NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 4 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A Blackhawks is legyűrve SO után.
9-2-1. Very Fasth start. 😉

A legszebb az egészben, hogy a házi góllövőlistát 5 találattal vezető Winnik mögött hét - ! - játékos is 4 góllal áll.
Nagyon kezd emlékeztetni ez a csapat a '07-esre. 😉
több mint 11 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Szerintem olyan mindegy nekik. Örülhetnek ha valaki ellen gólt ütnek 😀Shawn84
Ezt nem venném fixre. Megelőzték a fehéroroszokat és a dánokat is, nem mellesleg az osztrákok pedig Németországból jutottak ki a németekkel szemben, és az olaszok és a franciák is helytálltak. A 2. vonal egyre bővül láthatóan, a szlovén hoki már nem rendezhető le egy kézlegyintéssel. A jelenlegi csapathoz még jön Mursak és Kopitar, a szlovákokat pedig meg is verhetik akár, vb-n verték már őket.

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀Shawn84
Nem arra gondoltam hogy nem éri meg nekik, ennyi erővel nekünk se érte meg kijutni a vb-re 😊 Az a lényeg hogy kifogták a legnehezebb csoportot a legutóbbi vb két döntősével Wester
Szerintem olyan mindegy nekik. Örülhetnek ha valaki ellen gólt ütnek 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀Shawn84
Nem arra gondoltam hogy nem éri meg nekik, ennyi erővel nekünk se érte meg kijutni a vb-re 😊 Az a lényeg hogy kifogták a legnehezebb csoportot a legutóbbi vb két döntősével

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
Szerintem mi is simán bevállalnák ah kijutnánk. Lehet, hogy bucira verik őket, de ott vannak. Tudjátok: "Az élmény megfizethetetlen. Minden másra ott a Master Card" 😀
több mint 11 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 338 — Jó ötletnek tűnt!
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀somoskovig
LOL 😀 Jó kis olimpia lesz ez nekik

Lesz ez még így se!
több mint 11 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 264 — 49ers GM
Szlovénok kijutottak az olimpiára, megelőzve a dánokat pl., kaptak is egy kellemes csoportot szegények:
Oroszország, Szlovákia, Egyesült Államok, Szlovénia 😀

több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 892 — Saturday Night Lights
 www.nytimes.com/2013/02/07/sports/in-romanias-top-hockey-team-ethnic-hungarians-find-a-strong-voice.html?pagewanted=all&_r=0

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 069 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Habsnak meg sikerült az elmúlt három meccsen de főleg a Boston és a Toronto ellen lerombolnia amit eddig felépítettek. Remélem összekapják magukat srácok mert így húzós lesz.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A legjobb sorozat nyugaton a Canucks-nál! 5 W sorozatban, utolsó két meccsen 9-2 gólkülönbség Schneider-el a kapuban. Wild és Flames lemosva a pályáról, bár nem a legjobb csapatok. Majd a Predators és a Red Wings ellen meglátjuk. De elnézve a Nashville siralmas játékát a mai napon, sima győzelem. De itt bármi megtörténhet, főleg a rövidített alapszakasz végett. De, hogy a Hawks nem bír pontot veszíteni?!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
hihihi 😊 😊
kellett az izgalomHabi
Kellett a francnak! Olyat bazmegeltem az egyenlítéskor, hogy a város végén is hallani lehetett. Persze minden jó, ha a vége jó 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
A tegnapi Blues-Ducks mérkőzés minden jégkorongszerető embernek megtekintésre ajánlott.
...
Boudreau lassan minden létező sorösszeállítást kipróbált már, pedig még csak 11 meccs ment le a szezonból.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Hát tegnap is a szívroham kerülgetett a Flyers meccsen, de ez a mostani se volt rossz. Mondjuk itt igazából nem érdekelt a győztes. Azért ilyen tróger góllal kikapni! Csóri Kings.Gabesz92
Majd lesz így a Detroit is. Ezt általában minden csapat vissza szokta kapni. De halljátok, hogy ebben a szezonban én még szar meccset nem is láttam. Rá kéne menni, hogy 82 helyett csak 50 meccses alapszakasz legyen. Még 1 hónap aztán meg kezd nagyon komolyra fordulni a dolog. Irgalmatlan jó végjáték lesz.
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Hát tegnap is a szívroham kerülgetett a Flyers meccsen, de ez a mostani se volt rossz. Mondjuk itt igazából nem érdekelt a győztes. Azért ilyen tróger góllal kikapni! Csóri Kings.

