Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
22 in a row 😊 Kacsavadászatra fel!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
 www.albavolanhockey.hu/index.php?pg=news_1_4597

ez igen

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?slowmotion
Nagyon rosszul emlékszel, mert két SO L, egy OT L volt. Persze az 1-7-es bukta is ott volt. De nem vitatom, hogy esélyünk egy fikarcnyi sem lenne.gdavid
a fikarcnyi sem az azért túlzás, de egy-két százaléknál több talán tényleg nem.
mondjuk az vicces lenne, hogy a szezonban csak szopó volt Kane-éktől, aztán az első két meccset meg hozná a csapat. tudom, a Hawks komoly csapat, de nem megyek jobban vissza egy évnél, Canucks (1) vs Kings (8) 1:4.
sokat segíthet, hogy a Minnesota-Columbus-Detroit-Dallas négyesnek a rájátszás lényegében már úgy négy-öt meccse tart, egyszerűen nem tudnak bealudni a playoffra, maximum elfáradni.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?slowmotion
Nagyon rosszul emlékszel, mert két SO L, egy OT L volt. Persze az 1-7-es bukta is ott volt. De nem vitatom, hogy esélyünk egy fikarcnyi sem lenne.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
zsír, Sharks a PO-ban kicsit döcögősen de megcsinálták. ha így tudnak korizni a rájátszásban ahogy ma, szép év menet lesz.
Torressnek megbocsátva minden, kellett ő ide nagyon.

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.
Mindenképp sajnálom hogy átkerül keletre a szent csapat, mert ezután csak a nagydöntőben kerülhetnek össze...Mikey
ha bejut a Wings, akkor Chicago-Detroit, és noha a rájátszás más játszótér, ez nem jelent túl sok jót a Wingsnek.
mennyit is tudtak OT-ra vinni a Hawks ellen a négy meccsből, talán egyet?
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
Örülnék, ha bejutna a DET és utoljára játszana egy szériát egymással a Ducks és a Red Wings a Nyugati Konf. rájátszásában.
Mindenképp sajnálom hogy átkerül keletre a szent csapat, mert ezután csak a nagydöntőben kerülhetnek össze...
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)Bruce
A szezon kezdete óta pengeélen táncolunk, mert gyenge a csapat nagyon. A fő gond a védelem ponterőssége, illetve egész pontosan annak hiánya 😕 Szombaton Dallasban remélem még úgy léphetünk jégre, hogy van esélyünk.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Rajnához ma Godó ennyit tett még hozzá: "Azt sajnálom csak a Korea elleni meccsben, hogy Rajna Mikit szarban hagytuk."

Ennyi történt, na, szépeket fogtt egyébként szerintem, egyik gólt sem írnám a számljára, bár tökéletes nyilván nem volt

több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nekem bizonytalannak tunt Rajna a Korea meccsen, csomo midnen kijott rola, ha egy Szuper van ott, akkor megnyerjuk azt is szerintem, de ez csak megerzes. Nyilvan nem vedhetett ott persze o, hiszen kell a pihenes. Azt az extra teljesitmenyt nem latom egyik kapusban sem, amit Levi hozza tudott adni mar nagyon sokszor. A 17 evesnel is erre gondoltam, hogy gyakorlatilag egyedul nyerte meg a Fradinak azt a meccset a sokkal erosebb Ujvaros ellen, ha jol remlik. A mostani kapusaink kozul senkiben nem latom ezt 22 evesen sem, pedig anelkul nem fog menni sose az A csoport, foleg hogy a vedelem is egyre gyengulni fog valszeg.zavi27
Az az Újváros kb. a jelenlegi UTE szintje, egész más a szitu. Hete az SM-liigában hozott bravúrmeccseket tavaly, a szurkolók máig imádják. Rajnát amúgy nemtom milyen, mert nem néztem EBYSLt, de a vb-n elég fasza volt, Szuper sem lett volna sokkal jobb Korea ellen sztem. Bálizs is hozott már extrát bőséggel, bár ő kétségtelenül kiegyensúlyozatlan.

