Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 923 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mikey! Ha nem láttad a ma esti ChiSox-Detroit meccset, akkor még az eredményt se nézd meg inkább, mert csak fel fog idegesíteni.gdavid
A meccset megnézni tényleg nincs időm, de az eredmény tetszik. Nincs is jobb annál, mint egy országosan közvetített meccsen így felsülni.

Egyedül az nem tetszik, hogy miután Buehrle-t megcsapták, Guillen kulturáltan odadobott 2 abszolút rookie relievert a láthatóan életük napját kifogó Tigers játékosok elé. Akik aztán egyáltalán nem meglepő módon be is nyaltak 8 runt. Guillen jelesre felelt "hogyan építsük fel a rookie relieverek ML karrierjét" témakörből is...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Mikey! Ha nem láttad a ma esti ChiSox-Detroit meccset, akkor még az eredményt se nézd meg inkább, mert csak fel fog idegesíteni.gdavid
Majdnem történelmi lett 😊

Mi meg szállítottuk a nap botrányát, igazából én sem láttam még hasonlót sem, hogy HRt visszanézzenek reklamálás nélkül, majd pont az ütő csapat ellen ítéljenek a lehető legszigorúbban. Tudom, hogy ez így volt szabályos, és nem is azért rinyálok, de ez azért nem éppen fair, ha visszajátszás csak homárra van akkor legyen is úgy, kiskapuk nélkül, vagy legyen szélesebb körű visszajátszásrendszer.Rajna
Legkevésbé sem lep meg, hogy egy Joe West vezette crew képes rosszul alkalmazni a replay-re vonatkozó szabályokat.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mikey! Ha nem láttad a ma esti ChiSox-Detroit meccset, akkor még az eredményt se nézd meg inkább, mert csak fel fog idegesíteni.gdavid
Majdnem történelmi lett 😊

Mi meg szállítottuk a nap botrányát, igazából én sem láttam még hasonlót sem, hogy HRt visszanézzenek reklamálás nélkül, majd pont az ütő csapat ellen ítéljenek a lehető legszigorúbban. Tudom, hogy ez így volt szabályos, és nem is azért rinyálok, de ez azért nem éppen fair, ha visszajátszás csak homárra van akkor legyen is úgy, kiskapuk nélkül, vagy legyen szélesebb körű visszajátszásrendszer.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Mikey! Ha nem láttad a ma esti ChiSox-Detroit meccset, akkor még az eredményt se nézd meg inkább, mert csak fel fog idegesíteni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Remélem tetszett, mert odatette magát rendesen az ász. 😊
Jeter 5 RBI, többek közt egy 3R-HR. Swish is beköszönt egy 2R-HR-nal, Rodriguez pedig egy soloval. Soriano meg dobott Bautistának egy olyan kövér labdát, hogy azt hittem Föld körüli pályára állította José. De belefért. 😊
Söprés a BlowJays ellen, jöhet a többi madár.
...
Texas pedig veri nagyon a Bostont ismét. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
áá mekkora győzelem,hatalmas fordítás,és mennyire kellett,ez mentálisan óriásit dob remélem a csapaton.raburn egyenlít a 9.-ben,miggy pedig megnyeri utána :cool:

és a yanks is nyert,holnap pedig megnézem CC-t is hogy nyomja élőben 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
8-1-es vezetésről sikerült kikapni 8-9-re. A szezon talán legfontosabb meccsén.
Jellemző az egészre, hogy az a Santos nyalt be a 9. inningben 3 runt, aki a spring traininget is beleértve, egész évben egyetlen runt sem engedett idegenbeli meccsen.
Mikor máskor tette volna, ha nem most.

