NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
 www.sbnation.com/nhl/2013/4/7/4193274/nhl-winter-classic-2014-ann-arbor

Újra Ann Arborban lesz a Winter Classic.empty taxi
Most akartam írni, hogy Toronto-Detroit lesz jan. 1-én.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
 www.sbnation.com/nhl/2013/4/7/4193274/nhl-winter-classic-2014-ann-arbor

Újra Ann Arborban lesz a Winter Classic.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ma nyilatkozta Chernomaz, hogy 70 kilós játékosokat nem tud alkalmazni ebben a szisztémában. Mondjuk Nika szerintem így is elég jó védő, én sem értek egyet a döntéssel, de miután miskolciak kerültek be nagy számban, nem mondhatjuk, hogy csak a volnáso háttérhatalaom mesterkedéséről beszélünk. Miért lenne érdekük miskolciakat behívni újvárosiak helyett? A volánosok helye szerintem elég biztos volt idén, ha igazán volános lenne, Bálizs kezdene a kapuban, de szerintem nem fog. Szerinte ez a legjobb csapat, meglátjuk.Rajna
A feljutásra milyen esélyeket látsz?Schleck
30-40%. A kazahok szerintem mindenkit elvernek, kicsit zavar, hogy az utolsót akár leadhatják az olaszok ellen. Az olaszok ellen 50-50 meccs lesz, nem változtak annyit a keretek a 2 évvel ezelőttihez képest, hogy ne így legyen. A japánok ellen még beüthet egy baki, bár szerintem tavaly is látszott, hogy nem nagyon bírnak ezzel a kanadai stílussal. Korea meg a britek nem jelenthetnek gondot, ha komolyan vesszük őket. Szóval igazából szerintem minden az olasz meccsen múlik, ha azt behúzzuk, szerintem feljutunk, hacsak nem bénázunk az utolsó nap a japók ellen és a kazahok meg már lélekben hazamennek addigra. Ha viszont ott kikapunk, nem igazán látok komoly sanszot, Kazahsztán tuti nem fog kétszer kikapni ezzel a kerettel.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Én sajnálom hogy kimaradt Szapi, mert ő jászberényi és haverom is. Megérdemelte volna most hogy bekerüljön, bár valóban neki nem jó ha csak epizódszerepet kap, a Dunaújvárosban is azért volt idén jó, mert sokat játszott és nagyon érezték egymást a sorukban.
Úgy biztos jobban odafigyeltem volna a vb-re, de hát így is majd figyelgetem!
Hajrá!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hát én őszintén feljutásra nem sok esélyt látok, több szakember is azt mondja, hogy akár a 2-3-4. hely sem lenne csalódás. Azért szerintem gyengébb a csapat jóval mint 4-5 éve, és a vetélytársak most sokkal erősebbek, kiegyenlítettebb a mezőny most, mint amikor kb mi meg még max 1 csapat emelkedett ki, és mindig azon dőlt el, hogy feljutunk-e vagy sem. Persze emiatt benne lehet a csoda is most is, de nagyon nehéz lesz.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma nyilatkozta Chernomaz, hogy 70 kilós játékosokat nem tud alkalmazni ebben a szisztémában. Mondjuk Nika szerintem így is elég jó védő, én sem értek egyet a döntéssel, de miután miskolciak kerültek be nagy számban, nem mondhatjuk, hogy csak a volnáso háttérhatalaom mesterkedéséről beszélünk. Miért lenne érdekük miskolciakat behívni újvárosiak helyett? A volánosok helye szerintem elég biztos volt idén, ha igazán volános lenne, Bálizs kezdene a kapuban, de szerintem nem fog. Szerinte ez a legjobb csapat, meglátjuk.Rajna
A feljutásra milyen esélyeket látsz?

