NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 5 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csuda vigye el csak fordítottak a "Pici Macik" 😀 muszáj lesz verni a Pingvineket bár nagy csodának élném meg ha még ez is sikerülne, akkor már igazán kezdenék reménykedni benne, hogy van esélyünk rájátszásba jutni. Therrein is bizonyítani akarhat volt csapata ellen.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
15-3-1 😊 😊

es most harom egymast koveto meccs jon a coyotes ellen. mini playoff!Mikey
Sivatag széria 😀 Kettőt behúzunk
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
15-3-1 😊 😊

es most harom egymast koveto meccs jon a coyotes ellen. mini playoff!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
A jövő No.1. draft pickje, Connor McDavid:  www.nytimes.com/2013/02/18/sports/hockey/connor-mcdavid-excels-in-ontario-hockey-league-and-is-on-way-to-stardom.html?pagewanted=all&_r=0

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Lehet hogy most 5 nap pihi van, de aztán jön 5 meccs 7 nap alatt.Mikey
Jaja az igaz. Megint beleestem abba a hibába hogy nem számoltam a rövid februárral. Azt hittem közte lesz mége gy 3-4 napos pihi.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Lehet hogy most 5 nap pihi van, de aztán jön 5 meccs 7 nap alatt.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hogy van az, hogy 6 nap telik el 2 meccsünk között? Nem túl gyakran fordul ez elő NHL-ben. Idén meg még sűrűbb a program.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Viktor Fasth 8-0-0-s kezdését 2 éves, 5.8 milliós szerződéssel honorálta Bob Murray.
Jövőre 2.4 millió, aztán 3.4 millió dollár.
Egyrészt marha korai, másrészt Jónás csomagolhat.Mikey
Hát őő. Nem feltétlenül a legjobb döntés. Ezt meg lehetett volna lépni később is.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Viktor Fasth 8-0-0-s kezdését 2 éves, 5.8 milliós szerződéssel honorálta Bob Murray.
Jövőre 2.4 millió, aztán 3.4 millió dollár.
Egyrészt marha korai, másrészt Jónás csomagolhat.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.dcsicsak
Jól bizony. AZ NHL ezért is szórakoztatóbb és gyorsabb tempójú.Shawn84
Én ink úgy fogalmaznék h fizikálisabb és kevesebb hely van a finom cselekre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Értem, köszi. Első pillantásra azt hittem, valami U14-es mérkőzés olyan picinek tűntek a pályán 😀
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.dcsicsak
Jól bizony. AZ NHL ezért is szórakoztatóbb és gyorsabb tempójú.
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Itt európában jól nézem, hogy nagyobbak a pályák az amerikaiakhoz képest? Épp Fehérvár-Insbruck meccs megy a sportklub-on és nagyon fura 😀
Bocs az esetlegesen láma kérdésért, most kezdtem el jégkorongot nézegetni.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Lemaradtam 2-3 Anaheim meccsről, erre liga 2. helyen vagyunk 😀 Asszem csak győzelmeket nem láttam az elmúlt héten. 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Kár hogy nem ad most "korai" meccset a Sport TV, szívesen néztem volna az ágyból a Blackhawsk - Kings mérkőzést de ha jól néztem akkor holnap este 7 órától New Jersey Devils - Ottawa Senators az S2-n
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Egy kis NHL hokiestét tartottam. Először megnéztem a floridai rangadót, ahol igen fordulatos és pörgős meccsen OT után a Tampa nyert. Aztán kíváncsi voltam, hogy mire mennek a szigetlakók az ördögök ellen. Mit mondjak igen simára sikeredett a meccs. Meg mondom őszintén nem láttam még idén Islanders meccset, így azt gondolná az ember ezen meccs megnézése után, hogy nem egy rossz kis csapat. De a mutatott eredmények nem mindig (sőt) ezt tükrözik. Tavares nagy napja volt ez, igen jól játszott.
Harmadjára megnéztem a Canucks divíziójának csoportrangadóját, ahol 1-4-ről fordított és 6-4-re behúzta a meccset az Oilers. Idén először Nugent-Hopkins is betalált. Jó kis fiatal csapat ez az Oilers.

Előző játéknaphoz kapcsolódva: a Canuks-nál Henrik Sedin lett a franchise rekorder a pontok tekintetében 757 ponttal (ebből 586 assziszt). A korábbi legenda Markus Naslund rekordját adta át a múltnak. Remélem még az 1000-dik pontot is Canucks mezben éri el.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Tök tele van a csapattal. Bízom a jobb folytatásban, mert idegenben 0 a csapat. Meg még otthon.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Hajrá Rajna! 😀
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta kiJack Zoltán
Kevered a Chris Simon esettel, ez unintentional volt.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀Shawn84
A tegnap leckéje: nem olvasunk jégkorongos fórumot és/vagy topikot, amíg be nem pótoltuk kedvenc csapatunk meccsét.
BTW, sorry.Mikey
Akkor soah nem olvasnék, ugyanis 1-2 meccs hátrányban vagyok folyton. A Blues meccs pl ki is maradt.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀Shawn84
A tegnap leckéje: nem olvasunk jégkorongos fórumot és/vagy topikot, amíg be nem pótoltuk kedvenc csapatunk meccsét.
BTW, sorry.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta kiJack Zoltán
De később Chris Neil jól szájon vágta, véreset is köpött utána Cooke. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Karlsson úgy nézki hogy season out sérülést szenvedett a Pitt ellen, Cook nyírta ki
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 305 — Lájkold a zsűrit!
Jarmo Kekalainen lett a Blue Jackets új GM-je, az első európai GM az NHL-ben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉Mikey
Ebbe sikerült belefutnom. De azért már megnézem. 😀