Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 925 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Megnézve a Texas-TB összefoglalóját... nem biztos, hogy örülök, hogy ez a Moore gyerek az AL East-ben fog hajigálni.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Fű alatt, de tegnap kirúgták az Angels GM-jét is, pontosabban lefokozták. Ha nem lépi meg azt az eszetlen Vernon Wells-Mike Napoli cserét, simán lehet, hogy tegnap Anaheimban indul a rájátszás.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
rohadt eső...
DS!Darksun3
Nekem jól jött, mert ma este már tudok meccset nézni 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
rohadt eső...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Shoppach kicsinálta Wilsont.Jakehomer
3/3 (2HR), 3R, 5 RBI. Ott üti, ahol éri 😀gdavid
Ja, a zóna kellős közepén, Wilson ha strikeot dobott, kb. tökéletes helyre tette oda az ütőnek.

több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Töketlen bandával van körülvéve Verlander

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Shoppach kicsinálta Wilsont.Jakehomer
3/3 (2HR), 3R, 5 RBI. Ott üti, ahol éri 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Shoppach kicsinálta Wilsont.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A Tampa rendesen bekezdett, 6-0 nekik a 4. közepén.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 610 — Panthers fan
Francona hivatalosan is out. Várható volt, valami nagyon nem stimmelt ott a klubházban, az edzőt meg könnyebb lecserélni, mint a drága keretet.

A Texas meg szerintem innen nem jön vissza.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerda este óta folyamatosan gondolkodtam, belekezdjek-e valami hosszabb írásba. Szerencsére nem tettem, és kedvenc blogom évértékelőjének egyik bekezdése tökéletesen leírja, amit gondolok.

Chicago White Sox - After watching this season and looking at the numbers, I am absolutely shocked that we didn't lose 90+ games. I think you can credit the bullpen and the infield defense with that. The hitting was horrible, the starting pitching was underwhelming and management was basically absent. It was a tough year on the South Side. Final Grade: F

De bassza meg, qrvára hiányzik így is.
Még szerencse, hogy mozgalmas lesz az offseason, így valahogy el leszek meccsnézés nélkül is.
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 586 — Invisible man
Az mekkora már, hogy 7-6-nál 2 out és 2-2-nél a Dan Johnson kap középre egy fastballt. Szerencsére még .108 avgvel és 30 meccs alatt ütött 1 home runnal is ki tudta küldeni. Nem is próbált meg mindent a Yankees.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
azért ahhoz az MVP díjhoz még grandersonnak is lesz egy kis beleszólása.stero
Véleményem szerint nem sok. Vagy Bautista, vagy Ellsbury.

Közben Tito repül. Kicsit váratlan, bár állítólag meglehetősen viharos volt a clubhouse az elmúlt hónapban (amit nem tudok feldolgozni, a 2004es csapathoz képest ennyi "megalszik a tej a számban" játékost hogy nem lehet összefogni). Van jó hír is, Mike Quade valószínűleg elérhető lesz.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény Kimbrel nem viselte jól a szerdai estét. 😊
http://deadspin.com/5845350/hey-craig-kimbrel--dont-worry-the-internet-has-found-your-wallet
több mint 13 éve
stero San Francisco 49ers 171
Ez nem bostoni hullámvölgy volt, hanem szimpla chokerség.Escalade
most néztem, hogy egy hónappal ezelőtt a bosox még vezette a ligát. jobb százalékos mutatóval állt mint a philly.

