NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
Üdv!
Mivel a streamtorrentem beszart ezért más megoldást kellett választanom hogy baseballt nézzek.
Valaki tudna dobni egy jó linket ahol tudnák meccseket nézni?
Előre is köszi


több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Alonso 1,5 meccs alatt megmutatta, hogy milyen az, ha valaki még Fonzinál is gyengébb LF. A srác tud ütni, de hogy még itthon is DH lenne, az 100.

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja Maka, de még csak 2 napja nézek bézbózt, úgyhogy még nem vagyok hard, de igyekszem azzá válni 😀 Meglep, hogy rajtam kívül még tudja őket valaki szeretni 😀 Amúgy nézzük pozitívan: Csak egy pontot tudtak szerezni ellenünk 😊

Nicasio: Egyébként vannak reflexei a srácnak, elég szépen odanyúlt a labdához..
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Faszomat 1-0-ra kiszoptunk az angyaloktól.. Nem hiszem el, hogy egyetlen pontot nem lehetett csinálni 10 inning alatt 😡 Ráadásul bekaphatnák már, hogy nem tudunk már végre 1 vagy max 2kor játszani.. Na sebaj, ma visszavágunk úgyis!
Egyébként szerintem érdemes megnézni a Mariners LF-jének elkapását (Robinson's dazzling catch a videóknál)!


Egyébként köszi a kiigazítást 😀 Igen, még nem vagyok tisztában minden rövidítéssel, főleg ha nincs kiírva ilyen felbukkanó szarban a teljes változata a statnak. Egyébként nem vontam le nagy következtetéseket a játékosra nézve, csak még nekem is feltűnt, hogy mennyire gyökér a gyerek 😀 Mondjuk a fieldereknek is volt pár érdekes megmozdulása, na mindegy 😊fetomy
Emberek, van még egy M's szurkoló!!!

Az ilyen apró megmozdulásoknak lehet még örülni, egyébként elképesztő letdown volt az All-Star break körül, mikor még a PO-ért is versenyben voltunk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Sajnos már a videóból látszott, hogy nem tudott magáról és fejjel tompította az esést. Jobbulást neki.

A catcher meg tuti volt, hogy kapni fog mikor ott elkezdett ugrálni.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Szerintem nem volt sok szándékosság abban a dobásban. Belülre akartak jönni nyilván, de nem eltalálni akarták.
Tetszett Victorino kamuja a meccs után: "nem akartam bunyót, csak meg akartam kérdezni, hogy miért dobott meg" 😀marci
Lehet nem ütötte volna meg, csak közelről ordítozott volna, erre megmozdult mindenki, meg a fehér oldal is ott ugrált előtte, muszáj volt bekeményítenie, hogy közelebb kerüljön hozzá. 😀

Nicasio-nak eltörött az egyik nyakcsigolyája... :/
http://colorado.rockies.mlb.com/video/play.jsp?c_id=col&content_id=17690291&topic_id=8877456


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem nem volt sok szándékosság abban a dobásban. Belülre akartak jönni nyilván, de nem eltalálni akarták.
Tetszett Victorino kamuja a meccs után: "nem akartam bunyót, csak meg akartam kérdezni, hogy miért dobott meg" 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Nicasio nyaksérüléssel kórházban, az már nem lényeg, ha nem játszhat idén, csak ne legyen maradandó sérülése... 😐

Giants-Phils... Victorino sokat nőtt most a szememben, remélem egyszer mi is tudunk búnyózni már a korcsokkal. Nyolc meccsen belül hét szopás, ez aztán a WS-csapat. 😛TheMileHighCity
nekem ő a kedvenc játékosom, és érezhetően megvan a nagy feszültség a két csapat között
a hajnalit is nyertük 9-2-re, király
ja és tényleg jogos volt Shane felháborodása, 8-2 ide, errefel egy ilyen pitch, minek ez... bár ő is hibás volt, ez is egyértelmű
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Yeah, a mai meccsen Zach Stewart fog kezdeni. Nagyon kíváncsian várom, bár nem biztos, hogy túl szerencsés eset a Twinkies ellen debütálni Sox játékosként...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Faszomat 1-0-ra kiszoptunk az angyaloktól.. Nem hiszem el, hogy egyetlen pontot nem lehetett csinálni 10 inning alatt 😡 Ráadásul bekaphatnák már, hogy nem tudunk már végre 1 vagy max 2kor játszani.. Na sebaj, ma visszavágunk úgyis!
Egyébként szerintem érdemes megnézni a Mariners LF-jének elkapását (Robinson's dazzling catch a videóknál)!


