NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hát a hokis fiúkban szinte soha nem kellett csalódni, ezért imádjuk őket annyira, de ma sajnos nagy csalódást okoztak. Ez van.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Nekem csak két kérdésem van:

1. Miért nem lehet időt kérni, mondjuk 4-3-nál hogy kicsit rendbe tegyük a dolgokat fejben???

2. Miként lehet olyan szívtelenül flegmán odavágni a büntetőt ahogy Ladányi tette, vagy csak én látom bele.....amit nem kéne....

A Kazahok ellen nagy csoda kéne....dande
4-2-nél kellett voln az első TO
Godó ilyen, nagyon fasza csuklója van, kb 10/9-szer beveri, viszont van benne egyfajta leszarom, én vagyok a legjobb hozzáállás. Fehérvárról is mielőtt elküldték, sokszor csak közönségkori volt a részéről a meccs.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
magamtól kell hogy idézzek 😊

szóval "Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva..." nem azt jelenti hogy PONT a második meccsre gondoltam hanem azt akartam érzékeltetni vele hogy (figyelembe véve a sorsolást) MÁR a második meccsen elmegy/ véget ér a számolgatás érdemi része és így a későbbi részre már kevesebb izgalom jut sztem.
Remélem jól értettem mi volt a problémád.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem csak két kérdésem van:

1. Miért nem lehet időt kérni, mondjuk 4-3-nál hogy kicsit rendbe tegyük a dolgokat fejben???

2. Miként lehet olyan szívtelenül flegmán odavágni a büntetőt ahogy Ladányi tette, vagy csak én látom bele.....amit nem kéne....

A Kazahok ellen nagy csoda kéne....
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
ne haragudj de én speciel tegnap is ugyanezt gondoltam (mármint hogy ez a játék nem lesz elég, tegnap sem voltam elragadtatva), olvass vissza mielőtt te írsz bullshitet.

Nem temetek semmit, csak szerintem ezek után a feljutásról beszélni nem nagyon érdemes, és igen, leírom újra: nem az eredmény miatt, hiszen matematikailag még simán meglehet, de a mutatott játék alapján ezt várni azért rózsaszín nekem. Nem hiszem hogy 1 nap elég kijavítani azt ami nem csak a fejekben probléma, szerintem most ez a keret kevesebbet tud, ennyi.davemayer
És ha tegnap is ezt mondtad, akkor már végképp felmerül a kérdés, hogy miért a második meccsen ér véget a vb?
De hagyjuk, nem fogjuk megérteni egymást úgysem. 😊

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
na ami tegnap látszott az sajnos ki is jött, gyengék sajnos ezt be kell látni. Van ilyen, nem lehet mindig (az itthoni viszonyokhoz képest) a csúcson lenni, fel kell nőnie egy újabb garnitúrának (vagy már itt van de nincs csapattá összegyúrva...) aki képes tovább vinni azt a színvonalat amit mostanában megszoktunk. Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva...davemayer
EZ az utolsó mondatos hülyeség nem kellett volna, ezen kívül egyetértek teljesen.Schleck
? hogy véget ér? nem tudom, de én realista vagyok, ha előzetesen a feljutás volt a cél az reálisan már nem lesz meg és NEM az eredmény miatt. Innentől tényleg csak a játékért és szurkolókért lehet (és kell!) játszani.

Kangyal szavaival maximálisan egyetértek, nem tudom edző-e de lehetne.davemayer
Ha nem az eredmény miatt írtad, akkor miért pont ma ért véget a vb szerinted? Mert ma láttad őket szarul játszani? Ez elég nagy bullshit azért. Tény, hogy szarok voltunk ma és hogy gyengébbnek tűnünk, mint vártuk, de még nem ért véget a vb. Még mindig bőven van esély a bravúrra az olaszok ellen, és továbbra is csak ennyire van szükségünk ahhoz valószínűleg, hogy meglegyen a feljutás.Schleck
ne haragudj de én speciel tegnap is ugyanezt gondoltam (mármint hogy ez a játék nem lesz elég, tegnap sem voltam elragadtatva), olvass vissza mielőtt te írsz bullshitet.

Nem temetek semmit, csak szerintem ezek után a feljutásról beszélni nem nagyon érdemes, és igen, leírom újra: nem az eredmény miatt, hiszen matematikailag még simán meglehet, de a mutatott játék alapján ezt várni azért rózsaszín nekem. Nem hiszem hogy 1 nap elég kijavítani azt ami nem csak a fejekben probléma, szerintem most ez a keret kevesebbet tud, ennyi.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
tipikus, kikapunk szar szemét szar minden 😀 jó hogy jött ez a pofánverés. na most Galanisszal is kikaptunk volna, egyszerűen fejben hullottonk atomjainkra, kérdés hogy mitől? remélem ezt kivesézik a pihenőnapon és odaverünk a Kazah nép nagy fehér gyermekeinek. és csak halkan jegyzem meg, hogy ajánlott példát venni Korea küzdőszelleméről ma, - 3-nál..

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na ami tegnap látszott az sajnos ki is jött, gyengék sajnos ezt be kell látni. Van ilyen, nem lehet mindig (az itthoni viszonyokhoz képest) a csúcson lenni, fel kell nőnie egy újabb garnitúrának (vagy már itt van de nincs csapattá összegyúrva...) aki képes tovább vinni azt a színvonalat amit mostanában megszoktunk. Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva...davemayer
EZ az utolsó mondatos hülyeség nem kellett volna, ezen kívül egyetértek teljesen.Schleck
? hogy véget ér? nem tudom, de én realista vagyok, ha előzetesen a feljutás volt a cél az reálisan már nem lesz meg és NEM az eredmény miatt. Innentől tényleg csak a játékért és szurkolókért lehet (és kell!) játszani.