egyébként az espn szakírói már le is vezették a playoffot, tizen a phillyt hozták ki győztesnek, hatan a texast. futott még a yankees, a brewers egy - két szavazattal.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 13 éve
stero San Francisco 49ers 171
Ebben semmi meglepő nincs, minden sportban csinálják, és szerintem nincs is vele baj. Kicsit fura, hogy elismerte, de semmi több.Escalade
Nekem az a fura, hogy ezt a BoSox bevette. Mintha presztízskérdést csináltak volna abból, hogy Carl barátunk náluk játsszon, még akkor is, ha drága és nem is igazán kell.gdavid
Állítólag kicsit féltek Ellsbury egészsége miatt, és biztosra akartak menni Crawforddal (magas avg, +defense, SB bajnok). Cserébe Jacoby MVP, Carl citromdíj várományos.Escalade
azért ahhoz az MVP díjhoz még grandersonnak is lesz egy kis beleszólása.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha tényleg igaz, akkor valahogy éreztem, hogy ez lesz... ez a "kiüldözés" jellemző a Red Sox-ra (Manny, Garciaparra...). Valamelyik blogon írták is, hogy ha nem jönne össze idén a Bostonnak, akkor előkerülnének-e a "Terry takarodj!" táblák... lehet, hogy elő.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Waino (felépül) - Carpenter - Garcia - Buehrle - EJackson... áhh, dreams, dreams...Rammer
Hát igen, ez túl szép ahhoz, hogy igaz legyen. 😊

---

Fox Sports quoted major league sources as saying that Francona was expected to leave the Red Sox after meeting with team management Friday morning.

A kinti okosok gyorsan be is dobták a "lehetséges új White Sox menedzserek" feliratú kalapba a nevét tartalmazú fecnit. 😀
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Buehrle-t szívesen látnám én is nálunk, és nyilván ő is szívesen jönne a kedvenc csapatába, csak az a baj, hogy Westbrook és Lohse még itt lesz jövőre (legalábbis nem hiszem hogy kedvező módon le lehetne őket passzolni), pedig az a 20 millió amibe ők ketten kerülnek jövőre, elég kéne legyen, hogy Mark (némi home-town discounttal) és Edwin Jackson maradjon, és akkor papíron lehetne jövőre egy:

Waino (felépül) - Carpenter - Garcia - Buehrle - EJackson... áhh, dreams, dreams...

Üröm a tegnapi örömben kicsit, Pujols végül elvesztette az utolsó héten a "HR derby-t", és pályafutása során első alkalommal nem jött össze a legalább .300 és 100 RBI (.299 és 99 a vége...meh), de láthatóan és helyesen, pont leszarta ő is ezt. De azért szép lett volna.

Ja és még valami a tegnapról, cinkeljük a Red Soxt jogosan, mert megérdemlik, de azért szerintem elég gáz volt, ahogy az Orioles ünnepelte azt a győzelmet...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Két hete egy Yankees meccs alatt az ESPN egyik kommentátora mondta, hogy van egy olyan pletyka, hogy Cashman (Yankee GM) nem is akarta megszerezni Crawfordot az offseasonben, csupán fel akarta verni az árát, és azt akarta elérni, hogy a BoSox nagyon meg akarja szerezni. Ha ez tényleg így volt, akkor nagyon bejött neki a dolog.gdavid
Ebben semmi meglepő nincs, minden sportban csinálják, és szerintem nincs is vele baj. Kicsit fura, hogy elismerte, de semmi több.Escalade
Nekem az a fura, hogy ezt a BoSox bevette. Mintha presztízskérdést csináltak volna abból, hogy Carl barátunk náluk játsszon, még akkor is, ha drága és nem is igazán kell.gdavid
Állítólag kicsit féltek Ellsbury egészsége miatt, és biztosra akartak menni Crawforddal (magas avg, +defense, SB bajnok). Cserébe Jacoby MVP, Carl citromdíj várományos.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Két hete egy Yankees meccs alatt az ESPN egyik kommentátora mondta, hogy van egy olyan pletyka, hogy Cashman (Yankee GM) nem is akarta megszerezni Crawfordot az offseasonben, csupán fel akarta verni az árát, és azt akarta elérni, hogy a BoSox nagyon meg akarja szerezni. Ha ez tényleg így volt, akkor nagyon bejött neki a dolog.gdavid
Ebben semmi meglepő nincs, minden sportban csinálják, és szerintem nincs is vele baj. Kicsit fura, hogy elismerte, de semmi több.Escalade
Nekem az a fura, hogy ezt a BoSox bevette. Mintha presztízskérdést csináltak volna abból, hogy Carl barátunk náluk játsszon, még akkor is, ha drága és nem is igazán kell.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Két hete egy Yankees meccs alatt az ESPN egyik kommentátora mondta, hogy van egy olyan pletyka, hogy Cashman (Yankee GM) nem is akarta megszerezni Crawfordot az offseasonben, csupán fel akarta verni az árát, és azt akarta elérni, hogy a BoSox nagyon meg akarja szerezni. Ha ez tényleg így volt, akkor nagyon bejött neki a dolog.gdavid
Ebben semmi meglepő nincs, minden sportban csinálják, és szerintem nincs is vele baj. Kicsit fura, hogy elismerte, de semmi több.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Két hete egy Yankees meccs alatt az ESPN egyik kommentátora mondta, hogy van egy olyan pletyka, hogy Cashman (Yankee GM) nem is akarta megszerezni Crawfordot az offseasonben, csupán fel akarta verni az árát, és azt akarta elérni, hogy a BoSox nagyon meg akarja szerezni. Ha ez tényleg így volt, akkor nagyon bejött neki a dolog.

