Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a WC verseny amennyire élvezetes lett a végére, akkora vicc. Most őszintén, hogy lehet két ekkora gödörben a Red Sox és a Braves, amikor 3-4 meccsen múlik a szezonjuk? Persze nem lehet görcsösen itt sem nyerni, de szimplán lendülettel el kéne kaszálni az ilyen Baltimore-okat és National-eket...
Persze a Cards sem sokkal jobb, és a Rays sem mutogathatja a 6-4es utolsó 10 meccses mérlegét.Escalade
Tegnap olvastam, szerintem jó stat.

Mets 2007-es collapse, szeptember: 14-14
Red Sox idén, szeptember: 6-19
Braves idén, szeptember: 9-16
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez a WC verseny amennyire élvezetes lett a végére, akkora vicc. Most őszintén, hogy lehet két ekkora gödörben a Red Sox és a Braves, amikor 3-4 meccsen múlik a szezonjuk? Persze nem lehet görcsösen itt sem nyerni, de szimplán lendülettel el kéne kaszálni az ilyen Baltimore-okat és National-eket...
Persze a Cards sem sokkal jobb, és a Rays sem mutogathatja a 6-4es utolsó 10 meccses mérlegét.

Mellesleg Andino inside-the-park HRjánál az apja volt a scorer? 1,5 error=home run?

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Azért hatalmas égés, hogy 127 milliós payrollal sikerül .500 alatt zárni az évet. Komolyabb helyeken nem egy fej lehullana a télen ezután...Mikey
Nem kell decemberig várni. Itt van az első fej:
http://espn.go.com/chicago/mlb/story/_/id/7023269/ozzie-guillen-traded-florida-marlins-source-saysgdavid
Csak azt nem értem, miért 2 meccsel a vége előtt. Persze tökmindegy, csak az ilyet sosem értettem.

Remélem, a Sandy Alomar, Dave Martinez, Joe McEwing hármasból kerül ki az utód. Mondjuk én konkrétan nem nagyon ismerem egyiket sem, de az első kettőről igen jókat hallottam egész évben, utóbbi meg igen jól ismeri a White Sox utánpótlását...
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
St. Louis meg 10. inningben bukta el? 😮Darksun3
Úgy, hogy párhuzamosan meg égett a Braves.. arghhhh...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tampa - Boston egál. 😀
St. Louis meg 10. inningben bukta el? 😮
Mocskos Texas meg nem akar kikapni már idén... pedig szívesebben látnám őket az ALDS-ben a Yankees ellenfeleként, mint a Detroitot.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Azért hatalmas égés, hogy 127 milliós payrollal sikerül .500 alatt zárni az évet. Komolyabb helyeken nem egy fej lehullana a télen ezután...Mikey
Nem kell decemberig várni. Itt van az első fej:
http://espn.go.com/chicago/mlb/story/_/id/7023269/ozzie-guillen-traded-florida-marlins-source-says

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na, csak elérték, hogy az utolsó pillanatig szétizguljam az agyam 😊

3 meccs van hátra, és 1 GB.

A Braves a legjobbakkal zár (még ha kicsit csúnya is az utóbbi időszaka a Philliesnek)

Mi pedig a Houston AAAstroshoz megyünk.

Vááá.Rammer
Az utóbbi időben mi is inkább triple-A vonalon erősítünk, de még talán így is jobbak vagyunk az Astrosnál, hajrá, én nektek szurkolok 😊

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
2-2-vel zártunk az Astros ellen, sorban 9 vereségig süllyedtünk, aztán szombaton 13 inningben győztünk, vasárnap pedig iszonyatos osztást rendeztünk: season-high 19 run és franchise record 25 hit lett a végére. Igazából nem tudtam neki örülni, inkább szomorú voltam, hogy ha ilyet is tudunk, és erre képes még ez a tartalékos csapat, akkor hogy lehettünk ennyire szerencsétlenek, impotensek az év nagy részében. 😕

http://denversports.blog.hu/2011/09/26/astros_rockies_2_2_t

Csalódás volt ez az év, nem kicsit, jövőre teljesen máshogy kell hozzáállnom a szezonhoz, és nyilván a szakértők is így fognak tenni, ami jó lehet, mert mindenek leszünk, csak éppen esélyesek nem.
Azért április 15-én 11-2-vel még vezettük az MLB-t, erre fogok gondolni egész télen. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na, csak elérték, hogy az utolsó pillanatig szétizguljam az agyam 😊

3 meccs van hátra, és 1 GB.

A Braves a legjobbakkal zár (még ha kicsit csúnya is az utóbbi időszaka a Philliesnek)

Mi pedig a Houston AAAstroshoz megyünk.

Vááá.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
.307 AVG, 29 HR, 96 RBI, .397 OBP, 39 double.

