Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 779
Én ezért sajnálom ezeket az Alpha Tauris/Williamses/Alfa Romeos srácokat, mert szar autóban nagyon nehéz jól menni.
NB2
Azért az utóbbi években Verstappen, Leclerc, Russell, Albon vagy Gasly azért megmutatta, hogy ha jó vagy akkor ezekben a kocsikban is kijön.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Sheldon Creed is debütál a Cup Seriesben, ő Kansasben fogja vezetni a #78-as Live Fast Motorsports Chevyt! Ami amúgy nyilván az RCR által felkészített autó lesz. YESSSSS!!

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Brodie Kostecki, aki szintén az ausztrál Supercars bajnokságban versenyzik egészen jól, szintén debütálni fog a Cup Seriesben, mégpedig az Indy road course-on. A jól értesültek szerint az RCR #33-as Chevyjében.

Nagyon tetszik, hogy az "ausztrálok" ennyire érdeklődnek az NCS után. 😊
Mikey
Azért senki se várjon tőle SVG-t (és Kamui Kobayasitól se)
zacknorb
SvG-től sem vártunk SvG-t, ebben az a jó! 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Brodie Kostecki, aki szintén az ausztrál Supercars bajnokságban versenyzik egészen jól, szintén debütálni fog a Cup Seriesben, mégpedig az Indy road course-on. A jól értesültek szerint az RCR #33-as Chevyjében.

Nagyon tetszik, hogy az "ausztrálok" ennyire érdeklődnek az NCS után. 😊
Mikey
Azért senki se várjon tőle SVG-t (és Kamui Kobayasitól se)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 830
Brodie Kostecki, aki szintén az ausztrál Supercars bajnokságban versenyzik egészen jól, szintén debütálni fog a Cup Seriesben, mégpedig az Indy road course-on. A jól értesültek szerint az RCR #33-as Chevyjében.

Nagyon tetszik, hogy az "ausztrálok" ennyire érdeklődnek az NCS után. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 715 — farkas.l.zoltan@gmail.com
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...
peach
Egy nagy Honda logót gondolom

több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Off:
Gyanús, hogy 8/10 ember ezt rosszul használja. Én sem tudtam. 😀

Olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt". Azt is használják mindenre, miközben arra igaz, ahol pl kint van egy 50-es tábla, de valaki hajt 130-cal és emiatt balesetezik.
dugo93
Ezt a mondást még ilyen szövegkörnyezetben se értem 😀
Toca
Szabály: max 50-nel mehetsz.
Te: mész 130-cal, emiatt kisodródsz egy kanyarban és meghalsz.
Szóval te voltál a kivétel, ami erősíti a szabályt, mert ha 50-nel mentél volna, akkor még most is élnél. 😀
dugo93
 www.keszichannel.hu/index.php/hirek/minden-ami-fontos/3073-a-kivetel-erositi-a-szabalyt-tortenete-es-valodi-jelentese


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Off:
Gyanús, hogy 8/10 ember ezt rosszul használja. Én sem tudtam. 😀

Olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt". Azt is használják mindenre, miközben arra igaz, ahol pl kint van egy 50-es tábla, de valaki hajt 130-cal és emiatt balesetezik.
dugo93
Ezt a mondást még ilyen szövegkörnyezetben se értem 😀
Toca
Szabály: max 50-nel mehetsz.
Te: mész 130-cal, emiatt kisodródsz egy kanyarban és meghalsz.
Szóval te voltál a kivétel, ami erősíti a szabályt, mert ha 50-nel mentél volna, akkor még most is élnél. 😀

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Off:
Gyanús, hogy 8/10 ember ezt rosszul használja. Én sem tudtam. 😀

Olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt". Azt is használják mindenre, miközben arra igaz, ahol pl kint van egy 50-es tábla, de valaki hajt 130-cal és emiatt balesetezik.
dugo93
Ezt a mondást még ilyen szövegkörnyezetben se értem 😀
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
Hanni
Off:
Gyanús, hogy 8/10 ember ezt rosszul használja. Én sem tudtam. 😀

Olyan, mint a "kivétel erősíti a szabályt". Azt is használják mindenre, miközben arra igaz, ahol pl kint van egy 50-es tábla, de valaki hajt 130-cal és emiatt balesetezik.

több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
Hanni
Mer ki a tökön nem nyerni akar itt? 😀 Vagy ha Ő megmondja akkor jobban akar?
Btw ha az Aston tud megint nagyot lépni - totál nem biztos, és látva az évközi megrekedést nagyobb is az esélye, hogy nem, de idén jobb autó konkrétan a Ferrari-nál, szóval warum biztos hogy jövőre a Ferrari lesz a jobb?
Eazzy
Nyilván elfogult vagyok, de bármikor szavaznék egy Ferrarira hosszútávon, mint egy félszezonwonder Astonra. Aztán majd az év végére meglátjuk, ráadásul ki tudja, hogy mit hoz az elkövetkező 2-3 év.

