NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hétfő: 1kor: Colorado Rockies - Cincy Redsfetomy
Köszi, tökéletes lesz akkor a holnapi meccs első meccsnek, ma inkább filmet néztem, myp2p-s valamiért nem működött, pedig alapból ott kezdtem keresniDeny
Inkább holnap is nézz filmet, nem kell rajtunk röhögni. 😛TheMileHighCity
Nincs viszonyítási alapom, így nem fogok röhögni 😀

asszem 😊
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Itt most pont jó volt a kezek párosítása, mert 2 seam fastballokkal inside-low cornerrel nem ütött volna abban biztos vagyok. Reddick jött utána 0-4-gyel és idei .340-nel, számomra egyértelmű, hogy kinek volt nagyobb esélye ütni, és ütött is 😕 Hogy hot vagy cold valaki pont csak a számok alapján lehet megmondani, és igen a valószínűségszámítás itt igenis játszik. A pszichológiai részt is éppen fordítva látom, a dobó megkönnyebbül, hogy a nehéz ellen már elsétált, juhé most jön a könnyebb. Ezt persze sosem tudjuk meg, mert ami megtörtént az megtörtént.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Annyit még ehhez, de ez már szihológia és nem is igaz minden ütőre és én is inkább IBB párti vagyok, ha a helyzet megkívánja, de a szándékosan sétáltatott ütő után következő hajlamos egy "Eff you!!' mentalitással, extra motivációval nekiállni az at-batnek.

(Tegnap pl. Gee az egyik inningben 2 outnál látványosan pitch aroundolt Heyward ellen, az őt követő, aznap 0-2 Alex Gonzalez fején már akkor látszott, hogy ideges és rá van készülve az at-batre, amikor a plate felé ballagott. A 2. dobás kivágta a left field 2. karéjára.)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Áááááááááh Rivera blown save. 😕
Az intentional azért volt, mert Crawford már 3 találatnál volt és futóval kettesen elég nagy volt a rizikó. Plusz így volt esély a tolás miatt a dupla játékra. Hát nem jött össze 😕
Fhaszkivan már idénre a Red Sox-szal, de úgy igazán. Most az Angels után lesz talán egy lazább sorozat, abból ki kell hozni a maximumot, akkor nem lesz gond.
DS!Darksun3
Tudom, hogy miért szoktak sétáltatni, de elfogadni nem tudom. Ráadásul most még a valószínűségszámítás sem volt mellette, mert ha egy .250-es ütő (karrier .300 körül van) 9/12-vel áll a szériában, akkor elég kicsi rá az esély, hogy üssön. Ha igény mutatkozik rá, akkor kiszámolom, hogy mennyi.

Persze egész meccsen szarok voltunk (kivéve a 7. inninget), megúsztunk 2 bases loaded helyzetet, Rivera BS-je már csak hab volt a tortán.

Keddtől Angyalok, O-juk nem sok van, de dobni azt tudnak. Mondjuk, hogy Weaver nincs (jövőre már nálunk lesz 😊 ), csak az első tűnik nehéznek.gdavid
Ez nem nagy számok törvénye, a baseball ilyen, ha valaki "hot", az "hot". Pont hogy ilyenkor kell megpróbálni elkerülni. Lefty-righty matchup, 1 out, DP alkalom, force esély majd mindenhol, tapasztalatlan ütő. Szerintem nincs manager, aki nem emellett döntött volna.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Áááááááááh Rivera blown save. 😕
Az intentional azért volt, mert Crawford már 3 találatnál volt és futóval kettesen elég nagy volt a rizikó. Plusz így volt esély a tolás miatt a dupla játékra. Hát nem jött össze 😕
Fhaszkivan már idénre a Red Sox-szal, de úgy igazán. Most az Angels után lesz talán egy lazább sorozat, abból ki kell hozni a maximumot, akkor nem lesz gond.
DS!Darksun3
Tudom, hogy miért szoktak sétáltatni, de elfogadni nem tudom. Ráadásul most még a valószínűségszámítás sem volt mellette, mert ha egy .250-es ütő (karrier .300 körül van) 9/12-vel áll a szériában, akkor elég kicsi rá az esély, hogy üssön. Ha igény mutatkozik rá, akkor kiszámolom, hogy mennyi.

Persze egész meccsen szarok voltunk (kivéve a 7. inninget), megúsztunk 2 bases loaded helyzetet, Rivera BS-je már csak hab volt a tortán.