Egyébként köszi a kiigazítást 😀 Igen, még nem vagyok tisztában minden rövidítéssel, főleg ha nincs kiírva ilyen felbukkanó szarban a teljes változata a statnak. Egyébként nem vontam le nagy következtetéseket a játékosra nézve, csak még nekem is feltűnt, hogy mennyire gyökér a gyerek 😀 Mondjuk a fieldereknek is volt pár érdekes megmozdulása, na mindegy 😊
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nicasio nyaksérüléssel kórházban, az már nem lényeg, ha nem játszhat idén, csak ne legyen maradandó sérülése... 😐

Giants-Phils... Victorino sokat nőtt most a szememben, remélem egyszer mi is tudunk búnyózni már a korcsokkal. Nyolc meccsen belül hét szopás, ez aztán a WS-csapat. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Harang egy szerencsétlen, és az idei feltűnően jó szereplése csak kamu. Mondjuk az nem error, hanem ER (earned run) lesz szerintem. 😊TheMileHighCity
Harang persze, hogy gyenge (mondjuk te ennek örülsz). Én csak arra akartam rámutatni, hogy mindenkinek lehet rossz napja. Ja-ja, az ER az earned run, nem error.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Harang egy szerencsétlen, és az idei feltűnően jó szereplése csak kamu. Mondjuk az nem error, hanem ER (earned run) lesz szerintem. 😊

*Kikaptunk a Nats-től, csesszék meg, úgy könnyű nyerni, hogy Nicasio-t már a második inningben fejbe lőtték. A liga amúgyis leggyengébb rotation-je még tovább gyengült. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Igaz még csak 2 napja nézek baseballt, de meg merem kockáztatni, hogy mégegy akkora szar pitchert, mint a Padres játékosa, Aaron Harang, és az ő csapattársa, nem nagyon fogok látni mostanában 😀

Harang: 5.0 IB, 13 hit, 4 run, 4 error, 3 walk, 1 SO, 1 HR.
Hamren: 0.2 IB, 1 hit, 1 run, 1 error, 3 walk, 0 SO, 0 HR. Nála úgy nézett ki, hogy a dobásainak kb. 90%-a ball volt 😀 ami strike, az is leginkább ütő területen kívüli.

Btw megérte nézni a Padres-Pirates meccset, két írtó szar csapat játszott, amit az is mutat, hogy a nagyon szar Padres 15-5-re verte a Piratest...fetomy
Egy meccsből nem szabad messzemenő következtetést levonni! Harang teljesítmény ehhez képest zseniális:
http://espn.go.com/mlb/boxscore?gameId=310730310
Természetesen Britton produkcióját kell nézni.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igaz még csak 2 napja nézek baseballt, de meg merem kockáztatni, hogy mégegy akkora szar pitchert, mint a Padres játékosa, Aaron Harang, és az ő csapattársa, nem nagyon fogok látni mostanában 😀

Harang: 5.0 IB, 13 hit, 4 run, 4 error, 3 walk, 1 SO, 1 HR.
Hamren: 0.2 IB, 1 hit, 1 run, 1 error, 3 walk, 0 SO, 0 HR. Nála úgy nézett ki, hogy a dobásainak kb. 90%-a ball volt 😀 ami strike, az is leginkább ütő területen kívüli.

Btw megérte nézni a Padres-Pirates meccset, két írtó szar csapat játszott, amit az is mutat, hogy a nagyon szar Padres 15-5-re verte a Piratest...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
huh,csak megnyertük a 10.-ben a meccset a Royals ellen 4-3ra,bár nagyon nem számítottam rá hogy ilyen szoros lesz.ma Verlander jön úgyhgy sima W lesz 😛

