NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sose volt az a Gus Johnson (bár én bírom), viszont ezzel a betegségével Joe Buck mintha könyvet olvasna. Váltani kéne, amíg nem egészséges.Escalade
Hát... ha nekem fel sem tűnt, hogy bármi baja lett volna. Mindig ugyanilyen sótlan, semmilyen a Fox-os közvetítés, legyen alapszakasz, vagy akár World Series. Mondjuk még mindig egy fél fokkal jobb, mint a White Sox-os "Mercy Man". 😀
DS!Darksun3
nem értek veled egyet, általában azért beleéli magát a meccsbe, most nézem az ÖF-et erről a meccsről, ami viszont így tényleg siralmas volt..Hurka
Egy betegség megtámadta a hangszálait, azért ennyire monoton. Állítólag fel fog épülni.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Sose volt az a Gus Johnson (bár én bírom), viszont ezzel a betegségével Joe Buck mintha könyvet olvasna. Váltani kéne, amíg nem egészséges.Escalade
Hát... ha nekem fel sem tűnt, hogy bármi baja lett volna. Mindig ugyanilyen sótlan, semmilyen a Fox-os közvetítés, legyen alapszakasz, vagy akár World Series. Mondjuk még mindig egy fél fokkal jobb, mint a White Sox-os "Mercy Man". 😀
DS!Darksun3
nem értek veled egyet, általában azért beleéli magát a meccsbe, most nézem az ÖF-et erről a meccsről, ami viszont így tényleg siralmas volt..
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Sose volt az a Gus Johnson (bár én bírom), viszont ezzel a betegségével Joe Buck mintha könyvet olvasna. Váltani kéne, amíg nem egészséges.Escalade
Hát... ha nekem fel sem tűnt, hogy bármi baja lett volna. Mindig ugyanilyen sótlan, semmilyen a Fox-os közvetítés, legyen alapszakasz, vagy akár World Series. Mondjuk még mindig egy fél fokkal jobb, mint a White Sox-os "Mercy Man". 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nicasio-val kapcsolatban az orvos bizakodó, hogy idővel felépülhet, de nincs jelenleg MLB-játékos, aki korábban eltörte volna a nyakcsigolyáját, és játszana, szóval tartok tőle, hogy ez csak a kötelező sablonszöveg, amit ilyenkor mondani kell. Durva, hogy egy 24 éves újonc karrierje valószínűleg ennyi volt. 😕TheMileHighCity
Remény mindig van, 2010 elején egy Red Sox prospect, Ryan Westmoreland agyát kellett műteni egy elváltozás miatt (a műtét előtt már a látása is elment és egyik fülére süket volt) ... most már ott tart, hogy nemsoká részt vesz simulated meccseken.

Szóval remény mindig van, tart már ott az orvostudomány, hogy precedens nélküli sérülésekből is vissza lehet térni. Bízzunk benne, hogy Nicasioval is így lesz. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
edit: mindig amikor Ellsburyre gondolok, a Jerry Maguire show me the money-s rész jut eszembe. Tutira ment a Red Sox Crawforddal, és ez Jacobyba kerül. Nehéz elképzeli, milyen pénzt akaszt le szezon végén.Escalade
Arbon szerintem 6-7-et kap (bőven megtriplázza majd az idei 2,4-et), 2013-ra meg kb. 10-11-et. Azután tényleg nagy lóvét kaphat, pláne, hogy Boras az ügynöke.
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 755
Trayvon Robinson tegnap bemutatta a nap elkapását, ma pedig a nap feel good momentumát, kivágta opposite field Anaheimben, elfutott a kettesig, nézi hol a labda (umpire már rég mutatja, hogy futhat körbe), realizálja, hogy homerunt ütött élete második meccsén, aztán egy ilyen gyerekes mosoly, amitől "kedvet kapsz, hogy adj neki egy túrórudit" és fut körbe.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megkapták a 15-7-et az arcukba, tegnap is ez lett volna, ha nincs a sérülés. CarGo visszatért, Tulo folytatta az osztást, amit az egész párharcban művel. Minden mindegy alapon tudunk már játszani, ebből még jó dolgok is kisülhetnek, főleg hogy köcsögék kilenc meccsen belül nyolcadszor is kikaptak, és már "csak" 9 GB-re vagyunk tőlük.
Holnap vasárnap és Cook, nem sok jót jelent ez a kombináció.

Nicasio-val kapcsolatban az orvos bizakodó, hogy idővel felépülhet, de nincs jelenleg MLB-játékos, aki korábban eltörte volna a nyakcsigolyáját, és játszana, szóval tartok tőle, hogy ez csak a kötelező sablonszöveg, amit ilyenkor mondani kell. Durva, hogy egy 24 éves újonc karrierje valószínűleg ennyi volt. 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Bámulatos dolog, hogy a 2 órás meccs streamjére rakják rá a 3 órás marinerst. Várhatom a texas meccs végét, ha látni akarom a csapatomat, de természetesen a texas meccs tart a legtovább. Sőt, nem csak legtovább, de az tovább tart, mint a Mariners meccs.... Így hát ma se láttam semmit, amiért meg is rohadhat mindenki, de legalább megvan a win, és volt egy szép leaping catch is. 1 pontot most is engedtünk, de 5-t csináltunk is mellé, ahogy mondtam ma visszavágunk 😊 Ráadásul egy gyönyörű double play-el zártuk a meccset. Nem rossz ez a csapat, holnap ilyenkor pedig beérjük az öklendet, el is léphetünk az uccsó helyről. Remélem láthatom, mert ha nem akkor tényleg k.vamérges leszek már...

Padres meg nagyon király csapat 😀 Szarok közt a királyszar 😀 Látszik, hogy a Pirates szar csoportban van, hogy lehetnek ezek bárhol 3. helyen... Komolyan mondom lehet Padres fan is leszek 😀 Vagy nyerünk, vagy ha nem, legalább röhögök párat a meccsen 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Verlander 16
PapaGrande 32
Austin Jackson giga catch

elég unalmas meccs volt de legalább nyertünk.nyert a CWS is,de a Tribe még kikaphat ami igen csak jól jönne 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Yeah, a mai meccsen Zach Stewart fog kezdeni. Nagyon kíváncsian várom, bár nem biztos, hogy túl szerencsés eset a Twinkies ellen debütálni Sox játékosként...Mikey
6.1 IP, 1 ER. First career ML win.

<--- :cool:

BTW, azt azért jó látni, hogy erre a szériára felcserélték a csapatok a szerepeket, és a Twinkies lúzerkedik.
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
A mai meccs nézését most fejeztem be. Nem elég, hogy 7-3-ra mennek, de Ayala két 0-2 után sétáltat, a harmadik 0-2-nél meg dob egy wildot (Gonzalez és Youk pedig eggyel arrébb).

Szerk.: Ortiz legalább flyout lett.

Szerk. 2.: és közben Tex 32. homárja 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sose volt az a Gus Johnson (bár én bírom), viszont ezzel a betegségével Joe Buck mintha könyvet olvasna. Váltani kéne, amíg nem egészséges.

edit: mindig amikor Ellsburyre gondolok, a Jerry Maguire show me the money-s rész jut eszembe. Tutira ment a Red Sox Crawforddal, és ez Jacobyba kerül. Nehéz elképzeli, milyen pénzt akaszt le szezon végén.

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Zsolti: Várjál! Nekem is kiírja, hogy weboldal nem található, háromszor raktam újra, amíg egyik elindításkor ki nem mentem wc-re, és mire visszajöttem, bejött 😀 A hibaoldal közben is tölti be a meccset, és be fog jönni, 1-2 perc max!

Az mlb.tv-n pedig minden nap van egy ingyen meccs. Ma éppen 2-kor az Arizona meccse.fetomy
Amikor bejön a streamtorrent és azt írja, hogy a weblap nem elérhető, akkor az csak a reklámoldalra vonatkozik, ami a töltés ideje alatt látszódna. Ha lent a kezelőpanelen kiírja, hogy channel is offline, akkor van probléma.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Boston folytatja a Sabathia elleni dominálást egyelőre, plusz Joe Buck... gyilkos kombó.
Bahh, miután beírtam, Ellsbury ütött egy 3R-HR-t. Jessz...
...
Kicsit szemcsés streamen Chavez ezzel a bajusszal full hasonlít Mattingly-re. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szegény J.A. Happel elég durván elbánt a "regression to the mean", még át is csapott a másik irányba. Tavalyhoz képest ugyanolyan K/9, BB/9, még a HR/FB se ugrott nagyot (7,4%-ról 10,4%-ra), viszont szopja az ütéseket, mint egy jó kurva a f*szt (.262-es BABIP-ból .322-es, a bázisra került futók 40%-a haza is ér). Nyilván nem olyan jó a srác, mint amit tavaly (szerk.: 2009-ben) csinált a Phillyben és a houstoni szűk left field sem ideális neki, de ez kemény pofon, ennyire nem szar, nem 6.26-os ERA-s dobó.

(Az apropó: leküldték AAA-be.)
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Alonso 1,5 meccs alatt megmutatta, hogy milyen az, ha valaki még Fonzinál is gyengébb LF. A srác tud ütni, de hogy még itthon is DH lenne, az 100.Escalade
Annyiból szopás a Redsnek, hogy felhozták, hogy ezek után télen egy GM sem veszi majd be a "de tényleg jó kis LF lehet, ha megtanulja a posztot" dumát. Mondjuk így is kelendő lesz, ha majd valamikor piacra teszik, amilyen 1B-t egyik-másik csapat napi szinten pályára küld.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nincs mit 😊

Egyébként el is felejtettem, hogy aki nem látta, mindenképp nézze meg a tegnapi Cubs meccsről Campana Inside The Park Homerjét 😀
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
Zsolti: Várjál! Nekem is kiírja, hogy weboldal nem található, háromszor raktam újra, amíg egyik elindításkor ki nem mentem wc-re, és mire visszajöttem, bejött 😀 A hibaoldal közben is tölti be a meccset, és be fog jönni, 1-2 perc max!

Az mlb.tv-n pedig minden nap van egy ingyen meccs. Ma éppen 2-kor az Arizona meccse.fetomy
ÁÁ köszi most már sikerült elindítanom 😀


több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Zsolti: Várjál! Nekem is kiírja, hogy weboldal nem található, háromszor raktam újra, amíg egyik elindításkor ki nem mentem wc-re, és mire visszajöttem, bejött 😀 A hibaoldal közben is tölti be a meccset, és be fog jönni, 1-2 perc max!

Az mlb.tv-n pedig minden nap van egy ingyen meccs. Ma éppen 2-kor az Arizona meccse.
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
www.firstrowsports.eushawnka
Ezt már én is néztem de én nem tudom a streamtorrenttel lejátszani.
Valami olyat ír hogy a weblap nem található (a progiban)Zsolti1124
mi lenne ha simán csak rákattolnál majd az adott meccsre?shawnka
Azt csinálom rákattintok a meccsre bejön a firstrow oldala utána írja hogy töltsem le a progit , ha megvan katt ide.
Odakattintok bejön a streamtorrent és kiírja hogy a weblap nem található.


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
Kösz de én valami ingyenesre gondoltam 😊Zsolti1124
www.firstrowsports.eushawnka
Ezt már én is néztem de én nem tudom a streamtorrenttel lejátszani.
Valami olyat ír hogy a weblap nem található (a progiban)Zsolti1124
mi lenne ha simán csak rákattolnál majd az adott meccsre?
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
mlb.tvMikey
Kösz de én valami ingyenesre gondoltam 😊Zsolti1124
www.firstrowsports.eushawnka
Ezt már én is néztem de én nem tudom a streamtorrenttel lejátszani.
Valami olyat ír hogy a weblap nem található (a progiban)


több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
mlb.tvMikey
Kösz de én valami ingyenesre gondoltam 😊Zsolti1124
www.firstrowsports.eu
több mint 13 éve
Zsolti1124 23
mlb.tvMikey
Kösz de én valami ingyenesre gondoltam 😊


több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
mlb.tv