Az A csoport pedig simán mehet anélkül, hogy valaki 98%-al védjen. Most is volt esélyünk az olaszok ellen enélkül. A védelem talán romlik, de a csatárok javulása talán ezt kompenzálja. Amúgy meg az átmeneti időszakban Levi még simán lehet, ha a Docler Bp. elindul jövőre.

több mint 11 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vajon megszakad e a Red Wings nagy sorozata a PO-ba jutás tekintetében?

21 szezon óta mindig bejutottak a rájátszásba, viszont most nagyon borotvaélen táncolnak viszont egy mérkőzéssel több van még nekik hátra, mint a Columbus-nak, de már nem fér bele botlás (ezt az LA ellen nehéz lesz szvsz teljesíteni, bár az LA már bejutott, de akkor is)
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Hat nemtudom, Szuper 17 evesen galazott mar a kapuban. Barki mas ved a kazah-olasz ellen, siman kapunk 3-4-5 golt szerintem, en egyikukben sem latom, ezt a fajta bravurhalmozast, hogy egy meccset ok tudnanak hozni.nezzuk meg mi volt 2 eve az olasz meccsen is. 10 perc utan 0-2, csere aztan hosszabitas. Szerintem kapusposzton es vdelemben is komoly gondjaink lesznek az elkovetkezendo idokben, ezen a majdnem A-csoportos szinten.zavi27
Szuper kb. 22 évesen volt élete formájában, sokat mondjuk nem esett vissza, de ez azért nem normális. A mostani fiatalok valszeg javulni fognak.

Rajnával nemtom mi a bajod, Japán ellen SO, Korea ellen is fasza volt, talán sok korong jött ki róla, de azért a védők igazán takaríthattak volna a kapu előtt. És még egyszer, tavaly Szuper (és Hetényi) nélkül vertük Japánt és Ukrajnát összesen két kapott góllal.

Ma Balu is bejelentette a távozást a válogatottól, Orbán nagyon fog kelleni kapu előtti keménykedésekhez ezután. Rá kell állni a védőnevelésre keményen.Rajna
Nekem bizonytalannak tunt Rajna a Korea meccsen, csomo midnen kijott rola, ha egy Szuper van ott, akkor megnyerjuk azt is szerintem, de ez csak megerzes. Nyilvan nem vedhetett ott persze o, hiszen kell a pihenes. Azt az extra teljesitmenyt nem latom egyik kapusban sem, amit Levi hozza tudott adni mar nagyon sokszor. A 17 evesnel is erre gondoltam, hogy gyakorlatilag egyedul nyerte meg a Fradinak azt a meccset a sokkal erosebb Ujvaros ellen, ha jol remlik. A mostani kapusaink kozul senkiben nem latom ezt 22 evesen sem, pedig anelkul nem fog menni sose az A csoport, foleg hogy a vedelem is egyre gyengulni fog valszeg.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hat nemtudom, Szuper 17 evesen galazott mar a kapuban. Barki mas ved a kazah-olasz ellen, siman kapunk 3-4-5 golt szerintem, en egyikukben sem latom, ezt a fajta bravurhalmozast, hogy egy meccset ok tudnanak hozni.nezzuk meg mi volt 2 eve az olasz meccsen is. 10 perc utan 0-2, csere aztan hosszabitas. Szerintem kapusposzton es vdelemben is komoly gondjaink lesznek az elkovetkezendo idokben, ezen a majdnem A-csoportos szinten.zavi27
Szuper kb. 22 évesen volt élete formájában, sokat mondjuk nem esett vissza, de ez azért nem normális. A mostani fiatalok valszeg javulni fognak.