Keddtől Angyalok, O-juk nem sok van, de dobni azt tudnak. Mondjuk, hogy Weaver nincs (jövőre már nálunk lesz 😊 ), csak az első tűnik nehéznek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Dede Rockiest kell nézni 😀 Jóhogynem majd nem látják az újoncok, hogy kik a királyok 😛fetomy
Ha nem láttál még szar dobót, akkor most fogsz, Hammel borzalmas meccsek óta. Viszont az ütők tegnap impotensek voltak, akkor lehet ma jobbak lesznek, és elvileg a teljes sor játszhat, tegnap többen pihentek. Sok jóra nem számítok, de nem beszólni. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Dede Rockiest kell nézni 😀 Jóhogynem majd nem látják az újoncok, hogy kik a királyok 😛
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Hétfő: 1kor: Colorado Rockies - Cincy Redsfetomy
Köszi, tökéletes lesz akkor a holnapi meccs első meccsnek, ma inkább filmet néztem, myp2p-s valamiért nem működött, pedig alapból ott kezdtem keresniDeny
Inkább holnap is nézz filmet, nem kell rajtunk röhögni. 😛


A Nats elleni series összefoglalója:
http://denversports.blog.hu/2011/08/08/rockies_nationals_2_2_t


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
stero San Francisco 49ers 171
Két filmet keresek, nincs meg véletlenül vkinek? Lehetőleg magyarul mert angolul megvan.

61* - baseball barátok

The Babe

thx előre is.


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Áááááááááh Rivera blown save. 😕
Az intentional azért volt, mert Crawford már 3 találatnál volt és futóval kettesen elég nagy volt a rizikó. Plusz így volt esély a tolás miatt a dupla játékra. Hát nem jött össze 😕
Fhaszkivan már idénre a Red Sox-szal, de úgy igazán. Most az Angels után lesz talán egy lazább sorozat, abból ki kell hozni a maximumot, akkor nem lesz gond.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Újabb klasszikus Yankees-BoSox meccs, 4h20m. Sajnos bukta lett, de meg is érdemeljük. Intentional walk a 10. alján, komolyan nem értem. Keddtől jönnek az Angyalok.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
http://myp2p.eu/index.php?part=sports

Bár kicsit későn írtam, tán még hasznos 😊 A fenti linken nem mindig írják a külön meccseket, olyankor menj az MLB Today-re, ott fel lesz sorolva mind. Egyébként pedig az mlb.com-on van napi 1 ingyenes meccs, ami HD, tökéletes minőség, stb... Sajna a mai meccs már itt megvolt, de ha érdekel:

Hétfő: 1kor: Colorado Rockies - Cincy Reds
Kedd: 2kor: Seattle Mariners - Texas Rangers
Szerda: 21:45: Pitts. Pirates - SF Giants
Csütörtök: 18kor: SD Padres - NY Mets
Péntek: 4kor: Houston Astros - LA Dodgersfetomy
Köszi, tökéletes lesz akkor a holnapi meccs első meccsnek, ma inkább filmet néztem, myp2p-s valamiért nem működött, pedig alapból ott kezdtem keresni
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
http://myp2p.eu/index.php?part=sports

Bár kicsit későn írtam, tán még hasznos 😊 A fenti linken nem mindig írják a külön meccseket, olyankor menj az MLB Today-re, ott fel lesz sorolva mind. Egyébként pedig az mlb.com-on van napi 1 ingyenes meccs, ami HD, tökéletes minőség, stb... Sajna a mai meccs már itt megvolt, de ha érdekel:

Hétfő: 1kor: Colorado Rockies - Cincy Reds
Kedd: 2kor: Seattle Mariners - Texas Rangers
Szerda: 21:45: Pitts. Pirates - SF Giants
Csütörtök: 18kor: SD Padres - NY Mets
Péntek: 4kor: Houston Astros - LA Dodgers
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Na, pár hete (hónapja... 😛) kb. megismertem szabályokat, most unalmamban néznék is meccset, láttam Yankees - Red Sox megy éppen. Jó linket melyik oldal(ak)on lehet lelni?
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Oswalt nem is volt rossz, azt hittem gázabb lesz. Lincecum ellen ez így belefért. Most el lehet kezdeni egy új streaket, a Dodgers és a Nats sem tűnik nagy falatnak.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Sorozatban a 16. vasárnapon is kikaptunk, ennyire szar vasárnap estéim még JMD idejében sem voltak. 😀 Végig erőlködtünk, hogy 0-2-ről visszajöjjünk, kimaradt egy csomó helyzet, aztán ahogy végre egyenlítettünk, egyből válaszoltak, és nyertek egy ponttal. Tulo 10/16-os átlag a series-ben.
Holnaptól a köcsög Reds-hez megyünk, Votto-nak még tartozunk tavalyról egy lábtöréssel, remélem megkapja. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Faszomat 1-2... Megint nem hiszem el, hogy 1 pontra vagyunk jók egy meccsen. Azt meg végképp, hogy ma sem volt egy tetves köcsög stream.... Innentől utálom az Angyalokat. De legalább úgy látom Hernandez nem szarozott. csak két inningben tudott 3-nál több ember ütni (4-4), és lett egy laza 12 K. 65%-os strike-arány, 0 walk, 4 hit 2 run emellé, hát nyilván sok viszonyítási alapom még nincs, de sztem nem rossz teljesítmény 😊 Kár azért az 1 homérért.

Kikapott a Tigers is haha, nyert a Padres és a Toronto, csak a köcsög öklend győzelme irritál.. Na mindegy, azért király döntés volt rákapni a bbra 😊
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kalast énse bírtam igazán, de hát nagy legenda az öreg, meg a hangja azért kellemes volt.

