Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én sajnos meló miatt nem tudtam, deeee...
!!!AL EAST CHAMPIONS!!! 😀
Jorge hozta a győztes találatot, 2RBI single. CC jó volt, de kevés a 20 W-hez, sajnálnám, ha nem jönne össze neki. Robertson ismét egy állat módjára jött ki a sz.rból: 8. inning, telebázis, 1 out. 1 dobásból inning ending GIDP. 😀 Aztán Soriano egy laza mentés.
A double header söpréssel és a bostoni vereséggel pedig megvan a keleti bajnoki cím. Örömörömbódogság!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Yankees a rájátszásban (mily meglepő 😊)
2 W, vagy BOS L és Keleti bajnok is a NYY. Erre nem számítottam, főleg, hogy ilyen jó szeptembere lesz a Yankeesnek és hogy így összeomlik a Red Sox. Nem mintha panaszkodnék 😊
Hajrá Yankees!
DS!Darksun3
Én is vigyorgok. Csak azt nem tudom, hogy a mai doubleheader második meccsére hogy bírok majd ébren maradni. Ráadásul TV-s meccs :mad:

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Yankees a rájátszásban (mily meglepő 😊)
2 W, vagy BOS L és Keleti bajnok is a NYY. Erre nem számítottam, főleg, hogy ilyen jó szeptembere lesz a Yankeesnek és hogy így összeomlik a Red Sox. Nem mintha panaszkodnék 😊
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Megkérhetnék valakit, hogy magyarázza el ennek a játéknak az alapjait? Mármint mikor van pont, mennyi pont van, milyen posztok vannak, szóval az alap dolgokat, hogy értsem, hogy mit látok tévézés közben 😊 Tudom, hogy linkeltetek már több oldalt is emiatt, de elég bonyolúlt volt mindenhol a leírás. Annyit tudok, hogy kifejezetten csapatalapú játék, és, hogy állítólag népszerűbb mint a foci.Amadeus91
Biztosan nem népszerűbb, maximum többen játszották odaát, de itt a nagydöntőt is kevesebben nézik, mint egy jobb NFl alapszakaszmeccset.

Az alapok elmagyarázása pedig élőben egyszerább, távolságból sajnos csak hosszan lehet. A lényeg, hogy körbe kell érni a bázisokon, hogy pontot érjen el egy csapat 😊

több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 704
Megkérhetnék valakit, hogy magyarázza el ennek a játéknak az alapjait? Mármint mikor van pont, mennyi pont van, milyen posztok vannak, szóval az alap dolgokat, hogy értsem, hogy mit látok tévézés közben 😊 Tudom, hogy linkeltetek már több oldalt is emiatt, de elég bonyolúlt volt mindenhol a leírás. Annyit tudok, hogy kifejezetten csapatalapú játék, és, hogy állítólag népszerűbb mint a foci.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A legnagyobb, aki valaha is játszotta ezt a játékot.
(Spanyol kommentátorokkal valami fantasztikus élmény volt a 9. inning. 😊)
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Mo jön
http://www.firstrowsports.tv/watch/81413/1/watch-new-york-yankees-vs-minnesota-twins.html

sikerült,602!nagyon nagy gratula MO-nak
és még a red sox is kikapott


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Vajon összejön Verlandernek és Kershawnak az AL/NL Triple Crown?
Verlander a W-t és a SO-t nagyon úgy tűnik, hogy hozni fogja, ERA-ban is 2.29 van neki, 2.41 Weavernek.
Kershaw pedig holtversenyben első az NL-ben győzelmek számában (Kennedyvel), SO-t vezeti 13mal, ERA 2.30, Cueto 2.31gyel a 2., Halladay 2.34gyel a 3. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
azért a negyedik kansas city elleni meccset csak sikerült behúzni, miután idén először - idei negyedik próbálkozásra - sikerült megütni cy chent.
viszont a pitching nagyon szétesett az utóbbi hétben. 14, 5, 6, 7, 7, 10, 5 run a termés. és hát ilyen offense mellett nem is lehet ennek más a vége, mint egy 'kellemes' 1-6-os w-l mutató.
konerko nagy nehezen meglőtte idei 30. home runját, amivel karrierje 5. olyan szezonját teljesíti, amiben legalább 30 hr-t és 100 rbi-t ért el. ezzel az 5-tel egyébként frank thomas mögött 2. a franchise történelmét figyelembe véve. legenda!!
brent morel valami elképesztő az utóbbi cirka 3 hétben. úgy termeli a home runokat és a walkokat (miután fél szezonnál 2-nél tartott mindkét kategóriában), hogy azt még bautista is megirigyelné. nagyjából ezzel az utolsó hónapjával éri el, hogy a jövő évi kezdő helye biztosított legyen. mert az addig oké, hogy elit védő 3rd base-en, de azért nem árt, ha támadásban is hozzátesz valamit az eredményekhez.