See you in 2012.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát kissé lejtett a pálya ma az oklandnak, de mindegy nem ezért kaptunk ki, hanem mert egyszerűen elképesztő, hogy képtelen egyben lenni a csapat. Vagy a pitcher ultrafos, vagy hitünk nincsen. Ráadásul hiába jó az egyik 3-5 inningen keresztül, a másik csapatrész mindig lehúzza. Pineda baromi jól dobált, aztán kb. őt is lefárasztotta, hogy hiába dobál ő akárhogy, úgysem szerzünk ma pontot. Lehet inkább direkt összehozott 2-3 runt, nehogy a holnapi meccsig tartson ez 0-0-val... 😊
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Cano másodszor hozott gyilkos ütést a Jays ellen, most egy 2 RBI dupla formájában. Örömörömbódoccság!
Montero pedig megszerezte az első találatát a nagyok között.
Colon nagyrészt nem volt olyan éles, mint szokott, de volt 1-2 jó inningje. Logan hozta, amit kellett, Robertson pedig gyilkos volt a végén.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Eldőlt, már most odaadhatjuk a Phillynek a WS-trófeát: Joe Blanton elkezdte a rehabot Lakewoodban (Single-A, dobott egy perfect inninget). 😊marci
én mondjuk inkább annak örülnék, ha nem kerülne be a rotationbe
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Eldőlt, már most odaadhatjuk a Phillynek a WS-trófeát: Joe Blanton elkezdte a rehabot Lakewoodban (Single-A, dobott egy perfect inninget). 😊
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ja és a roll call is nagyon király volt amit a BC-sek nyomnakJoci
Na én egy olyat akarok átélni, ott ordítva a Creature-ökkel. 😊
Tényleg durva élmény lehetett az egész. Beálltam az irigykedők sorába.
...
El is felejtettem: nagy kedvencemet, Bernie Williamst beválasztották a Latino Hall of Fame-be 😊 Meg Tony Penat is.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Irigykedek és nagyon várom a fotókat. 😊
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ja és a roll call is nagyon király volt amit a BC-sek nyomnak


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Nekem is nemrég jöttek meg a Jeteres pólóim, de az nem ugyanaz.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hát nem kicsit irigyel itt most pár ember. Remélem egy raklap relikviával jöttél el. Fotókat kérünk, ha van.Matthew99
fotókat majd rakok fel ha hazamentünk.
jaja lett egy pár új cuccom 😊
bronx bombers,yankees emblémás,jeteres,dimaggios pólók,valamint egy dzseki 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Hát nem kicsit irigyel itt most pár ember. Remélem egy raklap relikviával jöttél el. Fotókat kérünk, ha van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ááá hatalmas volt ez a Yankees meccs,életem eddigi egyik legnagyobb sportélménye.egyszerűen fantasztikus volt az egész,no de kezdjük az elején.
meccs előtt olyan 15 perccel érkeztünk a stadionhoz,gyors cigi aztán irány a gate4,és a 326-os szektor.rengeteg ember volt de mégis érdekes módon 2 percbe telt míg a stadionban találtuk magunkat.a beléptetésnél leolvasták a jegy vonalkódját és megnézték mi van a zsebünkben,ennyi volt az ellenőrzés.a stadionban sok helyen kihelyezett arcok vannak akik egy azt hiszem "may i help you?" feliratú táblát tartanak,egy gyors kérdés merre van a szektorunk és már zúztunk is oda.a kanadai és az amerikai himnusz után elkezdődött a meccs,ami nem kezdődött valami biztatóan,egyből 0-2es hátrányban találtuk magunkat.gardnernek voltak nagyon szép elkapásai,majd pedig ő egyenlített egy 2 run homerral.később lenyomtak egy God bless americát is.a játék szünetekben ment ezer fajta fan cam,amik nagyon viccesek voltak.cano RBI után pedig megszereztük a vezetést,ami ugye végül a győzelmet jelentette.inningek közti szünetekben néha táncra perdült az egész stadion.a ymca-nél pl majdnem mindenki megőrült 😀 a pályát tisztítók is lazán mutogattak és táncoltak.a 9. tetején tapsvihar fogadta Riverát,akinek sikerült is a save,bár egy kicsit azért beszartunk az utolsó outnál,de meglett és ez a lényeg.a meccs végén pedig stílusosan Frank Sinatrától ment a New York New York.lefelé menet még fotozkodtunk és benéztünk a shopba.nagyon nagy élmény volt,és így hogy nyert a Yanks és szopott a sux első hely ismét a csoportban

Y! A! N! K! E! E! S!

azt pedig örömmel olvastam a stadionban hogy Verlander és a Tigers lealázta a CWS-t,és így meglett a 21. W-je JV-nek