Rajnával nemtom mi a bajod, Japán ellen SO, Korea ellen is fasza volt, talán sok korong jött ki róla, de azért a védők igazán takaríthattak volna a kapu előtt. És még egyszer, tavaly Szuper (és Hetényi) nélkül vertük Japánt és Ukrajnát összesen két kapott góllal.

Ma Balu is bejelentette a távozást a válogatottól, Orbán nagyon fog kelleni kapu előtti keménykedésekhez ezután. Rá kell állni a védőnevelésre keményen.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.Toca
Szerintem sem, engem Rajna sem gyozott meg, hiaba volt egy SO.zavi27
ahogy Rajna írta, nem kell befosni hogy nincs kapusunk. fiatalok, ennyi a "hibájuk". a felsoroltakból Bálizst érzem a legelőrébb, EBEL miatt. persze neki gyengéje a kötény, amit túl könnyen felad, de 22 éves, és korrigálható. Hetényi, hát nem tudom, nála mindig azért kell fohászkodni hogy ne zuhanjon meg fejben, mert ott vége a dalnak, ezen kívül a kapu mögötti mozgása sem jó. engem a hideg rázott amikor kikorizott korongért. a többiek csak edződjenek.

Csatárokban elkarcolgatunk, egy Sofi is ott van az "öregek" mögött. 😊 itt nincsenek gonjaink szerintem.
védőkben, hát oda kell a friss vér. Szélig visszavonul, Balu és Toki bántóan kilóg EBELben, noha Toki élete formáját nyomta most a vb-n. Orbánt hiányoltam, de Gőz, Kis Hete, Láda, Szirányi, Vas Marci(hihetetlen mennyire jól nyomta, mondjuk volt bekk), Kiss Dani, Pozsgai, Varga Arnold.
muszáj rálépni a fiatalítás útjára, 1 év múlva megint megpróbáljuk. remélem marad Chernomaz a HC.petey
Hat nemtudom, Szuper 17 evesen galazott mar a kapuban. Barki mas ved a kazah-olasz ellen, siman kapunk 3-4-5 golt szerintem, en egyikukben sem latom, ezt a fajta bravurhalmozast, hogy egy meccset ok tudnanak hozni.nezzuk meg mi volt 2 eve az olasz meccsen is. 10 perc utan 0-2, csere aztan hosszabitas. Szerintem kapusposzton es vdelemben is komoly gondjaink lesznek az elkovetkezendo idokben, ezen a majdnem A-csoportos szinten.
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 654 — Csodabogár
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.Toca
Szerintem sem, engem Rajna sem gyozott meg, hiaba volt egy SO.zavi27
ahogy Rajna írta, nem kell befosni hogy nincs kapusunk. fiatalok, ennyi a "hibájuk". a felsoroltakból Bálizst érzem a legelőrébb, EBEL miatt. persze neki gyengéje a kötény, amit túl könnyen felad, de 22 éves, és korrigálható. Hetényi, hát nem tudom, nála mindig azért kell fohászkodni hogy ne zuhanjon meg fejben, mert ott vége a dalnak, ezen kívül a kapu mögötti mozgása sem jó. engem a hideg rázott amikor kikorizott korongért. a többiek csak edződjenek.

