NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha ma nyerünk a Detroit ellen akkor megvan a biztos PO (ha jól számoltam). 1:1 eddig a meccs, most jön a harmadik harmad. Kell nagyon a divízió elsőség, mert ha nincs meg akkor LA v. San Jose. Őket neeee.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.Bruschi85
vagy a franciák. de akkor is két csapat esik ki, és csak az egyiket kell megelőzni.slowmotion
Igazad van, bár ők nálam erősebbek az osztrák szlovén duónál.
Mindenesetre az ukránokkal együtt jövőre is kemény sorozat lesz.
A realitás és Vb előtti elvárás is a 3. hely volt, amit elértünk, összességében egyre közelebb van az A csoport, ami biztató.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát most végleg a legutáltabb csapat lett a szememben ez a digó. Komolyan mondom amit a második harmad után lenyomtak az borzasztó volt, egyetlen dologra koncentráltak, ez pedig a bíráskodás. Vicc.

A Korea meccsért kár busongani. Garantáltam volna már a 4-3-as kazah sikert, ezek a mocsadékok mindent elintéznek.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Chernomaz meggyőzött összességében 😊 de azt továbbra is tartom, hogy csak akkor fogunk előrelépni, ha nem minden évben új kapitány van, hanem találunk állandó megoldást, aki hosszútávon tudna építkeznünk.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Gyulai valami rettenetesen sötét. 😀Schleck
Csoda lenne ha a sport TV-ben elismernének valamit ami nemzeti identitásokhoz köthető.

több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 278 — Keep pounding
Amúgy a sorsolás ismeretében sanszos volt, hogy legalább 4 pont kellett volna a két top csapat ellen.
Ha nincs a Korea meccs, akkor lehet másképp alakul minden, nem verjük meg a kazahokat, stb...

Jövőre mindenesetre brutál vb lesz, ukránokkal meg a két kiesővel, simán aláírnám a bronzérmet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gyulai valami rettenetesen sötét. 😀

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.Bruschi85
vagy a franciák. de akkor is két csapat esik ki, és csak az egyiket kell megelőzni.slowmotion
aha, csak a csotajok helyett jonnek az ukrankak v a polakok. gyonyoru kilatasok.
mondjuk a franc se hitte vna h ezt a trapet ilyen jol fogjuk csinalni a kazahok v az "olasz"ok ellen es megis. tehat nem lesz ez sokkal nehezebb jovore sem, de egyszerubbnek sem mondanam, mert meg kozelebb lesznek egymashoz tudasban a csoport csapatai es ezekben a kielezett csatakban sokkal nagyobb rutinja van a mindenkori kiesoknek, mint nekunk.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Jó ez a csapat,amit mondott a kommentátor hogy a 3 esélyes csapat ellen kaptunk 3 gólt.
Sajnos becsúszott a Korea elleni baki,a kapitány is jó,jó érzékkel nyúlt hozzá a fiatalokhoz,nem veszett ügy ez a jégkorong itthon.SZÉP VOLT FIÚK!

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huh, ez még a tegnapinál is rosszabb meccs volt. Csak itt még izgalom sem nagyon volt. De legalább nyertünk! 😊

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.Bruschi85
vagy a franciák. de akkor is két csapat esik ki, és csak az egyiket kell megelőzni.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 309 — Cowboys fan
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)Bazzani
ha sikerült volna Korea ellen nem elveszteni két pontot, akkor az olasz-kazah meccsen talán csak 2-3-mal vagy 3-4-gyel tudtak volna kirakni minket.
mondjuk nem mintha nem tartanám képesnek azt a két csapatot erre, de azért elég egy rosszul pattanó korong, aztán ugrik a a beállított eredmény...
több mint 11 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Ez a feljutásos hajó elment, az olaszok igencsak gyengén álltak hozzá a tét nélküli meccsükhöz és simán nyertek a kazahok 3-0-ra.
Azért a japánok ellen győzni kellene és így zárni a VB-t, kérdés mi lesz a fejekben ezek után.
Az biztos, hogy jövőre se lesz könnyebb ha az ukránok vagy a lengyelek jönnek fel a B-ből és kiesnek a szlovénok meg az osztrákok.