Kangyal szavaival maximálisan egyetértek, nem tudom edző-e de lehetne.davemayer
Ha nem az eredmény miatt írtad, akkor miért pont ma ért véget a vb szerinted? Mert ma láttad őket szarul játszani? Ez elég nagy bullshit azért. Tény, hogy szarok voltunk ma és hogy gyengébbnek tűnünk, mint vártuk, de még nem ért véget a vb. Még mindig bőven van esély a bravúrra az olaszok ellen, és továbbra is csak ennyire van szükségünk ahhoz valószínűleg, hogy meglegyen a feljutás.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
na ami tegnap látszott az sajnos ki is jött, gyengék sajnos ezt be kell látni. Van ilyen, nem lehet mindig (az itthoni viszonyokhoz képest) a csúcson lenni, fel kell nőnie egy újabb garnitúrának (vagy már itt van de nincs csapattá összegyúrva...) aki képes tovább vinni azt a színvonalat amit mostanában megszoktunk. Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva...davemayer
EZ az utolsó mondatos hülyeség nem kellett volna, ezen kívül egyetértek teljesen.Schleck
? hogy véget ér? nem tudom, de én realista vagyok, ha előzetesen a feljutás volt a cél az reálisan már nem lesz meg és NEM az eredmény miatt. Innentől tényleg csak a játékért és szurkolókért lehet (és kell!) játszani.

Kangyal szavaival maximálisan egyetértek, nem tudom edző-e de lehetne.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Túl dramatizálják itt egy kicsit az emberek. Csalódott vagyok de nem kell itt egyből kardba dőlni szerintem.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na ami tegnap látszott az sajnos ki is jött, gyengék sajnos ezt be kell látni. Van ilyen, nem lehet mindig (az itthoni viszonyokhoz képest) a csúcson lenni, fel kell nőnie egy újabb garnitúrának (vagy már itt van de nincs csapattá összegyúrva...) aki képes tovább vinni azt a színvonalat amit mostanában megszoktunk. Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva...davemayer
EZ az utolsó mondatos hülyeség nem kellett volna, ezen kívül egyetértek teljesen.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
A hoki válogatott eddig szinte csak örömöt hozott nekünk. Viszont egy korszak véget ért sajnos.

Mindenesetre Szapporó és az A csoportos VB örök emlék marad.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Én mint jégkoronghoz nem értő, puszta érdeklődő is csalódott vagyok, mert nekem is feltűnt hogy mennyivel jobbak vagyunk, ez az utolsó harmad egy nagy WTF volt.

BTW azért a kóreai arcnak remélem nincs komoly baja.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
na ami tegnap látszott az sajnos ki is jött, gyengék sajnos ezt be kell látni. Van ilyen, nem lehet mindig (az itthoni viszonyokhoz képest) a csúcson lenni, fel kell nőnie egy újabb garnitúrának (vagy már itt van de nincs csapattá összegyúrva...) aki képes tovább vinni azt a színvonalat amit mostanában megszoktunk. Az hogy ez a VB a második meccsen véget ér elég durva...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
nem ezen fog múlni, (hacsak nem körbeverés lenne) de ilyen játékkal nem kell sokáig izgulnunk 😕clbass
hát most már nem jó, ha hosszabbításban fogjuk meg a két nagy egyikét, rendes játékidőben kell, plusz ugye még mindig bízni kell abban, hogy akit elkapunk kikapjon a másiktól.
de a mai után én a harmadik helyet aláírnám.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
nem ezen fog múlni, (hacsak nem körbeverés lenne) de ilyen játékkal nem kell sokáig izgulnunk 😕
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Ha kétszer simán lecumizunk a japó meccsen még akár a bennmaradás is múlhat,

ja és újvárosban most érdeklődhetnek a konditerembérlet után...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Az komoly, itthon Koreától kikapni, ez szégyen...
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
hát bakker.

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kikaptunk egy ilyen harmatgyenge csapattól, ez szégyen.
Egy agyonnyert meccset buktunk el a könnyelműsködésünk és látványos leeresztésünk után.. Ez roppant kínos és elkeserítő.
Ilyen mentalitással és lélekkel nekimenni a 2 számunkra fontos meccsnek, hát nem irigylem a Fiúkat. Az edzőnek ez a vereség az állásába kerülhet.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
na jólvan, indítsa a Kedves Vezető a rakétákat

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Cortina óta nincs normális szövkap, mindig évről évre keresünk vészmegoldást, aki adott esetben a volán padjával viszi együtt a válogatottét, ez azért hosszú távon nem működik sztem....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
A harmadik harmad + OT alapján ki kellett volna kapnunk.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Altatunk...

Nem tudom, nekem rohadtul nem szimpatikus Chernomaz, meg ahogy az egész VB keret kijelölés ment, de ezt azért nem gondoltam volna. Remélem azért behúzzuk.gabokocka
Ja, pedig ugye pont az volt a koncepció, hogy ütközősebb, keményebb emberek kellenek, ezért nem kell Galanisz. Na, komoly ütköző sorok azok, akik nem tudnak egy Korea ellen egy harmad alatt 3 gól előnyt megtartani...somoskovig
Ha rosszindulatú akarnék lenni, akkor azt mondhatnám, hogy a koreaiak egészségi állapotán látszik, hogy a keménység megvan. Viszont a játék, az nagyon nulla.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jó nagy vicc,ami történik.