NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Én idén az eddigi 120-ból 42-t láttam élőben, és 65-öt "felvételről", sajnos 13 kimaradt egyéb elfoglaltságok okán.

- - -

Újra .500-on a csapat a Royals elleni series 2-1-es megnyerésével.
Konerko ma 3/3 és 2 walk, azaz mind az 5 alkalommal bázisra került. Sérülten játszva is 10+ meccses hitting streakben van. (!!)
Lillibridge 3-run HR, amivel már 10 homárnál tart a szezonban.
Danks 5.2 inningig vitte a no-hittert, aztán zsinórban benyalt 4 ütést, végül 2 earned runnal zárta a 6 inninget.

Holnap pihenő, aztán Indians. Jimenez vs Floyd, Carmona vs Buehrle, Masterson vs Humber. A matchupok alapján (is) nagyon jó seriesnek ígérkezik. Egyébként pedig hozni kell, mert idén dominálja a seriest a Sox (6-1).

Tudnám díjazni, ha most már végleg megragadna .500 felett a csapat, és nem esne most is vissza, ahogy az elmúlt hetekben csinálta, miután felküzdötte magát .500-ra.

Let's go White Sox!!

ps.: a fasznak se hiányzik Dunn ebből a lineupból... sokkal nyugisabbak a meccsek az ő 3 strikeoutjai nélkül.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Lenne egy kérdésem

A csapatotok 162 meccsből nagyjából hányat szoktatok élőben megnézni? Elég bizarrnak tűnik, hogy míg tart a szezon, szinte mindennap játszanak.Kampman
Én élőben 60-80-at sztem, legalábbis elkezdem nézni, aztán elalszok. 😊 A többi 90%-át on-demand, néhol átpörgetve, a maradékot az összenyomott, "condensed game" változatban.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Uggla streak-je megszakadt. Hazudnék, ha azt mondanám, nem örülök. 😊
...
@Kampman: én a munkától függően amit tudok megnézek, meg ha hétköznap 19, vagy 22 órakor van a meccskezdés, akkor azt is simán. Nem számoltam még, hogy mennyit nézek a 162-ből. Ha rájátszás van, akkor azért bevállalok egy-egy álmos délelőttöt, ha pedig a Yankees döntőbe jut, akkor minden mindegy. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 945
Lenne egy kérdésem

A csapatotok 162 meccsből nagyjából hányat szoktatok élőben megnézni? Elég bizarrnak tűnik, hogy míg tart a szezon, szinte mindennap játszanak.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
EZAZ!! Encarnación megütötte a double-t, így megvan a Torontonak megint az Angels elleni W!! Mellesleg Baut Pista nagyon arcos abban a kék napszemüvegben 😀
Most pedig jöhet a Mariners...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nemsokára egyébként be akarják (=fogják) vezetni amit mondasz. Érdekes lesz, annyi szent. Meg ha az Astros átjön AL West-be... 😀
DS!Darksun3
én már így is csodálkoztam, hogy mér van a Marinersnél csak 4 csapat, az astrosnál meg 6, miért nem kerül 1 át oda. Mondjuk a Houston pont jó lesz, legalább nem leszünk utolsók 😀
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nemsokára egyébként be akarják (=fogják) vezetni amit mondasz. Érdekes lesz, annyi szent. Meg ha az Astros átjön AL West-be... 😀
DS!Darksun3
Kár lenne érte. Őket legalább a Cubs még meg tudja verni 😕
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nemsokára egyébként be akarják (=fogják) vezetni amit mondasz. Érdekes lesz, annyi szent. Meg ha az Astros átjön AL West-be... 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jajj egy pillanatig abban voltam, hogy itt is 2 WC csapat van főcsoportonként 😀 Mondjuk még így is lehet😀 most sincsenek messze az "angyalok" legyőzésétől, onnan meg már csak 11 győzelemre vannak a yankstől 😀
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sportágat váltottunk a témán belül, vagy mi történt? Melyik Toronto-ra gondolsz? 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát a Texas-Angels-Oakland trió alapból undorító mocskos banda 😀

amúgy most nézem a Torontonak még nem is lenne elérhetetlen a playoff 😀
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
AL West-ből a Texas-t is utálhatod nyugodtan. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az a nem gyenge, hogy ~3 hét után már buzizik meg köcsögözik. 😀Mikey
Hé!! Milyen három hét? Még talán egy se 😀 Ha jól emlékszem múlt csütörtök-pénteken néztem először 😀
És miért ne? Szinte azonnal beleéltem magamat 😀 Angels buzi, múlt héten játszottunk velük, és buzik. A Boston pedig szintén köcsögök, nézd csak meg azt a videót is, süt róla, hogy mekkora köcsögök 😀 De egyébként az Oakland is szar szemét banda 😀

Egyébként szimplán azért, mert Seattle-t szeretem, és a Mariners is valahogy elég hamar bekerült a szívembe, így pedig szinte 2 nap alatt teljesen beleivódtam a dologba 😀 Főleg, hogy első 3-4 napban néztem vagy 8 meccset.