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕Kenny
Halálmindegy meccsre nehéz felpörögni.
Aki sportolt valamit az tudja.
Főleg egy életéért küzdő ellen.Bazzani
Ezért tartok az esti meccstől.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)Bazzani
ha ez így van akkor nagyon mérges vagyok, nem mintha számítana 😊

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?clbass
A közvetítésben azt mondták, hogy csak nagyon nehezen tudtak volna minket kirakni, ha verjük Korea-t. (meg Japánt persze)

több mint 11 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.Bazzani
Ők meg az olaszoknál, az olaszok meg nálunk...szerintem nem lehetett volna egymás ellenit számolni. Körbeverésnél a gólarány jön, vagy rosszul tudom?
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕Kenny
Halálmindegy meccsre nehéz felpörögni.
Aki sportolt valamit az tudja.
Főleg egy életéért küzdő ellen.

több mint 11 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
ahogy azt várni lehetett,az olaszok nem izgulják túl a meccset 😕

több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.davemayer
Ha Koreat vertük volna akkor jobbak lennénk a kazahoknál az egymás elleni miatt.

több mint 11 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
ez elment, ha jól sejtem akkor a tegnapi vereség miatt nem a dél-korea elleni miatt ugye? az akkor nem számított ugye?

kár érte, mint 2 éve 1 meccs 1 gólján múlik. Mondjuk 1 góllal ritkán lehet meccset nyerni és mi tegnap csak annyit lőttünk.

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ez a hajó nagyon elmenőben van sajnos...

több mint 11 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 511 — The Mathematician
azért milyen szar lehet a kint lévő magyaroknak hogy most a tegnap még 'gyűlölt' olaszoknak kell szurkolni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.Jakehomer
Nem tudom miről beszéltek, végig szoros, kiélezett meccs volt, voltak emberelőnyök is, meg persze jól védekezett mindkét csapat, kapusok is amikor kellett nagyokat fogtak. Utolsó pillanatokig voltak izgalmak.zavi27
Izgalom persze volt mert tét is, meg a kapusbravúrokon kívül volt minden amit írtál, csak épp helyzet nem akadt. Egy semleges nézőnek egy életre elmehetett a kedve a B-csoportos hokitól ezek után. Csak nézd meg, milyen helyzetek voltak a szintén 2-1-es kazah-magyaron meg ezen, össze sem lehet hasonlítani.Rajna
Volt ott semleges néző?😊 Nekem amúgy ez sokkal jobb volt, mitn a 6-5ös mindnen lövésből gól lesz japán-korea.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Most nem vagyok józan, de komolyan, történt ezen a meccsen valami érdemleges? Úgy tűnik, mintha semmi nem lett volna, nemtom hogy lett egyáltalán három gól, ennek 0-0-nak kellett volna lennie.Rajna
Nem is mertem beírni, hogy halálosan unalmas meccs volt, be is aludtam rajta.Jakehomer
Nem tudom miről beszéltek, végig szoros, kiélezett meccs volt, voltak emberelőnyök is, meg persze jól védekezett mindkét csapat, kapusok is amikor kellett nagyokat fogtak. Utolsó pillanatokig voltak izgalmak.zavi27
Izgalom persze volt mert tét is, meg a kapusbravúrokon kívül volt minden amit írtál, csak épp helyzet nem akadt. Egy semleges nézőnek egy életre elmehetett a kedve a B-csoportos hokitól ezek után. Csak nézd meg, milyen helyzetek voltak a szintén 2-1-es kazah-magyaron meg ezen, össze sem lehet hasonlítani.