Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Torres-t akkor is utáltam amikor nálunk volt, de most főleg. Kézzel akart gólt szerezni + winning goal ellenünk. Hah.
Gartula a Cápáknak, 4-0-al (max. 4-1-el továbbjutottak). Teszek rá 20 000 Ft, hogy jó nagyot kaszáljak.danyly
Nagy görény akármerre járt 😀

több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Torres-t akkor is utáltam amikor nálunk volt, de most főleg. Kézzel akart gólt szerezni + winning goal ellenünk. Hah.
Gartula a Cápáknak, 4-0-al (max. 4-1-el továbbjutottak). Teszek rá 20 000 Ft, hogy jó nagyot kaszáljak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.petey
Nem láttam a második meccs, de akkor hatalmas öröm!!
több mint 11 éve
NB2 New England Patriots 24 526 — nabege2@yahoo.com
Svédek ma meg leverték a cseheket. Brutális körbeverések lesznek abban a csoportban.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
2-0 Sharks! Irány a 3-0-ért otthon! Torres valami nagyon jó egyensúlyt hozott a sorba, és a csapatba. minden megbocsátva.

több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
Külföldi proxy, pl www.anonymouse.org ?
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
meg. a svejciaknak nincs annyi emberük a tengeren túl, mint nekik.
a rájátszásban ott van Zetterberg, Franzen, Ericsson és Kronwall, Fasth, a Sedin-tesók, Berglund, Alfredsson, Lundqvist, Backström, stb... igen, ha nem mindig a rájátszásra szerveznék a vébét, akkor ilyen Svájcok nem rúgnának labdába (korongba) túl sokszorslowmotion
Azért nem minden az NHL (mondjuk én is azt szeretem a legjobban), mert a svéd elitligából 10-en vannak (átlagéletkoruk 26,9 év). Annyira nem tapasztalatlanok, bár abban igazad van a klasszis egyelőre az NHL-ben PO-zik.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.petey
Tetszett nagyon a csapat, eléggé egyben volt, most valahogy olyan playoffszagunk volt tényleg.😊 Nagy ütközések, betunkolt gól, erős kapusteljesítmény! Mondjuk a 2. harmad azért a Canucks-é volt bőven, ott jól jött az egyenlítő gól.zavi27
Kicsit erősnek érzem a "sima" győzelem kifejezést a meccsre. Szerintem partiban voltunk, max. a 3. harmadra fogyott el a koncentráció. Az utolsó két Sharks gól azért potyaízű volt, de nagy részben a mi védelmünk szerencsétlenkedése miatt. Az hit-ek megvoltak, de több bulielhozatal és jobb PP kihasználás kell (utóbbi kettő kategória sttisztikájában a liga alsó harmadába tartoztunk sajnos az alapszakaszban). Abban egyelőre nem látok változást, de lehet nem is fog már változni a PO során. Másban kell változni.
Többet kell a korongot mozgatni, a végtelenségig és a legjobb helyzetig ki kell játszani a helyzeteket és azt könyörtelenül kihasználni.
Luongo jó volt, de bőven kevesebb szerepet kapott idén, trade mizéria a vele kapcsolatban stb. Schneider ismeretlen sérüléssel (okból) távol (bár a ma reggeli edzésen már biztatóan korcsolyázott), így megint egy rookie G felhozva a farmcsapatból. Így azért nem fájintos a kapus poszt.

Time to get dirty.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?danyly
meg. a svejciaknak nincs annyi emberük a tengeren túl, mint nekik.
a rájátszásban ott van Zetterberg, Franzen, Ericsson és Kronwall, Fasth, a Sedin-tesók, Berglund, Alfredsson, Lundqvist, Backström, stb... igen, ha nem mindig a rájátszásra szerveznék a vébét, akkor ilyen Svájcok nem rúgnának labdába (korongba) túl sokszor
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A videó feltöltője nem tette elérhetővé videóját az országodban.

Van esetleg valami mód a youtube-on nézni a vb-t?
Közben a svédek megégnek az első napon?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
na, nem tudtam követni a Kingst, mert a Warriors meccsen tépkedtem a hajam, most nézem 2-0ra viszi a szériát a Blúz.. nemfincsi. Go Kings!Bay Area
Szinte ua. volt mint az első meccsen: kemény, ütközéses, gyors hokis game. Quick nem tavalyi PO formában nyomja, Elliot-nak viszont nagyon jó a védési hatékonysága. Regular végi formáját átmentette. Négyet sorban nem tud hozni a Kings (4-2-őt tippeltem nekik), így most már lehet félni a Blues-tól.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
NYQUIST 1st playoff goal!

Idegenben egyenlítettünk 😊Bruce
mekkora meccs kerekedett ki 😀 😛
NYQUIST pedig *urva jó lesz rövid időn belül 😊


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
na, nem tudtam követni a Kingst, mert a Warriors meccsen tépkedtem a hajam, most nézem 2-0ra viszi a szériát a Blúz.. nemfincsi. Go Kings!

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
NYQUIST 1st playoff goal!

Idegenben egyenlítettünk 😊
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.petey
Tetszett nagyon a csapat, eléggé egyben volt, most valahogy olyan playoffszagunk volt tényleg.😊 Nagy ütközések, betunkolt gól, erős kapusteljesítmény! Mondjuk a 2. harmad azért a Canucks-é volt bőven, ott jól jött az egyenlítő gól.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.shawnka
hát Lou extra napot fogott ki, így is kapott hármat. azért lenne jó ha megütnénk mégegyszer a Nuckst mert a hazai pályán be tudjuk húzni, nagyon jó a mérlegünk otthon. de biztos vagyok benne hogy négynél több csata lesz.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 266 — Tyrone Creek
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesenpetey
a tegnapi játékkal simán meglehet a 2. is. ettől függetlenül szinte biztos vagyok benne, hogy minimum elmegy ez a széria 6 meccsig.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
sima győzelem Vancouverben. el kéne hozni a 2. W-t is de ha splitelünk sem gáz. Torontót és az Islest lesimázták rendesen

több mint 11 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 565 — Lucas Scott
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.danyly
előzetesen az LA-t vártam volna, de a "legkönnyebb" meccset nem hozta el, ennél csak nehezebbek lesznek...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
a Chicagonak csak meglett csücskösen az első hazai, lehet hogy mégse lesz olyan egyszerű sétagalopp ez a kör sem... a felkészülés mondjuk jó volt :cool:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Quick szépen elintézte az LA első meccsét. 😊
Egyébként nagyon jó kis meccs volt, hajtós, rengeteg ütközéssel. Meg fog szenvedni az LA a továbbjutással.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Chicago, Penguins hozhatja az első meccset otthon? Szerintem a Boston is.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
imádom az ilyen videókat:


JT Daniels fan
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 077 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arra közel se fogadjatok, hogy a Sens kizúg, úgy érzem, elkapkodott döntés és felesleges pénzkidobás lenne. 😊agent T
Az a baj, hogy minket elnézve én is ettől tartok 😛

De azért Go Habs!