzta a Le Manst
Poloska vagyok.
17 órája
El sem hiszem, hogy a Ferrari nem cseszte el
Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
17 órája
Ilyen nincs!!Leclerc box
VSC
Hamilton box
17 órája
Leclercet miért hívja be a Ferrari? - minimálisan legalább feltarthatná Russeléketpont ezen agyaltam, hogy a faszé nem dobták oda h feltartsa a két mercit...
ervinator
...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
17 órája
Nyilvan Leclerc tok ertelmetlenul kihozzak 1 korrel az SC elott😀
17 órája
Hamilton mekkora mákos geci
17 órája
máker Hami
17 órája
Leclercet miért hívja be a Ferrari? - minimálisan legalább feltarthatná Russeléket
"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
17 órája
Na banyek, azt hittem h 4kor lesz rajt, jól benéztem.
17 órája
Na, that's what i call autóverseny.
17 órája
29 kőrt kéne menni keményen... érdekes lesz
17 órája
a 2 merci intézi HAM győzelmét 😕
18 órája
Hol van a safety car? 😄
18 órája
ha ezt most RUS nem nyeri meg, akkor fejben nehéz lesz már innen visszajönniHa nem áll le alatta a kocsi ez sima, körönként fél másodpercet ver Hamiltonra.
NB2
18 órája
ha ezt most RUS nem nyeri meg, akkor fejben nehéz lesz már innen visszajönni
18 órája
Hajrá Leclerc!Torpedóz egyet 🤣🤣
19 órája
Mindkét japó (Hirakawa, Kobayashi) iszonyat tempót megy a Toyotájával.Nato meg akkora beégést produkált amekkorát rég láttak Le Mans-ban.
zacknorb
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "