NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Jagr -> Bruins
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.petey
Hat nemtudom. Ez nem az NFL, szerintem kb a nullaval egyenlo itt egy 4. koros draftcetli. Es en iden (ahogy mar vagy 6-8 eve) szerettem volna bajnokcsapatot latni, evek ota ezert erositik a keretet, most a playoffharc elott nem sokkal, minek kezdunk itt fiatalitani, meg ellengedni azokat, akiket erositesnek hoztunk ide, amikor meg el se uszott ez a szezon? Legkozelebb marleau-t csereljuk le egy 3. kroos cetlire, hogy jovore legyen valami noname fiatal?
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!zavi27
most komolyan akkora veszteség Handzus? nemá 😀 4.körös pick egy 4. soros centerért. Win.
Eddig nagyon zsír az összes trade. ha megszerezzük Couturiert is és lesz egy jó draftunk akkor ismét powerhouse lehet a SJ, tele fiatalokkal. Burish is mehet amerre lát.

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 306 — Lájkold a zsűrit!
Bouwmeester a Bluesban
St. Louis Blues General Manager Doug Armstrong announced Monday the club has acquired defenseman Jay Bouwmeester from Calgary in exchange for defenseman Mark Cundari, the rights to goaltender Reto Berra and a conditional first round pick in 2013.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.shawnka
Egyszeruen nem ertem a vezetest. Most ugy csinalunk mintha egy ujjaepulniakaro csapat szeretnenk lenni, nem egy bajnoki cimert meno, elotte folyamatosan eros playoffcsapat?!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
Handzus -> Blackhawks

Egy negyedik körös pickért... MI. A. FASZ.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
ez a Couturier for Clowe ez most komoly?shawnka
Clowe nem jönne rosszul nekünk. Cout meg amilyen jól tolta a tavalyi szezon vége felé annyira szar idén, úgyhogy felőlem mehet ahová akar.
Clowe mellett még állítólag érdeklődünk Jay Bouwmeester és Jaromir Jagr ( 😀 ) után is.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Már vagy 20 éve nézek hokit, Red Wings meccseket is kb. ennyi ideje, de ilyet még nem láttam. 4 és fél perc alatt kapunk 3-at, az utolsó ráadásul öngól. Gyűlölöm a matiné időpontokban kezdődő meccseket...gdavid
kellőképpen meg lett ünnepelve Mr. Hockey 85. születésnapja... 😕


JT Daniels fan
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 262 — Tyrone Creek
ez a Couturier for Clowe ez most komoly?
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Már vagy 20 éve nézek hokit, Red Wings meccseket is kb. ennyi ideje, de ilyet még nem láttam. 4 és fél perc alatt kapunk 3-at, az utolsó ráadásul öngól. Gyűlölöm a matiné időpontokban kezdődő meccseket...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.zavi27
én szerettem Murray-t, de megkopott a sebessége, hiába ütközött nagyokat. Remélem Wilson eljutott oda hogy újra kell építkezni és ahhoz a drafton keresztül megy az út.petey
Mondjuk mostanában szépen beindultunk újra, zsinórban győzelmek, abbol 2 SO is ráadásul.
több mint 11 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
az úristen nem baszott ilyet...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 11 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 647 — Csodabogár
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.zavi27
én szerettem Murray-t, de megkopott a sebessége, hiába ütközött nagyokat. Remélem Wilson eljutott oda hogy újra kell építkezni és ahhoz a drafton keresztül megy az út.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM


JT Daniels fan
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én személy szerint örülök, hogy gyengül a Calgary. Közben nagy harc folyik köztünk és a Minnesota között a divízió elsőségért. A 2008-09-es idény óta ez minden évben a miénk. Most sem szeretnénk átadni. 😊 Bár ha meg is nyerjük a csoportot, akkor is "csak" 3. kiemeltek leszünk a PO-ban, mert a Chicago és az Anaheim elhúzott. De ha másodikok lennénk (ne adj Isten) a csoportban, akkor is megvan a 4. kiemelés, de már akkor "problémásabb" csapatot kaphatunk. Na de az már a PO lesz!

Közben megvan sorozatban a 6 W. Schneider bomba formában. Utolsó 4 meccsen 2 shutouts, utolsó 5 meccsen 0,8 kapott gól átlag/meccs. Tetszik. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Szerintem nem sok ajánlat közül válogathatott Feaster.zinedine5
Azt mondjuk kétlem, hogy Iginla ne kellene szinte bárkinek. Persze az NTC jó dolog, és Iginla kvázi eldönthette kinek a kedvéért oldja fel, így Feaster keze valóban meg volt kötve. Ám szvsz akkor is jobban járt volna, ha nyáron ingyen elengedi. Mert ezzel a cserével konkrétan bohócot csinált magából.
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 070 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fene abba telhetetlen Pensbe Iginla nagy kedvencem sajnálom, hogy nem jött hozzánk így kénytelen vagyok nagyon ellendrukklni neki, holott szeretném ha SC-t is nyerne mert megérdemelné.
| Nembaj a Macikat nagy nehezen megvertük, jó érzés lesz így megnézni az ismétlést este. |

Most már csak a Csőszök ellen kéne legalább pontot szerezni, ha nem kettőt 😛.

Go Canadiens
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Iginla a Pensnél.buci98
Oszinten, en orulok, hogy "kimenekitettek" abbol a vergodo,szamomra semmilyen Calgarybol, tobbet erdemelne evek ota.
több mint 11 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 359 — Ajmo Vatreni
Iginla a Pensnél.buci98
Majdhogynem ingyé'. A 1st pick is jó eséllyel 26-30 közötti lesz. Érthetetlen számomra, ilyen formában Feaster miért ment ebbe bele.Mikey
Valószínűleg semmiképpen sem hosszabított volna, az ajánlatok amiket a médiában írtak nem voltak valódiak, vagy csak a Flames dobta be őket, hogy felhajtsák az árat.

Ha jól tudom Iginlának is volt némi beleszólása, ő meg nem akart cseberből-vederbe kerülni, egy másik szar csapathoz menni.

Szerintem nem sok ajánlat közül válogathatott Feaster. Persze ettől még sajnálom, hogy elment Iggy és remélem Stanleyt nyer a Penguons-szel.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Iginla a Pensnél.buci98
Majdhogynem ingyé'. A 1st pick is jó eséllyel 26-30 közötti lesz. Érthetetlen számomra, ilyen formában Feaster miért ment ebbe bele.
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Bruins fanoknak:
 www.facebook.com/BostonBruinsHungary

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
buci98 Green Bay Packers 27
Iginla a Pensnél.

“Do or do not... there is no try.”
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Douglas Murrayt odaadjuk draftcetlikért a Pensnek?! Mi van már a playoffról is lemondunk, nemhogy a bajnokicímről.
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 922 — no es importante
😊



 video.nhl.com/videocenter/console?hdpid=49&id=224576


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ducks-Wings 1-5 😮
Abdelkader 3 gól? 😀 méghozzá milyenek?!Habi
A 3. helyezettel szembeni 12 pontos előnynél belefér néha egy ilyen meccs.
Az mondjuk mindennek a legalja, hogy az addig összesen 3 góllal rendelkező Abdelkader ért el mesterhármast...Mikey
Az a legalja, hogy Abby nem 4. soros (na jó, max. 3.).

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: