NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudni még, hogy kikért, de megszerezte a Braves Michael Bournt. Tököm tele van, hogy minden trade deadline során erősödik az NL East. 😀 Még csak az kéne, hogy a Nationals behúzza Spant...
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!Darksun3
Mégse ment át, marad Harden.marci
Ja, most olvasom. Nem tetszett az orvosi eredménye a Sox-nak. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!Darksun3
Mégse ment át, marad Harden.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
"Very, very unlikely" is how White Sox general manager Ken Williams described chances of a trade happening before Sunday's 3 p.m. non-waiver deadline.

"It's good we won some games this week," he said. "And that we won them in the fashion that we did."


Most, a tegnapi meccs megnézése, és ezen sorok elolvasása után ment el a kedvem teljes mértékben az egész szezontól.
Lófasz és esti fény, az van Chicago déli részén, nem esély div. győzelemre, meg World Seriesre.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. TheMileHighCity
Official. Ezek hárman plusz még Joe Gardner jött.

Pomeranz itt a lényeg; White már most bevethető SP; McBride nálunk OF lesz; Gardner pedig RHP prospect.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Boston - Oakland csere: Rich Harden a Sox-hoz, Lars Anderson és egy később megnevezett játékos az A's-hez.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
A KC backup catcherje de szarul tagel 😊 Érdekes, két ugyanolyan play volt, Treanor odállt a vonat elé (mondjuk úgy is nézett ki utána, mint a KO-zott boxoló), Pena elpussyskodta.

LaPorta walkoff hr, pedig a 9. tetején úgy tűnt, elkúrják. De jó kis meccs volt.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.TheMileHighCity
Hát én megőrültem volna, ha Monterot, Betancest, meg hasonlókat odaadott volna a Yankees. Az utolsó ajánlat állítólag az volt, hogy Hughes for Jimenez. 😀 Az talán még tetszett is volna.
DS!Darksun3
Jó, hogy azt nem csináltuk. 😛
Nova, Montero, és még egy prospect volt a kérésünk, amit korrektnek tartottam volna, ezek szerint ennyit nem akartatok adni érte.TheMileHighCity
Úgy néz ki, hogy a Yankees próbálja valamennyire a prospectecre alapozni a jövőt, és nem úgy, hogy eltrade-eli őket. 😀 Le is kopogom gyorsan. Jó lenne pár év múlva ezeket a srácokat a nagy ligában Yankee-mezben látni.
Jackson-t is jó lett volna... 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.TheMileHighCity
Hát én megőrültem volna, ha Monterot, Betancest, meg hasonlókat odaadott volna a Yankees. Az utolsó ajánlat állítólag az volt, hogy Hughes for Jimenez. 😀 Az talán még tetszett is volna.
DS!Darksun3
Jó, hogy azt nem csináltuk. 😛
Nova, Montero, és még egy prospect volt a kérésünk, amit korrektnek tartottam volna, ezek szerint ennyit nem akartatok adni érte.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
A Laporta-Treanor ütközés látványos volt, szegény catcher ki is feküdt.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.TheMileHighCity
Hát én megőrültem volna, ha Monterot, Betancest, meg hasonlókat odaadott volna a Yankees. Az utolsó ajánlat állítólag az volt, hogy Hughes for Jimenez. 😀 Az talán még tetszett is volna.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ubaldo állítólag a Tribe-banDarksun3
Holnap lesz official, ma még ő kezd... Drew Pomeranz, Matt McBride, Alex White jönnek elvileg. A Yanks és a Reds csomagja tetszett volna a legjobban, de szerintem ez se lenne rossz, bár nem hiszem, hogy ettől szárnyra kapna a csapat, mivel előbbi kettő csak évek múlva lesz bevethető az MLB-ben.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
15 a második végén.
És én majdnem lefeküdtem aludni meccs előtt 😮
...
Andruw meg azt mondja: Hellóóóóó 3. inning 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Már 13 😀

szerk.: 15

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ubaldo állítólag a Tribe-ban
...
Yankees - Orioles 9-0 az első inningben. :o
DS!Darksun3
már 12 az elsőben 😀JAX
Jaja, csak nem akartam szerkeszteni, amíg nem lett vége. Csak azt nem értem ezek után (a délutáni meccs és ezen inning fényében), hogy Guthrie vajh mit keverhetett tegnap a Jenkik Gatorade-jébe...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
Ubaldo állítólag a Tribe-ban
...
Yankees - Orioles 9-0 az első inningben. :o
DS!Darksun3
már 12 az elsőben 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
A PinchHit gyakran csinál ilyet sajnos. Én is azon kezdtem el nézni, de amikor átváltott frissítettem a myp2p oldalán és ott figyelt a BB4U.

Azért nem akkora probléma az a single 😊 . Újabb esőszünet jön és a műholdkép alapján ez hosszabb lesz.gdavid
Kint voltam a meccsen. Éppen New Yorkban vagyok 😀JAX
Wow, durva élmény lehetett. 😊
Remélem a maira nem mentél... 😀 Vagy legalábbis a 6. végén eljöttél. (Mellesleg így legyen ötösöm a lottón)
DS!Darksun3
azon nem voltam, éppen a repülőn ültem 😀
szó szerint. durva élmény volt 😀

Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ubaldo állítólag a Tribe-ban
...
Yankees - Orioles 12-0 az első inningben. :o
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
az igen, Pence ma már kezdeni fog, ráadásul Polanco is visszatért a DL-ről, nagyon kíváncsi vagyok a meccsre 😊
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
ez is mekkora, a Reds walk-offal verte a Giantset 13 inningben, és ki szerezte ezt a walk-offot? A tavalyi Giants world series MVP: Edgar Renteria 😀 😀
Hurka
Jó kis meccs volt, már nem maradt PH-je a Redsnek és one outnál Arredondo ütött a 13-dikban. Megpróbálták buntoltatni, de reménytelen volt, erre a következő swing single 😊 Utána jött Renteria.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ez is mekkora, a Reds walk-offal verte a Giantset 13 inningben, és ki szerezte ezt a walk-offot? A tavalyi Giants world series MVP: Edgar Renteria 😀 😀

a traden kívül 10-3-ra vertük a Pirateset, nekem nagyon tetszik az mlb.com címe erről:
"Big night in Pence-sylvania" 😀
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
totál elviselhetetlen ezaz Astros, megint elpasszolni az egyetlen használható embert
ráadásul most pencet küldeni a philliesbe, szegény astros fanok készülhetnek majd a pirates negativ szezonos rekordjának döntögetésére
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.Rajna
akkor sztem Francisco megy el szezon végén
MileHigh, sajnos ezt a mostani seriest is elvesztettük ellenük 2-1-re..
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na, ez nem oly rossz így, Singleton tuti tradealap volt Howard miatt, Cosart jobban fáj, bár ő még nem bizonyított semmit. Azért nem rossz ár ez, pláne, hogy nem rental dealről beszélünk. Kíváncsi vagyok, vajh Brown tud-e LF-et játszani, mert ha idén nem is létszükséglet ez (azért nem volna hasztalan), jövőre muszáj lesz.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Pence a Philly-ben négy prospect-ért. Remélem letaszítják a Giants-t a véres trónról. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring