NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hallod, amióta itt vagy, azóta megy a Marinersnek. 😀Darksun3
😀 Hát ha tudtam volna, hogy csak én kellek, akkor jöttem volna előbb is, és nincs az a tragikus július 😀fetomy
Jöttél volna tíz évvel ezelőtt, mennyivel szebb évei lettek volna az M's-nek. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Persze. Tavaly a Cubs és a Giants series közben cserélte el Mike Fontenot. A srác összepakolta a lockerjét, és átsétált a másikba (legalábbis ez a hír járja). Másnap már ütött korábbi csapata ellen.

Közben megy a nagy sz*kavarás a Zambrano ügyben. Lemertem volta pedig fogadni, hogy idén már nem akar baseballozni. Abban viszont mindenki egyetért, hogy a Cubsban nem is.Escalade
Carlosnak van valami pszichológiai problémája? Tavaly is cirkusz, idén most ez. Nem tudom. Nem örülnék neki ha elmenne tőlünk, viszont mivel a kedvenc játékosom, inkább lássam dobni (és HR-t ütni) más csapatban minthogy soha többet.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na közben most olvasom, hogy aláírt a no2 pickünk, a picser Danny Hultzen és a no62 pick SS, Wilson is. Igazából nem tudom mikor láthatjuk őket, mivel az egész draft/rookie rendszerről nem értek semmit sem 😀 viszont ha ők is olyan teljesítménnyel szállnak be mint Wellsék, akkor ha lehet már ma játszanak, és irány a PO 😂
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hallod, amióta itt vagy, azóta megy a Marinersnek. 😀Darksun3
😀 Hát ha tudtam volna, hogy csak én kellek, akkor jöttem volna előbb is, és nincs az a tragikus július 😀
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Hallod, amióta itt vagy, azóta megy a Marinersnek. 😀
...
Thome 600 HR 😊 Young majdnem ellopta a meccset azzal az első homárral, de Thome vágott kettőt is.
...
Yanks megint döntetlenre áll a BoSox-szal az első helyen. Jeternek jó napja volt nagyon, Burnettet kihúzta a szarból pár jó védekezéssel, meg előnyszerző 2R-triplával. Sorianorol először hoztak pontot, amióta visszajött. Rivera pedig 590 save-nél jár.
...
Brewers érdekes triple play. Bátor volt megpróbálni 2-esről beérni így és majdnem össze is jött.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
WOOOOOOOOOOOOHOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
Bár kurva stream nem volt, pedig felkeltem, viszont megvertük a BJst!! Nem is akárhogy, Carp 2 homér, Wells harmadik meccsén üt homert egymás után, mellesleg e 3-ból 2 back to back az utolsó inningben volt, ezekkel fordítottunk. Szenzációs! Carp ráadásul 15 meccses hit streaket nyom, ami ha minden igaz a leghosszabb aktív széria az MLB-ben. Augusztustban Carp átlaga .389, de június óta, mióta felhoztuk is .320. Robinson is 4AB 3 HIT, kurvajók a rookiek, már iszonyatosan várom a jövő évet. Mindezek mellett ami a legkirályabb, hogy utolértük, s egyből meg is előztük az Öklendet!! Nem vagyunk már így utolsók, de nem is csoda, 8-4-es augusztusunk van, csak a 2 LAA és TEX L nem kéne oda.. League-t ki is felejtettem, ő 30 savenél jár már.

Hajnalban megint meccs, felkelek hátha lesz stream, de remélni se nagyon tudom már, ha nem ilyen szaros Bostonnal játszunk, akkor nincs stream. Mindegy, reméljük a legjobbakat mindenesetre nagyon jó formát szedtünk össze, remélem megtartjuk még jó sokáig!!

GOOOO MARINERS!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Walk-off win! 2 out nobody on után fordítottunk. Giambi 3-run walk-off HR, vagyis csak a szokásos. 😀
Kellett már egy ilyen, mert nagyon kezdtem elkeseredni a sok szenvedés közepette, de megéri, ha minden hatvanadik meccsen ez történik. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Persze. Tavaly a Cubs és a Giants series közben cserélte el Mike Fontenot. A srác összepakolta a lockerjét, és átsétált a másikba (legalábbis ez a hír járja). Másnap már ütött korábbi csapata ellen.