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
ma pedig visszatér Oswalt, és meglehet a Giants ellen idegenben a 4 meccses sweep, amit ne mis kell mondani, mekkora eredmény lenne, bár ma Lincecum lesz náluk
GO PHILLIES!Hurka
Megkufircoljátok az egész bagázst Timmy hátán. 😀

Drew Goodman-ről mi a véleményetek? Szerintem jó a hangja, és élvezhetően közvetíti a meccseinket.TheMileHighCity
Őt nem vágom. Elég kevés olyan van, akit megjegyzek. Akiket csípek (a NYY-osokon kívül, bár Michael Kay néha kicsit sok, de Singleton meg Cone nagyon jók. Flaherty-t nem szeretem, Paul O'neill viszont jó sztorikat szokott mesélni a régi Reds-ről és Yankees-ről), azok a detroit-i "Ice T", a friscoi idős fehér csóka, aki mindent úgy mond, mintha csodálkozna, meg a bostoniak is jók szoktak lenni általában. A Chisox-os emberkét nem csípem, meg a volt philadelphiai öreget, aki nem rég halt meg.. az szörnyű volt. Mire elmondta, hogy Rollins hová ütötte a labdát, addigra Jimmy már befutott 3asra. Buck-ot sem szeretem, meg a kis barátait sem (bár a buzi-öltönyös nem vészes).
A többiekről nem tudok így hirtelen nyilatkozni, nem maradtak meg annyira, hogy bármit is mondani tudnék róluk.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Kész, én nem értem ezt a csapatot. Hazai L6 streak után a Target Fielden söprik a Twinst, közel tökéletesen játszva.

És akkor Dunn barátunk megint ül pár meccset...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
ma pedig visszatér Oswalt, és meglehet a Giants ellen idegenben a 4 meccses sweep, amit ne mis kell mondani, mekkora eredmény lenne, bár ma Lincecum lesz náluk
GO PHILLIES!Hurka
Megkufircoljátok az egész bagázst Timmy hátán. 😀

Drew Goodman-ről mi a véleményetek? Szerintem jó a hangja, és élvezhetően közvetíti a meccseinket.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Joe Buckot én se csípem. Azt nem vitatom, hogy beleéli magát, de az ő beleélése nekem kevés. Emellett leginkább az a baj, hogy nem érdekli a sport, a saját maga által közvetített heti egy meccsen kívül nem hiszem, hogy bármikor is megnéz egy meccset.marci
az mondjuk teljesen egyértelmű, hogy nem lehet mindenki egy Gus Johnson, ahogy Esc is írta, akinek köszönöm a Buckos infót 😊
ma pedig visszatér Oswalt, és meglehet a Giants ellen idegenben a 4 meccses sweep, amit ne mis kell mondani, mekkora eredmény lenne, bár ma Lincecum lesz náluk
GO PHILLIES!Hurka
mondjuk én Gus Johnsont se csípem (szerintem szerelmes a saját hangjába, ami meg a másik véglet), de ez már más tészta. 😊marci
ezért börtönbe kéne csukni téged 😛 (mondjuk a Mets fanságod miatt már eleve ott a helyed 😀 )
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joe Buckot én se csípem. Azt nem vitatom, hogy beleéli magát, de az ő beleélése nekem kevés. Emellett leginkább az a baj, hogy nem érdekli a sport, a saját maga által közvetített heti egy meccsen kívül nem hiszem, hogy bármikor is megnéz egy meccset.marci
az mondjuk teljesen egyértelmű, hogy nem lehet mindenki egy Gus Johnson, ahogy Esc is írta, akinek köszönöm a Buckos infót 😊
ma pedig visszatér Oswalt, és meglehet a Giants ellen idegenben a 4 meccses sweep, amit ne mis kell mondani, mekkora eredmény lenne, bár ma Lincecum lesz náluk
GO PHILLIES!Hurka
mondjuk én Gus Johnsont se csípem (szerintem szerelmes a saját hangjába, ami meg a másik véglet), de ez már más tészta. 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Joe Buckot én se csípem. Azt nem vitatom, hogy beleéli magát, de az ő beleélése nekem kevés. Emellett leginkább az a baj, hogy nem érdekli a sport, a saját maga által közvetített heti egy meccsen kívül nem hiszem, hogy bármikor is megnéz egy meccset.marci
az mondjuk teljesen egyértelmű, hogy nem lehet mindenki egy Gus Johnson, ahogy Esc is írta, akinek köszönöm a Buckos infót 😊
ma pedig visszatér Oswalt, és meglehet a Giants ellen idegenben a 4 meccses sweep, amit ne mis kell mondani, mekkora eredmény lenne, bár ma Lincecum lesz náluk
GO PHILLIES!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joe Buckot én se csípem. Azt nem vitatom, hogy beleéli magát, de az ő beleélése nekem kevés. Emellett leginkább az a baj, hogy nem érdekli a sport, a saját maga által közvetített heti egy meccsen kívül nem hiszem, hogy bármikor is megnéz egy meccset.