egyébként meglátszik rajtam is már a szezonvégi hangulat. nemrég még idegesített volna pl. az a tény, hogy egy félelmetesen jól játszó alejandro de aza miért nem kezd minden meccsen bárki helyén, de most már valahogy nem is akarom megérteni. úgy látszik, még engem is le tud fárasztani egy ilyen szezon.

a legkevésbé sem bánom, hogy jövő hét szerdán vége...

jajj, a legfontosabbat majdnem kihagytam. adam dunn július 17. után (!!) tegnap ütött először double-t. és aug. 4. után először extra base hitet. mvp!!
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
Szagértő urakhoz: az Astros jövőre vajon átkerül az AL Westbe, és ha igen, az mennyire komoly csapatváltozással járhat?Dzsokijuing
50-50%, az én tippem az, hogy igen. MLB szeretné, de a leendő tulaj úgy egyezett meg a régi tulajdonossal még májusban, hogy egy NL klubot venne át (nincs DH) és nem lenne a saját csoportjában az ország másik végében lévő Seattle.

A komoly csapatváltozást hogy érted? Azon kívül, hogy Carlos Lee lenne a DH.marci
Azt hittem, hogy egy non-DH-ról DH-ra átállás komolyabb cucc, de valszeg túlbecsültem a sportág stratégiai kihívásait 😀, kösz a választ.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szagértő urakhoz: az Astros jövőre vajon átkerül az AL Westbe, és ha igen, az mennyire komoly csapatváltozással járhat?Dzsokijuing
50-50%, az én tippem az, hogy igen. MLB szeretné, de a leendő tulaj úgy egyezett meg a régi tulajdonossal még májusban, hogy egy NL klubot venne át (nincs DH) és nem lenne a saját csoportjában az ország másik végében lévő Seattle.

A komoly csapatváltozást hogy érted? Azon kívül, hogy Carlos Lee lenne a DH.
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 893 — Saturday Night Lights
Szagértő urakhoz: az Astros jövőre vajon átkerül az AL Westbe, és ha igen, az mennyire komoly csapatváltozással járhat?

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
remélem holnap egy blowoutDarksun3
Igen... 😂 :rolleyes:
Ha a rájátszásra marad ez a forma, akkor az AL East nem sokáig képviselteti magát azt hiszem.
DS!Darksun3
Anyám, milyen szarok voltak tegnap. Csodálom, hogy a sok teli bázisból csak ennyi pontot kaptunk. A támadás meg... Ez a Ramiro Pena meg úgy néz ki mint egy jóllakott óvodás.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
remélem holnap egy blowoutDarksun3
Igen... 😂 :rolleyes:
Ha a rájátszásra marad ez a forma, akkor az AL East nem sokáig képviselteti magát azt hiszem.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Végre valami...
Nagy comeback a Jays ellen, Rodriguez megint visszatért és egy 3R-HR-nal visszahozta a NY-t a meccsbe (2-6-ról 5-6), Granderson pedig úgy hatvan foul-t ütött zsinórban, hogy aztán lőjön egy 2R-HR-t, amivel fordított a Yankees. Aztán Soriano beast-mode-ban lehozta a nyolcadikat, Rivera pedig egy sima 1-2-3-mal megszerezte a 601. mentését. Behozta Hoffman-t, remélem holnap egy blowout és aztán a Stadiumban lesz meg a 602. 😊
...
Közben az elsőben Zobrist egy 2R-HR Lesterről. Jól indul. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
valaki esetleg nézi a cubs meccset? ha igen dobjon meg egy streammel köszi!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gratulálok annak, aki a Moneyball filmet Pénzcsinálónak fordította. Remélem le is szinkronizálják.Escalade
Abban sem vagyok biztos, hogy áthozzák ide.

