NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A mai meccset nem adja a Sport TV???

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az a kemény hogy 17-18 éves az egész csapat.gabokocka
Én is pont ezt néztem most, nem semmi.
Amúgy mi a legjobb liga most női jégkorongban, a CWHL? Van oda esélye bekerülni mondjuk Huszák Alexandrának?Schleck
Az U18-as vébé után kimehetett a csapat turnézni Kanadába, ha ott felfigyeltek rá, ki tudja. De amúgy nem sok, itt olyan nagy a különbség Észak-Amerika és a világ közt, hogy európainak nem sok esélye van bekerülni sehová, még a svédeknek sem igazán.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Passz nem tudom.
De 2018-ban Pyongchangban lesz a téli olimpia, oda sztem akár ki is juthatunk...
Ne feledjük a korosztályos A csoportos VB-n a tavalyi feljutás után idén sikerült bennmaradni, hatodikak lettek ha jól emlékszem.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az a kemény hogy 17-18 éves az egész csapat.gabokocka
Én is pont ezt néztem most, nem semmi.
Amúgy mi a legjobb liga most női jégkorongban, a CWHL? Van oda esélye bekerülni mondjuk Huszák Alexandrának?

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Az a kemény hogy 17-18 éves az egész csapat.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csajok a feljutás küszöbén:

 new.livestream.com/nzihl/game15gabokocka
Csak bele-bele néztem most így a videóba, de igen ügyesnek tűntek a lányok, gratula nekik! 😊
És a kommentátor lelkesedése is kemény volt. 😀

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Meg is van! A fiúktól is jó volna ez az eredmény az olaszok ellen 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Csajok a feljutás küszöbén:

 new.livestream.com/nzihl/game15

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
A Red Wings-Blackhawks csoportellenfelekként az utolsó meccsüket játszották egymás ellen.füligjimmy
és nem mellesleg 4-0-al söpörtük be a szériát 😊

Yale-Quinnipiac NCAA-döntő folyik épp Pittsburghben, ha esetleg valakit érdekel
 www.firstrow1.eu/watch/137666/1/watch-espn.html

szerk.: háh, Drew LeBlanc lett a college hockey legjobb játékosa 2013-ban, Blackhawks-szal kötött 1 éves szerződést pár napja


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Montreál halihó PO ott már nekem mindegy ki jön szembe mindenkit meg kell verni 20 hosszú év SC nélkül.... akár csak a magyar foci igaz az már meglesz 30 is lassan világesemény nélkül😀
több mint 11 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Red Wings-Blackhawks csoportellenfelekként az utolsó meccsüket játszották egymás ellen.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-vb-hetenyi-kimaradt-a-vegleges-keretbol-2235033

Hetényi kimaradása nem kicsit meglepő (és érdekes) a történtek után,gabokocka
Két lehetőség van: vagy az ügyében lehet, hogy fejlemények jönnek a jövő héten, vagy pedig mentálisan nem volt a topon. Ettől persze még én is meglepődtem, de minden bizonnyal így is-úgy is Levi megy majd a brit-kazah-olasz-japán négyes ellen.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
 www.nemzetisport.hu/jegkorong/jegkorong-vb-hetenyi-kimaradt-a-vegleges-keretbol-2235033

Hetényi kimaradása nem kicsit meglepő (és érdekes) a történtek után,

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az lehet, hogy csak a SportM adja élőben a Hoki Vb meccseket?Shawn84
azt hiszem csak az elsőt


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Az lehet, hogy csak a SportM adja élőben a Hoki Vb meccseket?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
de hogy nem bírjuk leverni a Columbust már másodszor a szezonban az rejtély...
same old Sharks 😀 ma este Red Wings alázás gyógyír lesz

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Schneider beteg lett, Luongo nagy meglepetésre kezdett és leigazoltuk a Dinóktól Dustin Butler-t. Hogy mik vannak?!
Heccelték is a kispadon Vigneault, hogy állítsa már be a srácot a végére (4-1-re vezettünk, és volt még 2:30 hátra), hogy szagoljon már egy kis NHL levegőt. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Frozen Four (NCAA négyes hokidöntő) ma este

22:30-tól Yale vs. UMass-Lowell
02:00-től Quinnipiac vs. St. Cloud State

helyszín a Pittsburgh Penguins arénája


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Bruins fanok lehet lájkolni:
 www.facebook.com/BostonBruinsHungary

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
jó lesz ez a válogatott, pláne a Sofi-Bartalis sor

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Húúúú de jó kis meccs volt ez a Coyotes ellen! Tiszta PO hangulatom volt már. 😊 Schneider ötödik SO (karrier kilencedik) idén! Kezdem úgy érezni jó lesz ez a PO. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
és akarnak egyet LA-be is
 bleacherreport.com/articles/1596079-nhl-reportedly-planning-2014-kings-ducks-outdoor-game-at-dodger-stadium?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=nhlstero
Mókás.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
 www.sbnation.com/nhl/2013/4/7/4193274/nhl-winter-classic-2014-ann-arbor

Újra Ann Arborban lesz a Winter Classic.empty taxi
és akarnak egyet LA-be is
 bleacherreport.com/articles/1596079-nhl-reportedly-planning-2014-kings-ducks-outdoor-game-at-dodger-stadium?utm_source=newsletter&utm_medium=newsletter&utm_campaign=nhl


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.zavi27
Vagy ránézhetsz a keretre és gondolkozhatsz. Chenromaz láthatóan 4. sorban grindersort akar csinálni, a két Nagy erre jó lehet. Galaniszt én mondjuk sajnálom, de centerből nagyon el vagyunk látva és ő maradt most ki. Persze mondjuk egy Kovács Csabánál biztos jobb, én helyette benntartottam volna, de összesen ennyi meglepő történt most. Szappanosék percembernek nem jók.Rajna
kb. ennyi, nem kell belelátni minden baromságot. tutira az olasz és kazah meccsre akar készülni Chenromaz ezekkel a játékosokkal.petey
Ok, végül is az becsülnivaló hogy van saját koncepciója, terve, ezt a keretet felmérve gondolta ki, ritka az ilyen. Ha bejön nagy húzás lesz, ha nem akkor is övé a felelősség, tiszta képlet.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.zavi27
Vagy ránézhetsz a keretre és gondolkozhatsz. Chenromaz láthatóan 4. sorban grindersort akar csinálni, a két Nagy erre jó lehet. Galaniszt én mondjuk sajnálom, de centerből nagyon el vagyunk látva és ő maradt most ki. Persze mondjuk egy Kovács Csabánál biztos jobb, én helyette benntartottam volna, de összesen ennyi meglepő történt most. Szappanosék percembernek nem jók.Rajna
kb. ennyi, nem kell belelátni minden baromságot. tutira az olasz és kazah meccsre akar készülni Chenromaz ezekkel a játékosokkal.