Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)Amadeus91
ne a 720-ba tömörített meccset szedd le, hanem a 420-as vagy 360-asakat. azokat biztos fogja játszani a géped.
egyébként én konvertálásra (telefonra szoktam meccseket felrakni) a formatfactory-t használom, eddig fasza volt mindigFucu
Format Factoryval egy 420p-s meccset át lehet konvertálni kb. 50 perc alatt...
http://www.formatoz.com/
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)Amadeus91
ne a 720-ba tömörített meccset szedd le, hanem a 420-as vagy 360-asakat. azokat biztos fogja játszani a géped.
egyébként én konvertálásra (telefonra szoktam meccseket felrakni) a formatfactory-t használom, eddig fasza volt mindig



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Nem tudom, ilyen problémám még nem volt. Nekem PC-n simán lejátsza a KMP és a VLC is. Ez szerintem codec kérdés. Az asztali nekem sem játsza le, azért konvertálom át XviD-be, azt a minőségromlást még elviselem valahogy, tv-n nagyobb képernyőn amúgy sem jelentős...
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.apeszos
az a baj az MKV-val, hogy nem játsza le az asztali lejátszó, s a gépen is kb lassított felvételben tolja az összes lejátszó. (VLC is)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?Amadeus91
Én épp most végeztem vele. Ugyanakkora fájlméretben 2,5 óra alatt jelentős minőségromlással sikerült. A .mkv tökéletes, tükör tiszta volt, a .avi XviD codec-el pixeles. Xilisoft Video Converter Ultimate 6 a program.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Gépfüggő, hogy mennyi idő, egyébként meg:
http://forum.hwsw.hu/topic/110837-mkv-to-avi-konvertalas/
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
mennyi idő egy NFL meccs átkonvertálása MKV-ból AVI-ba? És milyen programmal csináljam?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!Egon bá
az tiszta sor. Tegnap nagyon bedurrant az alkarom fekvenyomás közben. Ma meg a Scott padozáskor, de kegyetlen. Alkart hogy nyújtsak le?Amadeus91
Ellentétes irányú csuklófeszítéssel.
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!Egon bá
az tiszta sor. Tegnap nagyon bedurrant az alkarom fekvenyomás közben. Ma meg a Scott padozáskor, de kegyetlen. Alkart hogy nyújtsak le?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
Fontos a kalcium és a magnézium bevitel, továbbá nyújtsd le mindig azt az izomcsoportot, amit erősítettél!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?Amadeus91
legtöbbször kálciumot használnak görcsoldásra. egy próbát sztem neked is megér
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mit csináljak h ne görcsöljön be az alkarom kondi közben?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?Asbee
Ne pizzáz, van ott egy örmény vagy milyen kajálda, szakkirándulásnál ott álltunk meg és nagyon jó féle volt elfogadható áron.Deny
kb mellette ott az Etna pizzázó. ahonnan indul a villamosSzobi22
Ott van gluténmentes pizza is.




több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?Asbee
Ne pizzáz, van ott egy örmény vagy milyen kajálda, szakkirándulásnál ott álltunk meg és nagyon jó féle volt elfogadható áron.Deny
kb mellette ott az Etna pizzázó. ahonnan indul a villamos

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Már megvettem, csak nem tudom hol a csapda benne... De egyelőre úgy tűnik sehol 😊Black_Adder
Ha az eladótól elvitted volna ingyen, akkor nagyjából beszerzési áron tetted volna. 😊tomi-tomi
most mér mondod? lehet csak véletlen leesett kamionjáról... 😊Divat
Becsületesnek tűntek 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
Egy darbig tudopk internetezni, de aztán minden jel nélkül nem adja tovább a következő ablakot (tehát megszűnik az internetkapcsolat, egyébként nem adja be a sárga háromszöges-felkiáltójeles táblácskát). Azonban ha újrainditom a gépet, akkor már megint van... de megint csak egy ideig. Próbáltam igazgatni a netkábelt, de semmi. Nem értem mi lehet vele.
Nem tudtok segíteni?Ventura
Nekem hasonló volt egy usb-s wi-fi adapterrel: amikor túlmelegedett, lehalt.
Egy parancssori ablakban add ki az "ipconfig" parancsot (hogy mi az ip cím) amikor működik és akkor amikor nem! Mit ír ki olyankor?
Ha ip ütközés van a neten lehet ilyen lehalás, bár akkor a sárga háromszög mellett ki szokta írni a baját.
Lehet kontakthibás kábel, rossz hálókártya.
Esetleg próbáld: "ipconfig /release", majd "ipconfig /renew".Atari
Kiderült, hogy az egész kollégiumban buzul az internet... De hogy mi tart rajta 2 nap megcsinálni :-S

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?Asbee
Ne pizzáz, van ott egy örmény vagy milyen kajálda, szakkirándulásnál ott álltunk meg és nagyon jó féle volt elfogadható áron.Deny
Alapból kebabra gondoltam v vmi ilyesmire, csak abból meg ma ettem egyet, így most inkább pizzára pályázok.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?Asbee
Ne pizzáz, van ott egy örmény vagy milyen kajálda, szakkirándulásnál ott álltunk meg és nagyon jó féle volt elfogadható áron.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Keleti pu. környékén van valami értelmes hely, ahol pizzát lehet fogyasztani?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
kurvára. ha neked nem kell, dobj PMet 😀kristof
Már megvettem, csak nem tudom hol a csapda benne... De egyelőre úgy tűnik sehol 😊Black_Adder
Ha az eladótól elvitted volna ingyen, akkor nagyjából beszerzési áron tetted volna. 😊tomi-tomi
most mér mondod? lehet csak véletlen leesett kamionjáról... 😊

|
több mint 13 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
30ezerért megéri egy zsírúj IPhone 4 előfizetés nélkül?Black_Adder
kurvára. ha neked nem kell, dobj PMet 😀kristof
Már megvettem, csak nem tudom hol a csapda benne... De egyelőre úgy tűnik sehol 😊Black_Adder
Ha az eladótól elvitted volna ingyen, akkor nagyjából beszerzési áron tetted volna. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
30ezerért megéri egy zsírúj IPhone 4 előfizetés nélkül?Black_Adder
kurvára. ha neked nem kell, dobj PMet 😀kristof
Már megvettem, csak nem tudom hol a csapda benne... De egyelőre úgy tűnik sehol 😊

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
30ezerért megéri egy zsírúj IPhone 4 előfizetés nélkül?Black_Adder
kurvára. ha neked nem kell, dobj PMet 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
30ezerért megéri egy zsírúj IPhone 4 előfizetés nélkül?

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 626 — Eagles fan
Nekem a TYT megújulásával elszállt a trackerem.Hiába küldöm újra a mail címem nem történik semmi.Másnak is van/volt ilyen gondja?


E-A-G-L-E-S EAGLES !