több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
hihihi 😊 😊
kellett az izgalom


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Annyira éreztem hogy nem húzza ki a Redwings Jack Zoltán
Ennek a gólnak rohadtul ideje volt már. A hosszabbítást ha kihúzza a Detroit az is maga lenne a csoda.Shawn84
ehhhhhh 😀😀 gyors volt
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Annyira éreztem hogy nem húzza ki a Redwings Jack Zoltán
Ennek a gólnak rohadtul ideje volt már. A hosszabbítást ha kihúzza a Detroit az is maga lenne a csoda.
Helyesbítek. dögöjjenek meeeeg 😀
több mint 11 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 048
Annyira éreztem hogy nem húzza ki a Redwings
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Megkérdeztem Galuskát ezekről az élő közvetítésekről. Lényegében annyi, hogy ha kiajánlanak meccset nézhető időpontban, és bele is fér a foci mellett, akkor lesznek majd egész szezonban. Nem feltétlenül csak vasárnap.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
ehhez az emberi időben tudom nézni a red wings meccseket dologhoz hozzá tudnék szokni 😀Habi
Az emberi idő rendben van, csak ne túl sok Red Wings meccs legyen. De szezon előtt azt mondták heti 2 meccs a terv. Mostanában meg az inkább 3. Nem panaszkodhatunk.

1 hét múlva
18:30 Pittsburgh - Buffalo
21:30 Los Angeles - Chicago

Remélem a BUffalo lesz, már ha lesz. Shawn84
óó én nem a sport tv-n nézem, jobban szeretem eredeti hanggal nézni, vhogy jobban átjön. Nagyon látszik a srácokon, hogy 1 napja is játszottak, gyakorlatilag a seggükön veszik a levegőt már.Habi
Én kihasználom ha már van. Nem csak egy meccsről beszélnek hanem más témákat is megemlítenek. De kb 2 naponta én is eredeti hanggal nézem.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ehhez az emberi időben tudom nézni a red wings meccseket dologhoz hozzá tudnék szokni 😀Habi
Az emberi idő rendben van, csak ne túl sok Red Wings meccs legyen. De szezon előtt azt mondták heti 2 meccs a terv. Mostanában meg az inkább 3. Nem panaszkodhatunk.

1 hét múlva
18:30 Pittsburgh - Buffalo
21:30 Los Angeles - Chicago

Remélem a BUffalo lesz, már ha lesz. Shawn84
óó én nem a sport tv-n nézem, jobban szeretem eredeti hanggal nézni, vhogy jobban átjön. Nagyon látszik a srácokon, hogy 1 napja is játszottak, gyakorlatilag a seggükön veszik a levegőt már.


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
ehhez az emberi időben tudom nézni a red wings meccseket dologhoz hozzá tudnék szokni 😀Habi
Az emberi idő rendben van, csak ne túl sok Red Wings meccs legyen. De szezon előtt azt mondták heti 2 meccs a terv. Mostanában meg az inkább 3. Nem panaszkodhatunk.

1 hét múlva
18:30 Pittsburgh - Buffalo
21:30 Los Angeles - Chicago

Remélem a BUffalo lesz, már ha lesz.
több mint 11 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Mit művel Howard a kapuban!? Eddig ő tartja a lelket a Red Wingsben! Védelem tényleg elég lyukasnak tűnik ott.
több mint 11 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ehhez az emberi időben tudom nézni a red wings meccseket dologhoz hozzá tudnék szokni 😀


JT Daniels fan
több mint 11 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Leighton megsérült edzésen, jön helyette Boucher. Egyébként sem értem, hogy Leighton mi a búbánatot keres egyáltalán a ligában. Mindegy, Bryz jól véd, de az elmúlt 11 meccsből 10-en ő játszott, úgyhogy sanszos, hogy a héten (valószínű, hogy a Winnipeg ellen) Bouch fog védeni.