Csatárokban elkarcolgatunk, egy Sofi is ott van az "öregek" mögött. 😊 itt nincsenek gonjaink szerintem.
védőkben, hát oda kell a friss vér. Szélig visszavonul, Balu és Toki bántóan kilóg EBELben, noha Toki élete formáját nyomta most a vb-n. Orbánt hiányoltam, de Gőz, Kis Hete, Láda, Szirányi, Vas Marci(hihetetlen mennyire jól nyomta, mondjuk volt bekk), Kiss Dani, Pozsgai, Varga Arnold.
muszáj rálépni a fiatalítás útjára, 1 év múlva megint megpróbáljuk. remélem marad Chernomaz a HC.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.Toca
Szerintem sem, engem Rajna sem gyozott meg, hiaba volt egy SO.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Na jó, a Calgary egy vicc. Totál zsákutca szezon. Iginla, Bou csere. Kip jövőre visszavonul. Lehetne egy jó draft, erre elkezdenek nyerni egy fél AHL csapattal.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.Toca
Szuperen azért most látszott, hogy már nem a régi, így klub nélkül. Az olaszok ellen az egyik gól nagyon az övé volt, az számított is, az angolok elleni potyája szerencsére nem. Ha Hetényit fejbe kólintaná valaki, akkor én nyugodt lennék emiatt.Schleck
Naaa, Levit ezek után szidni szerintem nagyon nem fair, a kazahok ellen hihetetlen, mit hozott. Volt két gázabb gólja, ez van, szerintem ezzel nincs nagy gond. Ha minden jól megy és lesz Docler Bp., akkor szerintem jövőre csapata is lesz, akar ő játszani de nem hajlandó elköltözni a családja mellől. 33 éves, ha akar, még 5 évig elvédegethet akár.

Hete bonyolult eset. Ő eleve a nagy meccseken kicsit rizikós, a tét kissé összenyomta, pedig szerintem többet tud ő, mint Levi, de hát ezen a poszton a mentális teherbírás rengeteget számít. Most nemtom mi lesz vele, gondolom lecsukni nem fogják, de az is fix, hogy külföldön nem kell majd sehova. Attól függően, hogy mit kezd magával, mennyire szedi össze magát a következő 1-2 hónapban, MOL Liga lehet vagy esetleg EBEL, aztán meglátjuk. Azért Finnországban rohadt jó volt, olyan szezon Levi sem nyomott a Caldergyőztes idénye óta.

Kapusutánpótllásért meg kár aggódni. Láttuk tavaly meg idén a Volánban, hogy jó formában Bálizs simán jó, csak ő is hektikus, de ezt még ki lehet belőle nevelni, 22 éves. Rajna 21, és ő is elég fasza, pedig idén nem is igazán játszott tétmeccset (az EBYSLben volt 2-3 csapat, ami meccselni tudott a Volánnal mert az osztrákok a legjobbjuniorjaikat Csehországban meg Németországban játszatják). Velük letoltunk egy vb-t már amin 3.ok lettünk és kapushibákra max a britek ellen emlékszem de az mindegy volt.

Rajtuk kívül ott van Ágoston Finnországban, Daoda Svédországban, Vay a Patriotban, Pleszkán az Újpest felnőttben, mind 20 alatt vannak, egy legalább be fog jönni közülük (az én tippem Ágoston, elég szép mozgása volt, mikor láttam). Kapusposzton semmi gond.

Csatároknál még kevesebb, Godó öreg ugyan, de már nélküle is simán mennénk, Pire meg Vas Marci 33 évesek, még eltolhatják pár évet ezen a szinten, a többiek mind 30 alatt. Már idén is kimaradt Kóger (ő nem tudott jönni), Galanisz, Szappanos, Sebők és Hentes, mind simán okés már most is, Sebők és Hentes pedig még elég fiatalok (Sebőkből NHL prospect lehet jövőre, csak kerüljön jégre a finn felnőttben, az utánpótlást már kinőtte). És akkor ott vannak a Galló tesók, talán a kis Hári, Kocsis, Antal Norbert, Hardi, stb. Sima A csoportos színvonal les ez, az olaszoknál és a franciáknál legalábbis jobban néz ez ki.

Védőknél vannak gondjaink csak.Szélig és Sille befejezte, Tokaji és Horváth lehet, hogy tolják, de ők már angyon kifelé mennek az elmúlt 2 évben. Igaz, ezen a vb-n Toki nagyon jó volt a 3. meccstől, de nem hiszem, hogy ez sokáig kitartana. Szirányi van, aki okés bekk és fiatal, a többiek max reménységek, és utánpótlásban sincsenek igazán jó prospectek. Persze össze lehet rakni ezt, Szirányi, Kiss D., Gőz, Hegyi, Orbán, kisHete, de azért ez a sor nem az igazi. Max ezért eshertünk vissza, de szerintem nem fogunk.