A fél karomat odaadtam volna egy ilyen számokat hozó DH-ért idén. 😀

Persze tudom nagyon jól, hogy a számok sok mindent nem mutatnak meg (erről szerdán este is ejtek majd néhány szót), de azért nah. 😊

A White Sox pedig a hétvégi seriest is bukta természetesen a Royals ellenében... ezzel összehozva egy nem túl korrekt 7-11-es season seriest... hát igen, nem véletlenül nem volt a csapat a div. győzelem közelében sem.

Azért hatalmas égés, hogy 127 milliós payrollal sikerül .500 alatt zárni az évet. Komolyabb helyeken nem egy fej lehullana a télen ezután...
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Szerencsére a második meccset behúztuk, hála Ellsburynek. Olvastam egy érdekes statot. Ortiz az elmúlt 75 AB-ból minössze egyszer vágott HR-t. Nem akarom rákenni a dolgot, mert a sérülések is rendesen közbeszóltak, meg a pitcherek is blamáztak sokszor, de a DH-t azért tartja rosteren a csapat, hogy hozza a kötelezőt. Ortiznak ez az elmúlt majd két hónapban kurvára nem megy. Ugyanúgy ahogy szezon elején se ment neki (és a csapatnak sem). Ellsbury szépen meg is előzte HR számban.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jessz! Megint verve a Boston, Jeter megint fasza volt. Posada nagy HR, és ami a lényeg: Burnett talán legjobb startja volt a szezon során. 2 solo HR Ellsburynek, de ezen kívül csak 3 H és 1 BB engedett 7 & 2/3 inning alatt. Az esti meccset is hozni kéne és akkor a Tampa meg a Boston egyenlő mérleggel állna. 😀
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Régen láttam Dankstől ilyen jó changeupot és slidert. Hozott is 8 K-t.
Remélem, jövőre is a csapat tagja lesz Johnny.

Morel pedig meglőtte 8. szeptemberi HR-ját, csak úgy mellékesen megjegyzem.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jó, de '09-ben Burnett nem volt ekkora katasztrófa, és ott volt Pettitte. Ráadásul Girardi azért ott elég nagyot kockáztatott, hogy 3 SP-vel nyomta végig. 😊 Idén ha Hughes egészséges maradt volna, akkor nem lenne gond, de így azért bajos. Igazából tényleg a bullpen az, ami megmentheti a kezdők seggét.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Máté: Sajnos nem tudtam menni, pedig jó lett volna. Visszavágón hajrá! Remélem a kezed hamar meggyógyul.
...
Jeter HR-ja laza volt azért. 😊
A nr.1 Boston dobó ellen egy ilyet zúzni.. szép volt a csapattól. Ráadásul úgy, hogy a Grandy-Tex-ARod-Canó négyesnek nem ment. Rodriguez mit szerencsétlenkedett védekezésben... Garcia viszont jókor tért vissza a szezoneleji formájához. Kíváncsi leszek a playoff roster-re... CC és Nova biztos, de hogy ki lesz a 3. kezdő, az még homály. ALDS-re Girardi kijelentette, hogy 3 kezdődobóval számol, Sabathia, ha kell 3-day rest-en is dobni fog. Colon az utóbbi időben sokat vesztett a kezdeti "varázsából", de 1-2 inningre jó lehet a bullpenből, Burnett totális csőd, Hughes sérült és ki tudja, felépül-e rendesen addig (meg sok függ a holnap meccsétől), Garcia pedig az utóbbi időben szétesett, de most a Sox ellen jó volt.
Hajrá Yankees!
DS!Darksun3
Én már egy jó ideje hármas rotációval számolok a playoffra. CC, Nova és jön a kérdőjel, ezért bizakodtam abban még a szezon kezdetekor, hogy augusztus környékén munkára jelentkezik Andy. Szerintem az adott meccs előtt fog eldőlni, hogy a négy maradék SP közül ki kezd. Még Burnett is jó lehet, ha Girardi végre észreveszi, hogy mikor kell lecserélni, mert fejben max. 4 inninget bír, utána jöhet long relieferként valaki, mert a 7-8-9. inningre megvannak az embereink 😀 2009-ben bejött, hogy három kezdővel csináltuk végig a rájátszást, hátha idén is hasonló eredménnyel zárul a dolog.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Máté: Sajnos nem tudtam menni, pedig jó lett volna. Visszavágón hajrá! Remélem a kezed hamar meggyógyul.
...
Jeter HR-ja laza volt azért. 😊
A nr.1 Boston dobó ellen egy ilyet zúzni.. szép volt a csapattól. Ráadásul úgy, hogy a Grandy-Tex-ARod-Canó négyesnek nem ment. Rodriguez mit szerencsétlenkedett védekezésben... Garcia viszont jókor tért vissza a szezoneleji formájához. Kíváncsi leszek a playoff roster-re... CC és Nova biztos, de hogy ki lesz a 3. kezdő, az még homály. ALDS-re Girardi kijelentette, hogy 3 kezdődobóval számol, Sabathia, ha kell 3-day rest-en is dobni fog. Colon az utóbbi időben sokat vesztett a kezdeti "varázsából", de 1-2 inningre jó lehet a bullpenből, Burnett totális csőd, Hughes sérült és ki tudja, felépül-e rendesen addig (meg sok függ a holnap meccsétől), Garcia pedig az utóbbi időben szétesett, de most a Sox ellen jó volt.
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Jézus ma is emberes volt! Azt hiszem, hogy megvan a regular DH (és a csere C). Offense terén brutális a srác, bár ezt eddig is lehetett tudni, és ha még futni is tudna egy kicsit... C-ként nem volt eddig igazán meggyőző, de olyan power van az ütésében, mint a liga legjobb sluggerjeinek.

