NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!Habi
A 3. helyezettel szembeni 12 pontos előnynél belefér néha egy ilyen meccs.
Az mondjuk mindennek a legalja, hogy az addig összesen 3 góllal rendelkező Abdelkader ért el mesterhármast...
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Ilanders is beszerencsétlenkedett egy öngólt ami így nekünk az 5. gólunkat jelenti végre verjük őket és a Boston kikapna ténylegesen vezetnénk a csoportot. Micsoda fordulat már ezért hálás vagyok Thereinnek! 😀 😀 😀

Go Habs
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
ha meccs közben lehetne healthy scratch-cselni, akkor a Rangers kb másfél sorral fejezné be a meccset...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Öngólt ütött a Canes - üres kapura 😊 Kabaré ez a csapat.Jakehomer
nézd a dolgot a másik oldaláról! Brodeur góllal tért vissza.

Hall of Fame!
több mint 11 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 607 — Panthers fan
Öngólt ütött a Canes - üres kapura 😊 Kabaré ez a csapat.

Tepper takarodj!
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
A Florida Panthersben minden húzóember sérült?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Először találkozott két olyan csapat az NHL-ben, amely .800 feletti mutatóval áll 25 meccs után.
Ducks 4-2 Blackhawks.
😉
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 648 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2013/03/19/orizetbe-vettek-hetenyi-zoltant/

The alleged incident happened at the Arena Tavern on Satellite Boulevard in Duluth. Warrants obtained by the Daily Post stated that Hetenyi was in the establishment between 1:30 and 3 a.m. During that time, the warrants allege he “grabbed (a waitress’) buttocks with both his hands, grabbed the victim’s buttocks a second time and grabbed the victim’s breast with his hands”.

Another accusation in the warrants said that Hetenyi was yelling that “he hated all Americans” and black people, using the n-word in reference to African-Americans.

azért ez elég komoly, a nézése alapján nem csak pia volt a dologban...

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Pedig ő értelmes gyereknek tűnt számomra, nem néztem volna ki ezt belőle.Schleck
Fene tudja, nekem azért gyanús a xenofóbia az "amerikaellenes" beszólások jelentése miatt. Persze minden lehet, de én nem vagyok teljesen biztos abban, hogy tényleg zaklatott.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Pedig ő értelmes gyereknek tűnt számomra, nem néztem volna ki ezt belőle.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.somoskovig
Izgatottan várom, hogy ebből mi igaz. De ha minden akkor ritka hülye gyerek ez. Még ha be volt baszva akkor is.
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
 sportgeza.hu/jegkorong/2013/03/19/szexualis_zaklatassal_vadoljak_a_magyar_hokikapust/

Hát, ehhez csak gratulálni tudok.

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ryan Getzlaf 8 éves szerződéshosszabbítást írt alá a Ducksszal. Állítólag 8.25 millió dollár per év átlagban.

Sok a 8 év, és sok a 8+ millió is, de ezt muszáj volt meglépnie Murraynek és Samueliéknek. Elvégre a csapat kapitányáról van szó.

Felkészül Corey Perry...Mikey
...és megkapta ő is a maga 8 éves szerződését, 8,625 millió per év. 😊 😊

Nem szoktam hozzá ahhoz, hogy a Ducks ilyen szerződéseket köt, de örömteli, hogy Samueliék 135 milliót áldoztak az ikrekre.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azért "kedves" volt a román bíró a MOL Liga döntő 4. meccsén. Szépen korcsolyázgatott amíg szólt a Székely Himnusz. Kicsit sem volt provokatív.danyly
Az a 3. meccsen volt, a 4.en már rájuk szóltak szerintem 😊

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért "kedves" volt a román bíró a MOL Liga döntő 4. meccsén. Szépen korcsolyázgatott amíg szólt a Székely Himnusz. Kicsit sem volt provokatív.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Hát ez az idei Caps nem ér két forintot sem sajnos, lehet itt takarózni a kevés felkészülési idővel de a többieknek sem volt több
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Anaheimba került a liga egyik legjobb bulielhozója, David Steckel. Ezzel a csapat egyik nagy gyengesége lett részben orvosolva.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Wind of Change:

 www.jegkorongblog.hu/2013/03/16/megvan-az-nhl-uj-csoportbeosztasa/

Habs drukkolóként a Detroit érkezésétől annyira nem vagyok boldog. Gyorsan meg kéne nyerni idén a SC-t 😛 20 év után ideje lenne. A rájátszást talán már elérjük, mondjuk ehhez még jó lenne ma a Devilst megverni.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hát konstansan hozza a pontokat, egy kiugró meccse volt egy mesterhármassal, de annyi. Attól függ hogy milyen statok számítanak fenteziben.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Perry és Bonino nélkül is SO győzelem Dallasban.
1 meccsel kevesebbet játszva van 4 pontra a ligaelső B-hawks, nagyon komoly.
Az év furcsaságát mi sem mutatja jobban, hogy a házi góllövőlista élére Cogliano állt a tegnapi góljával. (Tavaly 82 meccsen 13 gólig jutott, idén 26 meccs után már 10 találatnál jár.)Mikey
Megéri betenni fantasyba kezdőnek? Ugyanis idén még nem volt szerencsém Ducks meccshez így nem tudom hogy mennyire lehet hosszan tartó ez a formája de egy szélső posztra mindenképp oda férhetne ilyen Gionta,Hansen,Folgino,Dwyer konkurencia mellett
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Perry és Bonino nélkül is SO győzelem Dallasban.
1 meccsel kevesebbet játszva van 4 pontra a ligaelső B-hawks, nagyon komoly.
Az év furcsaságát mi sem mutatja jobban, hogy a házi góllövőlista élére Cogliano állt a tegnapi góljával. (Tavaly 82 meccsen 13 gólig jutott, idén 26 meccs után már 10 találatnál jár.)
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúú de jó kis meccs volt ez a Canucks-Predators. H. Sedin rávezetéses gólja igen szép volt. Első 10 percben két bunyó, második harmadban össz. 4 lövésből (!) 2 gól (Rinne-t le is cserélték).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Úgy alakult a tegnapi meccsnapon, hogy Fasth megsérült a reggeli edzésen, és már nem volt idő felhívni backup goalie-t, így vészmegoldásként húzott egy érdekeset a Ducks:  www.ocregister.com/sports/sikich-499478-ducks-game.html

Nagy sztori lett volna ha bejön az 5-0, ahogy Boudreau mondja. 😊Mikey
Én meg egyszer hagyok ki meccset és ilyenek történnek.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Úgy alakult a tegnapi meccsnapon, hogy Fasth megsérült a reggeli edzésen, és már nem volt idő felhívni backup goalie-t, így vészmegoldásként húzott egy érdekeset a Ducks:  www.ocregister.com/sports/sikich-499478-ducks-game.html

Nagy sztori lett volna ha bejön az 5-0, ahogy Boudreau mondja. 😊