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát a faszomat ám bele... Hihetetlen bazdmeg, hogy végre találtunk ütőket, akik ráadásul hosszú évekig meghatározhatnak egy új Marinerst, erre a picserek mind szarok. Kb. csak King Felix meg Pineda tud dobálni-mondjuk ők azért elég jól-, a többiek lószarok egyfolytában. Közünk nincs a meccsekhez, és az ütőket is csak demoralizálják, hogy amint belejönnek, 1 inning alatt elbaszik mindent a defense, és egy pillanat alatt 2-0-ról 2-4... Vargas is, mi a faszom az, hogy 7-2 volt a W aránya, most meg 7-13?? 11 meccses L streaket nyomat, szenzációs. Hála az égnek, hogy King Felix és Pineda úgy néz ki, hogy nagyon jók, ami nagyon kell is, mert a Beavan-Vázquez-Furbush trió -habár mind újoncok- nagyon gyengének tűnnek, akárcsak Vargas, aki nem újonc. Kéne találni mégegyet -talán Hultzen lesz az-, és akkor a nagyszerű újonc ütőkkel tényleg jó csapat lehetünk úgy, hogy az átlagéletkor lesz jövőre vagy 24 😊 Mondjuk nemtom még, hogyan megy ez, de szerintem egy 3-4 olyan picserrel, aki ilyen 2-3 runokon tartja az ellent már lehet kompenzálni azokat, akikkel az offensenek vagy 10 pont kell, hogy egyáltalán partiban legyünk. Eléggé bizakodó vagyok a jövő szezont, szezonokat illetően 😊
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
😂 Bazz, Jeter megmagyarázta az 1B bírónak, hogy nem is volt out és aztán tanácskozás után safe-et mondtak.
Gardner nagyon pörög végre, 3 szép elkapás (egyikkel ki is duplázták Bautistát 1esen, Jeter ott is kb. odagurította Swishernek a labdát 1esre), egy 2R-HR és egy szép, hosszú line drive, amit sajnos a TOR CF elkapott.
Jonesnak meg falnál felugrós elkapása volt Bautista ütésénél, meg most egy szép becsúszásos elkapása.
Texas pedig egyelőre szétveri a Bostont. 😊
Hajrá Yankees & Nova!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Nagyon reméltem, hogy valami hasonlót írsz majd. 😊

Télen lesz idő rágyúrni azokra a dobásokra. Kedvenc White Sox-blogomon konkrétan azt olvastam, hogy már jövőre simán bekerülhet a bullpenbe. Hát majd meglátjuk. Egyelőre teljesítsen jól a hátralévő 1 hónapban.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
September call-ups 4 prez!

Nagyon kíváncsi vagyok erre a righty Addison Reed nevű reliever kölyökre. Mikey
Aszondják potential late-inning/closer szint, nem csak a derült égből jöttek ezek a számok. Jó lesz. 😊

szerk.: Azt olvasom nagyon komoly a fastballja és van breaking és offspeed pitche is, amiket bár nem használt eddig olyan sűrűn, legalább az egyikből/akár mindkettőből is jó dobás lehet.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
September call-ups 4 prez!

Nagyon kíváncsi vagyok erre a righty Addison Reed nevű reliever kölyökre.
Kannapolis (A) 12.3 K/9
Winston-Salem (Adv-A) 12.4 K/9
Birmingham (AA) 14.6 K/9
Charlotte (AAA) 11.8 K/9
Összesen 78.1 inning, 43 hit, 14 walk, 1.26 ERA.
Félelmetesen komoly számok.
Persze, a ML teljesen más kávéház.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Söprés a Brewers ellen, ráadásul idegenben (ez még nem fordult elő idén, hogy otthon sweep, eleve a legjobb hazai csapat a ligában a Milwaukee). Tegnap Westbrook grand slam, ma pedig Pujols, aki elég jó meccset zárt (4-4, 2 HR, 5 RBI).

Ha már a minap szó volt Ichiro sorozatáról, nos Albert is most kozmetikázta a maga statisztikáját: 25 meccs van vissza, 84 RBI és .292-es átlag van most, ezt nem lehetetlen felvinni, hogy idén is összehozza a szokásos legalább 30 HR, 100 RBI, és .300 feletti szezonját.

Persze jobban örülnék, ha inkább playoff lenne, ugyanakkor ahhoz, hogy valamilyen csoda folytán még odakerüljünk (amire jóval kevesebb esély van, mint Albertnek egyéniben), elengedhetetlen lesz Pujolstól is egy brutális szeptember, ami pedig magával hozza a fentieket.Rammer
Tetszett, hogy TLR nem tökölt tegnap, amint gond volt, hozta le Dicksont és jött a bullpen, mint egy playoff-meccs. Jó lenne, ha lenne még verseny a Centralban, a másik két verseny (a két West) jelenleg inkább egy lassú véreztetésnek tűnik, nem igazi csatának.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hátha kell valakinek:

Matthew99
2013-ra elvileg benne lesz a rotációban ez a szín. Imádom. 😊