u.i.: Úgy látom, hogy Bautista elintézi, hogy a BoSox ott legyen a PO-ban.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
elég szépen el lesz náspángolva a red sox 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
Sajnos 15-13-ra kikaptunk egy végig szoros meccsen. Viszont hangosításnak, szórólapozásnak ésni, a jó időnek meg lett az eredménye, mert sokan választották szombati programnak a döntőt. Sok gyerek is volt akik a meccs után kipróbálták a játékot. Kótai Misi volt a sztárvendég én pedig Horvát Szilárddal feleltem a hangulatért és a szakmai dolgokért. A többiek szerint nem is rosszul. A meccsről: az első inningben mindkét csapat dobója bizonytalan volt így 5-5 lett. Ezek után a vámos minden inningben 1-2 pontot szerezve elhúzott de mi hoztunk egy 3 run home runt. Ezek után egy grand slamet visszavontak a Sharksnak, mert nem az ütött aki jött volna. Az utolsó inningre 3 pontos hátrányban fordultunk és out után sikerült az első és egyetlen pontot szerezi pedig Vida Peti teli bázisnál állt ütéshez. Jövő héten Nemesvámoson lesz még egy esélyünk. Figyelembe véve, hogy az idei 3 meccsen 2 pontnál nagyobb különbség nem volt a csapatok között nem lehetetlen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
NL West Champs 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Hátha valaki unatkozik és eljönne megnézni:

http://i745.photobucket.com/albums/xx97/csibimate/424donto1.jpgMatthew99
Nem leszek Pesten, de szurkolok nektek 😊

A mai meccs halasztva, vasárnap doubleheader.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
Hátha valaki unatkozik és eljönne megnézni:

http://i745.photobucket.com/albums/xx97/csibimate/424donto1.jpg


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
BoSox elleni meccseket nézni fogom, aztán majd a rájátszásra valami napi-beosztást kitalálok, hogy ne legyek hulla a melóban. A ma hajnali meccs a Tampának volt fontos, a jenkik szerintem vagy másnaposan, vagy beleszarva a meccsbe mentek ki (vagy a kettő kombinációja). De legalább két Killer B is szerepet kapott 😊 Brackman jó is volt, Betances meg elizgulta (ahogy olvastam), mert mindent túlgörcsölt (0.2 IP, 4 BB, 1 HBP). Montero azért hasított egy 3/3, 2 RBI, 2 BB-t. 😀
Ráadásul az Angels is kikapott, a Rays-nek van egy lélegzetvételnyi előnye. Most kéne megcsapni a Bostont, jobban örülnék a Tampának a rájátszásban.
NL-ben pedig a Cardinals mit cseszett el, atyaég. 9. inning, 6-2-es vezetésről 6-8-as vereség.
Hajrá AL East Champs!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Darksun! A mai utolsó Tampa és a holnapi első Boston elleni meccs is TV-s lesz! Tegnap is kihúztam valahogy ébren, mondjuk először nem értettem, hogy miért néz ki olyan furcsán Mariano, beletelt vagy fél percbe mire rájöttem, hogy Soriano dobja a kilencedik tetejét 😀 Azért remélem ma kicsit éberebb leszek :/



szerk.: most gond nélkül ébren tudnék maradni, de nem fogok, mert eddig úgy érzem magam, mintha önként és dalolva állnék sorba a tökön rúgásért, és már másodszorra repetáznék (0-7, 3. teteje). Értem én, hogy inkább a Tampát vinnénk tovább a playoffba, de ilyen dekoncentráltan dobni én is tudnék kis túlzással, Jeter errorjairól nem is szólva. Mondjuk azt nagyon bánom, hogy a mai lineup megtekintése után mégis bizalmat szavaztam a meccsnek.

u.i.: ha holnap verjük a BoSoxot, akkor a mait megbocsátom 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Iszonyat szétestünk a szezon végére, az utolsó 7 meccses home stand minden meccsét elvesztettük, beleértve a Padres elleni söprést. 😕

http://denversports.blog.hu/2011/09/22/rockies_padres_0_3_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring