NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hoppá:
The New York Islanders have acquired goaltender Tim Thomas from the Boston Bruins in exchange for a conditional second round pick in the 2014 or 2015 NHL Draft.
danyly
Ez majd jövőre lesz érdekes, ha játszani is fog.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hoppá:
The New York Islanders have acquired goaltender Tim Thomas from the Boston Bruins in exchange for a conditional second round pick in the 2014 or 2015 NHL Draft.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Petr Mrazek 21 éves lesz 6 nap múlva, de már megvan az első NHL meccse a RedWings kapujában. 27 lövésből 26 védés, 1 kapott gól.
Ebben véd:


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az Avalanche is legyőzve, Fasth első shutoutjával. Ha jól mondta Ahlers - a kommentátor - 30+ éve nem fordult elő olyan az NHL-ben, hogy egy rookie kapus az első négy startján négy győzelmet jegyezzen. A svédnek ez sikerült.
Pedig most nem játszott jól a csapat, nagyon lazán vették a srácok a dolgot, de ez mondjuk mutatja az ő erejüket és a COL erejét is.
7-1-1-es kezdés, 2. hely nyugaton. Koivu 9 meccsen 11 pont, Winnik 9 meccsen +9, Souray három meccses goal scoring streak.
Eközben érkezett PIT-ből a szépnevű Ben Lovejoy, aki 'solid' 6. védő, bár nem tudom mi szükség volt rá, amikor a Ducksnak kb. 10 NHL-szintű védője van.
Lehet amiatt, mert Fowler IR-re került, és négy meccset legalább kihagy Stoll teljesen szabályos ütközése miatt, de pontos visszatérési dátumot egyelőre nem tudni.
Ma @Dallas, holnap @St. Louis, nehéz lesz, nagyon nehéz.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Egy cikk a New York Times-tól, a Csíkszereda együtteséről:
 www.nytimes.com/2013/02/07/sports/in-romanias-top-hockey-team-ethnic-hungarians-find-a-strong-voice.html?pagewanted=all&_r=4&
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Remélem a Chicago jövő keddig tarja a jó formáját, hogy aztán a Kacsák őket is megüssék a rendes játékidőben, elsőként. 😛

Van itt Blackhawks szurkoló?
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Mindig jó érzés, ha a SJ a te kedvenc csapatod ellen kap ki a szezonban először rendes játékidőben. 😉Mikey
nagyon😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Mindig jó érzés, ha a SJ a te kedvenc csapatod ellen kap ki a szezonban először rendes játékidőben. 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kilenc meccsen ez már az ötödik hosszabbításos meccsünk volt, de most végre nem hagytuk a dolgot a lutri rávezetésre. Tanev nagyon szép gólt lőtt, de inkább az előkészítés dicsérendő. Na meg persze előtte az egyenlítő gólt vágó Bieksa bombáját sem felejtsük el. Jó kis meccs volt, a defense továbbra is akadozik. Ezen javítani kell mindenképp. Luongo beállítása (és ott megtartása kezdőként) is sokat jelentett.danyly
Luongo összeveszekedett az edzővel, vagy miért hanyagolják? Lehet hülyeséget kérdezek, mert régebbi a dolog, de az elmúlt 1,5 évben nekem sok minden kimaradt sajnos.Shawn84
Schneider tavaly hozta Luongo szintjét (sőt), és mivel fiatalabb és olcsóbb, vele akarják folytatni, Luongo trade blockon van lassan egy éve.

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
www.jegkorongblog.hu/2013/02/05/siessen-aki-vb-jegyre-vagyik/Rajna
A kazahok ellen kíváncsi vagyok a csapatra, arra az egy napra biztos kimegyek. Előtte olasz-brit, az sem lesz rossz kis meccs.danyly
De, az rossz lesz 😊 ahogy szerintem a magyar-kazah is, ne legyen igazam, de a kazahok sokkal jobbak sajna. Pláne ha lesz Dallman, Antropov, stb.

