NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Altatunk...

Nem tudom, nekem rohadtul nem szimpatikus Chernomaz, meg ahogy az egész VB keret kijelölés ment, de ezt azért nem gondoltam volna. Remélem azért behúzzuk.gabokocka
Ja, pedig ugye pont az volt a koncepció, hogy ütközősebb, keményebb emberek kellenek, ezért nem kell Galanisz. Na, komoly ütköző sorok azok, akik nem tudnak egy Korea ellen egy harmad alatt 3 gól előnyt megtartani...

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
És Rajna fogott már három olyat, hogy na, míg mi lövésig nem jutunk el 30 perce

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Nem pörgünk eléggé fejben. Had ne mondjam mennyivel jobbnak gondoltam magunkat. Ha ma nyernénk is, akkor is csak szerdáig hitegethetjük magunkat maximum.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Altatunk...

Nem tudom, nekem rohadtul nem szimpatikus Chernomaz, meg ahogy az egész VB keret kijelölés ment, de ezt azért nem gondoltam volna. Remélem azért behúzzuk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
nem kicsit ciki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ebben a harmadban lejátszottak minket a pályáról a koreaiak.

több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
14 perc 1 lövés. Bocs 2.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Úristen, szegény Rajna mennyire egyedül hagyják mindíg

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a kazah csapat nagyon kilóg ebből a a div. mezőnyből 5-0-ra mosták le a Briteket.
Tegnap küzdöttünk, nehéz meccs volt, de végig nyomtunk és megérdemelten nyertünk.
Ma be kell húzni és készülni a 2 sorsdöntő meccsre, ahol komoly bravúr kell majd az olaszok ellen is, hogy a vágyaink teljesüljenek.
Hajrá Magyarok!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.jegkorongblog.hu/2013/04/13/breking-szakmaznak-a-jegkorongblogon/
kis szakmázgatás

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A japók sztem elfáradtak, meg a bírókkal sem voltak jóban ma, ez tovább fárasztotta őket. De nincs ezzel nagy baj ,most hajrá britek.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem a hangulat sehol nem volt a két évvel ezelőttihez képest. A 4(5)-2 amúgy simán jó a britek ellen, főleg Murphy teljesítményével. Ezeket nemigen lehet agyonverni.Rajna
Csak masokat is szorongassanak meg ennyire kemenyen, ne adj isten pontot is elcsiphetnenek, pl mar ma a kazahok ellen is.zavi27
Biztos, hogy fognak még pontot szerezni, ha máshol nem Korea ellen 😊 de mindig bennük szokott lenni egy erősebb csapat elkapása.Rajna
Hat a mai nap utan okosabbak leszunk, most pl Olaszok siman alazzak 4-0 mar a japanokat, akik elegge megszorongattak Kazahsztant tegnap, es azt hittem joval jobb csapat, erre most kozuk nincs a meccshez. Lehet ez lesz ma a kazah-brit derbin is.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem a hangulat sehol nem volt a két évvel ezelőttihez képest. A 4(5)-2 amúgy simán jó a britek ellen, főleg Murphy teljesítményével. Ezeket nemigen lehet agyonverni.Rajna
Csak masokat is szorongassanak meg ennyire kemenyen, ne adj isten pontot is elcsiphetnenek, pl mar ma a kazahok ellen is.zavi27
Biztos, hogy fognak még pontot szerezni, ha máshol nem Korea ellen 😊 de mindig bennük szokott lenni egy erősebb csapat elkapása.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Szerintem a hangulat sehol nem volt a két évvel ezelőttihez képest. A 4(5)-2 amúgy simán jó a britek ellen, főleg Murphy teljesítményével. Ezeket nemigen lehet agyonverni.Rajna
Csak masokat is szorongassanak meg ennyire kemenyen, ne adj isten pontot is elcsiphetnenek, pl mar ma a kazahok ellen is.zavi27
úgyúgy.
nem volt tragikus meccs tegnap, kellett hogy 4 sorozzunk, így kifárasztottuk a briteket. sajnos Levi pillangóvadászaton volt az első gólnál, de belefért szerencsére, mert utána volt tartás benne és bizony nagyon jó formában védett, remélem visszajönnek a mozdulatok teljesen, és elmúlik a lámapláz. ma meg talán Rajna Miki lesz soron. be kell húzni ma és akkor szerdára rápihenünk a kazah-okra, ami nem gyenge meccs lesz, gyorsak, erősek. lőni kell ellenük, nem pedig húzogatni.
szurkolás nem volt rossz, de sok a színházdrukker.
Hajrá Magyarok!

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem a hangulat sehol nem volt a két évvel ezelőttihez képest. A 4(5)-2 amúgy simán jó a britek ellen, főleg Murphy teljesítményével. Ezeket nemigen lehet agyonverni.Rajna
Csak masokat is szorongassanak meg ennyire kemenyen, ne adj isten pontot is elcsiphetnenek, pl mar ma a kazahok ellen is.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem a hangulat sehol nem volt a két évvel ezelőttihez képest. A 4(5)-2 amúgy simán jó a britek ellen, főleg Murphy teljesítményével. Ezeket nemigen lehet agyonverni.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szokásos, óriási hokiélmény volt, nagyon kemény, kiegyenlített meccsel. 3. harmad pl. végig a britekké volt, de a 2. harmad első 10 perce viszont szenzációsra sikerült. És haát a meg nem adott gól, meg a végén az a kamu kiállítás, de Szuper hatalmas bravúrjaival kihúztuk. Csak így tovább!
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nagyon jó volt a hangulat, de minden egyes alkalommal megállapítom, hogy még egy ilyen elbaszott csarnokot, mint a sportaréna, sehol sem sikerült építeni...
Nehéz szülés volt, de csak meglett a végén, mondjuk a bírók ritka buzik voltak, már amennyire a helyszínen meg lehetett ítélni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 709 — "Grammar maci"
na csak meglett... mondták hogy csupa kemény meccs lesz, igaz is de ennél biztos hogy több kell majd, első meccsnek nem volt rossz de még bőven van mit csiszolni, nincsenek készen sztem és nem tudom hogy ez a pár nap mire lesz elég ilyen téren. HAJRÁ!!!

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Remélem mindegy már, de ez valami egészen nevetséges ítélet.

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát komoly helyzetei vannak a briteknek az egyszer biztos.

Ez a csapat már nem az, amely 2-3 éve volt.

Na 4-2. Innen csak meglesz.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nem értek hozzá egyáltalán egyáltalán, de csak nekem tűnik úgy, hogy ehhez a védekezéshez a csapat nem elég jó korcsolyázásban?

több mint 11 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Buzi Barka fontosabb.

Hajrá magyarok!!!!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 263 — Tyrone Creek
A mai meccset nem adja a Sport TV???Bazzani
 www.youtube.com/user/magyarjegkorong/featured?v=IeDZLEAxfug
több mint 11 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 580 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
A mai meccset nem adja a Sport TV???Bazzani
sportM elvileg