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.Toca
Szuperen azért most látszott, hogy már nem a régi, így klub nélkül. Az olaszok ellen az egyik gól nagyon az övé volt, az számított is, az angolok elleni potyája szerencsére nem. Ha Hetényit fejbe kólintaná valaki, akkor én nyugodt lennék emiatt.

több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 19 232 — Vikings fan
Én csak attól félek ,hogy Szuper után nem lesz ilyen kapusunk, de ne legyen igazam és Hetényiben talán van remény.
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
vagy a franciák. de akkor is két csapat esik ki, és csak az egyiket kell megelőzni.slowmotion
Igazad van, bár ők nálam erősebbek az osztrák szlovén duónál.
Mindenesetre az ukránokkal együtt jövőre is kemény sorozat lesz.
A realitás és Vb előtti elvárás is a 3. hely volt, amit elértünk, összességében egyre közelebb van az A csoport, ami biztató.Bruschi85
A franciák jóval jobban fekszenek nekünk, mint az osztrák-szlovén duó, de játékserőben is már gyengébbek sztem. A franciák szinte teljesen a saját (EBELnél gyengébb) bajnokságukra építenek, míg a szlovénoknak és az osztrákoknak komolyabb bajnokságokban játszanak a legjobbjaik.

Én az osztrák-szlovén duónl jobban örülnék akárminek. A franciák mellé valami szláv csapat jól jönne, hátha elbízzák magukat ellenünk. Plusz akkor még lenne esély arra, hogy nem lesz körbeverés mert a franciák a lazázó ellent sem tudják megverni és akkor elég lehet egy nagy győzelem is.

több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Chernomaz: "Már el is mondtam a szövetségnek, hogy szeretném folytatni. A következő lépés, hogy három-négy-öt éves tervet írjak, mert kell a vízió, nem lehet csak évről évre bukdácsolni előre. Oda kell figyelni az utánpótlásra, amelyet Glen Williamson már jól irányít."

A végén még megkedvelem 😊gabokocka
Nekem eklejétől fogva szimpi, hogy van egy terve, koncepciója. Pedig először az újvárosiak kihagyását nem értettem. Sokkal jobbnak tűnik mint Primeau.
több mint 11 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 279 — Keep pounding
Chernomaz: "Már el is mondtam a szövetségnek, hogy szeretném folytatni. A következő lépés, hogy három-négy-öt éves tervet írjak, mert kell a vízió, nem lehet csak évről évre bukdácsolni előre. Oda kell figyelni az utánpótlásra, amelyet Glen Williamson már jól irányít."

A végén még megkedvelem 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 311 — Cowboys fan
Azt továbbra is tartom, hogy a kazah győzelem a koreai vereségből jött.danyly
pontosan. a koreai meccs nem volt már, mint egy ajándék a másik két csapatnak, hogy számolgatás nélkül lerendezhessék a továbbjutást. és még nagyon nem is kellett a valós erőviszonyoktól eltérő eredményt lehozni, 58 percig 0-2 volt ugye, na igazi tét mellett a kazahok tízből háromszor tudnának szerintem két góllal nyerni az olaszok ellen.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azt továbbra is tartom, hogy a kazah győzelem a koreai vereségből jött.
Spiller jó mondta, hogy az élvonal alja (ami jelen esetben az olasz és a kazah csapat volt most), és a magyar válogatott között nem sok különbség volt (van). Elég csak az eredményekre tekinteni, de a mutatott játék sem hozott ördögien nagy különbségeket. Szép ez a harmadik hely, de annak fényében, hogy azért egy feljutót elvertünk és mégsem lettünk A-csoportosak, kicsit halványítja a dolgot. De nincs ok búslakodni, mert van utánpótlás, sokan szeretik a hokit és mindig van remény.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.