NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Szép volt fiúk!
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Lehet károgni és vége a korszakozni.

Over n out.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.Kenny
Már egy hete nem volt egyik meccsre se. 😀

Akartam volna menni.Hanni
Hát ezt sajnálattal hallom😀

Ezt már nem bukhatjuk el,emberelőnyben nem kaphatunk gólt!

több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
Két ilyen kiállítás, nem vagyok nagy hokifan, de ilyeneket azért még nem láttam...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.Kenny
Már egy hete nem volt egyik meccsre se. 😀

Akartam volna menni.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Hát esküszöm ha van még jegy az olaszok ellen akkor kimegyek.Legyen bármi a mai meccs végeredménye.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
BÁŐÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚ
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szuper jó formában tolja. Gyerünk gyerekek.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Most értem haza, nem merek odakapcsolni, nehogy rontást hozzak a csapatra.... 😊gabokocka
NE! 😀

félig off, 19:17nél épp a stadionoknál vágtáztam el, már az utcán szurkoltak a viliről leszálló emberek fájt a szívem hogy már egy hete nem lehetett jegyet kapni 😕
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Most értem haza, nem merek odakapcsolni, nehogy rontást hozzak a csapatra.... 😊gabokocka
Kimentem gólt ütöttünk. Visszajöttem, kaptunk. Jó lesz nekem az eredményt megtudni később is, Addig jól játszanak míg nem látom.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Most értem haza, nem merek odakapcsolni, nehogy rontást hozzak a csapatra.... 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Szépen játszunk.Remélem szerzünk pontot ezen a meccsen.

több mint 11 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 239 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Büdöskurvaistenit. (Mészöly Kálmán után szabadon)Bazzani
BDSRSTNT
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Büdöskurvaistenit. (Mészöly Kálmán után szabadon)

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ezek az idióta kiállítások basszus. Most lehet vitatkozni, hogy jogos volt-e vagy sem, de hogy teljesen felesleges volt odapakolni, az biztos.

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Pireeeeeeeeeeeee!!!!!!!!

piszlkáld ki! piszkáld ki! piszkáld ki belőle...

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Volt kis mákunk is, de nem vagyunk rosszak eddig. 😊

több mint 11 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 268 — E/1
Mekkora szégyen volt ez tegnap... 😕
30 perc után azt hittük,hogy meg van... 😕
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szerintem nagyon korrekt elemzes.
 www.jegkorongblog.hu/2013/04/16/ez-elment-de-mi-jon-utana/
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Kieséssel azért én nem nagyon számolnék, van négy pontunk, azzal nehézked kiesni. A brit-koreain ha a britek nyernek, akkor Koreának kéne két pont Japán és Kazahsztán ellen (ez nem lesz egyszerű), ha pedig Korea, akkor a briteknek kéne az olaszok és Japán ellen 5 pont hozzá (ez meg lehetetlen).

A feljutás viszont kb. elúszott, ha nem nyerünk a kazahok ellen. Mert ha ők nyernek, akkor ők Korea legyőzésével feljutnak, és félgőzzel hajtó szlávokat az olaszok bármikor megvernek, szóval akkor még az olaszok leverése is kevés lesz szvsz. A büntetőket hozni kellett volna, akkor nem lenne semmi gond.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
ha faszán lesz körbeverés, és mi nem nyerünk a kazah, olaszok ellen akkor bizony van esély a kiesésre. DE! nem úgy fogunk kimenni hogy ez megtörténjen.

a másik, hogy pont az Arénában nem lehet hokimeccset nézni, pedig nem tartana semeddig körberakni székekkelpetey
Igen, kb ugyanannyi mint a feljutásra. Mind2 rohadt nagy bravúr lenne csak az egyik negatív a másik pozitív. Vannak ilyen napok, nagy arccal nyerettünk egy gyengébb csapattal egy meccset, azért nem lesz sokkal rosszabb ez a csapat. Tény eddig ilyen nem volt, de kéziben vagy vizilabdában i svan, hogy befuccsolunk valami gyengébb ellen.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
ha faszán lesz körbeverés, és mi nem nyerünk a kazah, olaszok ellen akkor bizony van esély a kiesésre. DE! nem úgy fogunk kimenni hogy ez megtörténjen.

a másik, hogy pont az Arénában nem lehet hokimeccset nézni, pedig nem tartana semeddig körberakni székekkel

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Egyébként akár még jól is jöhet ez a blama. Olaszokat el kellet volna vernünk, ígyis úgyis. OT win valszeg elég lesz ígyis úgyis. Így talán lebecsülnek minket, mi meg fejben összeszedjük magunkat és tehernélkül játszhatunk.
Mondjuk azért, hogy egyesek már kiesésről beszélnek az vicc 😀Toca
Sajnos az eddig eroviszonyokat latva egyaltalan nem vicc. Ha kikapunk olaszoktol, kazahoktol, ami erosen benne van, akkor uccso napon ki- ki meccs lehet a japanok elleni. De lehet tenyleg fordul a kocka es felszivjuk magunkat mostantol es jonnek majd a bravurok, remeljuk!
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 231 — Vikings fan
Egyébként akár még jól is jöhet ez a blama. Olaszokat el kellet volna vernünk, ígyis úgyis. OT win valszeg elég lesz ígyis úgyis. Így talán lebecsülnek minket, mi meg fejben összeszedjük magunkat és tehernélkül játszhatunk.
Mondjuk azért, hogy egyesek már kiesésről beszélnek az vicc 😀
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Boston - Montreal érthető okokból törölve.

Mindig jövőre