NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
2 pont elég ha 3at szerzünk japán ellen, egymás elleni számít nem?

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sajna a feljutáshoz még nyerni kell pénteken, mert különben a kazahok tuti visszaelőznek.Rajna
tudom, nem lehet arra játszani de a rendes játékidős döntetlen (tehát 1 pont) is elég lehet nem?davemayer
A 2 pont is kevés lehet, ha a kazah-digón hosszabbításos kazah siker lesz utána. Márpedig szerintem ha ki tudnak minket golyózni, ki fognak. Szóval kell a 3 pont sajna.

Amúgy ha az olaszok verik a kazahokat rendes játékidőben, akkor elég a japókat verni, de ez szerintem nem fog bekövetkezni, pláne, ha a digók addigra már feljutottak.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Sajna a feljutáshoz még nyerni kell pénteken, mert különben a kazahok tuti visszaelőznek.Rajna
tudom, nem lehet arra játszani de a rendes játékidős döntetlen (tehát 1 pont) is elég lehet nem?

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Nagyon nagy meccs volt! A kazahok a Korea elleni zakó után úgy gondolták simán behúzzák ellenünk a meccset. Csakhogy! Fiaink óriásit küzdöttek, minden tiszteletem az övék! Gratulálok az egész csapatnak! Az olasz meccs lesz nekünk a döntő és most már bármi lehet.
Addig is go Colorado Avalanche! Irány az utolsó hely, hogy miénk legyen az 1. draft cetli!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szar volt ez élőben mondhatom 😊 plusz objektíven nézve is elég gecik voltak sztem a bírók, Kolesznyik meg gecijó. Szóval nem is mákolt/hazai pályázott győzelem volt.

Sajna a feljutáshoz még nyerni kell pénteken, mert különben a kazahok tuti visszaelőznek.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Kangyal már nem először nyilatkozik roppant szimpatikusan, érdemes hallgatni!Bruschi85
Kangyal 4 Miniszterelnök! mindig is bírtam a fejét, nem hiába van visszavonultatva a meze Fehérváron 😀

áh, ahogy egész végig mondtam, ma nem létezik hogy kikapunk, nem lehetséges. Toki gólja meg a slusszpoén, ott tudtam meglesz..petey
Én is nagyon régóta kedvelem, még látthattam az újpesti fapados pályán lila mezben játszani,de jó volt!😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Eletem sportelmenye 😊
Pentekre 2 jegyet keresek, valaki? 😊zolika26
Detto! én is most értem haza, nekem is örök emlék lesz ez is a sok egyéb magyar hokiválogatott élmény mellé. ha megint valaki itt azzal jön majd, hogy nem volt hangulat, meg szalonszurkolás volt....
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 076 — Így remélem megfelelek nektek.....
Erre csak ennyit tudok mondani Eagles fanhoz illően

The Miracle is Here 😀 😀 😀 pénteken kérjük a Miracle II-t is 😛

Köszönjük fiúk!
több mint 11 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
Eletem sportelmenye 😊
Pentekre 2 jegyet keresek, valaki? 😊


http://insidehandoff.com/
több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
Én ezt most megkönnyeztem emberek... hihetetlen volt, akkor értem haza amikor bekaptuk az egyenlítő gólt. Amikor megláttam hogy így lett 1-1 már valahogy éreztem (anélkül hogy előtte egy percet is láttam volna ebből a meccsből) hogy ez meglesz. Egész más volt ami a jégen történt a dél-koreai meccshez képest.

Ahogy az előző meccs után reálisan nem lehetett a feljutásról beszélni úgy bizonyították be ma ezzel a játékkal hogy érdemes. Remélem ez megmarad és a hazai pálya elég lehet az újabb csodához.

Ma reggel amikor tettem a mai mixemet ránéztem erre a meccsre és csakazértis megtettem 4.20ért a magyar válogatottat 😛

ez az utolsó itthoni sportélményem egy ideig, köszönöm a srácoknak hogy így álltak hozzá ehhez a meccshez...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Ez óriási volt!!!! Meg kell fogni az olaszokat is, mert ezek a kazahok vért fognak inni ellenük a feljutásért. A mai játékkal meglehet! Gyerünk Fiúk!
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Kangyal már nem először nyilatkozik roppant szimpatikusan, érdemes hallgatni!Bruschi85
Kangyal 4 Miniszterelnök! mindig is bírtam a fejét, nem hiába van visszavonultatva a meze Fehérváron 😀

áh, ahogy egész végig mondtam, ma nem létezik hogy kikapunk, nem lehetséges. Toki gólja meg a slusszpoén, ott tudtam meglesz..

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Kangyal már nem először nyilatkozik roppant szimpatikusan, érdemes hallgatni!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
nah ez aztán ki*aszottul rendben volt gyerekek!!!!peach
tökéletes megfogalmazás
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
most az lenne a legjobb ha először ütnénk az olaszokat is,aztán a kazahok ütnék az olaszokat.De szép is lenne.

több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Azért ez nem semmi, hogy válogatottunk, milyen mélység után jelentkezett be ismét a feljutásért!
Mégse ért véget 2 nap után a VB szerencsére 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Szuper egyszerűen hihetetlen kapus,nem értettem eddig se mért nem ő védett mostmár pláne. Úúú csak ne szálljunk el mert az olasz meccsen fog múlni minden.
De ez akkor is mese szép volt !
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Nem mertem odakapcsolni de csak nyertünk 😀
Bennmaradunk 😊
Chernomaznak egy pirospont, pénteken begyűjtheti az ötöst is 😊
De még mindig nem kedvelem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
nah ez aztán ki*aszottul rendben volt gyerekek!!!!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez egy fantasztikus győzelem volt és honnan jöttünk vissza.
Szép volt Fiúk! 😊



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...jjncaa
3 korongos barátnői.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...jjncaa
Hokistafeleségek 😀
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Ki az a három csaj, akiket a meccs végén mutattak? Ugyanúgy képernyőre kerültek legutóbb is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jéééh, mégsem úszott el a feljutás a második meccsen!
Szép volt fiúk!

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Gyönyörű!!!! Nehéz lesz,de ez akkor is eszméletlen volt !