@vpi Hát örülök, hogy valaki rávilágított, hogy évtizedek óta rosszul használok egy kifejezést. 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 067 — nabege2@yahoo.com
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
Hanni
Mer ki a tökön nem nyerni akar itt? 😀 Vagy ha Ő megmondja akkor jobban akar?
Btw ha az Aston tud megint nagyot lépni - totál nem biztos, és látva az évközi megrekedést nagyobb is az esélye, hogy nem, de idén jobb autó konkrétan a Ferrari-nál, szóval warum biztos hogy jövőre a Ferrari lesz a jobb?

Sainz-ot miért rakná ki a Ferrari egyébként?
Eazzy
Pont ilyesmit akartam írni, hogy előre lehet tudni kié lesz jó autó? Mivan ha a mekik mostantól 2. erők lesznek és Norris szárnyalni fog? De lehet az Aston lesz a nyerő, mert jövőre mégjobbak lesznek. Merci sem fog ülni a babérjain, lehet oda kéne menni. Én ezért sajnálom ezeket az Alpha Tauris/Williamses/Alfa Romeos srácokat, mert szar autóban nagyon nehéz jól menni. Ezt a kirúgást sem értettem, ilyen alapon még 5-6 versenyzőt is ki lehetne rúgni most, köztük Perezt is! Annak ellenére, hogy 2.
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
Hanni
Mer ki a tökön nem nyerni akar itt? 😀 Vagy ha Ő megmondja akkor jobban akar?
Btw ha az Aston tud megint nagyot lépni - totál nem biztos, és látva az évközi megrekedést nagyobb is az esélye, hogy nem, de idén jobb autó konkrétan a Ferrari-nál, szóval warum biztos hogy jövőre a Ferrari lesz a jobb?

Sainz-ot miért rakná ki a Ferrari egyébként?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...
StormST
Lec inkább a frusztráció miatt léphet, akár önszántából is.
dugo93
Jah, bár sokkal jobb vas, ahol lesz szabad ülés az max Perez helye.
empty taxi
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
Hanni
Off. Nem akarok nyelvészkedni, de pont, hogy krokodilkönnyeket fogsz ejteni. Hisz nem valódi a bánatod, ha jól értem. Sorry.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 743 — Poloska confirmed
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...
StormST
Lec inkább a frusztráció miatt léphet, akár önszántából is.
dugo93
Jah, bár sokkal jobb vas, ahol lesz szabad ülés az max Perez helye.
empty taxi
Ezért nem értem az ilyen Leclerc out konteókat, csávó megmondta, hogy nyerni akar. Menjen el az Astonba nyerni? C'mon... 😀

Perez helyén meg nem mindegy, hogy kinek a karrierjét teszi tönkre az RB? Tsunodáért nem fogok krokodil könnyeket ejteni az fix.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...
StormST
Lec inkább a frusztráció miatt léphet, akár önszántából is.
dugo93
Jah, bár sokkal jobb vas, ahol lesz szabad ülés az max Perez helye.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...
StormST
Lec inkább a frusztráció miatt léphet, akár önszántából is.

több mint 2 éve
Tarsi San Francisco 49ers 1 754
Ric nagyon jó tempót mehet a teszten, mert elvileg már a magyar nagydijtol ő lesz de Vries helyen, akit azonnali hatállyal kiraktak.
roberto23
Kicsit felületesen követem az idei évet, de tényleg ennyire tragikus volt de Vries?
dugo93
Hat kívülről tényleg nem néz ki jól, mert tempóban elég messze van Cunodatol, de szerintem 1,5 nap teli teszt és 10 futam után kirúgni valakit nem túl korrekt, meg Ric szurkolóként sem tetszik annyira.

De valami lehet a háttérben, mert ami fura, h a nyari szünetet sem várják meg. Nem tudom miért volt ennyire sürgős, miért nem ért rá 2 futam múlva.
roberto23
28 évesen egy utolsó utáni lehetőséget kapott a tavalyi sikeres beugrása után, nem tudott élni vele. KB 8 évvel öregebb mint az átlag újoncok, nem fognak arra várni hátha majd belejön.
Ricre pedig kíváncsiak, hogy van-e még benne tempó, erre most van fél éve bemutatni. Ha nincs akkor neki is vége.
több mint 2 éve
StormST Denver Broncos 13 010 — SB 50 Champion @ Grund
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
Szerintem Sainz előbb repül a Ferrariból, mint Leclerc, de lehet egyik se éri meg a következő szezont se, ahogy az idei év halad...

THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
A gyász első fázisaRuff Bálint
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?
Eazzy
stroll miért lenne kuka? apuka a big boss



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Számítok egy pilóta keringőre jövőre, ha pl Stroll és Perez is kuka. Lecler -> Aston? Albon -> Ferrari? Ric -> RB?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 720
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...
peach
Végre valaki 😀

több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 676 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...
peach
Vicces gyerek


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 15 974 — a new hope (again)
amúgy mit láttok yukiban? az első két éve gyalázatos volt, az idei szódával elmegy. én többet vártam tőle, számomra bust erre meg redbull van vele kapcsolatban emlegetve...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...