Egyébként a pöcsöm tele van az MLB vezetésével, egy napos szünet??? Ráadásul pénteken kezdenek. Persze nem tudom nézni.

Verlanderrel meg nem tudom, hogy mit fogunk kezdeni. Idén kétszer dobott ellenünk, mindkétszer 6 IP, 3 ER, 8 SO. Ezt még el is fogadnám. 3 emberes rotáció: CC, Nova és Freddy. Lesz itt long releiver, csak azt nem tudom, hogy ki. Mert van bőven opció: Burnett, Hughes, Colon, Noesi, Wade. Jó kis series lesz, már nagyon várom 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ez nem bostoni hullámvölgy volt, hanem szimpla chokerség.

A Rays ördögi terve bejött: lepasszolták Crawfordot, aki nem csak rengeteg pénzzel lehúzta a Red Soxot, de még szépen fokozatosan fúrta is őket. Ha az én csapatomnál látok egy ilyen sliding catch kísérletet, amikor konkrétan azon az 1 playen múlik a szezon, soha többé nem akarnám látni. Év közben is feltűnt, hogy Crawford a GG és atletikussága ellenére ritka gyenge védő, azonban ez megbocsájthatatlan.

Nem örülök, hogy a Cards bejutott, de az Atlanta még jobban zavart volna. Szégyen, amit a két kieső művelt az utolsó hónapban. A Yankeest pedig ne szidja senki. Girardi kicsit benézte a 8. inninget, de a 9-re nem Nunezt küldte fel dobni, hanem a kiváló évet produkáló Wade-et. Ritka malac HR volt a liga leggyengébb átlagütőjétől (60 at batet elérő játékosok körül Halladay-en kívül neki volt a leggyengébb avg-e), de az utolsó 10 nap alatt 6 meccsből 3at kellett volna megnyerni a hírhedt Orioles ellen, hogy a saját kezében legyen Franconáék sorsa.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
amilyen lyukas a yankees rotációja nem lennék meglepve ha ott kötne ki buehrle. már a tavalyi offseason alatt is rengeteget pletykáltak arról, hogy jenkik rámozdulnak és megszerzik. most annyiban változik a terv, hogy nem trade lesz hanem megkínálják egy zsíros szerződéssel.stero
Igen, én is a Yankeest látom legesélyesebbnek Buehrle új csapataként. Egy elit lefty nagyon jól jönne a Yanks rotationjébe, pénzük is van, Mark pedig biztosan contenderhez szeretne menni... és úgymond tudnék is örülni, ha hozzájuk kerülne. Megérdemelne Mr. Perfect még 1-2 gyűrűt. 😛