Közben megy a nagy sz*kavarás a Zambrano ügyben. Lemertem volta pedig fogadni, hogy idén már nem akar baseballozni. Abban viszont mindenki egyetért, hogy a Cubsban nem is.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Young 1. AB->Homer 😂


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
de mondjuk mi már, hogy pont akkor tradelik, amikor Tigers-Twins series jön, és már játszhat is a Minnesota ellen? 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
The Minnesota Twins have traded outfielder Delmon Young to division rival Detroit for a minor league pitcher and a player to be named.

WTF?!Mikey
Non-tenderelték volna, így spóroltak 1,5 millát és kaptak egy (talán) future bullpen-dobót. Jó ez a Twinsnek.marci
és a Tigersnek?

Boesch, Jackson and Young will be the primary outfield
úgyhgy akkor Magglio szopta megJoci
Arra játszanak, hátha elkap 3-4 forró hetet, ami szerintem teljesen okés, egy próbát megér (ugyanez volt pár hete a Fukudome-, meg a Derrek Lee-csere mögött is a gondolkodás). Magglionál elég könnyebb jobb embert találni RF-re, siralmas az a .300 alatti OBP és SLG.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Engem inkább az lepett meg, hogy pont a Tigersnél landolt, mert azt már pár hete hallottam, hogy cserélhetik.

Meg hát nem is igazán örülök ennek...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
The Minnesota Twins have traded outfielder Delmon Young to division rival Detroit for a minor league pitcher and a player to be named.

WTF?!Mikey
Non-tenderelték volna, így spóroltak 1,5 millát és kaptak egy (talán) future bullpen-dobót. Jó ez a Twinsnek.marci
és a Tigersnek?

Boesch, Jackson and Young will be the primary outfield
úgyhgy akkor Magglio szopta meg


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
The Minnesota Twins have traded outfielder Delmon Young to division rival Detroit for a minor league pitcher and a player to be named.

WTF?!Mikey
Non-tenderelték volna, így spóroltak 1,5 millát és kaptak egy (talán) future bullpen-dobót. Jó ez a Twinsnek.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
The Minnesota Twins have traded outfielder Delmon Young to division rival Detroit for a minor league pitcher and a player to be named.

WTF?!
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Zseniális 😀


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Hát ezen milyen jót röhögtem. Az ember úgy uralja a platet, hogy teljesen elbizonytalanítja a dobót. És már az első AB-jénél...

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=18035695


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Követem mind a 162-t élőben, a legtöbbször gameday-en, megfogadtam a szezon elején, ha már a csicskáknak való 82-82 meccses NBA-, és NHL-szezon semmi kihívást nem jelent többé.
Mondjuk már a pokolba kívánom az egész szart, azok után, hogy az offseason hat hónapjában hogy vártam az idényt, most már inkább azt szeretném, hogy mindig tél legyen, és lehessen álmodni örökké, hogy mi lesz áprilistól, és ne kelljen felébredni a másik félév valóságában.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Bautista teljes rejtély. Emlékszem még rá a Pirateses időkből, amikor lengetett mindenre... Marci unszolására megnéztem, tényleg félelmetesen jó ez a K/BB ratio, bár tavaly is korrekt az a 100 séta.

Én is sok meccset nézek meg, bár előnyben vannak a Cubs szurkolók, mert magasan nekünk van a legtöbb 7/8/9 órás meccsünk. Amit nem, azt condensed game-ként bepótolom.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sorozatban a 17. vasárnap kaptunk ki, új MLB-rekord, pedig tegnap három év után szerepeltünk az ESPN-en, egy darabig biztos nem leszünk többet. Már csak negyedikek vagyunk a csoportban, még négy csapatot megelőzünk a NL-ben.

http://denversports.blog.hu/2011/08/15/cardinals_rockies_2_1_l


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ez a Curtis gyerek a Grandersonéktól idén megtalálta az ütőjét. Én nem tudtam, hogy ez ekkora home run mágus. Mert Bautista, Tex, Pujols nem meglepetés, de ő. Vagy csak nekem? Matthew99
Én nála is leragadnék, kíváncsi vagyok mit gondoltok. Nyilván a tavalyi után nem meglepő a neve az élbolyban, de én nem hittem volna, hogy idén is ekkora HR-gyár lesz.