szerk.: most olvasom, hogy áthozzák, tárgytalan. 😊

szerk2.: ez nyilván félrevezető cím, de halvány gőzöm sincs arról, hogy minek fordítanám. persze az az érv is ott van, hogy minek egyáltalán lefordítani.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Gratulálok annak, aki a Moneyball filmet Pénzcsinálónak fordította. Remélem le is szinkronizálják.

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Melky miatt van 😉
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
ha jól értettem a kommentátorokat, a kansas city mindhárom kezdő outfieldere 40 double felett jár.
höhö.
quentin 31, ríos 22, pierre 17.
ettől függetlenül olykor (az egymás elleni meccsek alatt folyamatosan) irigylem a royalst a lineupja miatt.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo hagyta leesni Panda labdáját, hogy meglegyen a cycle, nemes gesztus. 😀 😀 😀Maka
Sokadszor is megsérült a rossz csuklója, ahogy oda csapódott a falhoz, valószínű, hogy idén már nem is játszhat. Ha nem sérült volna meg közben, akkor gyanítom double se lett volna, valóban ajándék, dugják is a seggükbe. 😛 Legalább az egész média szophatja most a fuckniaiakat, ha már a PO-t idén nem tudták összecsalni nekik, bezzeg amikor véletlen Tulo ért el cycle-t akkor jó ha bedobták itt-ott mínuszos hírnek kötelsségből.
Azért fasza, hogy Tulo és Helton után CarGo-t is elvesztettük, és akkor a career pending Nicasio, vagy a Tommy John DLR már csak a hab a tortán.

Jut eszembe, az utolsó hazai meccset jövő szerdán Cook fogja megkapni, valószínűleg ez lesz a búcsú meccse, azért szép gesztus a klubtörténelem legtöbb győzelmét jegyző pitchere felé. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
CarGo hagyta leesni Panda labdáját, hogy meglegyen a cycle, nemes gesztus. 😀 😀 😀

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
A Nationals is beelőzte a Mets-et...
Ha a Braves megnyeri a series első két meccsét, a harmadikra talán lazáznak, és Gee behúzhat egy újabb győzelmet. Bár a Braves is wildcard-ra hajt, nehéz lesz...

Go Jets!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
újra és újra nagyobb mélységekbe süllyed a csapat. de annyira, hogy erre már mondani sem tudok semmit.
meg igazából nem is nagyon akarok.
inkább csak sajnálom axelrodot. 6 ip, 8 k. wow!
humber, stewart, axelrod... minek ide peavy meg floyd...

ahogy tavaly a twins ellen, úgy idén a tigers ellen végzett 5-13-mal a sox. a run arány 62-111. félelmetes, mennyire dominálta a tigers a season seriest, teljes mértékben megérdemelten nyerik meg az al centralt.

konerko 100 rbi, karrierje során hatodszor éri el a három számjegyű értéket ebben a kategóriában.

mától 4x @kansas city, majd keddtől 4x @cleveland egy jó kis keddi day-night doubleheaderrel a szezon utolsó road tripjén. a kezdő pitcherek (főleg humber, stewart és remélhetőleg axelrod) legyenek jók, a fiatal batterek meg üssenek jól, a többi nem érdekel. ill. lehetőleg végezzen minél negatívabb mérleggel a csapat, hátha attól a télen változni fog pár dolog...

go sox!
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
megint micsoda W a CWS ellen,nem irigyellek Mikey..
Santos szépen elkúrta a 9. tetejét
Avila pedig giga nagy uprising star
The 12-game surge is the club's longest since a club-record 14-game run in 1934.-megdöntjük 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/