Papagrande pedig 31/31 :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Most olvasom, hogy az A-Rod-os pókeres téma állítólag 2009-ben volt és aki jelentette a dolgot az ott sem volt.
Sárdobálás az megy... 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
BEAT BOSTON!
DS!Darksun3
Megtörtént 😀 Szoros volt, de megvan az első!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
1976 óta nem söpörte a Yankees a White Sox-ot 4 meccses sorozatban, de, hogy az Chicagoban, vagy NY-ban volt-e, azt már nem tudom.
...
BEAT BOSTON!
IGENIGENIGENIGENIGEN!
Hú, de rohadt húzós volt. 0-2-ről 3-2 W, az elején Lester nagyon jó volt, aztán hoztak egy pontot Colonról (2 strike dupla Ellsburytől), majd Ortiz vágott egy homerun-t. Aztán 2 out, tele bázis szituban Girardi behozta Logan-t Gonzales ellen. Izzadtam rendesen, de Logan esélyt sem adott neki és simán strike out-olta. Wade, Soriano és Robertson hozták a kötelezőt (Soriano végre úgy játszik, ahogy egész szezonban kellett volna, amióta visszajött azt hiszem 4 IP - perfekt).
A végén pedig Rivera lehúzta a rolót. Crawford-nak volt egy találata, de szerencsére nem kapott esélyt a lopásra, így végül is sima volt a 9. is.
Nagyon örülök, hogy Lestert meg bírták verni, ez most nagy lökést adhat a következő meccsekre. Sabathia vs. Lackey meg kéne nagyon, hogy legyen (CC idén csak a Red Sox ellen botlott meg kb), aztán Garcia vs. Beckett, ott nem sok jóra számítok, de legyen az is olyan, mint a mai. 😊
Fasza kis meccs volt nagyon, olyan igazi NYY-BOS, szoros, izgalmas. És a végkimenetel is jó lett. 😊
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ha jól hallottam meccs közben, 4 éve nem lett söpörve a White Sox hazai pályán 4 meccses széria alkalmából.

Immár 6 meccsel .500 alatt, azt gondolom, szépen lassan az illetékeseknek is be kellene látniuk, hogy ez a szezon kuka.

6 meccses losing streakkel menni Minneapolisba... hát öö... még annyi "jóra" sem számítok, mint korábban...
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
4 meccses söprés! Hell yeah! Erre azért nem számítottam, azt hittem legalább egyet hoz a Chisox. 7es Win streak, ennél jobban felpumpálva nem is lehetne Bostonba menni. Csak ne Lester dobna pont az első meccsen :S
...
Thome 2 homárra van a 600-tól 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
végre úgy tűnik Cliff is visszarendül a júniusi formájába, ismét egy complete game shutout, király 😊 valamint Pence is megütötte 1. homerjét philadelphiai színekben, ez talán még jobb 😊

Már 8.5 meccs az előnyünk a Braves, 10.5 a Giants és a Brewers előtt
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
*A Yankees nem izgat, elvannak ott az AL-ben tőlünk messze, a #1 csalók a Giants, meg idén a Brewers-t futtatják ész nélkül, de undorító még a Dodgers is, meg tudnám még folytatni a sort, de sértődés lenne. 😀TheMileHighCity
a Tigersről mit gondolsz? 😊Joci
Ők se zavarnak, még talán a legnormálisabb detroiti csapat. 😊

Ma végre győztünk négy vereség után, a SF kikapott (hét meccsen belül hatodszor - elfogyott a gumibogyó szörp? 😛), újra megközelítettük őket 10 GB-re.

A Sky Sox 19-0-ra kapott ki egy hét inninges meccsen, Mortensen 3.2 IP, 8 R, a Triple-A-ben még annál is rosszabb, mint amilyen fent volt. Azért durva, hogy pont most kaptunk ki ennyire, mert CarGo ott van rehabon, és nemrég leigazoltuk Cantu-t is. Másodszorra már nyertünk, helyi idő szerint hajnali 1-kor lett vége a doubleheader második felvonásának. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az Undercover Boss S2E7es részében a Chicago Cubs tulaja kezd el dolgozni a saját cégében, egész jó rész 😊
(A sorozat maga arról szól, mint amire a neve utal, cégek vezetői álruhában nekiállnak kezdő állásokat végezni, egy hétig ötöt próbálnak ki)
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Valamennyi kérdésre igen a válasz, tényleg kezded érteni a dolgokat. 😊

*A Yankees nem izgat, elvannak ott az AL-ben tőlünk messze, a #1 csalók a Giants, meg idén a Brewers-t futtatják ész nélkül, de undorító még a Dodgers is, meg tudnám még folytatni a sort, de sértődés lenne. 😀TheMileHighCity
a Tigersről mit gondolsz? 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/