Persze nem feltétlen volt releváns meglátás tőlem (főleg mivel nem jött be 😀), mert alig nézek Toronto meccset, Bautistát is egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor láttam játszani eddig, és egyéb háttértudás vagy szabermetrikai okosság sem támasztotta alá ezt a vélekedésemet, csak egyszerűen úgy éreztem, hogy az a tavalyi inkább egynyári csoda lesz. Erre nemcsak hogy megint brutál erő van, de még nagyon jó átlag és OBP is...Rammer
Én sem számítottam Bautistára, savaztam is a szerződéshosszabbítását. És tényleg nem csak a homárok durvák, hanem a plate discipline ... több walk, mint strikeout.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Ez a Curtis gyerek a Grandersonéktól idén megtalálta az ütőjét. Én nem tudtam, hogy ez ekkora home run mágus. Mert Bautista, Tex, Pujols nem meglepetés, de ő. Vagy csak nekem? Matthew99
Én nála is leragadnék, kíváncsi vagyok mit gondoltok. Nyilván a tavalyi után nem meglepő a neve az élbolyban, de én nem hittem volna, hogy idén is ekkora HR-gyár lesz.

Persze nem feltétlen volt releváns meglátás tőlem (főleg mivel nem jött be 😀), mert alig nézek Toronto meccset, Bautistát is egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor láttam játszani eddig, és egyéb háttértudás vagy szabermetrikai okosság sem támasztotta alá ezt a vélekedésemet, csak egyszerűen úgy éreztem, hogy az a tavalyi inkább egynyári csoda lesz. Erre nemcsak hogy megint brutál erő van, de még nagyon jó átlag és OBP is...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ja knuckleball igen 😊 értem, hát itt nem annyira jött be 😀

Egyébként azt ki is felejtettem, pedig nem jelentéktelen, hogy úgy vertük be a pofájukat red sucksnak, hogy 5 rookie volt a lineupunkban.. 😊 köztük a dobó Furbush is pl. bíztató ez a kövi szezonra nézve 😊 alig várom már 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
fetomy, ezt nevezik knuckleballnak, mikor a labda egyáltalán nem forog a levegőben dobás közben, és ezért általában ha jó napot fog ki a pitcher, akkor szinte lehetetlen megütni, ha viszont rosszat, akkor akárhogy ütik
Wakefielden kívül talán még 1 vagy 2 pitcher dob így a ligában, mert elképesztő nehéz dobás fajta
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
EZAZZZ!!! Gyönyörű este, Toronto kiverte az angyalkákat megint, szopóra áll az öklend is (igaz pont a TEX ellen :/) és ami sokkal fontosabb MEGINT MEGÜTÖTTÜK A KÖCSÖGÖKET!!!! Ezzel 2-1 lett ide a párharc, azért a liga egyik legjobbja ellen ez eléggé nagy dolog! Ha a Tex üti az öklendet, akkor nagyon közel leszünk az előzéshez. Sajna a PO már rég elúszott, de eléggé bíztatóan játszunk manapság. League pedig 32-ből 28. save, ott is van a top10 környékén vele. Furbush meg szenzációs ahogy kinéz 😂 Jajj de jó kis este lett ez így 😊 Kurvajó Mariners fannak lenni! 😀
Wilsonnak (SS) amúgy volt egy gyönyörű diving catch-e 😊 Ja és Ichiro meg gyors mint a pokol! 😀

Azt megkérdezném, hogy a Foston dobója miért dobálhatott vajon állandóan ilyen 65 mérföldes, "löbbölt" valami huckleballokat?
Illetve volt egy érdekes akció, amikor emberünk 1B-ről futott 2B-re egy linedrive után, a labdát viszont bőven előbb odadobták a 2B-re, így ki is írták, hogy a csávó out, viszont icsirót nem tudták 1B-n kiejteni. Minden rendben lett volna, de mire jött a kövi ütő, kiírták, hogy a 2B-n is van az emberünk, és nincs out. Itt nem igazán értettem mi történik :/

Most jön egy Toronto elleni series, hát kár, hogy szimpi a Blue Jays is, de hát most át kell gyalogolni rajtuk 😊

Amúgy Kampman: Sajnos a Mariners meccsekre elég ritkán van stream, így magát a meccset én először láttam (hozzáteszem 1 hete nézek baseballt). Gamecenterben majdnem mindet követtem az elmúlt 1 hétben. Viszont a következő szezonra mindenképpen szeretnék mlb accot venni, amivel úgy tervezem, hogy elsősorban live de max ondemand de megnézem mind a 162-t 😊 legnagyobb dolog, hogy nem kell 1 hetet várni a csapatomra 😀 El sem hiszem, hogy ilyen király sport ez, hogy 6-7 hónapon át szinte minden nap, van hogy napi 2 meccs is van 😊