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.zavi27
Vagy ránézhetsz a keretre és gondolkozhatsz. Chenromaz láthatóan 4. sorban grindersort akar csinálni, a két Nagy erre jó lehet. Galaniszt én mondjuk sajnálom, de centerből nagyon el vagyunk látva és ő maradt most ki. Persze mondjuk egy Kovács Csabánál biztos jobb, én helyette benntartottam volna, de összesen ennyi meglepő történt most. Szappanosék percembernek nem jók.Rajna
Ok, gondoltam, hogy van azért szakmai magyarázatata is jópárnak, de a tendencia, meg hogy Galaniszt kihagyta azért fura kicsit. Nekem mindegy mondjuk, legyen jó válogatott, botrányok, ellentétek nélkül. A vbbérletem már megvan november óta😊zavi27
Ma nyilatkozta Chernomaz, hogy 70 kilós játékosokat nem tud alkalmazni ebben a szisztémában. Mondjuk Nika szerintem így is elég jó védő, én sem értek egyet a döntéssel, de miután miskolciak kerültek be nagy számban, nem mondhatjuk, hogy csak a volnáso háttérhatalaom mesterkedéséről beszélünk. Miért lenne érdekük miskolciakat behívni újvárosiak helyett? A volánosok helye szerintem elég biztos volt idén, ha igazán volános lenne, Bálizs kezdene a kapuban, de szerintem nem fog. Szerinte ez a legjobb csapat, meglátjuk.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.zavi27
Vagy ránézhetsz a keretre és gondolkozhatsz. Chenromaz láthatóan 4. sorban grindersort akar csinálni, a két Nagy erre jó lehet. Galaniszt én mondjuk sajnálom, de centerből nagyon el vagyunk látva és ő maradt most ki. Persze mondjuk egy Kovács Csabánál biztos jobb, én helyette benntartottam volna, de összesen ennyi meglepő történt most. Szappanosék percembernek nem jók.Rajna
Ok, gondoltam, hogy van azért szakmai magyarázatata is jópárnak, de a tendencia, meg hogy Galaniszt kihagyta azért fura kicsit. Nekem mindegy mondjuk, legyen jó válogatott, botrányok, ellentétek nélkül. A vbbérletem már megvan november óta😊
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.zavi27
Vagy ránézhetsz a keretre és gondolkozhatsz. Chenromaz láthatóan 4. sorban grindersort akar csinálni, a két Nagy erre jó lehet. Galaniszt én mondjuk sajnálom, de centerből nagyon el vagyunk látva és ő maradt most ki. Persze mondjuk egy Kovács Csabánál biztos jobb, én helyette benntartottam volna, de összesen ennyi meglepő történt most. Szappanosék percembernek nem jók.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szinte össze újvárosi kimarad a hokivb keretéből?! Ennyire sok jó spílerünk van, főleg az aranygeneráció után? Ocskayliga tényleg sajnos.
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Gaborik is bekezdett a Jacketsnél, eddig úgy tűnik hogy mind a két fél jól járt a traddel , aztán majd kiderül hogy meddig tart ki az "újak" lendülete
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
Clowe is elmehet a francba. Egész szezonban nem lőtt nálunk gólt, pillanatokkal ezelőtt meg betalált Fleury hálójába. Hihetetlen.shawnka
Clowe és a Gaborik helyére érkezett Derick Brassard, John Moore kettős, Boyle-lal kiegészülve, összesen 12 pontot termelt. azért ez nem szar


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Luongo velős véleménye: "My contract sucks!" 😊
Jött Derek Roy a Stars-ból. Mondjuk center poszton nem állunk valami jól, így azért érthető. Pontokat is tud szerezni a srác, de inkább előkészítő. Kesler, Malhotra sérült, Lapierre 4. soros és marad az egy szem H. Sedin.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Boyle miyen gólt akasztott már? azt hittem ilyen nincs NHL-ben 😀

Torres és Hannan. Hannan egyértelmű depth move, amikor itt volt egy boss volt 😀 Torres meg...hát nem tudom, van elég törleszteni valója a phoenixi évei után. egy esélyt megérdemel, mondjuk az a 3. kör eléggé fejvakarós.

The Sharks signed Matt Irwin to a two-year, $2 million extension. Nagyon helyes, már 5 gólnál jár mint bekk

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
Clowe is elmehet a francba. Egész szezonban nem lőtt nálunk gólt, pillanatokkal ezelőtt meg betalált Fleury hálójába. Hihetetlen.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát Gaborikot nem sajnálom, hogy arrébb költözött viszont ezt a Davis Drewiske-t nem nagyon ismerem aki hozzánk jött sztem csak roster helykitöltőnek. Bár cáfoljatok meg ha jobban ismeritek.
Ma kivételesen a Philly ellen drukkolok 😛 Go Habs
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.shawnka
Remélem Boylet azért megtartja a Sharks


Gaborik -> Blue Jackets
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.shawnka
Hát miattuk nem lesz bajnok a SJ.

Nálunk meg csak peremember csere van. McMillan-Lombardi a Coyotesal.Shawn84
Bár kedvelem, de McMillanért nem kár. Ám hogy Lombardi hova és minek, azt nem vágom.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nálunk meg csak peremember csere van. McMillan-Lombardi a Coyotesal.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?zavi27
Handzus a 2 év altt lőtt 1 gólt. Clowenak lejár a szerződése(14M), és ő sem lesz fiatalabb, Murray is kiöregedett. semmi pánik nincs itt, végre hozzányúltak a csapathoz és jönnek fel a harapós fiatalok, Nieto pl vagy Kennedy, Irwin. elég volt a 1 and done PO szereplésből.
Marleau szerintem marad, azért ő a klub arca és ikonja, akit jövőre eltradelnek az szerintem Jumbo Joe lesz.petey
Hát legyen így, reméljük!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
jött Scott Hannan és Raffi Torres. nálam okosabbak értékelhetik ezt nyugodtan.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?zavi27
Handzus a 2 év altt lőtt 1 gólt. Clowenak lejár a szerződése(14M), és ő sem lesz fiatalabb, Murray is kiöregedett. semmi pánik nincs itt, végre hozzányúltak a csapathoz és jönnek fel a harapós fiatalok, Nieto pl vagy Kennedy, Irwin. elég volt a 1 and done PO szereplésből.
Marleau szerintem marad, azért ő a klub arca és ikonja, akit jövőre eltradelnek az szerintem Jumbo Joe lesz.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
csak elment Clowe, viszont Flyer helyett Ranger lett.shawnka
2-3. körös pickek, jövőre egy conditional pick.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
csak elment Clowe, viszont Flyer helyett Ranger lett.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 074 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jagr -> BruinsJack Zoltán
Neeeeeeeeeeeee már nagyon tart tőlünk a Pens meg a Bruins egyikbe Iginla másikba Jagr de így is a végén mi nyerünk go Habs 😛 😀