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
www.jegkorongblog.hu/2013/02/05/siessen-aki-vb-jegyre-vagyik/Rajna
A kazahok ellen kíváncsi vagyok a csapatra, arra az egy napra biztos kimegyek. Előtte olasz-brit, az sem lesz rossz kis meccs.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Kilenc meccsen ez már az ötödik hosszabbításos meccsünk volt, de most végre nem hagytuk a dolgot a lutri rávezetésre. Tanev nagyon szép gólt lőtt, de inkább az előkészítés dicsérendő. Na meg persze előtte az egyenlítő gólt vágó Bieksa bombáját sem felejtsük el. Jó kis meccs volt, a defense továbbra is akadozik. Ezen javítani kell mindenképp. Luongo beállítása (és ott megtartása kezdőként) is sokat jelentett.danyly
Luongo összeveszekedett az edzővel, vagy miért hanyagolják? Lehet hülyeséget kérdezek, mert régebbi a dolog, de az elmúlt 1,5 évben nekem sok minden kimaradt sajnos.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kilenc meccsen ez már az ötödik hosszabbításos meccsünk volt, de most végre nem hagytuk a dolgot a lutri rávezetésre. Tanev nagyon szép gólt lőtt, de inkább az előkészítés dicsérendő. Na meg persze előtte az egyenlítő gólt vágó Bieksa bombáját sem felejtsük el. Jó kis meccs volt, a defense továbbra is akadozik. Ezen javítani kell mindenképp. Luongo beállítása (és ott megtartása kezdőként) is sokat jelentett.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
www.jegkorongblog.hu/2013/02/05/siessen-aki-vb-jegyre-vagyik/

több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 603 — Panthers fan
Vokoun lol

 youtu.be/Z4mCqwLWbzA

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A VérKacsák mindenkit legyalulnak! Tiszta 2006 van 😀Shawn84
Nagyon komoly meccs volt, és a legszebb hogy úgy lőtt 7 gólt a csapat, hogy abból négyet a negyedik sor szerzett.
Pedig a játékvezetők korrekten megadták a szokásos segítséget a Kingsnek, ha már regnáló bajnokok.
Stoll ütközése Fowleren még akár eltiltást is érhetne.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A VérKacsák mindenkit legyalulnak! Tiszta 2006 van 😀
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Amilyen idióta gólokat kaptunk, olyanokat is lőttünk. Végre van egy W, három vereség után. Ideje volt. Most 3 meccs sorozatban otthon. Jó lenne ezt a 3-6-os mérleget egy kicsit feljebb tornázni.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Calgary 47 lövés, zacskó. Elképesztő mennyire hatástalan a támadójátékuk.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most nézem így teljesüljön minden kivánságom 😛 ma is 8 kor kezdünk a Sens ellen remélem visszavágunk.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Húúú ez gyönyörű volt nagyon rég láttam ilyet a Habstól igazán reményt keltő bár még nagyon az elején vagyunk, de Millert az utóbbi időben nem nagyon tudtuk megszórni sőt mást sem. Így tovább fiúk és akkor szép idényünk lesz 😀 (játszhatnának máskor is hasonló időpontban 😛)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Idén eddig mi vagyunk a leginkább közönségszórakoztatóak.Shawn84
Ezt a tegnapi meccs után maximálisan adom. Bár 23 csapatot nem láttam még idén játszani, de akkor is.
Nagyszerű a csapat, úgy támadásban, mint védekezésben. Régen volt, amikor még a negyedik sor is konstans gólveszélyt jelentett az ellenfél kapujára, ám idén ez van.
A Palmieri-Ryan-Selänne sor félelmetes volt; az pedig valahol szép, hogy a 1st PP unitban a 21 éves Cam Fowler és az első NHL meccsét játszó, szintén 21 éves Sami Vatanen alkotta a bekkpárt. Utóbbi egyébként nagyon komoly első meccset játszott.

Ha a helyzetkihasználáson javít a csapat, bármire képes lehet. Persze 6 meccs nem sok, ám az eddigiek alapján nagyon boldog és bizakodó vagyok.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hát ugye ha szurkolni akarsz, akkor a szurkolói szektorokba, de oda sztem már nincs hely (én az utolsók egyikét happoltam el Karácsony tájékán). Esetleg a melléjük lévőkbe. Ha a meccsből akarsz minél többet látni, akkor a középső szektorok a jók, anyagi okok miatt a 119-est ajánlom. De persze mindenhonnan élmény 😊Rajna
Én is ezt a 119-et néztem ki. Persze ha van még hely. Csak 1 nap tudok felmenni, és 19.-én akarok.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát ugye ha szurkolni akarsz, akkor a szurkolói szektorokba, de oda sztem már nincs hely (én az utolsók egyikét happoltam el Karácsony tájékán). Esetleg a melléjük lévőkbe. Ha a meccsből akarsz minél többet látni, akkor a középső szektorok a jók, anyagi okok miatt a 119-est ajánlom. De persze mindenhonnan élmény 😊

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Voltatok már a Pap László Arénában hoki meccsen? Hova érdemes jegyet venni? Div 1-es VB-re?