Meg hát tanulok innen a topicból is ám 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az a nem gyenge, hogy ~3 hét után már buzizik meg köcsögözik. 😀Mikey
NL-ben ehhez pár nap is elég lett volna... 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az a nem gyenge, hogy ~3 hét után már buzizik meg köcsögözik. 😀
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Na ilyenkor fasza Mariners fannak lenni 😊 Szerencsére ma 22kor játszunk, remélem, nagyon nagyon remélem, hogy lesz stream, ha már a buzi Bostonnal játszunk..
Ja, ráadásul még a Toronto is alázott, sőt, pont a köcsög Angelst, így marha boldog vagyok ^^fetomy
Szimpatikus gyerek vagy te 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
jajj tényleg, azt most nézem csak, hogy ugyanazt linkelted 😀 ja, hát rettentő szimpatikus, cserébe remélem ma is szétütjük őket 😀fetomy
Egy évben egyszer van karácsony. 😉

Irigyek vagytok, ennyi. 😀
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Éljen, a White Sox fiatal catcherje, Tyler Flowers megütötte első Major League home runját a tegnapi Royals elleni meccsen. :cool:

Qrvára örülök. Remélhetőleg még sok-sok követi majd az elkövetkező 10+ évben.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
jajj tényleg, azt most nézem csak, hogy ugyanazt linkelted 😀 ja, hát rettentő szimpatikus, cserébe remélem ma is szétütjük őket 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Hihetetlen, Ichiro odaáll, egyből homér bazmeg, ráadásul dobott egy nagyon királyat Bard-nak a catchernek, aki így kiejtette Ellsburyt (ezt a playt amúgy nagyon érdemes megnézni, Bardot fejbetérdelte Ellsbury, de így sem ejtette ki a labdát, pedig alapból csak kb. a fél labdát tudta fogni)fetomy
Erre írtam én is, hogy szimpatikus megmozdulás.

buzi Bostonnalfetomy
Ezzel viszont egyetértek 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát gyönyörű nap volt a tegnapi a Mariners életében, el sem hiszem, hogy megvertük a Reccokszot!!! Hihetetlen, Ichiro odaáll, egyből homér bazmeg, ráadásul dobott egy nagyon királyat Bard-nak a catchernek, aki így kiejtette Ellsburyt (ezt a playt amúgy nagyon érdemes megnézni, Bardot fejbetérdelte Ellsbury, de így sem ejtette ki a labdát, pedig alapból csak kb. a fél labdát tudta fogni), meg az elmebeteg Ichiro az egyik homérnál még a falra is felmászott, de hát sajna túl magas lett 😀
5-0-ás 1st inning, tökéletes nem volt ilyen 2008 óta, és még ha nem is szereztünk több pontot, megvertük vele a Bostont, ez mindenféleképpen nagy szó, főleg, hogy Beckett ellen történt, csávókám 3 runt is ritkán dob egy meccsen, nemhogy 5-öt...

Na ilyenkor fasza Mariners fannak lenni 😊 Szerencsére ma 22kor játszunk, remélem, nagyon nagyon remélem, hogy lesz stream, ha már a buzi Bostonnal játszunk..
Ja, ráadásul még a Toronto is alázott, sőt, pont a köcsög Angelst, így marha boldog vagyok ^^
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Ez a Curtis gyerek a Grandersonéktól idén megtalálta az ütőjét. Én nem tudtam, hogy ez ekkora home run mágus. Mert Bautista, Tex, Pujols nem meglepetés, de ő. Vagy csak nekem? Zambranot meg nem szeretném ha visszavonulna.

Milyen szimpatikus csúszás volt ez (és nem azért mert bostoni):

http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=17998545

szerk: http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=298129#p298129


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ezt utálom a streakekben, amikor már a bírók is szívükön viselik a dolgokat. Eddig 4/4 a sorozatban Uggla, de 2 strike 3-t gond nélkül elnéztek ezalatt.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Idén a hatodik éjjel 1:10-es meccsre maradok fent, és abból a negyedik kezdését halasztják eső miatt. 😀

Bezzeg a 2:10-esek sose csúsznak, mert azokat úgyis "másnap" nézném csak meg...
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Jorge megmutatta, hogy van ott azért még kurázsi. 😊 6RBI, Grand Slam. Hughes is jó volt nagyon, 6IP alatt egyszer ingott meg csak (leadoff HR, majd egy triple), 2ER, 4H. Burnett lehet, hogy megy a bullpenbe, bár Hughes már volt ott, lehet, hogy mégis őt küldik vissza.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/